Nevaru padalīties ar pašu svaigāko informāciju, vidusskola jau sen kā aiz muguras, bet esmu beigusi 1. ģimnāziju un vismaz 8-9 mani klasesbiedri un draugi ir studējuši SSE, ja ne vairāk. Atceros, ka mums klasē tuvojoties iestājeksāmeniem deva tos SSE testiņus, un tur šķiet lielākais āķis bija nevis sarežģīti uzdevumi, bet gan ātrums. Ja nevarēji momentā izrēķināt, labāk bija pāriet pie nākošā jautājuma, prasme ātri rēķināt galvā ir noteikti liels pluss. Piekrītu _paris, paņemot zinošu privātskolotāju varēsi sagatavoties tai testa specifikai, ja pašam būs labas matemātikas zināšanas.
Tev ir taisnība arī par to, ka viņi meklē personības-bez testa vēl ir arī intervijas ar kandidātiem, kur sevi jāpierāda. Šķiet gan, ka no visiem zināmajiem cilvēkiem, kas tur gribēja stāties, intervijas dēļ neiestājās tikai 1.
Off topic, bet gribu nedaudz piesieties tavam viedoklim, ka ģimnāzijā mācās tikai roboti-kalkulatori, un tur nevar attīstīt savu personību. Domā, ka ģimnāzisti visu videni tikai integrē un atvasina, atpūtas brīžos palasot kādu fizikas grāmatu? :) Un spriežot pēc tiem draugiem, kas studēja SSE, ne tik daudz tas, kādas un cik savas aktivitātes tu vari uzskaitīt intervijā, ir svarīgākais, bet gan tas, ka ir lietas, ko tu dari no sirds, kas tevi spēj aizraut un kur tu spēj gūt panākumus, un tas var būt arī sports vai mūzika, ne tikai visādas politiski-ekonomiskas aktivitātes.
Vēl laikam vēlams pārāk nepārspīlēt savā CV, mūsu laikā tika stāstīts par puisi, kurš ierakstījis, ka viņa aizraušanās ir klavierspēle, lai gan ar klavierēm pats uz jūs. Intervētājs aizvedis viņu uz telpu ar klavierēm un lūdzis kaut ko nospēlēt :)
Bet protams, sevi var attīstīt ,mācoties jebkurā skolā, tā kā veiksmi!