Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs Rīgā (Maximā) ar apmaksātu dienesta viesnīcu. :)

 
Reitings 132
Reģ: 04.03.2014
Sveikas meitenes! Tā kā man parunāties un apspriest savu tālāko nākotni īpaši nav ar ko, tikai mamma un labākais draugs, tāpēc vērsīšos pie Jums ar savu problēmu, lieta tāda ka pēc skolas beigšanas es intensīvi meklēju darbu savā mazpilsētā un jau vairāk kā pusgadu nekur neko diemžēl nevarēju dabūt , gāju uz pārrunām , bet viss bija velti, jo visur prasīja pieredzi utt.

Īpaši daudz pazīstamo man nav kā jau minēju, jo šajā mazpilsētiņā vairākums dabū darbu tikai caur pazīstamiem, tā nu man vairs cīnīties nav spēka un velti gaidīt kādu zvanu ar darba piedāvājumu, esmu visu izskatījusi, darījusi visu kas manos spēkos , likusi savus sludinājumus ss.lv utt, tiešām visu, un ar asarām acīs cerējusi uz kādu atsaucību par darbu, bet nu viss velti pusgads ir iztērēts, un pienācis liels solis , kuru jau arī ar mammu esmu aprunājusi un viņa piekrītot , kā teikt braukšu strādāt uz Rīgu uz veikalu jeb sīkāk MAXIMU, ar apmaksātu viesnīcu, bet ko es no Jums vēlos?


Vēlos uzzināt varbūt kādai arī ir bijusi tāda situācija un no pieredzes var pateikt, vai es izvēlos pareizo ceļu? Zinu, ka varbūt Jums tas liksies stulbi, bet nu tiešām esmu ļoti satraukusies, jo Rīgā nevienu reizi neesmu bijusi un man tiešām bail, ļoti bail no šī liela dzīves soļa, liekas izkāpšu autostacijā un apjukšu tur pat uz vietas, jo nezināšu kur doties uz kādu ielu utt, vēlētos uzzināt Jūsu domas par šo..

Iespējams Rīgā dabūtu un kādu labāku vakanci, bet diemžēl tas nav iespējams, jo ceļš ved tikai uz dienesta viesnīcu, jo nav savas dzīvesvietas , kur nu vēl tur kādu pazīstamo..

Meitenes, lūdzu iztiksim bez apvainojumiem, kritikas utt. Tiešām esmu ļoti apjukusi.. :(
04.03.2014 22:13 |
 
Reitings 144
Reģ: 13.11.2013
Nu, jārēķinās ar to, ka Maximā var būt ļoti skarbi darba apstākļi - gan milzīgas slodzes, gan nikna vadība, kurai nekad nekas nebūs labi, gan arī nožēlojami smieklīga darba alga.

Ja dodies uz Rīgu apzinoties, ka būs šādi darba apstākļi, tad droši. Nekāda medusmaize nebūs.

Tomēr
1) Tajā pašā maximā tu iegūsi pieredzi - gan ar kases aparātiem, gan ar darbu kā tādu, iespējams uzlabosi savas krievu valodas zināšanas, ja tās nav labā līmenī
2) iegūsi kontaktus - lēnā garā gan jau parādīsies paziņas, draugi, tad arī Rīgā jutīsies mājīgāk
3) Strādājot Maximā neviens jau tev neliegs meklēt citu darbu un citu dzīvesvietu. Ja dabūsi labāku algu, varēsi jau īrēt istabu pie kāda, kas nemaz nav slikts variants, katrā ziņā noteikti labāks par darba kojām.

Un tā pamazām, pamazām tiksi uz augšu! :)
04.03.2014 22:17 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Buus jau labi, saksi ar Maximu un tad jau atradisi, ko labaku. Riga nav nemaz tik liela, atri pieradisi. Tiesam nevienu reizi neesi bijusi Riga? Lai nu ka, ar kaut ko jasak un tas bus labak, neka niikt mazpilseta bez darba.
04.03.2014 22:17 |
 
Reitings 160
Reģ: 20.02.2013
Vari meklēt darbu, piem., Drogās, bet dzīvot kādās universitātes, skolas kojās, manuprāt tā var, protams, par šīm kojām būs jāmaksā, bet Drogās alga, manuprāt, lielāka nekā Maximā. Lai veicas! No Rīgas nebaidies, viss ar laiku un pieredzi, šeit vien tādi nedaudz lielāki lauki vien ir :D :)
04.03.2014 22:17 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
cik dzirdēts,tad viesnīcas nav par velti un ,kaut kas par viņām ir jāmaksā.
padomā vai vari izturēt garas stundas, lielas rindas?
04.03.2014 22:20 |
 
Reitings 132
Reģ: 04.03.2014
Silara- ar Latviešu un krievu valdu man ir teicami un komunikācijas prasmes arī diezgan labi atbilst šim darbam, bet nu es tik priecāšos par to darba algu , jo man te mazpislētā pat puse no tās kas Rīgā nesanāktu domāju..
Bet tā liels paldies meitenes par atbildēm, gaidu vēl kādas atbildes, Vēlējos pajautāt tur laikam tajā dienesta viesnīcā man būs jādzīvo vēl ar 3 vai 4 meitenēm? Vienai jau laikam neļaus?
04.03.2014 22:21 |
 
Reitings 132
Reģ: 04.03.2014
sniegpulsteniite- domāju ka spēšu to visu izturēt, jo man īpaši lielas izvēles nav , kā jau teica _paris sākšu ar maximu, atradīšu ko labāku, cerams.

_paris nē diemžēl nekad neesmu bijusi Rīgā. :(
04.03.2014 22:23 |
 
Reitings 160
Reģ: 20.02.2013
Es ieteiktu Tev pašai pazvanīt uz Maximas uzziņas tālruni un visu interesējošo pajautāt attiecībā uz darbu!
04.03.2014 22:23 |
 
Reitings 144
Reģ: 13.11.2013
Klau, varbūt iestājies darbā tajā maximā un fiksi meklē kādu viesmīles darbu, ja jau ir labas valodas. Tur noskriešanās varētu būt tāda pati, bet vismaz nopelnīsi vairāk! jo labāk strādāsi, jo vairāk pelnīsi ;) Kā atrod citu darbu, sāc meklēt citu dzīvesvietu (šobrīd, cik esmu manījusi, istabas var atrast diezgan ātri). Un meties prom no maximas! :)
04.03.2014 22:26 |
 
Reitings 85
Reģ: 13.02.2014
Loreta situācija līdzīga, tikai Rīgā mācījos, bet dzīve atgrieza atpakaļ laukos, un arī nevaru darbu atrast, esmu domājusi par to maximu sākumā un pēc tam kko labāku varbūt, jo kkur citur jau nav naudas iesākumam, jo nevaru atrast darbu pie mājām :(
04.03.2014 22:26 |
 
Reitings 194
Reģ: 06.08.2013
Neuztraucies, būs jau labi! Rīga ir forša pilsēta un nav nemaz tik liela un nedraudzīga kā sākumā var likties. Sāksi strādāt Maximā, tajā pašā laikā meklēsi citu darbiņu. Uz vietas esot būs vieglāk, kaut vai tikai tāpēc, ka varēsi iet uz intervijām. Tas taču nekas, ka neesi šeit ne reizi bijusi. Pieradīsi. Galvenais pirms došanās izpēti kārtīgi kas, kur un kā, lai nav tā, ka atbraucot tiešām tālāk par autoostu netiec. Ja pašai bail, sarunā kādu, kas var Tev pirmajā dienā sastādīt kopmāniju - palīdzēt atrast ceļu, saprast sabiedriskā transporta sistēmu un iekārtoties. Veiksmi!
:)
04.03.2014 22:27 |
 
Reitings 132
Reģ: 04.03.2014
Silara- Ojjj mans Bērnības sapnis un tagadējas strādāt par viesmīli vai bārmeni, tik ļoti patiktu , bet tas tikai manos sapņos paliks, jo arī vajadzīga pieredze. :(
04.03.2014 22:29 |
 
Reitings 194
Reģ: 06.08.2013
jo man te mazpislētā pat puse no tās kas Rīgā nesanāktu domāju..

Alga Maximā lielāka, bet arī dzīve Rīgā ir daudz dārgāka.
04.03.2014 22:29 |
 
Reitings 132
Reģ: 04.03.2014
JI- braucam kopā uz Rīgu. :( :D
04.03.2014 22:31 |
 
Reitings 194
Reģ: 06.08.2013
Loreta, viesmīles darbiņu vari atrast arī bez pieredzes, varbūt ne pašā labākajā restorānā, bet atrast var! Galvenais ir valodas zināšanas - latviešu, krievu, angļu. ;)
04.03.2014 22:31 |
 
Reitings 144
Reģ: 13.11.2013
Loreta, kāda tur pieredze? Man šķiet, ka tāda Čili pica tevi atplestām rokām paņems. Pāris nedēļas būsi māceklis, pēc tam piešausies, varēsi jau strādāt normāli. Un atkal - ja būs vēlme, meklēsi citu darbu, bet nu jau tev būs arī pieredze ;)
Noteikti nenorausties aizsūtīt cv uz picērijām un tamlīdzīgām vietām. Nu, ja nepaņems, tad nepaņems, štrunts. Bet, gan jau interese būs par tevi, esmu diezgan pārliecināta :)
04.03.2014 22:31 |
 
Reitings 135
Reģ: 14.01.2014
Bērnības sapnis un tagadējas strādāt par viesmīli vai bārmeni, tik ļoti patiktu , bet tas tikai manos sapņos paliks, jo arī vajadzīga pieredze.


Muļķibas!
Visas picērijas ņem bez pieredzes. Tur arī sāksi pelnīt sev pieredzi un tējas naudu dabūsi.
04.03.2014 22:33 |
 
Reitings 132
Reģ: 04.03.2014
lollipop- par to algu, man jau te arī lieli tēriņi nebūs, k;a ne kā apmaksātā dienesta viesnīca, bezmaksas pusdienas utt. mazpilsētā lielāki būtu, jo jāmaksā par dzīvokli būtu, par viesmīles darbiņu vajadzēs padomāt, bet kaut kā neerti būs laisties prom no maximas. :( Ak dievs cik gan esmu apjukusi... ;(
04.03.2014 22:33 |
 
Reitings 194
Reģ: 06.08.2013
kaut kā neerti būs laisties prom no maximas


Darbs ir darbs! Tur nav par ko justies neērti!
04.03.2014 22:36 |
 
Reitings 132
Reģ: 04.03.2014
Question- bet atkal dzīvesvietas nebūs apmaksātas. :( Bet kur es izskraidīšu , kur es dabūšu tās kojas ar saviem koferiem , ja pilnīgi neko nezinu Rīgā. Tāpēc jā laikam maximā iejutīšos un vajadzēs pa brīvām dienām meklēt, ja tādas tur būs, jo es vēlos ņemt visu pilno slodzi un jo vairāk , jo labāk. :S
04.03.2014 22:37 |
 
Reitings 144
Reģ: 13.11.2013
Nu, kad sāksi strādāt, tad arī redzēsi, kā būs.
Tagad jābeidz pīkstēt, baidīties un gaidīt citu atbalstu, bet jāsāk rīkoties ;)
04.03.2014 22:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!