Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Maigi vīrieši

 
Reitings 313
Reģ: 05.01.2013
Pēdējā laikā man ir nodibinājušās ļoti draudzīgas attiecības ar visai maigas dabas puisi, uzskatu par draudzeni, smieklīgi jau skan, bet, diemžēl, tā ir. Esmu gandrīz pārliecināta, ka viņš pret mani tāpat attiecas. Mēs stāstām viens otram visu, tajā skaitā privātās dzīves detaļas. Sarakstāmies katru dienu, visbiežāk tā ir viņa iniciatīve.
Tāpēc sāku aizdomāties, vai ir droši šos ''maigos vīriešus'' uzskatīt par ''draudzenēm'' vai arī tomēr pastāv liela iespēja, ka kādu jauku dienu izrādīsies, ka es esmu kratījusi sirdi cilvēkam, kas mani tomēr redz kā kaut ko vairāk.
Vai kādai ir bijusi līdzīga situācija un kā tā ir izvērtusies?
03.03.2014 22:35 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
Piekrīto pēdējo 2 komentētāju viedoklim! :)
Arī pašas pieredze to apstiprina!
20.03.2014 12:01 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
sievietes parasti draudzējas ar vīriešiem, kuri viņām nepatīk (seksuāli, kā vīrieši) bet vīrieši parasti draudzējas ar sievietēm, kuras viņiem šķiet seksuāli pievilcīgas (kā minimums). Vīrietis nedraudzēsies ar, viņaprāt, seksuāli nepievilcīgu sievieti. Ja tam pievienojas dziļākas simpātijas, tad situācija paliek ļoti bīstama.
10.03.2014 11:30 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Vīrietis un sieviete nekad nebūs labākie draugi un tikai draugi, jo vienam no viņiem gribēsies kaut ko vairāk. Izņēmums ir, ja abiem ir savas mīļotās otrās puses (viņu sirdis ir aizņemtas). Man ir draugi aizņemti vīrieši, par kuriem varu būt droša, ka simpātijām tur nav vietas. Ir draugs, kurš ir viens, un skaidri zinu, ka es viņam esmu dārga ne tikai kā draugs... Bet nevaru viņam piedāvāt neko citu.
10.03.2014 11:08 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Joopcik.. Cik forša tēma, tik žēl ka aizgulējos bišķ un nevarēju piedalīties aktīvākajā posmā, tāpēc pamodināšu postu ar savu sakāmo.

Vienmēr esmu teicis, ka starp meiteni un puisi reti kad būs tikai čomiskums. Lai kā neliktos, ka mēs tur labākie draugi utt, tikmēr kādam no abiem cilvēkiem ir simpātijas pret otru. Kā te kāda minēja, ka parasti tie maitas ir vīrieši kuriem rodas simpātijas pret otru.
Pašam ir bijis tā pāris reizes, ka jā meitene mani uztver kā labu draugu, pļapājam utt, bet beigu beigās atklājas ka man ir simpātijas pret viņu un lieka komunicēšana tikai padara visu trakāk.
Lai kā negribētos atzīt, bet šādi tika pazaudētas labi draugi.
Ticu, ka kopā ballejoties un iedzerot, šis čomiskums var pārtapt par kaut ko citu.

Pašam gan ir gadījies tā, ka šobrīd ir laba draudzene, kura sākumā simpatizēja, tagad vienkārši uztveru par friendu un viss, tāpat kā viņa mani. Tai pat brīdī nevaru nenoliegt, ka viņa ir sasodīti skaista. Kopīgi atpūšamies, pļapājam utt. Laikam, šis ir mans pirmais piemērs, kurā S+V=friendi :D
Bet, kā te arī minēja, ja cilvēks sāk Tevi uzklausīt par daudz un par visādiem sīkumiem etc, tad nu tiešām tur ir kaut kas vairāk.
its so complicated :D
10.03.2014 10:55 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Bļin, nopriecājos vēl, ka man beidzot puiši-draugi ir tiešām šobrīd tikai čomi, bet atkal sākas - šodien pazvana un saka, ka es viņam interesējot kā sieviete utt. Bet nu es viņu tikai kā draugu uztveru, ar kuru kopā var izsmieties, izrunāties, patusēt... + esmu aizņemta. F**k. Negribas viņu kā draugu pazaudēt, bet turpināt komunicēt arī nevaru, liekas cerības viņam...
05.03.2014 00:27 |
 
Reitings 91
Reģ: 22.12.2010
Man ir labs draugs. No sākuma sākām kaut ko veidot, bet pēc 2 reizēm sapratām kad labāk jūtamies kā draugi, ne kā mīļotie. Protams puisim es ļoti patīku, iekāro mani. Bet tagad jau viņš mani sācis saukt par čomu. :D Es viņam jau nez cik reizes esmu teikusi ka viņš man kā brālis un uz to viņš man atbild kad esmu viņam kā mazā māsa, kurā japasargā no visiem idiotiem. :)
Mēs tā smejamies kad ja kas būsim vienmēr viens otram. Ja nu galīgi nesanāks mums atrast otrās pusītes. :D Drīzumā plānojam pat dzīvot kopā, jo es gribu pārvākties uz lielpilsētu un viņš negrib kaķi ņemt, tāpēc labāk mani ņemšot. :D
04.03.2014 20:17 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Miss Joker, viņš to ļoti labi zināja, ka mums nekā nebūs. Mēs to bijām arī izrunājuši. Viņš to arī saprata, ka tā būs.
04.03.2014 20:11 |
 
Reitings 224
Reģ: 02.01.2014
Ja apspriežat citas meitene, tad visdrīzāk viņš ir tikai draugs! Ja nu vienīgi Tu esi tās apspriešanas iniciatore!
04.03.2014 13:36 |
 
Reitings 313
Reģ: 05.01.2013
peekaboo , mēs esam vienādās situācijās, bet dažādās lomās. Manā gadījumā puisi ir brīvs, bet apspriežam meiteni, ar kuru viņš bija kopā.

Es zinu, ka tas šķiet tik vienkārši- pajautāt. Bet man ir bail , es arī kautrējos. Viss kopā.
04.03.2014 01:03 |
 
Reitings 59
Reģ: 13.02.2013
Man arī ir zināma peekaboo situācija.

Arī manam draugam ir draudzene, meitene ar kuru viņš sarakstās. Saka jau ka tikai kā draugi un tā, bet, man tik un tā nav patīkami. Situāciju padara sliktāku tas, ka pirms manis viņš gribēja ar šo meiteni satikties, bet viņai bija puisis un viņa pateica "manējam" nē. Tagad abi esot tikai draugi.

Man tik un tā greiza sirds...
04.03.2014 00:53 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
ak dievs cik man šī ir sāpīga tēma.
manam puisim arī ir tuva draudzene, tiekas gan viņi reti, pāris reizes gadā, sarakstās gan mazliet biežāk, bet kad viņi runā, viņi var runāt viens ar otru gandrīz par visu. arī par mums.
paliku mierīgāka tikai pēc izspiegošanas :D kad pa kluso palasiju ko tad viņi tādu sarakstās. viņš ar viņu runāja arī tad, kad mums bija ļoti smags gadījums attiecībās, bet viņai viņš rakstija cik ļoti mani mīl. tas man stresu nodzina :D
bet nu vienalga...tik pretīga sajūta, ka mana vīrietim ir vēl kāda sieviete ar ko viņš var runāt par visu, man skauž, man tas liek justies tik pretīgi, tas tiešām sāpina. bet es tur neko nevaru darīt.
varbūt kādu dienu man tas piegriezīsies.

Es domāju ja jau jūs tiešām esat tik labi draugi tad vari viņam vienkārši pajautāt, kā gan tas var sabojāt draudzību?
04.03.2014 00:42 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Mora

Jā vēlies vari man ar privāti uzrakstīt, varbūt varētu kā palīdzēt, bet protams negalvoju. :)
04.03.2014 00:32 |
 
Reitings 313
Reģ: 05.01.2013
Nepārprotiet mani, es nevēlos sagaidīt kaut kādu konkrētu atbildi. Izveidojot šo diskusiju, patiesībā nezināju, ko tieši vēlos jautāt, mani visa šī situācija, kas velkas jau pāris mēnešus, ir tiktāl samulsinājusi, ka es pati nesaprotu, kas notiek. Man vienkārši vajag ar kādu par šo parunāt.
Tur tajā visā ir vēl daudzas trakas detaļas, kuras es, nevēlos publiski atklāt. Jo es jau nezinu, kas galu galā par cilvēkiem šeit apgrozās.
04.03.2014 00:28 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ar tiem "maigajiem " puišiem ir grūti pateikt ko viņi jūt, jo viņi tiešām ir gatavi būt labākie draugi, bet atdzīties tajā ka viņiem ir simpātijas var būt ļoti grūti, tāpēc bieži vien viņi vai nu to patur pie sevis, vai ar dod nekonkrētus mājienus cerībā ka sieviete sapratīs pareizi.

Pašai man ir jauks maiga rakstura vīrietis, lai gan protams man ar viņu nebija šāda problēma, sākumā kā satikāmies bija mazliet grūti saprast kā tas viss izvērtīsies, bet jā tik līdz es redzēju kā viņš uz mani skatās, vienmēr, pat tagad kad jau es ilgi viņu pazīstu, viņam acīs ir tāda dzirkstele, ka to lūk es nespētu pārprast un skaidri zinu ka viņš mani mīl. Es savu mīļo puisi nekad neatdotu citai, viņš man ir gan labākais draugs, gan kā psihologs nebaltā dienā, gan skolotāji viens otram jo daudz ko mācamies viens no otra pieredzes, gan tas vīrietis pie sāna kuru es novēlu katrai sievietei atrast.
04.03.2014 00:23 |
 
Reitings 313
Reģ: 05.01.2013
Kaspar, gan internetā, gan pa telefonu, gan sazvanamies, šad tad satiekamies. Kā kuru reizi sanāk. Par to dzirksteli es nezinu, viņš ir pārāk netipisks vīrietis, lai to saprastu. JA viņa vietā būtu parasts puisis, tad loģiski, man šaubu nebūtu, ka tur ir simpātijas.
04.03.2014 00:16 |
 
Reitings 224
Reģ: 02.01.2014
Kur tad ir problēma? Liekas, ka Tu gribi tieši sagaidīt pozitīvu atbildi uz to, ka tu viņam patīc! Kļūsti nedaudz koķetāka, un tad jau redzēs!
04.03.2014 00:11 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Mora

Es saprotu ka ir grūti, bet varbūt tiešām ir jāmeiģina noskaidrot tā patiesība, jo man liekas ja tur tiešām kas vairāk var iznākt tad ir jāmeiģina, ja pēc tam sapratīsies ka nekas nevar iznākt, par draugiem jau tā pat varat meiģināt palikt. :)
04.03.2014 00:10 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Ai nē, mana pieredze rāda, ka ar puišiem nevar būt tik tuvas attiecības, it kā viņš būtu draudzene. Var būt čomi, ar ko iet patusēt, kaut ko parunājas un viss, bet tādas ļoti personiskas un biežas sarunas noved pie simpātijām agrāk vai vēlāk, manos gadījumos no puišu puses tieši. Un ne vienu reizi vien man tā gadījies.
04.03.2014 00:09 |
 
Reitings 224
Reģ: 02.01.2014
Nav jau teikts, ka nevar būt draugi! Jāskatās visa kopaina! Tā sarakstīšanās ir mazliet aizdomīga! Ja tas viss notiek ar interneta starpniecību, tad OK, bet, ja pa telefonu, td jau ts varētu būt nopietnāk, bet tas ir ļoti subjektīvi! Ja viņš neizturas ļoti īpaši pret tevi,tad tā arī visticamāk, ka ir draudzība, bet, ja runā ar tādu baigo entuziasmu un dzirksteli acīs, tad neko nevar zināt!
04.03.2014 00:07 |
 
Reitings 313
Reģ: 05.01.2013
Manā uztverē, lai gan vienmēr ir izņēmumi, tomēr vīrietis ar sievieti var būt īsti draugi ja tomēr kādā attiecību posmā ir bijis arī seksuāls kontakts, pēc kura vienkārši abas puses ir sapratušas ka nekas vairāk kā draudzība starp viņiem nevar būt.


Es tagad atzīšos, iespējams netikai Tev Miss Joker, bet arī sev, jo tā skaļi nekad to neesmu sev teikusi, lai pati to saprastu. Man viņš iespējams neinteresē tā kā parasti mani ieinteresē vīrieši, bet tomēr kaut kur dziļi iekšā ir tā sajūta, man pat kauns to teikt- diez kā būtu, ja mums būtu fizisks kontakts. Ir tā dzīvnieciskā interese, bet nespēju saprast, vai tas ir tā nopietnā līmenī vai arī tikai tāpēc,ka nav mēģināts.
04.03.2014 00:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits