Ko saka,kad uzzina, ka Jums ir bērns?

 
Reitings 546
Reģ: 15.03.2013
Pašlaik eju kursos, teiksim, sevis sakārtošanai un tika aizskarta tēma SIEVIETE-VĪRIETIS. Un, pēc ilga laika, pieķēru sevi pie domas, ka reiz tak man būs jāveido šā vai tā citas attiecības...Jāiepazistas ar otra ģimeni, draugiem... Bet man ir mazulis. Un sāku domāt, kā ir, kad otram, kuram esi iepatikusies, jāpasaka- Man ir bērns. Un viņam- savai ģimenei.
Padalieties, lūdzu, pieredzē :)
02.03.2014 10:02 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
atvaino. temu neizlasiju kartigi. iprieksejo kom. nenem galva. neizlasiju faktu, ka esi viena ar bernu.


saja gadijuma nevaru tevpalidzet,bet noteikti zinu, ka virietis kurs tevi miles, pienems ari tavu bernu.
02.03.2014 12:08 |
 
Reitings 309
Reģ: 17.06.2013
Tiesi tapec, es saku, ka vajag par to runat uzreiz, pirms vel uz randiniem sak iet. Ja vins uzzina pasa sakuma, tad vins zin, ar ko jarekinas, tapat ari vina gimene un tuvie cilveki. Ja vini Tevi pienem - jums ir visas iespejas izveidot lieliskas atiecibas.
Ja turesi to ka baigo noslepumu, tad var sanakt pavisam nesmuki, kad "idealais virietis" peksni laizas lapas, jo kam tadam nav gatavs - ceribas sagrautas gan Tev, gan vinam.

Protams, cita lieta, ja Tu ar so virieti tikai izklaidejies un neplano nopietnas saistibas. Tada kadijuma gan nekas nav jastasta - nav vina darisana.
02.03.2014 12:19 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Manā radu lokā ir šāda situācija, kad vīrietis atveda savu draudzeni ar viņas meitiņu. Viss viņiem ir super, meitenīte puisi sauc par tēti, viņš viņai deva arī savu uzvārdu, lai tad, ja būs māsa/brālis, viņiem būtu vienāds. Vispār vienmēr, kad satieku, ļoti priecājos par šo ģimeni.

Ja normāls vīrietis, sapratīs un pieņems. Vismaz man apkārt visas mammas, kuras palikušas vienas, ir atradušas sev fantastiskus vīriešus, kas paši ir pieņēmuši, gan viņu ģimenes.
02.03.2014 12:46 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Izstāsti uzreiz. Ja vīrietis nav gatavs pieņemt, tad nav vęrts turpināt attiecības. Zinu, ka es jespētu pieņemt, ja vīrietim jau būtu bērns.

Manai paziņai meitiņa ir sākusi saukt mammu vārdā, no tā, ka viņa visiem stāsta, ka tā ir viņas mazā māsa. Un tas ir tik drūmi skumji..
02.03.2014 12:53 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
Mēs manai mammai bijām trīs maazi bērni, kad mamma sāka draudzēties ar vīrieti un bija kopā 8 gadus. Pēcāk, kad mammai jau biuja 4 bērni, arī tad, viņai bija tāds ilgstošs randiņošanās periods, kad ļoooti daudzi vīrieši,teiksim tā, iemīlējās ne tikai manā mammā, bet arī mūsu ģimenē kā kopumā. Manuprāt tas ir atkarīgs no sievietes, kā vispār var būt uzstādījums-kā lai pasaka, kā vīrietis reaģēs..?! Bērni ir pats galvenais dzīvē, ar tiem ir jālepojās, ja nu kādam kaut kādas problēmas, tad lai skrien 10 mājas tālāk...
02.03.2014 12:56 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Tas ir atkarīgs no vīriešiem. Ir vīrietis, kurš mīl bērnus un, ja satiekas ar sievieti, kura viņam simpatizē, tad fakts, ka sievietei ir bērniņš, nemainīs attieksmi pret sievieti. Mans brālēns ļoti mīl bērnus un tagad viņš satiekas ar meiteni, kurai ir bērniņs. Viņš viņus abus mīl. Tas nelika mainīt domas un bēgt. Un ģimene pieņem meiteni ar bērniņu :)

Protams, to visu vajadzētu pašā sākumā pateikt, lai vīrietim nav šoks.
02.03.2014 13:05 |
 
Reitings 546
Reģ: 15.03.2013
Paldies meitenes!:)
Es nemaz negrasos slēpt. Mans dēls an ir svarīgākais uz pasaules! NEKAD neizvēlēsos vīrieti,kuram nerūpēs mans bērns.
Par to cita sēklu- cik labi,ka Tavai mātei ir tik AUDZINĀTS dēls. Izskatās,ka tev pašam ģimenē kkas ir iztrūcis! Nekā personīga.
02.03.2014 13:17 |
 
10 gadi
Reitings 3060
Reģ: 09.10.2009
1337, ir stulbi domāt,ka pastāv tikai viena sistēma,modelis,kāpēc sieviete ir palikusi viena ar mazuli rokās! ;P
02.03.2014 13:24 |
 
Reitings 361
Reģ: 18.01.2014
Bet pagaidiet, tak ir pilnīgi normāli, ja vīrietis nepieņem svešu bērnu. Varbūt viņš negrib naudu tērēt pilnīgi svešam bērnam un to audzināt utt. Man liekas normāli arī, kad vīrietis pārtrauc attiecības uzzinot par bērnu. Nevar piespiest uz to ko nevēlas, jo visi nevar pieņemt tomēr svešus bērnus savā ģimenē. Visi nav tik labsirdīgi un gatavi nest upuri. Tas ir liels pagodinājums, ja svešu bērnu pieņem visa ģimene. Tomēr katrs vēlas savus bērnus, tāpēc jau arī no bērnu namiem neviens neņem bērnus, jo nav par pamestajiem atbildīgs.
02.03.2014 16:47 |
 
Reitings 546
Reģ: 15.03.2013
Wild Wind-es apzinos,ka man ir tas vecums, ka tiekoties ar kadu ari ivnjam jau varetu but berns-un? ja es milu un tiesam velos so cilveku,kur problema? Ja tikai kniebienu, logjiski ka berna fakts trauces!
02.03.2014 16:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits