Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

80to bikini

 
Reitings 416
Reģ: 25.12.2013
kāpēc mūsdienās meitenes izskatās pēc zēniem ar gariem matiem?



01.03.2014 09:59 |
 
Reitings 1711
Reģ: 14.01.2011
Zini,agrāk vīrieši arī nestaigāja rozā kreklos,negāja uz solāriju un 3 h nepavadija vannasistaba


tu aprakstiji vīrieti, kurš drā*ās ar citiem vīriešiem.


Es biju kopā ar šādu puisi :D viņš katru rītu sev matus taisnoja, ļoti pucējās. Vispār bija tāds narciss :D Viņš sevi vēl saukā par Stifleru :D
02.03.2014 09:13 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tāpēc, ka mūsdienās meitenes ar tādiem augumiem, kā bildēs redzami, jūtas resnas, jo veikalos pieejamie izmēri, reklāmas, žurnāli, internets, kas pārbāzts ar izcili tievām meitenēm, liek krist kompleksos un cīnīties ar iedomātu lieko svaru


+++
Un rezultātā tās pašas mūsdienu meitenes, kuru pilns Tievētājas II diskusijā, brīnās, kāpēc pazudušas mēnešreizes... Tās ir izteiktas sekas samazinātam svaram un nepilnvērtīgam uzturam (kura trūkst piesātināto taukskābju, kautvai).
02.03.2014 08:06 |
 
Reitings 235
Reģ: 11.02.2014
ieteiktu autoram izmēģināt šādu taktiku - netikties ar sievietēm, kas šķiet pretīgas, un nepievērst tām uzmanību.


Tā gan. Esmu dzirdējusi daudz replikas par to ka tā un šitā ir tāda un ne tāda. Katram jau ir izvēle ar ko draudzēties.
Es esmu no tām kura uzskata ka sievietēm jābūt sievietēm, lai ari kāda figūra, nevis vīriešu kopijām vai bodybuilding piekritējām, tomēr skaļi neizsaku savu nepatiku, jo visiem jau ir izvēle, kā saka - vienam patīk kleita, citam meita.
Un tomēr, uzskatu ka ari "vīrieši" ir vainīgi pie tā kādas sievietes ir mūsdienās. Paši velk sieviešu iespīlētās bikses un bļauj ka sievietes ģerbjās kā vīrieši.

P.S - runājot par respektu un tā trūkumu - novērtēju Tavu, Dieviete, asprātību, atkārtoti par 1337 sakot "autore", tādejādi norādot, ka nav viņš nekāds vīrietis. Tā turēt, sarkasms ir laba lieta.


:D :D :D :D :D Kaut kā biju iedomājusies ka šādas bildes un nosaukumu var ielikt tikai "autorE" nevis "autorS".
01.03.2014 15:59 |
 
Reitings 361
Reģ: 18.01.2014
Vispār jau šitie bikini ir pārāk atkailināti apakšdaļā, izskatās, ka var nepareizi iegrozīties tās vīles un plika apakša paliks. Runājot par augumiem, lai noliktu citas meitenes parādi savu bildi, ka esi ideālais vīrieša augums - plati pleci, šmaugs viduklis vai tomēr esi ar tādiem pleciem kā meitenei un sēdoša suņa augumā. Lai nu ko, bet ribu kaulus var izgriezt, lai būtu tievāks viduklis, bet tad jau tas būs mākslīgi. Ja no dabas ir tāds, tad ir jāsamierinās un var to uzlabot tikai ar sportu, bet ne iegūt ideālo augumu pēc kādiem standartiem.
01.03.2014 15:58 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Un par to, kāpēc sievietes sāk izskatīties mazāk sievišķīgi (un otrādi) - nu būtisks iemesls varētu būt tas, ka ir izteiktāka dzimumvienlīdzība nekā pirms dažiem gadu desmitiem, un vismaz teorētiski tam vairs nevajadzētu būt tādai nozīmei.
Dažos gadījumos noteikti strādā tas, ka biznesa vidē neapzināti vīrišķīgāki tēli tiek uztverti kā profesionālāki, tāpēc tas ir izdevīgāk.
01.03.2014 15:57 |
 
Reitings 456
Reģ: 15.11.2009
agrak viss bija labak pat zaļāka zale tgdmuti ciet un mili kada esi nevis oj man plati gurni :D
bikini tajos gados super
01.03.2014 15:48 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
P.P.S. (Es gan tomēr tik šerpus uzbraucienus neatļautos)
01.03.2014 15:47 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
pati neesi neko sapratusi, tad nav jēgas paskaidrot.
Tas ir tas pats, ja cilvēks tev prasa ko tu šodien darīji, bet tu stāsti kas ar tevi ir noticis pagājušā nedēļā. Padomā!

OK, padomāju. Es gan teiktu, ka tas ir tas pats, ja cilvēks diskusijas nosaukumā būtu uzrakstījis "tava pagājusī nedēļa", bet pašā diskusijā jautājis ko citu.
Bet - labi, labi, pārliecināji, es ļoti atvainojos par savu vieglprātību. Kā nekā šī diskusija ir nevis par bikini, bet gan par autora pretīguma jūtām pret mūsdienu sievietēm.
Tad nu par šo tēmu - ieteiktu autoram izmēģināt šādu taktiku - netikties ar sievietēm, kas šķiet pretīgas, un nepievērst tām uzmanību. Ja tomēr pretīgums ir tik izteikts, ka šādas sievietes viņam rada diskomfortu pat kā nejaušas garāmgājējas uz ielas - tad tur droši vien darbs psihiatram. Varbūt var sākt ar vizīti pie psihoterapeita, ja psihiatra apmeklējums šķiet pārāk traka lieta.
P.S - runājot par respektu un tā trūkumu - novērtēju Tavu, Dieviete, asprātību, atkārtoti par 1337 sakot "autore", tādejādi norādot, ka nav viņš nekāds vīrietis. Tā turēt, sarkasms ir laba lieta.
01.03.2014 15:45 |
 
Reitings 339
Reģ: 23.11.2013
Man vienmēr licies tik interesanti, ka bikšuki atrodas uz gurnu kauliņa. Tur taču vajag riktiigo vaksāciju pirms tam :D
01.03.2014 14:11 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tāpēc, ka mūsdienās meitenes ar tādiem augumiem, kā bildēs redzami, jūtas resnas, jo veikalos pieejamie izmēri, reklāmas, žurnāli, internets, kas pārbāzts ar izcili tievām meitenēm, liek krist kompleksos un cīnīties ar iedomātu lieko svaru, kas noved pie tā, ka sarūk krūtis, dibens, ja vēl meitene trenējas aktīvi, viņa vēl uztrenē kārtīgu džeka presīti un roku muskuļus..
+
01.03.2014 14:02 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Es nesaprotu, kur problēma?
Vīrieši arī kādreiz sprinģoja apkārt baltās zeķbiksēs un augstpapēžu kurpēs.
Uzvelc slaidam mūsdienu skuķim bikini pāri par gurnu kauliem, arī izskatīsies, ka dibens oi-oi. Un neaizmirsti, ka 80'tie bija polsteru laiks, gan uzplečos, gan krūšturos, tā ka nevajag te.
01.03.2014 13:50 |
 
Reitings 416
Reģ: 25.12.2013
Tāpēc, ka mūsdienās meitenes ar tādiem augumiem, kā bildēs redzami, jūtas resnas, jo veikalos pieejamie izmēri, reklāmas, žurnāli, internets, kas pārbāzts ar izcili tievām meitenēm, liek krist kompleksos un cīnīties ar iedomātu lieko svaru, kas noved pie tā, ka sarūk krūtis, dibens, ja vēl meitene trenējas aktīvi, viņa vēl uztrenē kārtīgu džeka presīti un roku muskuļus..


piekrītu un tā ir daļa no geju propogandas.
01.03.2014 13:41 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
kāpēc mūsdienās meitenes izskatās pēc zēniem ar gariem matiem?

Tāpēc, ka mūsdienās meitenes ar tādiem augumiem, kā bildēs redzami, jūtas resnas, jo veikalos pieejamie izmēri, reklāmas, žurnāli, internets, kas pārbāzts ar izcili tievām meitenēm, liek krist kompleksos un cīnīties ar iedomātu lieko svaru, kas noved pie tā, ka sarūk krūtis, dibens, ja vēl meitene trenējas aktīvi, viņa vēl uztrenē kārtīgu džeka presīti un roku muskuļus..
01.03.2014 13:37 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man liekas ka dēļ vairāku gadu desmitu pierasta dzīves veida, cilvēki mainās. Kaut vai dēļ tās pašas pārtikas utt. Piemēram pirms kādiem 10 gadiem es tā īpaši neievēroju ļoti kaulainas meitenes, tagad es viņas redzu visur, nav jau nekas slikts, tik dīvaini liekas. Un ar puišiem ar tas pats, kādreiz viņi bija tādi vīrišķīgāki uzbūvē, bet tagad aizvien vairāk tādi mazi kārniņi puišeļi redzami kas izskatās pēc hļupikiem.
01.03.2014 13:01 |
 
Reitings 774
Reģ: 09.01.2014
Violetta, ja Tu neesi pamanijusi tad mūsdienās ir pilns ar tādiem heteroseksuāliem vīriešiem.
01.03.2014 12:46 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Tā jau arī ir - sievietes kļūst vīrišķīgas un vīrieši sievišķīgi. Un nejau apģērbā vien.
01.03.2014 11:51 |
 
Reitings 155
Reģ: 21.08.2013
zidtarpins
Zini,agrāk vīrieši arī nestaigāja rozā kreklos,negāja uz solāriju un 3 h nepavadija vannasistaba


tu aprakstiji vīrieti, kurš drā*ās ar citiem vīriešiem.
01.03.2014 11:47 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es tomēr mazliet piekritīšu autoram, jo tā nu ir, ka ļoti daudz apģērba ir tādi, ko mierīgi varētu vilkt abi dzimumi, jo ir maisveidīgi. Un bieži vien ar biksēm ir problēmas, jo dupsis man ir izteikts, un bieži vien ir grūti atrast bikses, kas derētu.
Un modeles? Visas ir šaurās meitenes, jo uz tādām vieglāk "uzkārt" drēbes.
Bet es noteikti nepiekrītu tam, ka meitenes ar šauriem gurniem un bez izteikta vidukļa nevar būt sievišķīgas.
01.03.2014 11:36 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.03.2013
autors ir vīrietis vai sieviete? :D
cik noprotu tad vīrietis :D parādi mums savu bildi , mēs pateiksim vai esi līdzīgs vīrietim un vai tev ir normāls augums :D
nevis te brauc sievietēm virsū :D :)
01.03.2014 11:22 |
 
Reitings 235
Reģ: 11.02.2014
Ahā, tātad autors tomēr saprata ar divām reizēm, bet Tev vajag trešo?

Nesatraucies :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Ja pati neesi neko sapratusi, tad nav jēgas paskaidrot.
Tas ir tas pats, ja cilvēks tev prasa ko tu šodien darīji, bet tu stāsti kas ar tevi ir noticis pagājušā nedēļā. Padomā! :D
01.03.2014 11:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits