Meklēju labāko draudzeni

 
Reitings 110
Reģ: 28.02.2014
Čau, meitenes. Es uzsāku vairākkārt šeit izrunāto tēmu- draudzenes meklēšanu.
Es ļoti, ļoti, ļoti vēlos sev atrast labāko draudzeni. Man ir sanācis tā, ka esmu palikusi bez nevienas draudzenes. Man ir bijušas 2 draudzenes, kuras tagad ir nodzērušās un vispār bez saprašanas... Ar viņām es vispār nevaru komunicēt, viņas runā tikai par to kā piedzerties, kā viņas tusējas apkārt, par puišiem, kurus maina katru nedēļu..
Jau vairākus gadus es esmu bez draudzenes, bet tā pietrūkst meiteņu maiguma (tikai nepārprotiet). Ļoti gribās tādu draudzeni, ar kuru var izrunāties, izkratīt sirdi, skraidīt pa veikaliem, runāt par puišiem, prasīt padomus, pavadīt jautri laiku kopā, klačoties, iet kopā uz salonu, darīt visu, ko dara meitenes :)
Varbūt te kāda ir, kura arī meklē sev draudzeni? Būtu ļoti labi, ja kāda meitene būtu mana vecuma, var būt arī nedaudz vecāka. Es protu komunicēt arī ar vecākiem cilvēkiem :)
Man ir 17 gadi, dzīvoju Rīgā.
01.03.2014 02:59 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.06.2016
Hei! Arī es meklēju kādu foršu draudzenīti ar ko parunāt! Man 28, droši raksti, patīk saturīgas sarunas nevis par un ap. ;-)
01.07.2016 14:55 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
man arī gribas draudzeni, bet tādu, kurai nav bērni un ir 28+!
esmu fantastika sarunu biedrene, bet daudzi cilvēki mani nepareizi uztver, jo esmu ļoti tieša :D
bet tā esmu vnk brīnumiņš(l)

rakstiet, varam iemuldēt par kaut ko!!
01.07.2016 15:07 |
 
Reitings 191
Reģ: 10.07.2016
Arī es labprāt pievienotos!
Drīz mazais būs klāt, un lai neaizmirstu "pieaugušo" pasauli gribas vairāk ar kādu kontaktēties, Esmu no Rīgas, 20 gadus jauna, atraktīva un pozitīva. Uzraksti, parunāsim, iepazīsimies, varbūt tiksimies :)
10.07.2016 09:49 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Nu ko, kādēļ nepamēģināt. Esmu 25gadīga strādājoša Ventspilniece. Patīk jautrība, jūra,pastaigas, savu reizi arī ballītes. Ļoti ātri pielāgojos cilvēkiem, varu būt spontāna. Esmu komunikabla un atvērta jauniem piedzīvojumiem. Ja nu kāda ir līdzīgi domājoša- rakstiet :-)
10.07.2016 10:05 |
 
Reitings 55
Reģ: 31.05.2010
Nu tad es arī varu pievienoties. Man 25, pārsvarā dzīvojos pa Jelgavu, šad tad Rīga. Intereses plašas, takā gan jau kko kopīgu atradīs :-)
10.07.2016 11:25 |
 
Reitings 16
Reģ: 21.01.2016
Sveikas! Vienmēr esmu atvērta piedzīvojumiem un labprāt iepazīstos ar jauniem cilvēkiem. Man ir 23 gadi un esmu no Jūrmalas. Esmu mamma burvīgam trīs mēnešus vecam puisītim. Labprāt iepazīstos ar citām jaunajām māmiņām un tam kuras vēl gaida, nemāmiņas arī droši var rakstīt. :-)
10.07.2016 15:43 |
 
Reitings 104
Reģ: 13.05.2016
Labprāt iepazītos ar kādu meiteni, pati dzīvoju Ogrē, bet nav svarīgi, lai arī tu būtu no šejienes... kas zin, mazums, uzrodas patiešām laba draudzene. :-) Esmu laipna un sirsnīga, un šādi cilvēki arī mani pievelk! ;-) Esmu atsaucīga par dažnedažādām sarunu tēmām, esmu saprotoša. Droši raksti! :-)
12.07.2016 11:21 |
 
Reitings 17
Reģ: 24.10.2013
Man ir 29, visas draudzenes apprecējušās / saderinājušās / apbērnojušās, kaut kā vientulīgi pēdējā laikā :) Esmu introverts, bet 2-3 cilvēku kompānija ir ok. Darītājs, ne runātājs. Nepatīk small talk, bet klusēt, klausīties un baudīt mirkļus. Strādāju IT, esmu nūģīga nedaudz. Nepatīk cacoties, bet cenšos rūpēties par sevi. Nepatīk bērni, domas par ģimeni. Single, dažreiz aizstaigāju uz kādu randiņu, bet nopietnas attiecības negribu. Slaida, vidēji gara, ja uzkrāsojos, tad arī smuka :D Nedzeru, nepīpēju, bet it kā pēdējā laikā ir uznākusi vēlme pamēģināt alkoholu. Neesmu party animal, vispār nepatīk klubi utt. Klausos popmūziku :) Es meklēju līdzīgu draudzeni, lai dotos pa kulturāliem pasākumiem, kino, mākslas galerijām, popkoncertiem, tirdziņiem, IT pasākumiem, kursiem, sauļoties, šopingot un uzcacoties šad tad, pārgājieniem, pokemonu medībās utt., kas jau nu ir aktuāls. Labprāt vairāk sportotu, bet vajag kādu, kas piespiež. Vasarās braukāju ar riteni, bet gribētu ietu uz kādu aerobiku, zumbu, paskriet utt. Mans ultimate hobijs ir ceļošana, bet tas ir max 2 reizes gadā, līdz ar to neskaitās kā īsts hobijs. Patīk izmēģināt nedaudz ekstremālas lietas - raftingu, daivingu, lēkšanu no klintīm, paraglaidingu utt. Būšu īstais cilvēks, ar ko izlekt no lidmašīnas ar izpletni. Citu problēmu dzīvē nav - darbs patīk, auto ir, dzīvoju Rīgas centrā kopā ar vēl 2 jauniešiem, izklaižu budžets ap 200 eiro mēnesī (ja laicīgi ieplāno kādu special pasākumu, tad vairāk). Dod ziņu, ja sakrīt lietas!
17.07.2016 16:12 |
 
Reitings 8
Reģ: 04.06.2016
8-)saulainā dienā(e)8-):-Pdodamies pastaigāties butu reāli forši ja daudzi salasisimies vienā dienā. Reāli atpūstos no visā sirds.))
25.07.2016 10:37 |
 
Reitings 10
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, meitenes,
Pievienojos arī es šim pulciņam :)
Nesen pārvācos uz Baložiem un diemžēl nevienu šajā galā nezinu, tā kā meklēju kādu foršu draudzeni.
Man patīk kino, visādi konči - pilsētas svētki utt, pasēdēt kafejnīcā, pastaigas, braukt apskatīt kaut ko jaunu, dabas parki, road trips utt.
Lietas, kas ne visai, droši vien būs muzeji, aizeju retu reizi uz kādu, kur kaut kas neredzēts. Diemžēl mākslas muzeja veidīgie, man šķiet pārlieku garlaicīgi - neesmu mākslinieciska :D
Ja nu izklausās, ka mums intereses varētu sakrist, droši dod ziņu ;)
03.08.2016 13:21 |
 
Reitings 58
Reģ: 06.03.2013
Yes,please, es arī esmu meklējumos :) :D
Rakstiet :)
14.08.2016 19:55 |
 
Reitings 16
Reģ: 09.08.2016
Meklēju sarunu biedri - vēstuļu draudzeni. Ja nedzīvo Latvijas nostūros, tad varētu arī dzīvajā tikties un baudīt dzīvi. :) Forši, ja mums būtu kādas kopīgas intereses, bet tas nav obligāti.
Esmu 17 gadus veca, dzīvoju Latvijas viducī :)
14.08.2016 21:30 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Paturpināšu tēmu, es arī esmu jaunu draudzeņu meklējumos. Dzīvoju Rīgā, tā nu pašlaik sanācis ,ka visas draudzenes atrodas ārpus Latvijas, vai vienkārši viss pamainījies.
Būtu forši izkustēt ārpus mājas, pastaigas, kāda kafejnīca, pasākums, jebkas kas vienotu mūsu intereses.
Man ir ģimene, bet tam nevajadzētu būt šķērslim, un laiku vienmēr var atrast,ja ir vēlme.
Man ir 25 gadi,to arī nepieminēju.
Gribās sev foršu draudzeni,ar ko tiekoties uzlādē sevi ar pozitīvām emocijām un kam varu uzticēties,nu iespējams ar laiku! :-)
Ja Tev ir līdzīgas interes, droši raksti!
09.09.2016 09:49 |
 
Reitings 22
Reģ: 20.07.2009
Sveikas!
Kaut kā sagadījies, ka šobrīd esmu bez draudzenēm, jo mainījušās vērtības un intereses, taču ļoti gribētos ar kādu papļāpāt un iepazīties! :-)
Esmu 24 gadus veca, nu jau 8 gadus no Rīgas, "oriģināli" no Kurzemes. Strādāju ar projektēšanu saistītā jomā, esmu precējusies ar programmētāju, būtu lieliski, ja varētu iepazīties ar pāri, kuram tāpat kā mums, interesē veselīgs dzīvesveids, fitness, pārgājieni, paceļošana uz tuvākām vai tālākām vietām, galda spēļu, filmu vai sarunu vakari! Kompanjoni Vecrīgas apmeklējumiem un alkohola lietošanai gan nebūsim.
Raksti un, kas zina, varbūt jau drīz visi kopā dosimies uz Siguldu pabraukāties ar riteņiem! :-D
Ja esi viena un šķiet, ka interešu loks ir aptuveni līdzīgs, kā arī vēlies papļāpāt ar līdzjūtīgu un foršu meiteni, arī droši raksti! ;-)
11.09.2016 11:53 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Sveikas!
Meklēju draudzeni ,kurai neinteresē tik tusiņi 5dienas naktīs.
Vēlos atrast draudzeni ar kuru apmeklēt dažādus kultūras pasākumus- izstādes ,muzejus, koncertus, vnk kopā pastaigāties, vai arī aiziet paēst vakariņas ārpus mājām un kura nerauks degunu dēļ tā ,ka pašlaik esmu darba meklējumos, tā ka arī izklaides iespējas jāskatās ekonomiskas.
11.09.2016 11:59 |
 
Reitings 110
Reģ: 28.02.2014
Čau, esmu atgriezusies un labprāt iepazītos ar kādu meiteni/puisi. Nu jau man ir 19 un esmu joprojām no Rīgas. Iemetīšu nelielu aprakstu par sevi. Ja patīk- uzraksti :)
Esmu intraverte. Klausos alternatīvo roku, indie un deep house. Ik pa laikam lasu grāmatas, romānus. Man interesē psiholoģija, socionika, pārdabiskas lietas un apzinātie sapņi. Dievinu garas, dziļas un saturīgas sarunas. Man var uzticēt pilnīgi jebko. Es nenosodu un nepārmetu. Vienmēr uzklausu, jo kontaktam ar cilvēkiem es laiku nežēloju.
Protu gūt patiesu apmierinājumu no vienkāršām lietām.
Uz klubiem nestaigāju un man nepatīk dejas, kas tur dejojas. Esmu vairāk par bāriem un krogiem. Bet vēl vairāk par mājām. Es neesmu iedomīga, pārgudrā, netēloju un neatdarinu citus cilvēkus. Esmu es pati.
Mans mini sapnis ir apgūt fotografēšanu. Otrs sapnis ir apceļot Latviju un pasauli (tas vēlāk) ar kādu, kurš neskaitīs katru iztērēto centu un nepārmetīs par to. Es vēlos ceļot un iepazīt jaunas vietas un kultūras.
Un vēl man ir divas vājības, kurām es nevaru pateikt nē (joks), tās ir smaržas un alus. Smaržas ir manas emocijas, atmiņas un pašsajūta. Man ļoti patīk kā smaržo lietus, ugunskurs, gaiss skujkoku mežā, rīta migla, tikko nopļauta zāle.. Runājot par alu, zinu, ka meitenēm tas parasti negaršo, bet es viņu dievinu. Viskiju arī, bet alu laikam vairāk. Man vēl patīk gatavot ēst. Cenšos katru otro dienu izmēģināt jaunas receptes. Mani saista neparasti cilvēki, kuriem vienmēr daudz ideju un neparastu piedāvājumu!
11.09.2016 12:31 |
 
Reitings 180
Reģ: 12.09.2016
Sēžu lasu un smaidu, par šo jau kādu laiku domāju(tapec arī pamēģināju un šeit piereģistrējos), ir draudzenes,netālu no mājām un mazliet tālāk, bet ir kāds bet.
Tās pašas sejas tās pašas klačas un darba problēmas ko uzklausu jau gadiem, jūtu ka pēdējā laikā vispār nav nekāda vēlme to uzklausīt.
Gribas kādu cilvēku par kuru neko nezinu, un kurš ir tik pat atvērts vienkārši parunāt.Katram mums ir savas problēmas, attiecībās darbā u.t.t
Ikdienas rutīna darbs-mājas-darbs-mājas mazliet piebeidzis mani. :D
Esmu arī ar mieru atras varbūt kādu vēstuļu draudzeni ar ko parunāt par dažādām dzīves lietām, pasmieties, varbūt uzlabot savu pēdējā laikā nepavisam pozitīvo garstāvokli.
Gribas varbūt dzirdēt jaunus komentārus, piemērus un iedot padomus, kādam kurš ir pavisam svešs, bet varbūt esmu spējīga kāut kā uzlabot garstāvokli. :D
Dzīvoju, strādāju Rīgā, drīz aizies 25 gads ja ir kāda atvērta dvēsele uz sarunu, aiziet! ;-):-P
13.09.2016 10:40 |
 
Reitings 673
Reģ: 25.12.2012
Ciao, meitenes! (l)
Man tik ļoti pietrūkst klačiņas un tādi feini vakari ar šampīti, smiekliem draudzenes kompānijā (t)
Esmu no Liepājas, dzīvoju un strādāju šeit neilgi. Arī man var rakstīt :-)
13.09.2016 11:15 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Es arī neatteiktos no jauniem cilvēkiem savā dzīvē :-) Man nedaudz zem 30
13.09.2016 11:45 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Sisley, no Rīgas esi? :)
13.09.2016 11:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits