Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jautājums!?

 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Sveikas.

Jautājums:
Kā jūs ikdienā kopjat savus matus? Cik bieži matus mazgājiet, cik bieži ķemmējiet? Ar kādām krāsām un cik bieži krāsojat? Kādā stāvoklī tie ir? Un ko gribat mainīt? Cik bieži griežas?

Par mani:
Mazgāju 3x nedēļā ar kuplinošiem šampūniem un ķemmēju ik pēc stundas, savādāk veļas. Krāsoju reizi mēnesī visus matus. Zinu, ka nav veselīgi, bet tā tas iegājis. Stāvoklis viņiem nav tas labākais, jo daudz lūzt un šķeļas. Gribētu veselīgāku un garākus, bet nezinu kā pie tādiem tikt:(
27.02.2014 18:27 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Griežas- Griežat*
27.02.2014 18:28 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Griežu reizi mēnesī vai divos, jo savādāk izskatās ne pēc kā.
27.02.2014 18:29 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Mazgāju katru vai katru otro dienu. Pirms pāris mēnešiem izbalināju, vairs nekrāsoju, gaidu, kad ataugs, tagad ombre sanāk ar toņu pāreju :D
Ķemmēju no rīta un pirms katras iešanas ārpus mājas. Kādas 3-4x dienā. Ķemme visparastākā suka. Agrāk griezu(atjaunoju griezumu) katru mēnesi, jo mani mati ātri aug, tagad arī gribētos, taču nesanāk ar finansēm tas. :) Mati normāli, bet gribas kuplākus.

Krāsoju reizi mēnesī visus matus.

Varbūt pamaini krāsu uz tonējošo šampūnu?
Gribētu veselīgāku un garākus, bet nezinu kā pie tādiem tikt

Pie garākiem var tikt gaidot un audzējot :D DNC eļļas it kā palīdzot. Lai būtu veselīgāki, jārūpēs, jālieto maskas, piemēram, mājās taisītas, daudz kur i-netā pieejamas receptes.
27.02.2014 18:35 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Stāvoklis viņiem nav tas labākais, jo daudz lūzt un šķeļas. Gribētu veselīgāku un garākus, bet nezinu kā pie tādiem tikt


1. Neķemmē tik bieži
2. Nevajag samocīt ar līdzekļiem
3. Krāsošana arī dara savu.
27.02.2014 18:38 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Matus mazgāju ik pēc 3-5 dienām un lietoju tikai šampūnu, kondicionieri un matu eļļu. Nu jau kādus 7 mēnešus nekrāsoju, jo audzēju savējos. Ķemmēju 1-2 reizes dienā.
27.02.2014 18:40 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Griežu reizi 3-4 mēnešos.
27.02.2014 18:40 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Man ir krāsoti, melni mati (ā, manā profilbildē to var redzēt :D ), krāsu nemainu jau gadus 5, tā ir mana krāsa. dabiski bija tumši blondi, bet neesmu es nekāda blondīne, nepiestāvēja. krāsoju apmēram reizi mēnesī ar Schwarzkopf Perfect Mousse vai Londa krāsām, šīs ir manas favorītes. mazgāju katru otro dienu, agrāk varēju mazgāt reizi 4 dienās, biežāk nemaz nevajadzēja, bet pēdējā pusgada laikā mati ir ļoti sabojājušies, uzreiz pēc mazgāšanas kļūst pūkaini, grūti ķemmējami, nākošajā dienā jau taukojas.šobrīd esmu ideāli matu līdzekļu meklējumos, kas matus atkal padarīs skaistus. ķemmēju katru reizi, kad ieeju vannasistabā, konkrēts laika intervāls nav. Mainīt gribu tikai to, ka gribu matiem veselīgāku izskatu, gan garums, gan krāsa mani apmierina
27.02.2014 18:41 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
vēl lietoju matu maskas, izmēģinātas daudz un dažādas, bet par saviem matiem labāko esmu atzinusi "Gliss kur" masku krāsotiem matiem (sarkanā iepakojumā) pēc tās mati tiešām forši paliek uz kādu laiku.
27.02.2014 18:46 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Mazgāju 2x nedēļā, nevēlos ieiet režīmā ''mazgāt katru dienu'', jo tad arī daudz ātrāk sataukojas, nekrāsoju, maskas arī nekādas nelieku, jo vienkārši nav vajadzības. :D
27.02.2014 18:50 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Mazgāju katras 3-4 dienas, reizēm biežāk, atkarīgs ko esmu ar viņiem darījusi.

Matus ķemēju, tad kad veidoju un, kad ir vaļā,kad nepieciešasms, bet tā kā man ir diez gan pagari mati lielāko laika posmu viņi ir smuki sataisīti. :) Matus nekrāsoju, jo man ir dabīgi skaists tonis. Matus neesmu griezusi gadu un viņi izskatās super. Mainīt es neko negribu, jo man ļoti patīk savi mati. :) Viņi smalki un daudz! :)

Ps. Matus nevajadzētu krāsot visā garumā katru mēnesi.
27.02.2014 18:58 |
 
Reitings 1201
Reģ: 15.11.2013
Esmu blondīne.

Kā jūs ikdienā kopjat savus matus?

Ķemmējot no rīta un pirms gulētiešanas.

Cik bieži matus mazgājiet, cik bieži ķemmējiet?

Mazgāju reizi 3 dienās. Mazgāju ar visparastāko baltkrievu šampūnu bez krāsvielām. Matu balzāmu/masku taisu pati un lietoju 1 reizi nedēļā. Par ķemmēšanu jau atbildēju iepriekšējā jautājumā.

Ar kādām krāsām un cik bieži krāsojat?

Krāsoju ar Estelle profesionālajām krāsām 10.0 un 10.65 toni 1:2 un 6% peroksīdu.

Kādā stāvoklī tie ir?

Ļoti labā.

Un ko gribat mainīt?

Griezumu.

Cik bieži griežat?

APtuveni reizi 3 mēnešos.
27.02.2014 18:58 |
 
Reitings 774
Reģ: 09.01.2014
Censos mazgat reizi nedela ( parasti jau neizdodas un tad sanak 2x ) . Kemmeju reizi diena , reizi menesi eju pie frizieres apgriezt galus. Nekrasoju , izbalinu skipsnas reizi gada? :D
27.02.2014 19:04 |
 
Reitings 313
Reģ: 05.01.2013
O, šī ir man aktuāla tēma! :)

Pirms neilga laika apgriezu matus, jo bija ļoti aplūzuši.
Lietoju tikai profesionālu matu kosmētiku, kuru iegādājos friziersalonu veikalos. Mitrinošu šampūnu , kas paredzēts ziemas periodam, kad mati ir sausi, rīvēti zem cepurēm un kapucēm.
Katru otro vakaru mazgāju, tā, lai paši paspēj izžūt.
Reizi nedēļā lieku profesionālo matu masku (starp citu, tās, ko pārdod parastajos veikalos nepilda īsto matu masku funkciju, no matu maskas tur ir tikai nosaukums).
Tagad eksperimenta pēc lietoju arī eļļiņas matu augšanai un stiprināšanai. Pirku Drogās, bet tā, kā tās ir parastas dabīgās eļļas, tad ceru uz labu iznākumu.
Tad vēl no kosmētikas nesen iegādājos matu galu serumu RICH, ir ļoti labs un smaržīgs, bet bieži aizmirstu ielikt.
Matus pārsvarā neķemmēju ar ķemmi, vienīgi pirms mazgāšanas. Ja ir ļoti nekārtīgi, tad ar pirkstiem izķemmēju :D
27.02.2014 19:04 |
 
Reitings 313
Reģ: 05.01.2013
Ak jā, krāsoju aptuveni reizi piecās nedēļās un tikai saknes. Pārējos pietonēju ar tonējošo matukrāsu. Un krāsas arī tikai no frizieru veikaliem.
27.02.2014 19:06 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Mazgāju katru dienu, lietoju dziļi attīrošu šampūnu, reizi nedēļā masku. Ikdienā veidošanas līdzekļi, cik maciņš atļauj cenšos iepirkt "augstāku plauktiņu" līdzekļus. Nereti nogrēkoju ar lētu šampūnu, jo tam mati tikai jāattīra, bet veidošanas līdzeklis ar matu saskarē ir no veidošanas līdz mazgāšanai un es negribu, lai man ir sūds uz galvas :D
Griežu apmēram reizi 6 nedēļās, lai atjaunotu griezumu.
Krāsoju katru mēnesi mājās ar L'Oreal Mousse Absolue.
Mati spīdīgi, mīksti, veselīgi, lietoju sukas ar dabiskiem cūku sariem (kopš sāku lietot, mati uzlabojās)
Gribētu mainīt matu uzvedību. Lai kuplums dabiski rastos kur vajag - pie saknēm, nevis galos. Citādi ar saviem matiem esmu ļoti apmierināta.
27.02.2014 19:06 |
 
Reitings 313
Reģ: 05.01.2013
Lapsiņa, es Tev iesaku aiziet pie laba un zinoša friziera. Ja tiešām krāso visus matus, tad nav brīnums, ka ir sabojāti. Tagad visdrīzāk tev būtu kārtīgi jāapgriež gali un obligāti jālieto laba matu maska, kas piepildītu un pabarotu matu no iekšpuses. Tā ir vesela zinātne!
27.02.2014 19:10 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Es laikam izcelšos :D
Mazgāju reizi 4-5 dienās. Ķemmēju reizi 2vās dienās. Krāsoju saknes ar Garnier Blue Black krāsu reizi 1,5 mēnešos. Mazgāju principā ar jebkādu šampūnu. Patreiz ir Gliss Kur. Balzāmu nelietoju jau kādus gadus 5, maskas arī nelieku. Apgriežu reizi gadā, varbūt retāk.

Gan jau, ka daudzas domās tagad, ka es esmu kaut kāda mežone, bet tā nebūt nav. :D Man vienkārši mati tādi savdabīgi. Viņi nepinkojas nemaz, pietiek ar roku izbraukt cauri, un viss forši. Ja mitros matos sapinu bizes uz nakti, tad lokas man bez lakas turs 4-5 dienas. Aug viņi normāli, bet praktiski nešķeļas un nelūzt. Pagaidām garums ir apmēram 10-15 cm zem krūštura aizdarītes uz muguras :)
27.02.2014 19:14 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Matus mazgāju katru dienu, jo man viņi taukojas, un, lai man nemēģina ieskaidrot, jo retāk mazgāsi, jo mazāk taukosies, ir mēģināts, bet nekā nesanāca. Viņi vienkārši ļoti taukojas. Ja kāda zina labu šampūnu, pēc kura tiešām mazāk taukosies, tad sakat. Bet mēģināti dažādi un nav palīdzējuši. Pagaidām man mazliet palīdz sinepju maska.
Tā tad krāsoju 1x divos mēnešos. Griežu apmēram ik pēc 3 mēnešiem. Hmm, gribas, lai mazliet veselīgāki, bet jau ir daudz labāk kā pirms pusgada bija. Un audzēju. Ķemmēju 1-2 reizes dienā. Citu reizi vispār varu 2 un vairākas dienas neķemmēt. Tik sasienu čupčikā un staigāju pa māju :D
27.02.2014 19:22 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Mr.Penguin, es Tev silti ieteiktu negrābstīties ar savām rokām pa matiem dienas garumā. :D Man bija kā Tev un mans risinājums, atradināju sevi no ieraduma izbraukt entās reizes caur matiem ar rokām + lietoju šampūnu taukainiem matiem, tagad jau esmu viņus izaudzinājusi un sevi ar un viss forši.
27.02.2014 19:30 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Matus mazgāju katru dienu, jo man viņi taukojas, un, lai man nemēģina ieskaidrot, jo retāk mazgāsi, jo mazāk taukosies, ir mēģināts, bet nekā nesanāca.

Nu tāpēc jau nemaz nevajag sākt bieži mazgāt, jo atradināt matus ir ļoti grūti.

Un kas tad ir mēģināts? :D man liekas, lai pa īstam no tā atradinātu, vajadzētu kādu mēnesi izturēt, bet kurš tad mēnesi staigās taukainiem... Esmu dzirdējusi, ka lai mazinātu taukošanos, vajag mazgāšanas beigās paskalot galvu ar vēsu ūdeni.
27.02.2014 19:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits