Kā dzīvesbiedram ieskaidrot, ka man ir grūti un vairs tā nevaru!

 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
Iespējams, ka problēma šeit dažām liksies muļķīga, bet attiecībās tāds strīds, kur neviens nevēlas piekāpties ir ļoti nopietns.
Tātad. Mums mājās ir mazs zīdainis, kurš vēl nerāpo, bet līdz tam nav tālu. Un ir suns(dzīvo jau 4. gadu pie mums). Un te nu ir tā problēma. Kopš mājās ir bērns, viņš ir ļoti greizsirdīgs, jūtas apbižots. Ko viņš dara? Kolīdz es ar ratiņiem izeju ārā, un neņemu viņu līdz(man ir neērti ar vienu roku stumt ratus, ar otru suni vest, kurš nav no tiem paklausīgākajiem, velk siksnu)...tā demolē māju. Atnākot no pastaigas, man ir jāvāc labākajā gadījumā mīzeli, bet sliktākajā viņš ir kaut ko sagrauzis. Viņš plēš visu-bērnu pamperus, atkritumu maisu, durvis grauž utt. Es to visu savācu. Dārgais atnāk mājās, un atliek tik viņu izvest ārā. Ar to viss beidzas. Viņš neredz manu ikdienu, neredz to cik grūti ir ar to suni. Mazā guļ, šis sāk riet, bērns augšā. Visur spalvas. Es nestādos priekšā kā būs iespējams bērnam rāpot pa tādu grīdu. Kaut mazgāju katru dienu, viss ar spalvām. Tas nav viss, ir vēl n tās problēmas ar dzīvieku, bet es šeit neizplūdīšu.
Problēma ir tajā, ka vīrs nevēlas suni atdot uz laukiem manai mammai. Es ar suni nevaru šeit dzīvot. Man fiziski un emocionāli tā ir pārāk smaga nasta. Ko iesākt šādā situācijā, kad katrs palagu velk uz savu pusi un nevēlas piekāpties...
27.02.2014 16:15 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
http://www.mammamuntetiem.lv/articles/27232/kartejais-lidz-navei-sakostais-berns-vainigs-pasu-suns/

P.S. Jauku vakaru, sunju aizstaaves. Es ljoti miilu dziivniekus, tachu ir situaacijas, kad jaadomaa ar smadzeneem, nevis teatraali jaaklukst. Kad pieaudzis suns izraada greizsirdiibas paziimes pret ziidaini, tad VAIRS NAV LAIKA paaraudzinaat.
27.02.2014 20:04 |
 
Reitings 649
Reģ: 19.02.2014
SIKAFIFA, Tu jau nevari zinat vai bērns iepriekš sunim nav, ko izdarījis.
Es arī sava suņa raksturā pirms gadiem diviem pamanīju,ka pēdējā laikā (un man tas nešķīstenis taksis taisni ir :D ), ka iepriekš suns, kas dievināja bērnus vairākus gadus, ir sācis izvairīties no maziem bērniem, pēc tam noskaidroju,ka mani mazie radu bērni ciemojoties kaitinājuši.. Nu neko, sākām pa jaunam, radinājām ar berņukiem draudzēties, bet sunei bail ir veljoprojām. Un man ir ļoti žēl,ka no suņa kuru bērni varēja mīļot un ņurcīt (i stiprāk papajāt), radu bērnu neteikšu nežēlīgās, bet vairāk negantās rīcības dēļ, ir palicis baululis un es jūtos vainīga,ka suni nenosargāju.. Man suņa un cilvēka (bērna) draudzība ir svēta lieta, nekas to nemainīs. Vai tas cilvēks mazs vai liels..
Man vispār nav skaidrs autores domu gājiens jau sākumā, ka tagad traucē spalvas utt. Tur tak suns nav vainīgs, tas pat muļķim skaidrs!
27.02.2014 20:06 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
jonquille, varbút meitene ir vienkárši nogurusi un izmisusi, ir taču grūti vienai ar mazu bērnu tikt galā, māju + vēl suns.
27.02.2014 20:12 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
S80

Es, protams, ne par visām, bet, piemēram, ko zinu- Ance, stella, 1.sieviete uc. skatās uz šo lietu saprotošāk, bet riešanas par dzīvnieka nīšanu.
27.02.2014 20:16 |
 
Reitings 649
Reģ: 19.02.2014
S80, es ticu,ka ar viņu var būt jebkas (zinot kā autore te ir izrunājusies utt), un tāpēc esmu tikai par to,ka suns jāatdod uz laukiem! :)
27.02.2014 20:18 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Neviens suns bez iemesla nevienam nekož.Dāžu māmiņu uzskats ir,ka bērns drīkst darīt visu.Sēž un ar smaidu skatās,ka bērns plēš suni aiz astes,sit pa galvu un neko nedara,lai to apturētu.Ja suns uzrūc-suns slikts, agresīvs,kaut reāli suns vienkārši bērnam savā valodā saka,lai liek mieru.Nu,ja neviens neko nedara,tad jā,ko citu tam sunim darīt,ja ne kost,jo viņam taču sāp,kad šo rausta,plēš,sit un baksta acis ārā?Suns ir 5gadīga bērna prātā,nu tad iedomājieties,ko darītu piecgandienks,ja cits sīkais šamam sāktu acis bakstīt ārā vai ņemtu nost mantas vai cepumus-gāztu pa galvu.
Sunim pirmkārt ir jāsaprot,ka viņš ir zem visiem cilvēkiem,jāsaprot,ka nekādas izdarības pret sīko netiek ļautas un,ka par to būs bietē un bērnam ir jāsaprot,ka suni nedrīkst plēst un sist.Un bērnu ar suni nekad nedrīkst atstāt vienatnē,jo..nu reizē,kad mana mamma atstāja manu sīko māsu divatā ar mūsu taksi,viņa viņai mēģinaja izlaust pakaļkājas uz otru pusi.Suns nekoda,nekoda arī tad,kad viņu paceļa aiz astes un mēģināja nest prom,vai ar šķēres grieza ausis,vai nozagusi gaļas āmuru ievilka ar to sunim pa galvu,vai uzsēdās sunim uz galvas un sāka pa to lēkāt.Jo suns zināja,ka viņš kost nedrīkst,vienkārši centos suni ņemt visur līdzi,uz dušu uz tualeti,jo bērnu es līdzi staipīt netaisījos un mamma bija tādās pašās domās par suni un bērnu-suns jādod prom.Neviens neko prom nedeva un neviens sakost netika.Un taksis bērnu jau nu toč nenokodīs,pat gribēdams nespētu.Domāju,ka zīdaini neviens viņa bļodā neliks un bebi,kas knapi turas kājās neviens arī neatstās vienu vazāties pa dzīvokli.
Nav neatrisināmu problēmu ir tikai problēmas,kuras neviens negrib un pat nemēģina risināt.Jau šajā diskusijā tas ir redzams.Netiek pat jautāts,ko darīt ar suni,kā uzlabot pašu situāciju,bet jautā kā panākt,lai ļauj tikt vaļā no suņa.Cepuri nost vīram!Cilvēks ar sirdi krūtīs!Takši ļoti pieķeras tikai vienam cilvēkam sava mūža laikā un šķiršanās viņiem ir traģiska.
27.02.2014 20:21 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Ko nozime "zinot ka autore izrunajusies"? Ko tad vina tadu teikusi ?
27.02.2014 20:22 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Tu nopuetni ? Tik daudz suni koz bez iemesla Un ne tikai bernus, bet ari pueaugusos, savus saimniekus. Kadam aptumsumam jabutu, lai domatu,kA sunisi tadi labini Un tapat vien nevar neko izdarit?!!
27.02.2014 20:24 |
 
Reitings 649
Reģ: 19.02.2014
Mi amor, cik saprotu, tad autore pat abortu diskusijas sakarā ir idzēsta tur uzrakstītā dēļ (es tur īpaši nelašīju, bet gāja augstos toņos) un par debīlu nosaukt viņai ar nav problēmu.
27.02.2014 20:26 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Labi meitenes, izlasīšu visu diskusiju, citād man viss nav skaidrs, nesaprotu ko tieši viņa tādu te iz uzrakstījusi.

Taksīši jau feini, man draugam laukos daži ir. :) Viens gan tāds nešpetns pagadījies, ja viņš pats nāk pie Tevis viss labi, ja gribēsi viņu noglaudīt vai pacelt kā to dara draugs viņš sāk rūkt un var pat iekost. :D
27.02.2014 20:26 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
viņa viņai mēģinaja izlaust pakaļkājas uz otru pusi.Suns nekoda,nekoda arī tad,kad viņu paceļa aiz astes un mēģināja nest prom,vai ar šķēres grieza ausis,vai nozagusi gaļas āmuru ievilka ar to sunim pa galvu,vai uzsēdās sunim uz galvas un sāka pa to lēkāt
Hmmm, un tas, Tavuprāt, ir arguments, kāpēc būtu labāk, ja suni paturētu pie bērna, nevis aizvestu uz laukiem?
taksis bērnu jau nu toč nenokodīs,pat gribēdams nespētu
Kāpēc? Zobi ir. Asinsvadus var pārkost.
27.02.2014 20:27 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Vīrs ar sirdi krūtīs gan, tikai reālu risinājumu gan nepiedāvā. Sanāk, ka viss tiek uzkrauts Martai Foršajai. Te jau ir stāsts par ğimeni kopumā, par tiem mazajiem ķieğeļiem, ar kuriem viens otru balstam, suns visam tam pa vidu.
Un ja atceramies kā tad Marta ir ' izrunājusies', man palicis atmiņā vien tas, ka viņa ir ļoti nogurusi un viņai nav spēka un brīva brīža, lai vienai kur izietu. Un vieglāk jau nepaliks.
27.02.2014 20:28 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Jūs esat interesantas, ceļot vienmēr kaut ko augšā, kādā sakarā šeit viedoklis par vai pret abortu? Cita tēma.
27.02.2014 20:30 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Mi amor!Jā,es nopietni!Neviens normāli audzināts suns,kas zin savu vietu ģimenē envienu bērnu vēl nav sakodis.Bērnus sakož tajās ģimenes,kur vecāki un saimnieki ir idioti.Es 5 gadu vecumā četrrāpus skrēju pa pagalmu ar 3 vilkiem,līdu kopā gulēt būdā,neviens man nekad netika pat zobus rādījis.Tā pat arī taksene,kura auga kopā ar manu mazo māsu par spīti tam,kā tika terorizēta,jo mamma neuzskatīja par svarīgu par to aizrādīt,ļoti mīl bērnus,ir man pat pārrāvusi pavadu,lai aizskrietu sabučot svešu bērnu,ir ļāvusi svešam 10 mēnešus vecam bērnam pa sevi ripināties un viss ko viņa uz to teici bija nežēlīgi daudz bučas.Izmanto katru izdevību,lai sabučotu kādu bērnu.
Suns ir jāmīl,tā pat kā ir jāmīl bērnu.Ir jāauadzina abi.Nevar līdz ar bērna piedzimšanu suni nostumt malā un paziņot,ka vairs nevajag.Atkal jau-kā uz to reaģētu piecgadīgs bērns?Visu dienu nav jāstaipās apkārt pudeli,ejot staigāt ir iespējams arī aizstumties līdz kādai pļavai vai parkam,nolikt ratus malā,lai bērns paguļ un tur pat pamētāt sunim bumbu.Mana mamma kaut kā spēja samenedžēt mazu bērnu ar kucēnu un neviens netika apdalīts.Kad pēc skolas pārnācu es,pievērsos vairāk sunim,un te ir tā pati situācija,tikai 13gadus vecāka bērna vietā ir vīrs.
27.02.2014 20:36 |
 
Reitings 649
Reģ: 19.02.2014
kariņo, man jautāja, es atbildēju :) Man paliek prātā, ja cilvēks lieto ļoti smagus vārdus attiecībā pret otru, nav svarīgi kādā tēmā (minēju tikai tēmu, kuras dēļ izdzēsa).
Un tā visa domu par to bija,ka domāju,ka viņa ir nervoza, satraukta un suns viņai spelē uz nerviem visā situācijā, kad jārūpējas par bērnu, traucē spalvas utt. Suns ir traucēklis, suni vajag prom.
Es abalstu viņas ideju,ka prom, bet suņa labā, diemžēl. Jo, ja suns paliks, es baidos,kas var notikt.
27.02.2014 20:40 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Neviens normāli audzināts suns,kas zin savu vietu ģimenē envienu bērnu vēl nav sakodis.Bērnus sakož tajās ģimenes,kur vecāki un saimnieki ir idioti.

Ir sakodis, nevajag pārspīlēt. Lai kā pašai gribētos, tava taisnība nav visu taisnība un reizēm ir arī visai tāla no realitātes.
27.02.2014 20:40 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Zaptesburka,nē,nav,es tikai saku,ka suns nav nekāds monstrs un nekož pie pirmās izdevības.Ja tas būtu bijis mans bērns es būtu bijusi tiesīga kaut ko darīt,bet tai vienā reizē,kad atļāvos sīkajai uzbļaut un uzšaut pa nagiem pati pēc tam dabūju par to,ka neļauju bērnam plēst suni.Un kāpēc taksis nevar bērnu nokost?Uzliec brilles un paskaties uz to cik liels ir taksis.Cik ilgi vecākiem būtu jāatstāj suns ar bērnu divatā,lai taksis to varētu nograuzt?Lai cik irnoski,bet man takši(sveši) ir iekoduši divreiz,nekāda baigā skāde nebija,pat pušu nebija,tikai zilumu atstāja.
27.02.2014 20:41 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Ance,iedod reālu piemēru,kur normāli audzināts suns ir sakodis savas ģimenes bērnu.Es uzturos suņinieku sabiedrībā,neesmu vēl ne no viena puses dzirdējusi,ka suns būtu bērnam iekodis,vai tur runa būtu par taksi,vilku vai rotveileru,jo suņi audzināti un līdz ar bērna piedzimšanu netiek nostumti malā.
27.02.2014 20:43 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
'seit nekur nav minets, ka suns megina abdraudet bernu vai kost tam. to jus esat izzidusas no ta, ka vins ir greizsirdigs, jo pless mantas un piecuko telpas autores prombrutnes laika


Un tas ir tikai loģisks secinājums. Ja suns ir greizsirdīgs, tad suns mēģinās tikt vaļā no "sāncenša". Es zinu par ko runāju pēc reālas pieredzes!

Ja suns ir tik ljoti biistams, kaadeelj shaadaam briesmaam paklaujat sevi? Arii jums suns naktii var riikli paargrauzt vai seju sakost.


Tā ir milzīga atšķirība! Es savu vecāku sunim varu ar rokām gaļas gabalu no mutes izņemt, es zinu, ka man viņš NEKAD neko nenodarītu, es par to esmu 100% pārliecināta, jo suns redz, ka esmu pieaudzis cilvēks un saprot, ka valdu pār suni. Bet ar mazu bērnu ir citādāk!
27.02.2014 20:46 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Es ari domāju, ka autore nav nekāda debesu dāvana, ņemot verā to, kā viņa muti brūķē šeit esot māmiņa.
Mani nepārsteigtu fakts, ja uz suņa nemitigi tiktu baurots, jo viņš ir traucēklis, kas suni mīļāku nepadarīs.
Nu autorei novēlu izturību un sakartot nervu sistēmu, jo vieglāk nepaliks. Tas nu ir droši.
Kas to lai zina- varbūt ari vīrs kļus par traucēkli.
27.02.2014 20:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits