Kā dzīvesbiedram ieskaidrot, ka man ir grūti un vairs tā nevaru!

 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
Iespējams, ka problēma šeit dažām liksies muļķīga, bet attiecībās tāds strīds, kur neviens nevēlas piekāpties ir ļoti nopietns.
Tātad. Mums mājās ir mazs zīdainis, kurš vēl nerāpo, bet līdz tam nav tālu. Un ir suns(dzīvo jau 4. gadu pie mums). Un te nu ir tā problēma. Kopš mājās ir bērns, viņš ir ļoti greizsirdīgs, jūtas apbižots. Ko viņš dara? Kolīdz es ar ratiņiem izeju ārā, un neņemu viņu līdz(man ir neērti ar vienu roku stumt ratus, ar otru suni vest, kurš nav no tiem paklausīgākajiem, velk siksnu)...tā demolē māju. Atnākot no pastaigas, man ir jāvāc labākajā gadījumā mīzeli, bet sliktākajā viņš ir kaut ko sagrauzis. Viņš plēš visu-bērnu pamperus, atkritumu maisu, durvis grauž utt. Es to visu savācu. Dārgais atnāk mājās, un atliek tik viņu izvest ārā. Ar to viss beidzas. Viņš neredz manu ikdienu, neredz to cik grūti ir ar to suni. Mazā guļ, šis sāk riet, bērns augšā. Visur spalvas. Es nestādos priekšā kā būs iespējams bērnam rāpot pa tādu grīdu. Kaut mazgāju katru dienu, viss ar spalvām. Tas nav viss, ir vēl n tās problēmas ar dzīvieku, bet es šeit neizplūdīšu.
Problēma ir tajā, ka vīrs nevēlas suni atdot uz laukiem manai mammai. Es ar suni nevaru šeit dzīvot. Man fiziski un emocionāli tā ir pārāk smaga nasta. Ko iesākt šādā situācijā, kad katrs palagu velk uz savu pusi un nevēlas piekāpties...
27.02.2014 16:15 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Vispār jau prātīgi būtu iesaistīt vīru šajā situācijā arī. Savādāk viņa nostāja šajā problemā ir bērnišķīga - suni prom nedos, bet arī pats uzņemties suņa apmācību, izstaidzināšanu un vākšanu aiz viņa negrib.
27.02.2014 16:43 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Suns jebkurā gadījumā šajā situācijā ir lieks. Vienalga, kas ir domāts, kad suns ir ticis ņemts, no tā ir jāatbrīvojas. Jā, tagad dzīvnieku aizstāves klups krāgā, bet jebkuram saprātīgam cilvēkam ir skaidrs, ka atdot suni uz laukiem ir mazākais ļaunums. Var jau teikt - ej ārā ar suni bez bērna vai ņem bērnu līdzi. Bet realitātē tie ieteikumi nekam neder.

Mani šajā situācijā ar greizsirdīgu suni visvairāk biedētu tas, kas notiks tad, kad sīkais tiešām sāks rāpot un skraidīt, jo ikvienam sunim ir pacietības mērs un sava saprašana par to, kas ir un kas nav viņa teritorija. Paziņu lokā bija situācija, kad mājas mīlulis sakoda bērnu, kad tas vienkārši skrēja tam garām.

Suņi jau arī ir dažādi. Mans suns mammai nesagādāja it nekādas problēmas, kad sīkie bija mazi', tik vien cik tās spalvas uz grīdas, bet tās bija savācamas, un retu reizi ierējās nelaikā. Mamma arī caurām dienām bija ar bērniem viena un arī ar suni. Bet katram sunim raksturs arī var mainīties noteiktos apstākļos un to nevar paredzēt, kad suni pieņem pie sevis.
27.02.2014 16:43 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Varbūt, vīrs vienkārši domā, ka Tevī vairāk runā nogurums un dzīves apnikums - nekā vēlme uzturēt sterilu un drošu vidi bērnam? Es domāju, ka vīrs nevēlas padoties, jo domā, ka problēma ir risināma. Suņa greizsirdība ir ļoti nopietna lieta. Mazais sāks rāpot - suni vajadzēs vispār noizolēt atsevišķā platībā.
Varbūt, centies vīram paskaidrot ka nevis suns, bet tieši suņa spalvas un greizsirdība ir par iemeslu vēlmei viņu vest uz laukiem? Greizsirdības mākts suns var daudz izdarīt - arī uzbrukt mazulim.
27.02.2014 16:44 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
jo esot stāvokli varējāt piestrādāt pie tā, kā mazināt suņa šoku un greizsirdību, ir ļoti daudz informācijas par to!

Sasmīdināji. :D
Piemēram, kā var mazināt suņa greizsirdību uz bērnu, kurš vēl nemaz nav dzimis?
27.02.2014 16:44 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Mjāa... Nu ko tur teikt, tikai gribas rupji lamāties, lai gan nemaz neuzskatu sevi par tādu dzīvniekmīli. Pieradina, ka suns ir pasaules naba un tagad brīnās, ka greizsirdīgs...
27.02.2014 16:45 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
es ļoti gribēju dzivnieku kā tādu. teicu, ka kaķi, jo tie nav jāved ārā. viņam kaķi nepatika, tad paņēmām suni. skirni-taksis izvēlejās viņš, jo bērnībā bija suņs tads, patīk tieši tāds.
27.02.2014 16:46 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Sunim noteikti ir greizsirdiiba,jo liidz sim bija pirmaa vietaa!Zeel,bet saprotu tevi loti labi-beernins tomeer ir pirmaa vietaa...Es domaaju ,ka jaadomaa par laukiem-svaigs gaiss uttZeel suna,jo suns loti pierod pie cilveeka atskiriibaa no kaka,kurs vairaak pierod pie dziives vietas...
27.02.2014 16:46 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Un atkārtošu jautājumu: KURŠ NO JUMS SUNI GRIBĒJA?
27.02.2014 16:47 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Ance

Droši vien, ļaut sunim laizīt vēderu grūtniecības laikā un gulties zem suņa, kad mazais spārdās. :D
27.02.2014 16:48 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Internetā pat var atrast pamācības ka censties pieradinātu suni pie mazuļa esamības. Tur ar ir minēts ka suns pirmkārt ir jātrennē lai mācētu uzvesties, tā kā suns nemaz nav vainīgs pie tā ka jūs paši nemākat viņu iepazīstināt ar jauniem apstākļiem.

http://www.wikihow.com/Get-Your-Dog-to-Welcome-Your-Baby
27.02.2014 16:50 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Nu, tas, ko es varu ieteikt, ir uzdot vīram šo problēmu atrisināt. Ja viņam, piemēram, mēneša laikā tas neizdodas, tad atdosiet suni uz laukiem (kas sunim, galu galā, vispār nav tas sliktākais variants, kur dzīvot). Ja viņš pa savām brīvdienām uzņemas suni izdresēt un tev tas izdodas, tad jau tev problēma daļēji ir atrisināta.

Es tikai nesaprotu, par kādu bezatbildību te meitenes runā. Manuprāt, salīdzināt ar svaigu gaisu un plašumiem, kur izskrieties "traumētu" suni (gadījumā, ja tas tiek atdots) ar bērna veselību, ko tas var apdraudēt (apgāzti rati, sliktākajā gadījumā - kodumi) ir vienkārši neadekvāti.

Tāda plānošana/neplānošana arī nav attaisnojums - suns nedzīvo tikai 4 gadus un skaidrs, ka vēlēšanās radīt bērnu nopietnam pārim arī var rasties jebkurā brīdī.


Tad jau sanāk, ka sievietes, kuras nav sterilizētas, vispār nedrīkst suņus ņemt, jo visām var gadīties iekrist un piedzemdēt bērnu. Vai arī tas, ka mājās ir suns, var kalpot par iemeslu abortam? Neliels absurds, manuprāt.
27.02.2014 16:51 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
tev tas izdodas
27.02.2014 16:52 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
būtu jau jauki, ja visu dzīvi var saplānot, paredzēt utt. tapēc to rupjo lamāšanos vari paturēt pie sevis,jo tā ir nevietā.
ir tikai loģiski, ka dzīvnieku mīl, lutina. bet ja mājās vēlir bērns,tad loģiski, ka vinš ir nr. 1, jo bez mātes nevar izdzīvot.

suns tiek paturēts ģimenē, netieks izmests mežā, patversmē vai notirgots. vienkārši to visu ir jāizstāstavīram. šovakar es ar viņu nopietni aprunāšos un viss. ir jānonāk līdz gala rezultātam un viss. es negaidīšu kamēr mājās notiks nelaime.
27.02.2014 16:53 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Nu vismaz suns nav pārāk liels, taču takši ir ļoti greizsirdīgi.
Meklē kādu šķirnes pazinēju, varbūt ir kas glābjams.
27.02.2014 16:53 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Droši vien, ļaut sunim laizīt vēderu grūtniecības laikā un gulties zem suņa, kad mazais spārdās.

:D
Bāc, Stella, es uzreiz vizualizēju sievieti ar milzu vēderu, kas guļas virsū čivavai. :D
27.02.2014 16:54 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Visur spalvas. Es nestādos priekšā kā būs iespējams bērnam rāpot pa tādu grīdu. Kaut mazgāju katru dienu, viss ar spalvām


Zīdainis var saķert alerģiju. Zinu ka nav mierinoši, bet tev mājās ir divi bērni, no kuriem viens var reāli sakost otru.
Protams esmu dzirdējis daudzos suņumīļu stāstus par "mans suns nekad", bet esmu arī redzējis kā izskatās bērni savu, mājas suņu sakosti. Noplēstām ausīm, norautiem skalpiem, tā ka padsmit šuves jāliek, nerunājot par psiholoģiskām traumām.
Pareizāk un drošāk būtu to suni dabūt prom.
27.02.2014 16:54 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
un māju viņš demolē tad, kad es esmu ārā ar ratiņiem. manā klātbūtnē neuzdrošinās.


Patiesībā tā varbūt pat nav greizsirdība, bet gan dzīvniekam ir stress par jaunajiem apstākļiem jo nav pareizi iepazīstināts ar bērnu un visu to kas nāk līdz ar bērnu.
27.02.2014 16:54 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Visu paredzēt un ieplānot nav iespējams, taču šeit uzskatāmi redzams, ka līdz šim suns bijis pasaules centrs. Un tā arī galvenā kļūda. Vai grūti iedomāties, kas notiks gadījumā, kad viņš no šī centra tiks izbīdīts?
27.02.2014 16:57 |
 
Reitings 264
Reģ: 13.02.2009
centisos bez emocijam.

Ir risinajumi!!!
Bet kas tiesi tevi trauce? spalvas? riesana? vesana ara? vai tas, ka viss jasvac kad atnac majas?
ja pedejais punkts, tad, cik saprotu jums ir taksis, tad noperciet buri, kur ieliec vinu, pirms ej ara pstaiga ar mazo. kad esat majas, tad izlaid.


seit ari specials portals par taksiem un problemama : http://www.taksis.lv/?pageId=296

spalvas bija pirms, riesana ari, ara vesana ari. To tu zinaji uz gadiem 10 ka jarekinas.


Var! Ka: macot suni dalit uzmanibu, jo nejau vins ir griezsirdigs uz bernu, bet uz trukstoso uzmanibu un ka vaininieku vins redz bernu, kam tiek viss.
Jasadala uzmaniba un nedriks taimirs par suni. Tapat ka par viru. Jo ar kada ienaksanu parjo dzives neapstajas.

Un majas ar mazu bernu, so what, tagad atliks suna audzinasanu lidz berns pabeigs vidusskolu??
Suniem ir super dzives uztvere- katra diena ir jauna diena. Lidz ar to var vinus izd=reset jebkura vecuma un pat dizi neatkarigi no skirnes. Vajag tikai zinat ko grib, ka to izdarit un palikt konstantiem uz komandam.

Veiksmi un ieklausies risinajumos, nevis velc segu uz savu pusi.
27.02.2014 16:59 |
 
Reitings 168
Reģ: 31.01.2014
Man arī šķiet, ka meitenes te mazliet dramatizē situāciju par bezatbildību. Palasot dažus rakstus par to, ka "viņš ir draudzīgs un nevienam nekodīs" suns ir sakodis ne vienu vien mazuli. Kāpēc vajadzīga tāda traģēdija, ja suni var vienkārši aizvest uz laukiem? Suns tomēr nav cilvēks, kurš saprot, kas ir zīdainis. Pie manas vīramātes arī ir suns, tiesa mazs, bet tik un tā katru reizi, kad mēs ciemojamies izrāda lielu greizsirdību pret manu bērnu. Reiz pat uzrūca un rādīja zobus tikai tāpēc, ka apsēdās blakus omītei. Ko tad var sagaidīt no lielāka suņa? Labi, takši parasti ir diezgan maza auguma suņi, bet tik un tā. Protams, var mēģināt suni dresēt, bet tik pat ļoti iespējams, ka tas jau ir par vēlu. Par spalvām - pieprasi iRobotu, lai nav 100x dienā jāslauka grīda, jo, manuprāt, tas ir pat ļoti nehigiēniski it īpaši tad, kad bērns sāks rāpot un bāzt mutē visu, kas pagadās.
27.02.2014 17:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!