Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gribu staigāt ar papēžiem..

 
Reitings 74
Reģ: 08.01.2014
Mazliet dīvains jautājums, bet kā pierast, iemācīties staigāt ar papēžu kurpēm!
Es to vienkārši nemāku.
Man nav ērti.
un vispār man bieži vien krīt tās kurpes nost, nezinu iemeslu, jo par lielu itkā nav.
uz platformas ar pilno zoli vēl kaut cik, bet tā, es vnk jūtos nekā.
Un ja uzvelku kaut kādas kurpes ar parastu papēdi, tad ar laiku tas papēdis paliek šķībs!
varbūt kkas ar pēdām, pie kāda ārsta tad lai es aizeju pārbaudīt, kas par lietu?!
27.02.2014 00:24 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
esmu redzejusi, ka daudzām meitenēm papēži šķībi kurpēm. Nesaprotu kā to var dabūt gatavu :D

ja kurpes krīt nost, tad gan jau ka ir gan pa lielu :D
vispār es nezinu, staigā pa mājām ar kupēm līdz pieradīsi. Ja nestaigāsi, neiemācīsies.
27.02.2014 00:28 |
 
Reitings 89
Reģ: 19.06.2013
Pati augstpapēžu apavus valkāju diezgan reti. Staigāt sanāk, jo cenšos iet 'pieklājīgi'. Tā, ka jūtu - eju stabili. Manuprāt, sen, sen atpakaļ, pirms kāda izlaiduma centos staigāt ar grāmatu uz galvas un augstpapēžu apavos. Tā teikt trennējos izlaidumam, un tā arī tas palīdzēja. :D Tomēr, lielākoties, ja pērku, tad 'wedge' (pildīto zoli) stila apavus. Gan pietiekami augsti, gan pašai patīk! Ar tiem varu, kaut skriet un lēkt.
Par papēdi gan nepateikšu, bet man pat parastajiem, piemēram, sporta apaviem, kaut kas parasti paliek šķībs. Bet, par to, cik zināms, manā gadījumā, dēļ tā, ka sastiepu kāju un, lai gan eju taisni un pareizi, tomēr brīžam dīvaini, jo man apavi, kaut kā deformējas mazliet.. Vai arī vienkārši nevīžīga pret apaviem :D
27.02.2014 00:34 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Domā par stāju un kā tev kāja virzās uz priekšu, lai nav ne
https://www.youtube.com/watch?v=4oOZjH2I1gY
ne
https://www.youtube.com/watch?v=uNaAFY72bNg.
Tad labāk botās skriet.
Krīt nost, ja ir pa lielu. Pusizmēru mazākas uzmēri veikalā. Vai pat izmēru. Un ādas kurpes- tās neberzīs, pielāgosies kājai.
Par to,kapēc tev papēži šķībi paliek - nu vienīgi no tā, ka nepareizi valkā laikam. Man nekas tāds nav bijis, nevaru iedomāties.
Mamma nevalkā papēžkurpes? Varbūt mammai paprasi, lai pamāca? Vai māsa/draudzene..?
27.02.2014 00:35 |
 
Reitings 74
Reģ: 08.01.2014
Es jau ar nesaprotu, bet , tādi viņi paliek!- tapēc ar domāju, ka ar kājām kkas!

Nu bet ja es paņemu vienu izmēru mazāku man spiež!:D


Es kaut kā ne visai jūtos, jo zinu ka nemāku un no malas noteikti traki izskatās , tapēc nestaigāju!
27.02.2014 00:36 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Pusizmēru mazākas + ādas kurpes.

Sāc ar mazāku papēdīti, kurā jūties ērti, nevis tā, it kā būtu īpaši jāpiedomā, lai kāja nešķiebjas. Pieradini kāju pie paaugstinājumiem. :D
27.02.2014 00:40 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
uzliec grāmatu uz galvas un iedomājies ka staigā ar augstpapēdenēm, un to pašu dari pēc tam ar augstpapēdenēm.
27.02.2014 00:40 |
 
Reitings 74
Reģ: 08.01.2014
Pus izmēri? vai tad var nopirkt arī 40,5 izmēru piemēram?

Es ar komatiem nekad neesmu redzējusi!

Tas gan varētu būt, ka viss atkarīgs arī no ta cik labas kvalitātes tās kurpes ir!
27.02.2014 00:40 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Jā, ir dažādos veikalos pieejami pusizmēri arī. :) Vajag tikai pameklēt.
27.02.2014 00:43 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Papēži var būt šķībi, ja ir līkas kājas.
27.02.2014 00:45 |
 
Reitings 649
Reģ: 19.02.2014
Es pat neteiktu,ka nemāku, man nav ērti..
Bet kā alternatīvo variantu izmantoju pildīto papēdi jeb platformu



Jo uzvekot nagliņas, nav ērti un stabili..
Un visam pāri ir apavu kvalitāte. Apaviem ir jābūt pareizam izliekumam pēdai, ērtiem un stabiliem. Tad arī vieglāk pastaigāt būs.
27.02.2014 00:52 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Man arī šķiet, ka vairs nemāku staigāt papēžos, jo nu jau vairākus gadus gandrīz tādos nestaigāju, kopš ir mazais, jo vienkārši ērtāk un drošāk ir bez papēžiem (jā, esmu arī nedaudz neveikla pa žižņ :D ) Ir vienas kurpes, kuras bija it kā ideālas, bet tagad šķiet, ka nost krīt. Par tiem pus izmēriem - tādus parasti redzu sporta vai brīvā laika apaviem tikai...
27.02.2014 00:55 |
 
Reitings 2548
Reģ: 29.01.2009
Kops lielakoties parvietojos ar masinu, papezus nenesaju, jo nemaku ar viniem braukt.. Vai ari braucu balerinas un kad esmu gala, parvelku, jo nu staja un augums uzreiz iztaisnojas un papeziem.
27.02.2014 00:59 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man laikam pirmkārt bija svarīgākais izvēlēties pareizos apavus. Sākumā vajag iemācīties staigāt kārtīgi ar stabiliem papēžiem, un pakāpeniski no mazāka papēža uz lielāku. Otrkārt, dienu dienā vajag trennēties mājās staigāt, cik ilgi vien vari, es atceros ka kādreiz uzgāju internetā pamācību kā ātrāk iemācīties, bet vairs neatceros adresi. Toties vienu gan es atceros kur teica par mācīšanos mājās, tev ir jāstaigā cik vien ilgi vari, ja nogursti un gribi paņemt piecu minūšu atelpu, tu to vari darīt, bet nedrīkst vilkt nost kurpes, jo uzreiz kā tu novilksi kurpes tev kājas mazliet piepams un ja pēc tām 5 min gribēsi atkal vilkt kurpes, tad pēc tam tu tik 10 reizes vairāk mocīsi kājas, jo ļoti sāpēs, bet ja nevelk kurpes nost tad būs mazliet vieglāk. Vajag ar meiģināt likt grāmatu uz galvas, jo tas iemācīs iet ar taisnu muguru, un būs smuka stāja.

Es atceros ka nemācēju īpaši labi kādreiz staigāt ar augstpapēžu kurpēm, bet uz izlaidumu man tiešām gribējās uzvilkt, un godīgi sakot, man viss ko vajadzēja bija pareizās kurpes un viss, ideāli varēju pastaigāt, kājas protams nogura, bet nevar salīdzināt ar to kāda ir sajūta kad uzvelk sliktas kurpes un cenšas iemācīties staigāt uz viņām.
27.02.2014 01:00 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un lai noteiktu cik augsts papēdis tev ir piemērotākais pameiģini mājās pastaigāt vienkārši uz pirkstgaliem tā itkā tev būtu kājās kurpītes ar peēžiem un tad jau pati varēsi sajust kurā mirklī tev kājām un stājai ir diskomfortus un kurā nē, tad jāmeiģina piemeklēt apavus ar tādu papēdi, ja gribas vel lielāku papēdi tad labāk pirkt tādas kurpes kurām ir ar priekšā platforma lai nezustu komforts.
27.02.2014 01:12 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un pēc katra trenniņa uz papēžiem sniedz savām kājām ar masāžu lai ātrāk paliktu vieglāk ;)
27.02.2014 01:14 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Manuprāt svarīgākais ir pašu apavu kvalitāte. Atceros, ka savos mācību iesākumos kādu laiku cīnījos ar normālu paiešanu, līdz nopirku tiešām kvalitatīvus apavus, kuros pat bez īpašas centības kājas bija stabilas. Daudziem apaviem pat veikalos piemērot jau var just, ka kājai triceklis piemetas.
Ieteiktu sākumā sākt ar mazāku un neīpaši tievu papēdi, var youtubē videopamācības paskatīties un tad sākt pa mājām un mājas apkārtni trenēties.
Kas attiecas uz izmēru - man arī ir 40, tomēr liela daļa apavu ir par lielu, nevis garumā, bet tieši platumā, kas gan apgrūtina to valkāšanu, gan rada iespaidu par mazāka izmēra nepieciešamību. Rūpīgi piemērot un apdomājot visu veikalos, tik un tā var atrast labus un piemērotus apavus.
27.02.2014 06:33 |
 
Reitings 356
Reģ: 22.10.2011
Par iemeslu var buut ne tikai gaita, bet arii svars. Ja papeedis augstaaks par 6cm un papeezha shauraakajaa vietaa ir 1cm vai mazaak, tad 65kg ir maksimaalais neesaataaja svars. Smagaakas shaads papeedis netur-ne tikai shkiebsies, bet var arii saluuzt.
27.02.2014 07:43 |
 
Reitings 161
Reģ: 03.10.2013
Manai brāļa sievai visi apavi - viena kāja kkādā veidā ienēsājas šķībi uz vienu pusi. Un manai mammai abi papēži vnm ir uz iekšu. :D Domāju, ka tas nav no šķībām kājām, bet atkarīgs laikam no gaitas kā tādas. Man nedaudz ir šķības kājas, tur neko nevar darīt, bet ar papēžiem nav problēmu, drīzāk bez tiem liekas, ka staigāju kā pīle. :D
Ir jāatrod arī savs papēža garums... un manā gadījumā, man nagliņas papēži nepavisam nepatīk, tāpēc ar tādiem laikam nemaz nemācētu staigāt, dodu priekšroku resnākiem tā teikt pilnākiem papēžiem. :D Bet nejau tiem kvadrātainiem klučiem, kurus es nevaru nosaukt par papēžiem. :)
27.02.2014 08:12 |
 
Reitings 161
Reģ: 03.10.2013
+ kurpes vnm izstaipās un pielāgojas kājai, varbūt es nemāku viņas pirkt, bet mamma mācīja lai pērku viņas tā ka tiktiko der kājai... un jā tā ir... Ja nopērku tā, ka tajā brīdī liekas, ka der, pēc pāris valkāšanas reizēm, izļurkājas un krīt nost... Līdz ar to gaita šķība un viss pārējais. :D
27.02.2014 08:15 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
Es kad nopirku kurpes ar 12cm papēdi tīrīju māju kurpēs. Darīju visus mājas darbus tikai kurpēs. Tā pa laikam kkā pieradināju kājas pie tik augsta papēža.
27.02.2014 08:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits