nu kā tur ir ar to naudas došanu, pirkšanu?

 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
Jā, varbūt riskēju izklausīties dumja, bet nu - pajautāšu...
Vai vīrietim ir jādod sievietei nauda?

Vairākas manas draudzenes, nocopējušas naudīgus puišus, priecājas, ka ieiet veikalā, un šis ļauj ņemt jebkuru kleitu, kurpes, saka tikai, lai paņem, ko grib, viņš samaksās...

Man tā nekad nav bijis, lai gan mīļotais ir daudz turīgāks par mani, viņš pat tērēdams nevar savu algu notērēt, kamēr es knapinos, jo man nav tik labi ienākumi, nemaz nav tik labi...

Par ēdieniem, dzērieniem nav runa, to bez ierunām apmaksā, nekad pat nav ļāvis pašai maksāt.

Bet kā tad ir, tas ir normāli, ja vīrietis pērk mantas, vai tā ir izmantošana? Vai tas atkarīgs no svievietes mākas paprasīt, - gribu to un to, nopirksi mīļais?

Ar savu naudu dzīvoju tā teikt pievelkot ar galiem, bet tik ļoti vajag šo to jaunu, kādu drēbi, aksesuāru, somu, zābīšus... Nevaru tagad to atļauties...

Citas manas draudzenes noteikti šo visu iesviestu vīrieša groziņā (ne par tām lētākajām summām) un viņš acu nemirkšķinot paņemtu... Tad tā tās lietas ir jādara?

Es nebūt negribu neko dārgu, bet nevaru saņemties, nekad neesmu prasījusi iedod man naudu tam un tam... Lai gan domāju, ka iedotu, ja dzirdētu atteikumu aiz kauna ielīstu zemē...

Kā jūs domājat? Prasīt? Un vai tas ir normāli vai nē?
Un kādā tieši tekstā prasīt?
25.02.2014 20:41 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Ak, laimīgās, man neviens vīrietis nekad nav pircis ne drēbes, ne apavus, laikam izskatās, ka visu varu nopirkt pati. :-( Un par to, ka vajag jaunus zābakus, varu čīkstēt cik gribu - laikam tik nodomā: vot saņemsi savu algu, tad arī nopirksi. :-D
Bet es noteikti gribu, lai vīrietis man pērk gan drēbes, gan visu ko citu. :-) Jā!
26.02.2014 10:55 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
īsti neatceros kā bija pēc 2 gadu kopā būšanas es brīvi varēju palūgt kaut ko, ja man nebija, vai pietrūka un man tas tika nopirkts. tagad kopā esam jau krietni ilgāku laiku, es tā īsti vairs neprasu, kādreiz paņemu, kādreiz pajautāju. ja nauda ir bijusi nekad neesmu saņēmusi atteikumu, jo, manuprāt, tas ir loģiski, ka divi mīloši cilvēki dalās. arī tad , kad viņam nav bijusi tā nauda, es esmu devusi.
26.02.2014 11:11 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
apelsīne, kā Jums ar dzīvošanas izmaksām? Varbūt lai viņš maksā vairāk par dzīvokli, tad Tev pašai pāri paliks kada naudiņa. Ja nu tiešām negribas jautāt naudu par lupatām.
Manuprāt, tas būtu tikai normāli, ja vīrietis maksā nedaudz vairāk par īri, kā Tu, ja viņa ienākumi ir manāmi lielāki.
Man iepriekšējās attiecībās bija tā, ka es pelnīju manāmi vairāk par vīrieti. Un ilgi tā neizturēju. Manā skatījumā vīrietim ir jābūt savai naudai, lai uzturētu sevi un nebūtu jāknapinās.

Nekad tā īsti neesmu radusi tērēt citu naudu, jo vienmēr ir pašai sava kaut kur nobāzta. Tagad ir tā, ka jaunas attiecības un puisim patīk tērēties priekš manis. Prasīt neprasu, bet ļauju, ja jau grib.. Patikt patīk, bet pati arī viņu lutinu. Liktos jocīgi, ka puisis naudu uz mani izmet un es neko pretī.
Nezinu, kā būtu, ja būtu es Tavā vietā, jo nav vēl gadījies kanpināties, kad puisim pilnas kabatas ar naudu. Bet gan jau caur puķēm arī pateikt, ka nespēju savilkt galus kopā, lai palīdz. Ja jau kopā dzīvojat, tad jau tādas lietas ir jāizrunā.
26.02.2014 11:16 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
ja man būtu vairākas reizes lielāki ienākumi nekā manam vīrietim, ar kuru es būtu izvēlējusies dzīvot kopā, un man pašai nebūtu lielu tēriņu, bet konts tikai pildītos, kamēr viņš knapinās, naudu es viņam nedotu, bet segtu proporcionāli lielāko daļu maksājumu un dāvinātu dāvanas, izmaksātu ceļojumus. vienkārši tāpēc, ka varētu atļauties (tagad arī dāvinu, tikai ne tik lielas, kādas gribētos). mans vīrietis arī lutina mani cik spēj, un esmu pārliecināta, kad varēs atļauties izmaksāt vairāk, viņš to darīs ar lielāko prieku. bet vispār tas pārmetums - vai jūs pašas vīrietim dotu savu naudu? ir nevietā, jo - lai arī tagad mēs visi esam baigi vienlīdzīgie, ļoti bieži par vienu un to pašu darbu (!!!) vīrietim joprojām maksā par 20-30% vairāk. un kopumā vīrietim atrast labāk apmaksātu darbu nekā sievietei pie vienādiem izglītības nosacījumiem ir ievērojami vieglāk. (ir vairāki faktori, kāpēc darba devēji izvēlas vīrieti uz amatu pie vienādiem konkurences nosacījumiem, bet atcerēsimies kaut vai tepat cosmo darba devējas, kuras neņems jaunu sievieti, jo viņa teorētiski var aiziet dekrētā, neņems sievieti ar maziem bērniem, jo viņa var sēdēt uz slimības lapas utt.)
visbeidzot, tēlot ''vienlīdzīgas'' attiecības pie ļoti atšķirīgiem ienākumu līmeņiem ir smieklīgi. tieši otrādi, tādas attiecības ir īpaši nevienlīdzīgas, jo visu laiku grauž acīs, cik vienam ir maz naudas, bet otram daudz. ja vīrietis negrib dalīties un grib harmoniskas attiecības, lai meklē sievieti ar tādu pašu algu, kā viņam.
26.02.2014 11:17 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Un peec tam te sievietes chiikst, ka viirieshi negrib attieciibas, nopietnas attieciibas, kopdziivi vai lauliibu. No viirieshu poziicijaam raugoties, eertaak/leetaak ir uzsaukt vienu kokteili baaraa un tikt pie seksa, nekaa uztureet un ar daavanaaam apbeert vienu kapriizu skukji, kas veel pamanaas skalot smadzenes par citaam sievieteem un meegjina "paaraudzinaat".
Taa ubagoshana novediis pie masveida vecpuishiem (jau tagad redzama taada tendence) un pie taa, ka arii viirieshi saaks izveeleeties sievietes peec naudas maka. Jo ar liidzveertiigu sievieti nav jaazaudee pasha pelniitaa nauda


Ui, cik labi pateici un iepriekšējais komentārs ar bija labs!!!

nekad neesmu prasījusi un ņēmusi naudu no sava vīrieša un patiesībā jau iedomājoties vien, ka esmu no viņa atkarīga un nevaru atļauties kaut ko nopirkt par savu naudu mani iedzen šausmīgā panikā. Neuzskatu, ka vīrietim, tikai tāpēc, ka viņš par tādu ir piedzimis, ir jāuztur sava sieviete vai viņai kaut kas jāpērk. Viņš arī ir cilvēks ar savām vajadzībām, interesēm un hobijiem, kur nauda aiziet.Kāpēc viņam bīutu jāuztur sava sieviete? Man tas nav pieņemami - arī viņš labprātāk sēdētu mājās un kasītu kuli nevis strādātu, atpūstos vai darītu jebko citu tā vietā, lai ietu uz darbu un strādātu. abiem nauda ir jāpelna un neviens nevienam neko nav parādā. ja jūs būtu vīrieši, diez vai jūs būtu priecīgas uzturēt savas draudzenes


Daudz +++ Kur pasvītrots jūtama powera ietekme. :D :D :D Bet tā,nu, tas ir. :D :D :D

Boldā ieliku labākās atziņas. Pilnīgi prasās tagad visām kviecējām paprasīt vai večus uzturētu un viņiem visu pirktu neatkarīgi no algas apmēra. :D :D :D Nav runa par sievu un vīru, bet draudziņu variantu , piegulētājus. :D
26.02.2014 11:27 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Cilvēkam raksturīgi ātri pierast pie tā veida kādā nāk nauda. Un ko tad? Nākamo džeku jau apzināti meklēt tādu naudīgāku! Paldies, bet tas laikam nav priekš manis!
26.02.2014 11:28 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Nekad neesmu varējusi bezkaunīgi prasīt naudu vai dāvanu, taču bieži ir sanācis to saņemt, jo vīrietis ir noreaģējis uz kaut kādiem maniem izteikumiem, kas, starp citu, bieži bijuši bez nolūka kaut ko saņemt.
26.02.2014 11:32 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Un peec tam te sievietes chiikst, ka viirieshi negrib attieciibas, nopietnas attieciibas, kopdziivi vai lauliibu. No viirieshu poziicijaam raugoties, eertaak/leetaak ir uzsaukt vienu kokteili baaraa un tikt pie seksa, nekaa uztureet un ar daavanaaam apbeert vienu kapriizu skukji, kas veel pamanaas skalot smadzenes par citaam sievieteem un meegjina "paaraudzinaat".
Taa ubagoshana novediis pie masveida vecpuishiem (jau tagad redzama taada tendence) un pie taa, ka arii viirieshi saaks izveeleeties sievietes peec naudas maka. Jo ar liidzveertiigu sievieti nav jaazaudee pasha pelniitaa nauda


Varbūt šādiem vīriešiem arī nevajag nopietnas attiecības un laulību? :D
Savstarpējas rūpes un iepriecināšana, manuprāt, ir veselīga attiecību sastāvdaļa :)

Tas ir normāli, ka vīrietis lutina savu mīļoto cilvēku :) Sevišķi, ja redz, ka meitene knapinās, bet pašam nauda.. vai tad grūti ir kaut kā materiāli pabalstīt un nopirkt tos zābakus? :) Starojoša sieviete uzlabos vīrieša dzīves kvalitāti :)

Jūtos ļoti pacilāta, kad redzu sajūsmu drauga acīs, kuru esmu kaut kādā veidā iepriecinājusi..
26.02.2014 11:32 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
bet vispār tas pārmetums - vai jūs pašas vīrietim dotu savu naudu? ir nevietā, jo - lai arī tagad mēs visi esam baigi vienlīdzīgie, ļoti bieži par vienu un to pašu darbu (!!!) vīrietim joprojām maksā par 20-30% vairāk. un kopumā vīrietim atrast labāk apmaksātu darbu nekā sievietei pie vienādiem izglītības nosacījumiem ir ievērojami vieglāk.

Pilnībā piekrītu!!!
Un arī sieviete, kuras ienākumi ir zemāki par vīrieša, atļaujas palutināt savu vīrieti, ne tā? Un diskusija sākās pavisam par citu tēmu. Meitene taču negrib, lai viņu uztur pavisam, bet kaut ko vīrietis taču var atļauties sievietei nopirkt, ja viņa ienākumi ir krietni augstāki?! Nu var. Un reizēm arī vajag, jo vīriešiem patīk, kad viņi ir tādi kā pārāki, ka jā, viņi var atļauties savu sievieti palutināt.
26.02.2014 11:37 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
mistalee, viņai tika uzdoti konkrēti jautājumi uz kuriem neatbildēja, tāpēc uzskatu, ka viņa troļļo. palasi ko viņa raksta un atbild.
26.02.2014 11:51 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Vispār, ja godīgi, tad es vienkārši Tavā vietā nevis prātot, ko un kā labāk darīt, bet vienkārši ar viņu izrunātos vakariņu laikā.
Te tu nedabūsi vienu un pareizo padomu, jo meitenes ir izaugušas pie dažādiem attiecību modeļiem un principā pēc tā arī noteikti balsta savus uzskatus. Es ,piemēram, esmu pieradusi pie tā, ka sieviete pelna vairāk, varbūt tāpēc arī jūtos jocīgi, kad vīrietis sāk izmest savu naudu priekš manis (nesaku, ka tas ir vai nav pareizi, vnk konstatēju faktu).
Varbūt Tavs vīrietis ir pieradis pie tā, ka sieviete ir neatkarīga un nemaz neaizdomājas līdz tam, ka varētu palīdzēt. Ierosini viņam varbūt piemest klāt pārdesmit latus īrei no savas puses, lai Tev pašai paliek nedaudz vairāk naudas savām lietām. Domāju, ka tas būtu tīri loģiski.
26.02.2014 12:12 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
Autore sen te reģistrejusies.un paskatot ko komente ka sapŗotu iŗ bērns
26.02.2014 12:17 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Manuprāt, vīrietim sievietei nauda nav jādod. Ja vien viņi kopīgi nav nolēmuši par šādu attiecību modeli- tu sēdi mājās, es pelnu naudu vai, ja viņš pats izrāda vēlmi dot naudu.
Es laikam uzskatītu vīrieti par lupatu (tāpat kā šeit vairums, ne viena vien diskusija bijusi), ja viņam būtu jāknapinās, kamēr es pati pelnītu daudz.
Man arī nav saprotams kopīgs maks. Ģimenes budžets ir ok- viens kopīgs konts, kurā ik mēnesi abi ieskaita naudu komunālajiem, dzīvokļa īrei, pārtikai, u.c. sadzīviskām precēm tik, cik katrs var atļauties, atkarībā no algas. Bet ne jau abas algas salikt kopā un tad tērēt! Katram ir jāpatur "sava" nauda. Pirmkārt, nekad nevar zināt, uz kuru pusi kažociņu uzmetīs tavs dzīvesbiedrs, kad šķirsieties, otrkārt, katram cilvēkam ir nepieciešami neparedzētie uzkrājumi visādiem gadījumiem (piemērs:nesenā ceļojumā nokavēju lidmašīnu, lai laicīgi tiktu uz galamērķi man tas izmaksāja 300 LVL. Nedomāju, ka otra puse būtu sajūsmā, ja es to iegrābtu no kopīgā maka). Es nevaru arī iedomāties otram dot savas bankas paroles un pin kodus. Man tas liekas absurdi! Jā, es arī nevienam vīrietim nekad neesmu atklājusi cik pelnu. Patiesībā, neviens, izņemot grāmatvedi, to nezina un nevienam arī nav jāzina. Ja kāds vīrietis prasītu- noteikti teiktu mazāku summu, nekā patiesībā ir, pat tad, ja tas būtu vīrs. Uzskatu, ka 100% uzticēties nevar nevienam un vienmēr jāsaglabā atkāpšanās ceļš. It sevišķi pēc tam, kad esmu šeit palasījusies stāstus par "bijušajiem".

Tev iesaku parunāt ar savu vīrieti, ka nevari atļauties jūsu dzīves modeli. Ja viņam liekas, ka esi galvu durvīs iespiedusi, sāc vienkārši pirkt pārtiku, ko vari atļauties. Precīzāk, nepērc gaļu un visādus dārgus dārzeņus un augļus. Ļoti daudz naudas mēnesī ietaupīsi. Viņam piebesīs un pirks pats. Vienkārši piebremzē savus tēriņus, kuri iet jums abiem, ja reiz jāpērk zābaki pa 30 Ls un katra mēneša beigās jāknapinās.
26.02.2014 12:20 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Godīgi sakot, man šķiet smieklīga šādu jautājumu apspriešana ar svešiem cilvēkiem (kaut vai forumā). Jo ko tu no tā iegūsi? Palikski vēl piktāka un domāsi, ka re kur citām pērk, bet man nepērk. Vai arī leposies, ka citām visu pērk vīrieši, bet es varu pati! Man jau šķiet, ka tas nav diez ko gudri :D Šeit ir tēma par "Gudro Sievieti". Tad lūk, gudra sievite šādus jautājumus neuzdos, jo nekā laba no tā nebūs. Man ir viena paziņa, kas vienreiz uzdeva jautājumu: ""Vai tavs vīrs tevi lamā, ja tu tikko izmagātos šķīvjus skapī salic ne pēc izmēra?" :D :D :D Pateicu, ka principā kaut kā nenāk prātā tos šķīvjus likt ne pēc izmēra, bet varu saderēt, ka arī ja liktu kaut kai kājām gaisā vīrs nelamātos. Pēc brīža dzirdu: Jāni! Re kā viņu vīrs nelamā, bet tu mani lamā! :D
26.02.2014 12:32 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Ieraudzīju twitterī bildi un sasmējos. :D Atbilstoši šai tēmai:

26.02.2014 13:14 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
Pupi ir svarigs arguments:-D vai ari lai guļ ar veci:-D
26.02.2014 13:20 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
ir sieviete un ir vīrietis. Sieviete iznēsā vīrietim bērnu, veido laimes un omulības noskaņu mājās, veido vietu, kur gribas dzīvot un atpūsties. Vīrietis ir GALVENAIS pelnītājs.

Un visas šīs emancipētās zirgu sievietes droši lai rauj visu mūžu savu smago vezumu, dalot rēķinus un visas pārējās lietas uz pusēm. Man tas ir tālu. Uzskatu, ka vīrietis ir tas, kas VED SIEVIETI PIE SEVIS MĀJĀS, NEVIS SIEVIETE VED VĪRIETI PIE SEVIS. Vīrietis maksā rēķinus. Vīrietis ir tas, kas nes pārtiku mājās (starp citu, tie ir smagi maisi, neuzskatu, ka sievietei ir jānostiepjās kā darba rūķim, ja vīrietim tas ir viegli izdarāms darbs).
Sakiet ko gribat, bet nav normāli, ja vīrietis nelutina sievieti. Jo tā arī mīlestība pazūd. Biju lasījusi žurnālā rakstu, kur vīrietis saka, ka sieviete ir kā dievietes templis, kas iznīkst, ja tam netiek dotas dāvaniņas. Un nejau kaut kādas lielas, vienkārši tas, ka kāds domā par Tevi.. Īpaši,ja Tev ir vīrietis, nu kurai sievietei vajag vīrieša maigumu, dvēseliskumu, emocionalitāti ??! Vīrietim vajag to no sievietes! vajag maigumu, atbalstu, rūpes... Bet sievietei blakus vajag vīrieti, kas ir vīrišķīgs, pašpārliecināts, strādājošs un vienā vārdā sakot - vecis! Un, kas izrāda savu mīlestību laiku pa laikam uzdāvinot ziedus utml...

Lai tik pamēģina kāds vīrietis man prasīt maksāt īri vai dzīvokļa samaksu! Vai nedod dievs, likt iet uz veikalu un maksāt visu mēnesi par paiku! tas ir vispaŗ absurds. bet spriežot pēc komentāriem, meitenei pēc saprāta ir ne vairāk kā 16 gadi.. Kur aitas, tur cirpēji.... :)
26.02.2014 15:50 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Enija, sieviete nav jāskrien vecim pa priekšu tas jau ir skaidrs, bet tupa gaidīt no viņa, kad visu pirks arī ir stulbi un es neticu nevienam viņas vārdam pēc tam, kad viņa man uzrakstijā, lai uzrakstu attiecību modeļus... tas ir trollis, maz gadu, neko no dzīves nejēdz, nav reāla situācija. Uzrakstīt kurš ko maksā ar nevarēja, laikam tik tālu nebija izdomājusi.


Anda jau izdomaja, ja viņai bērns. Te ir daudzas meitenes, kas fanazē visādas glupības, nikus nesaukšu, pašas zina.
26.02.2014 16:01 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Negribetu tikties ar viirieti, kuram ir zemaaks amats nekaa man.Kursh nav maciijies universitaate, neprot nevienu citu sveshvalodu un ir pilniigi mulkiigas intereses.
26.02.2014 16:20 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Pilnīgi piekrītu enija!!
Un ja sievieti var iedzīt šausmās doma,ka viņa (dzīvojot kopā ar vīrieti) pēkšņi kaut ko sev nevarēs nopirkt vai ka nevarēs pati parūpēties par sevi,tad manuprāt tur ir vai nu kāds komplekss apakšā vai parasta neuzticība,nepaļaušanās uz vīrieti. Nav slikti, ka sieviete kāpj pa karjeras kāpnēm utml,bet nevajag atņemt vīrietim viņa lomu. Tāpēc jau mūsdienās arī paliek arvien vairāk tādu "nekādu'' vīriešu-jo viņš redz,ka patiesībā sieviete arī pati spēj pildīt visas vīriešu funkcijas,pati spēj par sevi parūpēties,un tad sievietes bļauj,ka mūsdienās vairs nav vīrišķīgu vīriešu,visi kaut kādi vārguļi,rupekļi,prasa pirmajā randiņā lai es apmaksāju rēķinu,tas tak nav vīrietis utt..
26.02.2014 16:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!