Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sos

 
Reitings 8
Reģ: 24.02.2014
sveikas!

jums ir tā,ka jūs sevi pieķerat pie domas,ka pirms brīža jūsu galvā nav bijusi pat neviena doma,vispār nekas..tāds kā tukšums.?! varbūt tas ir ar to,ka man ir problēmas,kas veicina stresu, bieži galva sāp, nav labs garasstāvoklis un dažreiz likas,ka labāk nomirt. nesaprotu,ko darīt?
24.02.2014 21:53 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
dažreiz likas,ka labāk nomirt


No fiziskām sāpēm vai no emocionālā stāvokļa?

Ja patiešām šāda doma ir prātā, tad tas ir nopietni, protams, mums katram ir savi vājuma brīži, bet ja tas ir ilgstoši, tas neko labu neliecina.
24.02.2014 21:58 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Iesaku meditēt - vispirms sāc ar elpošanu - noņem visus stresus. Pēc tam var sākt koncentrēties uz vienu noteiktu priekšmetu domās.
Iesākt grūti, bet tas palīdz. :)
24.02.2014 22:02 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Kā pati minēji, tas ir saistīts ar kaut kādām problēmām. Vienīgais ceļš ir tās atrisināt kaut vai ar sakostiem zobiem. Tu tā sevi nedrīksti mocīt.
24.02.2014 22:03 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Es pārvarā nedomāju ne par ko. Daudz domājot galva sāp.
24.02.2014 22:07 |
 
Reitings 8
Reģ: 24.02.2014
Blonde on Blonde

emocionālais. zinu,ka vajag atrisināt,bet ne visas tās problēmas var tik viegli atrisināt. + neesu īsti tas cilvēks,kas ies pie kāda sūdzēties vai lūgt palīdzību.

Mamzell'è

es jau cenšos kad pilnīgi liekas,ka uzsprāšu.. lēnām elpot un skaitīt līdz desmit
24.02.2014 22:07 |
 
Reitings 8
Reģ: 24.02.2014
cloo

nu es tā gluži nevaru, jo zinu ka dažas lietas ir jāseved kārtībā.bet gan daži apstākļi,gan cilvēki neļauj un tad atkal atrodos stupceļā
24.02.2014 22:09 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
ļoti grūti sniegt padomus, ja nevēlies stāstīt, kas par lietu. Tas nekas. Vēlu veiksmi! Gan jau viss sakārtosies :)
24.02.2014 22:15 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Mirt jaunai meitenei nudien nav nepieciešamības. Ja sap galva un ir īgns noskaņojums, jāmeklē iemesli. Tāds taču noteikti ir?
24.02.2014 22:18 |
 
Reitings 678
Reģ: 29.01.2014
Protams, ka katram uznāk šādi brīži. Bet tas parasti uz stundu, varbūt dienu. Ir kaut kas jādara, lai šādas domas nebūtu. Ej sakārto māju, aizej līdz veikalam vai izej pastaigā, bet neļauj grimt sevī, lai gan patiešām liekas, ka nav citu izeju. Izeja ir vienmēr.
24.02.2014 23:26 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
beate Tad raisi savā prātā pārliecību, ka šis viss, sliktās sajūtas, nespēki, sliktās domas utt - pāries. Un pat, ja šķiet, ka nē, tik un tā skandini sev, ka tikai šis posms tev ir jāiztur, tad atkal būs labi, jo tā arī notiek. Un vari raudāt, ja gribas, vari pabļaustīties, dari, ko tev prasās, bet visu laiku paturot prātā, ka tās sajūtas nebūs mūžīgas un vienā brīdī būsi atkal priecīga, laimīga un smaidīga sieviete.
Sev pāri nedari - no tā liela jēga nebūs, tikai sū*īgāk jutīsies.
Sapurinies, pasaki katru rītu sev spogulī, acīs skatoties, ka būs labi, ka izturēsi un būsi laimīga, tad aukstu ūdeni paskalo seju un dodies savās gaitās. Vakarā noskalo seju un tad sevi spogulī paslavē, ka, re, vēl viena diena pagājusi, lai pietuvinātos savai laimei.

Vari provēt, ja negribi, nedari, tas nu ir no tevis pašas atkarīgs.
Lūgt palīdzību nevajag kaunēties, bet tam vajag milzu drosmi. :D Un jāsaprot, ka ne vienmēr arī tā palīdzības prasīšana strādā, tā kā pamēģināt varbūt vari. :)

Ja kāds tev izraksta tabletes, tad saki, ka negribi - no tām pārsvarā milzu atkarība rodas un netiekot pie kārtējās '' devas '' cilvēks iet sviestā. Nu tāda pati atkarība kā no heroīna (ideāls salīdzinājums :D :D ), ja ne vēl spēcīgāka var izveidoties.


Cik ilgi jau tu esi šādā stāvoklī?
24.02.2014 23:49 |
 
Reitings 774
Reģ: 09.01.2014
Pārslodze...?
24.02.2014 23:49 |
 
Reitings 235
Reģ: 11.02.2014
Pārslodze...?

Man arī izklausās pēc pārslodzes! Vajag atpūsties, tas jau vairs nav ieteikums, bet gan secinājums, jo ja neatpūtīsies, tad stress kāps, galva sāpēs, neko vairs nevarēsi atcerēties ilgtermiņā utt. Nevajag sevi mocīt!
25.02.2014 00:02 |
 
Reitings 8
Reģ: 24.02.2014
Blonde on Blonde

zinu,ka tā ir mana problēma,ka visu turu sevī. paldies.

_paris

ir jau ir tie iemesli.

Laura

man šāds brīdis nav ne stundu, ne dienu,bet gan ilgāk.protams ir brīži,kad nu domāju viss būs atkal superjauki,bet tad jau atkal kaut kas notiek un vienkārši ir atpakaļ šis viss..


cloo

zinu,ka vajadzīga liela drosme un tā kā neesmu drosmīga,tad ir kā ir. un arī par to,ka ne vienmēr saņemsi to palīdzību,kas nepieciešaama arī no tuviem cilvēkiem. paldies par ieteikumiem. man šāds stāvoklis ir jau diezgan sen ar pārtraukumiem.
25.02.2014 07:15 |
 
Reitings 8
Reģ: 24.02.2014
Zidtarpins un Dieviete

iespējams. man jau tā pa dzīvi nav laba atmiņa. vienīgā problēma,ka nevaru atpūsties pašlaik.
25.02.2014 07:17 |
 
Reitings 1201
Reģ: 15.11.2013
Autore, tu runā runā runā, bet tā arī neko nepasaki. Nu tad kāda jēga no topika vai palīdzības lūgšanas, ja tu galu galā nestāsti kas par lietu?
Mēs te izdomāsim, ka tev tiešām pāŗslodze, ieteiksim palikt kādu laiku vienai mājās un neko nedarīt. Bet patiesībā tev depresņiks un sēžot viena mājās tiešām galu sev padarīsi.
Izvēlies, vai nu tu sper ārā, kas par lietu, vai arī klusē. Atceries, ka šeit ir pilnīgi neitrāla vide, neviens tevi nepazīst un nezin ne cik tu resna vai tieva, ne cik purkšķus tu tualetē laid. Un mūs arī tas neinteresē. Forums ir pieredzes apmaiņa. Pozitīvas vai ne tik pozitīvas, bet apmaiņa. Tu stāsti savu pieredzi, kāds cits savu un to kā izgājis no situācijas.. Aijj, nu ko es mācu, tu to noteikti visu pati zini.. :)
25.02.2014 07:55 |
 
Reitings 229
Reģ: 10.02.2014
Ja gribas mirt tas ir pavisam nopietni! Vienalga vai tas ir fiziskas vai citas kaites dēļ.
Noteikti mēģini ar kādu tuvu cilvēku izrunāties, bet vislabāk ir aiziet pie psihoterapeita. Viņš palīdzēs sakartot galvu un atkal atgūt dzīves prieku.

Un, protams, griezies arī pie ģimenes ārsta par galvas sāpēm. Galvenais, nepieņem krasus lēmumus un neklausi iekšējām negācijām. Iespējams, Tev ir depresija, kas ir nepareiza ķīmiska darbība smadzenēs un medicīniska kaite. To ārstējot sapratīsi, ka izmisums un negatīvisms kuru juti, nav pamatojams.

Vēlu veiksmi un noteikti griezies gan pie ģimenes ārsta, gan psihoterapeita!
25.02.2014 08:11 |
 
Reitings 235
Reģ: 11.02.2014
Beat Atpūsties jau var vienmēr, bet ja negrib, tad jau saka ka nevar.
Tu nelieto nekādas zāles?
Vienām manām zālēm instrukcijā bija rakstīts ka var izraisīt vēlmi uz pašnāvību un ja parādās šāda vēlme, tad ir nekavējoties jābrauc uz tuvāko slimnīcu. Biju šokā par šādu ierakstu instrukcijā pie blakusefektiem, bija pat bailes dzer tās zāles, bet tagad es zinu ka šādu velmi, kā pašnāvība, var izraisīt arī zāles.
Šis blakusefekts, paldies Dievam, man izpalika. :D
No zālēm var parādīties arī depresija.
25.02.2014 10:27 |
 
Reitings 8
Reģ: 24.02.2014
Churchill

ir daudzas lietas,kas mani nospiež - gan finansiāli,gan emocionāli. vairāk jau emocionāli,jo manā dzīvē ir cilvēks,kas tikai sola,ka mainīsies,bet to nedara un būtu stulbi cerēt,ka mainīsies,bet sakarā ar to,ka ir nedaudz sarežģīti apstākļi, es nevaru šo cilvēku pamest.
lieta tāda,ka ir daudzas lietas,kas apvienojas un beigās tu noonāc pie tās domas -ja tevis nav,tad problēmu un tas viss kas uz tevis ir izkrauts nav.
+ kā jau minēju iepriekš man ir grūti citiem stāstīt savas kaites. pat forumā anonīmi
25.02.2014 16:12 |
 
Reitings 8
Reģ: 24.02.2014
Serenay


esmu gājusi pie ģimenes ārsta,kas man ir izrakstījis padzert vitamīnus. ar to īsti viss arī beidzās. nav ne jausmas kā pat uzsākt šādu sarunu ar tuviniekiem + zinu,ka viņiem pašiem savas reizes un negribu apkraut ar savām,bet zinu,ka pati galā arī netikšu
25.02.2014 16:15 |
 
Reitings 8
Reģ: 24.02.2014
Dieviete

nē,nekādas zāles nelietoju. pirms kāda laika dzēru vitamīnus,kas arī uzlabo omu unn tā,bet jau pāris mēnešus nekādas zāles. es tiešām ļoti labprāt šobrīd atpūstos no visa un visiem,bet nevaru tiešām nevaru.
25.02.2014 16:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits