Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

dodat padomu

 
Reitings 2
Reģ: 29.01.2009
sveikas meitenes! lieta tāda ka nezinu kā rīkoties. es 4 menešus tikos ar puisi,un pirms 3 nedeļām izsķiramies.
sakuma vairak kā mēnesi lieliski dāvinaja dāvanas,ziedus,pavadijam katru briv bridi kopā.bet izmainijās tas ka vinš uzzināja ka vinam nevar būt bernu,.un tad tik sākās.viņs kad uzzināja nevis vēlējas satikties izrunāties bet uzrakstija man sms ka jašķiras, ka ko es ar tādu darīšu kam nevarēs būt bērnu.es rakstiju sms,mēģināju atbalstīt, un tas nav iemels ka jāšķirās. bet paris dienām izrunājāmies bet viņš palika svešš, neizrādīja ne miļumu, ne intereseju vairs. un tikai pateica lai esmu pacietīga un gaidot. jo viņam grūti un nav vairs velmes attiecībām.es menesi gaidīju un kaut sanāca apvainties strīdi ka uzmanība vairs nebija.bet galvenais es neaizgriezos un atbalstiju grūta brīdī. tad viņam nepatika ka apvainjos, un atkal uzrakstīja sms ka viss beidzies ka nevēlās tādu ka apvainojas. es vinam pieradiju ka neapvainosos.un tureju vardu.bija brizi ka vins bija sakuma mils,jauks,rupejas.izradīja jūtas,bet bija brīži ka vispar nepazinu.
pedejo 4 menesi vispar peksni vairs ne skaista. bet sāka meklēt mīnusus atkal.ka esmu pārāk tieva.ka mazas krūtis,lai es uztaisu lielakas,kamaz dibens.ka es viņu nepiesaistu seksuāli.kaut mans augums ir 170m 52 kg.
viss viņam slikti. es vairs nezināju kāmainīties. sāku est vairāk kā viņš vēlējas, uzvedos. bet pec tam atkal ne tā runāju. ka esmu divaina. kaut esmu sieviete biznesmene.esmu daudz sasniegusi vins mani nolidzinaja līdz zemei ar vārdiem.
es vienmēr esmu tikusies ar ar turīgiem puišiem jo pati tāda esmu. un es iemīlējos vienkāsšā puisī kam ik pa brīdim ne santīma nebija, ne dzivkļa, ka atklāti viņš teica ka nav nav naudas lai brauktu pat arpus rigas. un es pat tani biju saprotosa ka vins nepelna vel sava biznesa daudz. es t nekad vinam neparmetu. man pietika ka vienu rozi uzdavina ne 100 vai 23. galvenais ka no sirds.kaut bija parmetumi ka esmu noteikti izlutinata.ka vajag bagatibu.un tas ta sapeja. ka paradiju ka pati 27 gados esmu sasniegusi, ka pasai ir sava masina,dzivoklis.
bet vina uzvediba palika aizvien trakaka. es vinam saku likties ka visu laiku mums ir nesaprasanas. bet vins mani ka pasparliecinatu sievieti nodzina lidz tam ka es sevi saku uzksatit par nulli. ka es saku baidities runat,ka kaut kas nepatiks ta pametis. vins cetru menesu laika pameta 5 reizes.un visas caur sms. un ta nekad caur sms netiku pamesta.sausmas.
mes izskiramies diena kad braucu pie zobarsta.zvaniju lai atbrauc pakal jo pati nevaresu sesties pie stures. man bija smaga operacija zobu raujot.un sanemu sms ka nevares ka japalidz bralim.un laikam jau tik svariga tad neesmu.tie vardi ka nazis tani bridi bija. kad pirmireiz bija vajadzigs no viriesa ar kuru esmu kopa atbalsts. kaut vins bija pie manis pirms paris dienam un teica cik vajadziga un cik sailgojies.viss bija lieliski. vakara tomer atbrauca,redzeja ka no zalem knapi turos kajas un raudu no sapem pec operacijas. vins pateica ka nejutties ka esmu vina meitene, neizradot rupes vai uztraukumu ka jutos.kad ludzu esi blakus ka man slikti atbildeja ka vinu gaida draugi ka lai draugi nedoma ka vins ir zem tupeles.un vel tas ka vins pa 4 menesiem ne ar vienu draugu neiepazistinaja.tikai kad busost iemilejies tad tikai iepazistint.tas bija ari divaini.un peksni ka viss. es biju soka. un tani bridi pateicu emocijas visu ko domaju. tikai to sliktako.zalu iedarbiba es sarunaju sapigus vardus vinam ka pec ta vins uzreiz noblkeja manu numuru, facebook.visu. cilveks ar kuru tikos ,kuru cieniju , vina del dariju visu izdara ko tadu. pat nedeva iespeja kad labak jutisos parunat.
es vinam aizrakstiju epastu izskaidrojt visu. atklajot savas jutas. ka iemileju cilveku tadu ka vins ir,nemeklejot minusus. no visas sirds ludzu vairakas reizes piedosanu,ko nekad del viriesa neesmu darijusi. es nepazemjos. es milotam cilvekam ludzu piedosanu.un pieveru acis ka vins izrikojas. tas ka vinam nevar but bernu izmainija par aukstu cilveku. es iepazinu citu. un nezinu ko man darit.es gribu ka vins uzklausitu mani.ka dotu iespeju paskaidrot visu. izrunaties ko mes neesam darijusi.vins nekad nerunaja par problemam uzreiz pamet un caur sms.
22.02.2014 20:19 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
aizmirsti šo neveiksminieku. viņam ir kompleksi, viņš saprot, ka tu esi ārpus viņa ''līgas'' un pareizi dara. pēc laika arī tu to saprastu.
22.02.2014 20:23 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Neskrien un nepazemo sevi. Vienkārši aizmirsti
22.02.2014 20:38 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Tu mēģināji rast kontaktu, viņš nenāca pretī. Pats vainīgs. Viss.
22.02.2014 20:43 |
 
Reitings 74
Reģ: 29.12.2013
Izskatas, ka vins spelejas ar tavam jutam... Vins pats nezin ko velas... Metajas te ir pie tevis te atkal pamet....nesaprotami, bet nebus tev nakotnes ar tadu " brinumu" . Nepazemojies
22.02.2014 20:46 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
Ibio mat marš ka nu labāk mācīties :-D
22.02.2014 20:50 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Tas vīrietis ir pretīgs manipulētājs un šantāžists.
22.02.2014 20:53 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
nezinu ko man darit

Pieņem, ka attiecības ir beigušās, un virzies uz priekšu. Ko tad vēl?
22.02.2014 20:54 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Tas, ka kritizē augumu, jau vien ir rādītājs... Fui tādam! Sliktākais, ko vari darīt, ir censties izdabāt un pazemot sevi. Ja nav, tad nav.
22.02.2014 20:55 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Vismaz pēc Tevis stāstītā paliek iespaids, ka džeks darījis gandrīz visu, lai tiktu no šīm attiecībām vaļā. Gan visādus mājienus devis, gan skaidri un gaiši pateicis,
ka jašķiras

nav vairs velmes attiecībām

ka viss beidzies ka nevēlās tādu
22.02.2014 20:59 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
nu kaut kāds losis , kas pats nezin ko grib ... пусть определица для начала!
22.02.2014 21:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits