Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrieši, viņu pašvērtējums

 
Reitings 87
Reģ: 27.01.2014
Sveikas :)
Nesen ienāca prātā doma, ka vrb vīrieši mēdz būt tiktpat nepārliecināti kā daļa sieviešu? Kā jūs domājat?
Ir situācija, kad šķiet, starp mums ir savstarpēja pievilkšanās, bet no viņa puses nekas neseko. Man saka - rīkojies tu pirmā, bet man šķiet - ko es tā pirmā, iespējams, viņš pat īsti mani nav ievērojis (jā, man ir zems pašvērtējums, cīnos ar to), lai gan viņš ir mazliiet apaļīgs, bet muskuļots, nav klasiskais skaistuļa tips, bet es domāju pie sevis - ja jau es viņa dēļ esmu kā bez prāta, noteikti apkārt mums vēl ir daudz tādu :D Es pat nezinu, bet pastāv tak iespēja, ka viņam pašam neliekas, ka tādai meitenei kā man (esmu forša, skaista ;D) varētu viņš patikt
Jūsu domas? Gan par situāciju, gan par tēmu kopumā - vīriešu pašvērtējums! :)
22.02.2014 14:30 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
oooo jaa, vīrieši mēdz būt ļoti nepārliecināti par sevi. un ļoti baidās no atteikuma.
un par to rīkošanos pirmajai- nu skatoties, ko tas sevī ietver. :D aicināt uz randiņu diez vai, bet kaut kā jau vari mēģināt parādīt, ka viņš tev ir interesants.
22.02.2014 14:35 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
vrb vīrieši mēdz būt tiktpat nepārliecināti kā daļa sieviešu? Kā jūs domājat?


Protams, ka ir tādi vīrieši! Viņi, ko, visi ir pārcilvēki, vai?
22.02.2014 14:38 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
vīrieši mēdz būt tiktpat nepārliecināti kā daļa sieviešu?

Tādus vīriešus ir pieņemts dēvēt par puikām.

iespējams, viņš pat īsti mani nav ievērojis
:D :D Bāc, Tu taču esi sieviete... protams, ka viņš tevi IR ievērojis.
22.02.2014 15:22 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
oooo jaa, vīrieši mēdz būt ļoti nepārliecināti par sevi. un ļoti baidās no atteikuma.
22.02.2014 15:25 |
 
Reitings 424
Reģ: 29.06.2012
Protams, ka vīrieši mēdz būt ar zemu pašapziņu, bet mana pieredze liecina, ka tas viņiem nav šķērslis, kas liegtu uzrunāt meiteni. Atraidījums jau sāp neatkarīgi no dzimuma, bet, manuprāt, vīrieši to spēj pārdzīvot vieglāķ. Viņi padusmojas, izkaujas, piedzeras un sāk jau aizmirst notikušo, kamēr meitenes vēl ilgu laiku raud spilvenā.

Par konkrēto situāciju - es esmu pret to, ka meitene sevi piedāvā. Var izrādīt simpātijas, bet situācijas noteicējām jābūt vīrietim, tad jau redzēsi, der Tev viņš vai neder, un varēsi lemt par turpinājumu.
22.02.2014 15:52 |
 
Reitings 335
Reģ: 05.01.2014
Tas, ka vīrieši nav īpaši pašpārliecināti jau sen ir novērots, protams, ir daži gaiļi, kas pārāk uzspēlēti izrāda savu "pašpārliecinātību". Parasti jau tie, kuri nav tik pieredzējuši ir nepašpārliecināti.

Ja viņš neuzņemas iniciatīvu, tad vienkārši izrādi simpātijas pirmā, nesaku, ka jāaicina uz randiņu, bet pievērs uzmanību.
Man personīgi pietiek paskatoties pēc sievietes ķermeņa valodas, lai pateiktu vai es viņai interesēju un ja baigi kaut kas piesaista, tad pats iepazīstos (agrāk tā darīju).


Viņi padusmojas, izkaujas, piedzeras un sāk jau aizmirst notikušo


Jā, tā noteikti dara "inteliģentākie" vīrieši!
23.02.2014 14:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits