Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skauž

 
Reitings 37
Reģ: 21.01.2014
Labrīt, meitenes.
Vai esat sakārušās ar to, ka kādam skauž kaut kas, kas ir Jums?
Darbs, izskats, attiecības, finansiālais stāvoklis, Jūsu raksturs?
Esmu nonākusi situācijā, kad pašas draudzenei skauž mani panākumi darba jomā. Izsakās necienīgi par mani šajā darbā, saka, ka es neko nepratīšu izdarīt, kaut tiešie pienākumu man ir ļoti labi zināmi, jo iepriekš esmu to visu darījusi un nu nepamet sajūta, ka skauž. Pati ir darba meklējumos, bet jau kādu pus gadu neveiksmīgi. Man kaut kā paveicas ar darbiem.
Kā likt viņai saprast, ka nu nevar tā! Es tikai priecātos par viņu, bet viņa izturas necienīgi.
21.02.2014 09:24 |
 
Reitings 1201
Reģ: 15.11.2013
Jā!
21.02.2014 09:28 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Jā, esmu saskārusies. Par laimi, tie nebija man tuvi draugi un pēc saņemtajām negācijām ar šiem cilvēkiem es vienkārši pārstāju kontaktēties.
No vienas puses draudzene rīkojas nejauki, no otras - viņa ir izmisumā. Varbūt uzmundrini viņu un palīdzi viņai darba meklējumos?
21.02.2014 09:29 |
 
Reitings 426
Reģ: 13.09.2012
taadi nu ir tie draugi, kad otram saaks labaak veikties, to skaudiis.. kas ar to nav saskaaries, tikmer liksies, ka vinjam ir labaakie draugi.. muljkiibas. Reti kursh priecaasies par otru.
Man arii gadiijums.. draugi ta draugi ilgaaku laiku, bet tagad kad saak veikties, liek zem mashinas riepaam skruuves apakshaa. Un tie skaitijaas draugi... skaugji visapkaart ir un nekas vairaak. Naivi var ticeet, ka visapkaart mums ir taadi kas staavees un kritiis par mums!
21.02.2014 09:30 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Vienmēr būs kāds, kam nepatiks, ka tev iet labāk, ka esi veiksmīgāka, skaistāka, gudrāka, labāk ģērbta, bagātāka, vai mīlētāka. Tāda ir sieviešu daba.
21.02.2014 09:31 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Tagad laikam vairs ne, jo kam es te diži interesēju lielpilsētā :D Agrāk gan, kad vēl mitinājos savā pagastā, dažām skauda gan mans izskats, gan tas, ka skolā pelnīju labākas atzīmes, bet tas jau viss tādas bērnu spēles vien bija.
21.02.2014 09:31 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Palīdzi draudzenei darba meklējumos ;)!
21.02.2014 09:32 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Neceļu tik ļoti degunu gaisā un nestaigāju pa mākoņiem, lai uzskatītu, ka man ir kaut kas, kas citam varētu skaust. Bieži vien skaudību jauc pavisam ar ko citu. Ne vienmēr negācijas automātiski nozīmē skaudību. Man vispār no tā vārda nelabi metās.
Pavisam nesen man viens čalis pateica, ka viņam izskatoties, ka manai draudzenei ir baigā skaudība uz mani. Pasmīkņāju vienkārši:)
21.02.2014 09:34 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Tagad laikam vairs ne, jo kam es te diži interesēju lielpilsētā


Man līdzīgi :D nemīlu runāt par ne par privāto dzīvi, ne par darbu. Vispār šķiroju, ko kam stāstīt. Jo mazāk apkārtējie iespējamie skauģi zina, jo labāk dzīvoju :)
21.02.2014 09:36 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Ja godīgi - nē. Es nevaru iedomāties, kas man varētu būt tāds, par ko kāds cits varētu mani apskaust. Vnk... nu nav par ko mani apskaust.
Iespējams, draudzenei nekas neskauž. Viņa vnk ir izmisumā, ka pati neko nevar atrast un tāpēc vnk slikti jūtas, izsaka visādas piezīmes un pati varbūt pat nepiefiksē kā tas varētu izklausīties.
21.02.2014 09:39 |
 
Reitings 37
Reģ: 21.01.2014
Palīdzi draudzenei darba meklējumos !

Es nevaru un negribu viņai visu mutē ielikt! It sevišķi pēc šādas attieksmes. Atrast darbu varam mēs abas. Mums ir vienādas iespējas, vien tas, ka jāparāda sevi darba intervijās. Uz vairākām ejam kopā un šoreiz izvēlējās mani. Bet viņa neiesāk nevienu sarunu nepasakot, ka es tur nederēšu un es neko nepratīšu un ātri vien kā korķis būšu ārā no turienes.
Mūsu atšķirība ir tā, ka man ir iepriekšēja pieredze šādā darbā, bet viņai nav nekādas, jo viņa izvēlējās pāris gadus vienkārši neko nedarīt - nemācīties, nestrādāt, neko nedarīt.
Es saprotu, ka viņa ir izmisumā, bet pašai šajā dzīvē arī kaut kas ir jāpanāk, nevar vienmēr paļauties uz citiem, ka citi nokārtos, citi iekārtos, citi pie rokas paturēs un sarunās visu.
21.02.2014 09:39 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu es godīgi varu pateikt ka pati esmu iekšēji mazliet skaudīga, kaut vai par to pašu ka citi pazinās dzīvo ar otrām pusēm kopā, kaut man tas nav iespējams pašlaik. Arī skauž ka citi tā uzreiz pēc profesionālās izglītības varēja dabūt darbu, bet es lūk gatavojos tik tālāk mācīties. Bet es savu skaudību neizrādu, vai ar ja ar izrādu tad parasti smejoties tā ar paziņām pasaku ka man skaužs :D Ir ar bijusi skaudība pret mani protams, bet nu a ko darīt, visiem jau skaužs kādreiz.
21.02.2014 09:40 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Dzīvē gadās visādi, bet nu nevajag baigi iespringt uz to. Ja tev ar draudzeni ir labas attiecības, tad izrunājies ar viņu. Zinot to, ka es arī cītīgi meklēju darbu un pagaidām bez rezultātiem, tad tas mani morāli grauž. Jūtos tāda kā nepraša, ka man nekas nesanāk, un tad vajag tādu cilvēku, kas sapurina mani un saka, ka viss būs labi, ka man izdosies atrast darbu. Un esmu pārliecināta, ka tavai draudzenei tā pat ir. Viņai mazliet sirsniņa sāp. Esi kārtīga draudzene un parunā, uzmundrini, ja vajag palīdzi atradt darbu, ieskaties vinas CV in pieteikuma vēstulē, varbūt tur vajag ko pamainīt. :)
21.02.2014 09:40 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Orchid, nav draudzība!
21.02.2014 09:42 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Orchid, tā nav draudzība!

Man daļēji gribas piekrist.
21.02.2014 09:43 |
 
Reitings 37
Reģ: 21.01.2014
izsaka visādas piezīmes un pati varbūt pat nepiefiksē kā tas varētu izklausīties.

Jā, jā. Nav jau viņai gadi 5, kad vēl varētu nesaprast ko runā un kā kas izklausās.
Es pat nespēju priecāties par savu jauniegūto darbu, jo no malas kāds grauž, ka esmu slikta, es nekam nederēšu un neko nepratīšu. Un tā, katru dienu, kad satiekamies.
21.02.2014 09:43 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Piekrītu, ka nevajag draudzenei palīdzēt ar darba meklējumiem. Katram jādomā par sevi, un nevajag vienmēr paļauties uz to, ka citi visu izdarīs tavā vietā. Daudzas draudzenes esmu atsijājusi, jo šāda attieksme šokē. Es par draugiem vienmēr esmu priecājusies, bet līdz ko man iet labāk, draudzenem riktīgi greiza sirds, aizskarošas piezīmes izsaka. Kam tas vajadzīgs? Tie tomēr nav draugi, kas nevar priecāties, ka Tev iet labāk.
21.02.2014 09:46 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
jo no malas kāds grauž, ka esmu slikta, es nekam nederēšu un neko nepratīšu. Un tā, katru dienu, kad satiekamies.


Un tev tā tiešām liekas ka ir draudzene? Man tāda līdzīga bija, ar uzsvaru uz BIJA.
21.02.2014 09:46 |
 
Reitings 144
Reģ: 13.11.2013
Heh, ne reizes neesmu jutusi no savu draugu un paziņu puses skaudību *tfu tfu tfu*
Bet varbūt tas tāpēc, ka necenšos dzīvot pēc sabiedrības pieņemtajiem standartiem, bet gan dikti ieklausos sevī, pirms pieņemu lēmumus. Līdz ar to tas mans ceļš tāds nedaudz specifisks un ne visiem iekārojams :D

Bet, ja es manītu, ka kādai manai draudzenei sāk skaust, apsēstos un izrunātos, kas par lietu. Paprasītu, kas viņai īsti nepatīk, un pateiktu, kas man tajā visā nepatīk. Un, ja nu tomēr negatīva attieksme pret mani turpinātos, mierīgi uz kādu laiku kontaktus pārtrauktu. Jau pie otrā pārmetošā teksta.
21.02.2014 09:46 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Orchid, ja jau tu tā pret viņu, tad viņai tādu draudzeni nevajag. Nu nevar visi cilvēki būt tādi kā tu , kas cītiīgi mācās, strādā. Bet tur jau tā jēga, ka palīdz jo to vēlas, bet tu nevēlies. Draudzenes ir kas vairāk kā paziņas, viņas apzinās kāda otra ir un vienalga palīdz, jo tā or tava draudzene, bet nu piedod, ja mana draudzene mani šitā, piemēram forumā nodirstu, tad viņa man nebūtu draudzene. Visi cilvēki nevar būt vienādi.
21.02.2014 09:48 |
 
Reitings 37
Reģ: 21.01.2014
Orchid, tā nav draudzība!

Sāk likties tāpat, bet šis cilvēks ir ar mani no 3 gadu vecuma. Jā, abām ragi nagi nākuši laukā, bet es vienmēr esmu viņu atbalstījusi- attiecībās, darba jautājumos, skolā. Bet tagad nekā.
Nav jau tā, ka tagad dabūjot darbu man ir nospļauties uz viņu. Tāpat čekoju internetā dažādus darba piedāvājumus un sūtu viņai linkus. Pirms nedēļas paziņa piedāvāja darbu. Tā, kā es savu biju dabūjusi jau, ierunājos par draudzeni. Tika paaicināta uz pārrunām, bet darba devēji nebija apmierināti, jo viņai nav nekādas pieredzes ar to un darbs atbildīgs.
Nu es nevaru viņai to pieredzi iedot. Es nevaru kukuļot darba devējus, lai tikai pieņem viņu.
Citādāk es nevaru viņai palīdzēt. Man darbs ir svarīgs un savu vietu atdot arī neesmu gatava.
21.02.2014 09:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits