Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Studijas un puncis!

 
Reitings 30
Reģ: 16.09.2013
Meitenes, kuras ir studējušas gaidot mazuli, pastāstiet kā jums gāja, vai nebija grūti? Un kad bēbis piedzima, vai tikāt galā un varējāt apvienot?
19.02.2014 16:42 |
 
Reitings 437
Reģ: 01.09.2013
Sāku otro kursu, kad biju 7 grūtniecības mēnesī, lekcijās nevarēju nosēdēt, sāpēja ļoti mugura, pampa kājas u.t.t.
Paņēmu akadēmisko un atsāku studijas, kad puikam bija 8 mēneši. Nekas viegls arī tas nebija, ja puika naktis negulēja, bija grūti uz lekcijām celties, mājās uzdoto nevarēju kārtīgi sagatavot, tikai tad, kad bērns gulēja. Nācās kavēt lekcijas un iekrājās parādi, ja bērns slimoja. Man tas bija murgs, kas beidzot ir galā.
19.02.2014 16:50 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Šobrīd studēju, grūtniecība ir tā teikt finiša taisnē :D Mazajam jādzimst martā :)
Ko lai saka- pirmais semestris pagāja vieglāk nekā cerēju, ņemot vērā to, ka paralēli augstskolai arī strādāju+ bija nelieli sarežģījumi, kuru dēļ pat kādu laiku gulēju slimnīcā.
Tagad gan varu teikt, ka IR grūti, bet viss ir pārvarams. Nosēdēt lekcijās ir kā sava veida olimpiāde, bet ar to rēķinājos, pirms mazuli plānojām.
Redzēs, kā būs, kad piedzims, bet vairākus darbus esmu sarakstījusi jau agrāk(vienojoties ar pasniedzējiem), lai vismaz pirmo mēnesi varu dzīvot bez stresa.
Ticu, ja ir apņēmība, tad visam jābūt kārtībā! :)
19.02.2014 16:58 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Draudzene mācījās, braukāja uz skolu, strādāja, visu pabeidza :) jādzemdē bija vasarā, kaut kā viegli apvienoja. Grūti tikai saņemties ar mazo mājās bijis mācīties.
19.02.2014 17:01 |
 
Reitings 95
Reģ: 13.07.2013
Meitenes, kuras atrakstījās, vai jūs studējāt dienas/pilna laika programmās?
Man šķiet tas ir diezgan būtiski. Es arī plānoju bērnu, tomēr saprotu, ka ar manu pilnā laika dienas nodaļu, vislabāk ir plānot, lai bērniņš dzimst vasarā vai nu ziemā, pēc sessijas.
Cik dzirdēts, ir iespējams sessiju atlikt uz trim mēnešiem sakarā ar dzemdībām, vai tiesa?
21.02.2014 11:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits