Šķirties vai vēl mēģināt glābt ko?

 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Sveiki. Mēģināšu īsi izklāstīt savu bēdu. Esmu kopā ar vīrieti jau daudz gadus, nēesam precējušies, ir meitiņa. Pēdējā laikā ļoti daudz strīdu. Galvenokārt viss no tā, ka es nevaru paciest viņa datorspēlēšanu. Kā atnāk mājās, tā pie datora, spēlē spēles. Esmu daudz reizes lūgusi, lai beidz spēlēt, ka man trūkst uzmanības. Esmu arī bijusi ļoti slikta, rāvu viņam vadu un taisīju to datoru ciet spēles vidū. U ko viņš daudz psihoja un apsaukāja mani sliktos vārdos, ir uzšāvis arī. Tādas reizes ir bijušas 4, ja ne pat vairāk. Šodien atkal bija kašķis, kad līdu parunāt, sūtija mani 3 mājas tālāk, paprasīju, kas ir, nemīli man vairs uz ko viņš atbildēja apstiprinoši. Esmu nobimbojusi visas acis.
Gribēju savu bēdu kādam izklāstīt, jo dzīvē kādam kauns stāstit.l
18.02.2014 20:50 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
kā šis Tā jau viņš nav slikts, kad nestrīdamies. Ļoti daudz mīļo mani, pret bērnu izturās ideāli, saka, ka mīl mani utt

iet kopā ar šo? apsaukāja mani sliktos vārdos, ir uzšāvis arī. Tādas reizes ir bijušas 4, ja ne pat vairāk.

beidz tak viņu tagad aizstāvēt. tā mūždien, atnāk te kāda sūdzēties "mani sit, mani krāpj, man nepievērš uzmanību, viņš dzer bla bla bla " un pēc tam "bet viņš jau nav nemaz tik slikts"

tev pašcieņas nav nekādas?????
18.02.2014 22:38 |
 
Reitings 38
Reģ: 25.05.2011
Ja esi jauna-atradīsi kaut ko labāku!!!

Cik tad gadi skaitās jauns, un kad ir tas moments, kad esi jau norkastīts? :D
19.02.2014 00:34 |
 
Reitings 38
Reģ: 25.05.2011
norakstīts*
19.02.2014 00:35 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
njā, pašai kas līdzīgs bijis jāpiedzīvo, viss ko varu pateikt- paliekot kopā ar šādu cilvēku, sišana pie 4 reizēm neapstāsies...
19.02.2014 01:13 |
 
Reitings 44
Reģ: 13.10.2013
Ja nedomā par sevi, tad domā vismaz par meitiņu. Es ticu, ka tu no sirds vēlies, lai tava meitiņa nākotnē izaug par laimīgu sievieti ar laimīgām attiecībām, bet ja viss, ko viņa būs redzējusi ir, ka tētis spēlē spēles un mēdz iesist mammu- viņai izveidosies pilnīgi nepareizs priekšstats par attiecībām. Saņem sevi rokās, sāc sevi cienīt un beidz būt līdzatkarīga, nemitīgi viņu aizstāvot. Ja vīrietis mēdz iekaustīt, tad plusus viņa raksturā es pat neskaitītu- viss, viņš kā vīrietis ir norakstīts. Pat ja tu mēdz viņu izprovocēt, tas nenozīmē, ka viņš drīkst pacelt roku pret tevi. Ej prom no viņa, cik ātri vien vari.
19.02.2014 07:59 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
R n R - tiešām IR iemesls bēgt dēļ datorspēlēm no bērna tēva?


jā,ir iesmesls bēgt prom, jo ja cilvēkam neinteresē nekas cits kā spēles un viņš visu dienu sēž un spēlē un pat negrib runāt,ja sieviete sāk sarunu,negrib ar bērnu spēlēties...un kļūst agresīvs, maz vai iesit...dēļ tā,kad viņa traucē spēlēt..
ir ģimenes ,kuras izirst arī datorspēļu dēļ..var jau ,it kā teikt -nav jau tik traģiski kā atkarība no šņabja, azartspēlēm, bet tas cilvēks,kamēr spēlē tikmēr ,tāpat ir norakstāms (neko neredz, nedzird). labi ,ka vēl tās ir pāris stundas dienā ,bet citiem ir tik traki ,ka visa dzīve ir pakārtota spēlēm. bieži vien visādi datorspeciālisti, IT paši var regulēt savu darba laiku un ,tad viņi tā aizrausies,ka ja sarunāts kāds nozīmīgs brīdis spēlē,tad celsies 4 no rīta un ies spēlēt, vai arī atcels iešanu uz hokeju,kaut gan biļetes jau ir nopirktas, kompānija ir sarunāta. pateiks 40minūtes pirms spēles- ai,man te jāuzspēlē, svarīgs moments:D
ne ēst īsti vajag ,jo var aizrauties un 8 stundas spēlēt bez ēšanas, atraušanās..neko nevajag:D
ir vēl tādi paši atkarīgie,kuri zvanās,kaut vai naktī,lai ceļas augšā un iet palīdzēt :D
19.02.2014 08:25 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
1. daudz ko var paciest, bet ne roku pacelšanu.
2. ja viņš pasaka, ka tevi nemīl, ko tu vēl gaidi? iespējams, viņš datorspēlēs ieslīga, lai tevi speciāli ignorētu un lai tu ātrāk aizietu...

tavā vietā es tūlīt pat ietu prom! nesaprotu, ko tu vēl tur dari, ja viņš jau visu ir pateicis..
19.02.2014 08:32 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.10.2013
ir uzšāvis arī. Tādas reizes ir bijušas 4, ja ne pat vairāk.


es arii uzshautu,ja man izrautu datora vadu aaraa un lektos man virsuu,par to,par ko 3 gadus nav lekusies.Lai nomierinaas.
19.02.2014 08:34 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Tik daudz jau ir runāts par šo, bet atkal un atkal mēs (sievietes) pieļaujam vienas un tās pašas kļūdas. Rock N Roll, vai esi ko dzirdējusi par sievietes lomu un vīrieša lomu, ne tikai ģimenē, bet arī dzīvē?
Tas, ka Tavs vīrietis sēž pie datora ir n-o-r-m-ā-l-i! Es zinu, ļoti labi zinu, ka šis skats var nokaitināt, kad redzi savu vīrieti pārnākam mājas un pirmais ko viņš dara - sāk dumji blenzt datorā vai spēlēt videospēles un Tev nepievērš uzmanību! Labi ja paprasa kaut ko uzkost, jo ļoti griboties ēst. Bet zini, Tev nav par ko sūdzēties. Jo tieši tā arī vīrietis atpūšas - būtībā darot neko. Jā, viņš spēj vairākas stundas iegrimt tajā lielajā kastē, kuru Tev bieži vien gribētos izmest ārā pa logu, jo liekas, ka nekas cits nav svarīgāks par to stulbo datoru.
Liec mieru savam vīrietim, ļauj, lai viņš sēž pie tā datora! Mums - sievietēm to nesaprast - kā var nosēdēt visu dienu pie datora! Mums jau īstenībā pat TV nemaz tā neaizrauj elpu. Kaut kur fonā var skanēt, bet paralēli nodarbošos ar kaut ko citu, vai ne tā? Vai arī vispār izvēlēšos to neieslēgt, jo tik daudz kas darāms, nav ko lieki laiku tērēt. Lūk tāpēc, balstoties uz saviem pieņēmumiem, atkal mēs dažreiz lieki kritizējam vīrieti, ka viņš sēž pie TV vai datora un nepalīdz mājas darbos vai arī pat neklausās Tevī, ja kaut ko centies pastāstīt, jo Tev liekas svarīgi padalīties ar dienas notikumiem. Bet viņam uzskats ir pilnīgi citādāks. Īstenībā vīrietis nemaz nevar un nespēj rīkoties savādāk. Viņš nespēj ienākt mājās pārlaimīgs katru dienu un to vien darīt, kā klausīties Tavos stāstos par draudzenēm vai notikumiem darbā. Viņam ir jāatpūšas un paiet laiks, kamēr viņš pārslēgsies uz Tevi. Vīrietis tā ir iekārtots un tas ir jāpieņem. Tāpat kā zveja, medības, sporta spēles un viss, ko viņš dara, bet Tev nav saprotams, palīdz atgūt morālu spēku dzīvei. Ja Tu to apzinies, tad Tev atkrīt vēlme iebilst. Ja Tu nezini, ko iesākt, kamēr viņš pārslēdzas uz mājas dzīvi, tad izdomā - ir taču tik daudz visādas patīkamas nodarbes, kas liks Tev pievērsties sev, nevis vīrietim. Kad viņš būs atpūties, atnāks pie Tevis, samīļos, paprasīs kā ir gājis un palīdzēs, ja Tu to viņam lūgsi. Neatrauj viņu, bet, ja jūti, ka viss vakars aiziet uz dīvāna, ierosini kaut ko interesantu Jums abiem, lai arī viņš to savēlās. Ja nē, tad dari to viena. Galvenais, lai Jūs abi būtu apmierināti, nevis Tu dusmīga sēdi pie virtuves galda, raidot negatīvas domas uz sava vīrieša pusi, it kā gaidot, kad nu pievērsīsies Tev. Arī domas vīrietis sajūt, tāpēc vienkārši pievērsies savām atpūtām vai bērniņam.
Vislabākais scenārijs šādam vakaram - sagaidi vīrieti mājās, priecīga viņu redzēt, pabaro, atļauj viņam pasēdēt pie datora, paspēlēt videospēles, vai vienalga ko, ko viņš vēlās un tad Tu redzēsi, ka pēkšņi vienā brīdī, kā tikko no jauna piedzimis, viņš veltīs Tev savu uzmanību, bet Tu nedusmojies, tikai saproti, ka tas viņam ir nepieciešams. Lieki neuzbāzies ar jautājumiem, savu stāstāmo, bet nogaidi, kad viņš viss būs atkal Tavs. Ja Tu šo vīrieša īpatnību nevēlēsies pieņemt, Tavs vīrietis ar laiku var kļūt nervozs un ātri aizkaitināms, jo nav bijis laika, kad morāli atpūsties un sakopot savas domas.

Sieviete atpūšas, lai cik tas dīvaini arī neizklausītos, rūpējoties. Viņai garīgu un morālu spēku sniedz rūpes par sevi, par vīru, par bērniem, par māju, par apkārtējo pasauli. Tas sevī ietver gan mājas darbus, gan saimniecības vadīšanu un iekārtošanu, gan iepirkšanos, gan bērnu audzināšanu, gan mīlestības sniegšanu savam vīrietim un citiem. Sievietei ir uzdevums augt mīlestībā. Un visu, ko viņa dara, ir jāveic ar mīlestību pret sevi, dabu, apkārtējiem un savu vīru. Lai arī fiziski viņa var justies izsmelta, tik daudz ko pa dienu paspējot, bet gandarījums ir garantēts. Vai tad es runāju nepareizi? Cik laba un patīkama sajūta ir brīdī, kad redzi savu vīrieti laimes sajūtas pārņemtu, jo viņam ir tik rūpīga un mīloša sieviete blakus. Cik daudz prieka un gandarījuma rodas brīdī, kad esi paveikusi sen ieplānotos mājas darbus, kaut arī ne ļoti vēlējies tiem ķerties klāt? Tieši tā, tas viss Tevi uzlādē iekšēji. Un tā Tev ir kā sava veida meditācija. Bet vīriešu atpūta, lai arī kādreiz Tevi saista, Tevi nogurdina - it kā sāc spēlēt kādu videospēli, bet pēc brīža saproti, ka tā nespēj Tevi paķert, kā tas notiek ar vīriešiem. Protams, tas ir ļoti ieteicams atbildēt ar sajūsmu viņa aicinājumam pavadīt laiku kopā pēc viņa metodes, kaut arī tas ne īpaši patīk Tev pašai. Ātri vien tas Tev apnīk vai arī nesagādā nekādu baudu vai gandarījumu. Ja nu vienīgi tas, ka esi bijusi atsaucīga savam vīram un palīdzējusi atpūsties. Jūti šo atšķirību starp savu un viņa atpūtu? Būtībā televizors, dators, grāmatas, videospēles, sporta spēles, zveja, medības, galda spēles - tas viss sievieti nogurdina garīgi, jo nākas piepūlēties, lai koncentrētos vienai filmai un nedarītu neko paralēli. Tāpēc ieteikums ir sekojošs - dari kopā ar savu vīrieti visu, ko viņš vēlas. Taču Tu vari izmantot laiku lietderīgi un, piemēram, sēžot viņam blakus pie datora, pieglaudies pie viņa cieši, cieši un sniedz viņam savu mīlestības enerģiju, glāsti un skūpsti, bet atļauj, lai viņš atpūšas. Gan Tu, gan viņš pēc šī pasākuma jutīsieties labi un atpūtušies - Tu būsi rūpējusies un mīlējusi savu vīrieti, bet vīrietis uzspēlējis savas mīļās datorspēles.

Tā kā es esmu par attiecību turpināšanu! :) Lai izdodas!
19.02.2014 08:55 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
Ja vins Tev nepievers uzmanibu, gan jau ir kads, kurs labprat pieverstu. :) Tev nav kada simpatija? Kads virietis, kurs Tev pievers uzmanibu, bet Tu vienmer esi norobezojusies no ta del esosajam attiecibam? Es domaju, ka Tev ir laiks un iemesls mesties kada jauna avantura. Kaut vai neliels flirts jau spetu Tev uzlabot omu.
19.02.2014 10:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits