Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko jūs darāt...?

 
Reitings 86
Reģ: 29.12.2012
Kā jūs attiecaties pret to, ka par jums smejas? Nu tā atklāti sāk smieties par kautko ko darāt, kā izskatāties?Ja nespējat pasmieties līdzi?
Man ir problēma,ka esmu diezgan viegli ievainojama un mani tas satracina. Nezinu ko darīt. Bet tā, ka vienkārši vārās iekšā un nezinu kā atbrīvoties no šīm sajūtām.
18.02.2014 14:16 |
 
Reitings 430
Reģ: 23.01.2014
Varbūt tev nepieciešams atbalsts no kāda tuva cilvēka. Palūdz padomu viņam kā labāk sevi aizstāvēt. Jo ja tev nav reālā piemēra - tuva cilvēka kurš māk par sevi pastāvēt, tad tu nevari zināt kā to izdarīt - kā aizstāvēties.
Jo to nevar izlasīt. Tā ir sajūta kuru var nodot otrs cilvēks. Var jau pateikt dari to un dari šito. Bet tas nav tā, tas ir sajūtu līmenī radīt sienu pret nelabvēļiem. Tas ir acu skatiens, iekšējais spēks neļaut "kāpt uz galvas". sevis apzināšanās, ka tu esi kaut ko vērta.
jo būtībā, ja nerisināsi šo problēmu aizvainojums tikai augs un tu vnk jutīsies tikai sliktāk.
treniņš - vienmēr iet ar augsti paceltu galvu, taisnu muguru un staltu stāju. ja turēsies pie šādas gaitas domāju jutīsies labāk!
veiksmi :)
21.02.2014 00:47 |
 
Reitings 260
Reģ: 05.06.2013
Nu ja tiešām esi tik viegli ievainojama tad nesmejies kopā ar viņiem, bet pasmejies par viņiem pašiem. Neuzskatu, ka tā būtu laba lieta kādu apsmiet par to ko nevar izmainīt. :)
21.02.2014 00:05 |
 
Reitings 23
Reģ: 19.02.2014
Nezinu kā jūs es pelnu šeit http://urbis256.glbonus.in naudu :)
20.02.2014 23:56 |
 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
Es nespētu nekad par sevi pasmieties, tāpēc to arī nedaru. Protams, varu pasmieties, ja pašai kaut kas, ko esmu izdarījusi liekas muļķīgs un smieklīgs, taču ja kāds smejas par manu izskatu vai kādām iedzimtām kaitēm, tad nekad nesmiešos līdzi tēlojot, ka mani tas neuztrauc. Nevienam nav tiesību smieties par otra izskatu/gaitu/problēmām utt., tāpēc neuzskatu, ka pareizā taktika vienmēr ir smieties līdzi parādot, ka tas taču ir tiešām smieklīgi un viņi var turpināt ņirgāties. Vienmēr esmu saglabājusi mieru un turpinājusi smējējus ignorēt, paturēdama prātā to, ka ar sevi apmierinātam, laimīgam cilvēkam nav iemesla ņirgāties par citiem.
19.02.2014 00:20 |
 
Reitings 81
Reģ: 26.07.2013
par mani arī dažreiz mēdz pasmieties. bet ir 2 lielas atšķirības- kad smejas tavi nelabvēļi, ar domu-aizskart, aizvainot un iedzīt kompleksā; bet 2.lieta-kad pasmejas tas cilvēks, kurš tevi mīl, piem., tēvs,brālis, mamma, puisis u.c. viņi to dara, lai paceltu garīgo bieži vien, vai tpt, ne no ļaunas sirds, bet dažkārt neaizdomājas, ka nejauši apvainoja smejoties, tāpēc uz šiem cilv. neturi ļaunu prātu! kad tev būs slikti, viņi atbalstīs tevi. galvenais - zini savus labvēļus un nelabvēļus...
18.02.2014 23:08 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
jo tie nav draugi, kas tevi apsmej.


Nelasīju gan visu diskusiju, bet maniem draugiem nedod ēst, bet dod apsmiet un pavilkt uz zoba, nemitīgi ironizējam cits par citu, izsakām piezīmes, izdomājam tizlus jokus, apceļam cits citu...no malas droši vien izskatās, ka esam nejūtīgi, netaktiski rupekļi, bet savā starpā zinam, ka tie, lai cik skarbi būtu, ir joki un nekas ļauns ar to nav domāts. Katrā ziņā ar humora izjūtu mums viss kārtībā :)
18.02.2014 22:51 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Pajautāju "B.., ko rēc? Domā baigi smieklīgi?! Skaties, ka drīz nesāc raudāt."
:D
18.02.2014 18:17 |
 
Reitings 187
Reģ: 28.11.2013
Ja arī kāds par mani kādreiz smejas,es to neuztveru tuvu pie sirds.
Godīgi sakot,tādi cilvēki ir nožēlojami.
18.02.2014 18:13 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Viss atkarīgs no tā, par ko tieši smejas. Es varu par sevi pazviegt kopā ar draugiem, ja kaut ko stulbu izdaru. Reku- aizvakar stabā ieskrēju, drukājot sms draudzenei :D Nosmējos līdz asarām, draugs gan mēgināja savaldīties.
Bet ja smejas par iedzimtām kaitēm vai vienkārši ikdienišķām lietām, tad piekrītu šim S80 viedoklim:
Tie nav draugi, ja smejas par slimību, tie ir morāli kropļi un es autores vietā viņiem tādus skaistus vārdus veltītu, ka viņi ar mani nekad nerunātu, bet pašiem būtu jāsmejās par manu jauko joku par viņiem.
18.02.2014 17:48 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Sany, tā ir tīra skaudība. Viņas apskauž meiteni, bet pašas neko negrib darīt, lai tā izskatītos. ;)
18.02.2014 16:34 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Lelde - tas tāpēc, ka šādiem cilvēkiem liekas pārdabiski, kā cilvēks pats par sevi var būt tievs. un, lai sevi aizsargātu no sevis pašas sliktajām domām, aizvaino otru, jo it kā tam otram cilvēkam nav viss kārtībā ar izskatu. lai gan pašas droši vien ģībst no domas vien, ka vēlētos būt tievas.
18.02.2014 16:33 |
 
Reitings 776
Reģ: 24.03.2011
Mans vīrs par mani, saka, ka anekdotes par mani varētu rakstīt, bet laikam paveicies ar to, ka pieņemu sevi tādu kāda es esmu un pati bieži par sevi smejos, blondīne, kas blondīne, ja kaut kas gadās, tad vienmēr man un ar mani :D
Ja saņemu no kāda tiešām aizskarošu komentāru, tad nepieveršu tam vērību un vispār izvairos no tādiem cilvēkiem, kas man nav tīkami. Nu piemēram, vienam patīk meita, otram māte, trešam kleita. Visiem nekad laba nebūsi, tādēļ, pieļauju, jebkurš cilvēks dzīvē saņem cik pozitīvus, tik negatīvus komentārus. Galvenais tiecies būt tada, kāda Tu pati vēlies būt, nevis kādu citi vēlas redzēt Tevi :) Un mainīt sevī var ļoti daudz ko ;) Un šķiet Tev jāmēģina būt pozitīvakai, dusmas neradīs prieku ne Tev, ne citiem.
18.02.2014 16:32 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
18.02.2014 16:27 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Nu,man ir paarmetusi par manu slaidumu. Ja,esmu slaida, bet parasti dzirdu komentaarus no meitenes kas pašas ir apalaakas,un tad izsaka savas domas par mani, piem. vai cik tu tieva vai tml. Divainaakais,ka nevienu vien reizi piekeru vinas ar teikumu,kaa piem. '' gan jau peec gruutnieciibas buushu tievaaka,dazhas paliekot''.,,, Hahaa, tas bija peedeejais ko dzirdeju. Nu domu uztveru,tam cilveekam ir kaut kadi kompleksi pret sevi!
Vislabaakais man skiet tiesam ir ignoreet vai vnk uzsmaidiit. Man tas sanaak! :D
Es juutos labi kaada esmu un zinu kad viss ir kaartiibaa.
18.02.2014 16:24 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Man ir bijusi tadu gadijumi loti daudz, bet izsmiets tika del skaudibas, jo esmu sportiska, needu tonnam bulkas un saldumus, ka to darija liekas smejejas. Tad nu nacas klausities, ka es no tomatiem vien partiekot, ka man jau nav ko sporta zale darit utt. Devu preti pa sapigajam vietam ka rezultata neviena neko vairs nekukst man virsu. Noliec pie vietas lielos smejejus, saki ko riebigu par viniem, bet pamatoti. Kaskos gan neielaidies.
18.02.2014 16:14 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Visiem patīk grib cilvēki, kuriem nav īstu draugu, lai vismaz kaut kas būtu, bet brīdī, kad viss brūk tik un tā paliek vieni un tas ir sāpīgāk nekā, ja ir viens draugs.
Tāpat visiem patikt mēģina tie, kuriem nav savas noteiktas pozīcijas un sava stingra mugurkaula.

Ja autorei ir vēlme var man uzrakstīt, man jau ir labas idejas. ;) :D
18.02.2014 15:55 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
problēma laikam jau ir arī tajā, ka autore komunicēs ar ikvienu cilvēku, lai arī tas cilvēks viņu aizvainos nepamatoti.
kaut kas pazīstams senā pagātnē.
ieteiktu izšķirot ļoti smalki savus draugus un nedraugus. labāk ar palikt ar vienu draugu, nekā ar 100 viltus draugiem, kas grūtā brīdī ne tikai neatbalstīs, bet vēl paliks kāju priekšā, lai iekristu dubļu peļķē.
tev nav jābūt laipnai un jāveido kontakts ar cilvēkiem, kas pret tevi šādi izturās. atrodi cilvēkus, kas tiešām būs tavi draugi, bet šos viltus draugus izmet mēslainē.
18.02.2014 15:52 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Ja es būtu viņas vietā, es viņiem uzrīkotu tādas čūsku medības. :D Man jau tagad pilnīgi acis deg no sajūsmas. :D
18.02.2014 15:50 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
kā vispār autore pati var uztvert tādus cilvēkus par draugiem, kas viņu izsmej nepārtraukti?

jā, es arī šaubos, vai tie ir draugi.
18.02.2014 15:50 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
S80- es jau par to pašu. veltītu arī droši vien kādu vārdu, bet arī pārtrauktu jebkādu kontaktu ar tādiem cilvēkiem.
kā vispār autore pati var uztvert tādus cilvēkus par draugiem, kas viņu izsmej nepārtraukti?
18.02.2014 15:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits