Sekta?

 
Reitings 10
Reģ: 18.02.2014
Vai jūs mainītu uzskatus par savu attiecību partneri, ja pēc laika uzzinātu, ka viņš ir kādas īpatnējas kustības/reliģijas/filosofijas sekotājs?
Manā gadījumā runa ir par rastafari. Koncepts ir jauks- par mieru pasaulē utt. bet

''Rastamanam marihuānas pīpēšana ir reliģisks akts, nevis vienkārša apreibināšanās. Rastas uzskata, ka pīpējot marihuānu iespējams saprast patiesību, kas rakstīta Bībelē, bet daudzo izkropļojumu dēļ tagad slēpta mūsu acīm. Viņi apgalvo, ka saskaņā ar ticējumi, pirmais augs, kas izaudzis uz ķēniņa Zālamana kapa bijusi tieši marihuāna - "gudrības zāle".

Zināju, ka ir reliģiozs (bet ne ka tik ļoti) un kaunināju, ka ir pīpējis zāli, bet izrādās, ka šim visam piederas bībeles lasīšana esot zāles apreibinātam. Un nejau šad tad zāle pīpēta, bet, par cik tikai ar tās palīdzību var izprast pasauli, tad tas ir ikdienas rituāls. Ar mani esot kopā saka, ka esot atmetis, bet uzrokot viņa saistību ar šo rastafi sapratu, ka tās lietošanai ir pavisam dziļāks līmenis.

Esmu ļauna, neiecietīga, netoleranta, ja šā dēļ vēlos viņu pamest?
18.02.2014 08:23 |
 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
Ok, man šajā gadījumā zāle šķiet mazākais ļaunums, jo es vispār nevarētu būt kopā ar cilvēku, kurš ir izteikti reliģiozs. Vienalga, vai katolis vai musulmanis, bet Svēto rakstu citēšana mani noteikti neaizrautu. :D
Bet nu jā, arī regulāra zāles pīpēšana man noteikti nebūtu pa prātam. Jūs vnk izklausāties pārāk dažādi cilvēki..


+
Pati nespētu pieņemt zāles regulāro pīpēšanu un draugu, kurš ikdienā visu laiku ir apreibinājies, taču nespētu pieņemt arī, tā saucamās, parastās reliģijas, piemēram, luterāņus, kotoļus, kuriem bieži vien ir izteikta vēlme savu ticību uzspiest citiem un visām problēmām atrast risinājumu caur bībeli. Protams, par Jehovas lieciniekiem, kuri ir, manuprāt, viena no drausmīgākajām sektām, nerunāsim. Tos vispār vajadzētu izolēt no sabiedrības.
18.02.2014 11:54 |
 
Reitings 74
Reģ: 29.12.2013
Lai lasītu un saprastu Bībeli cilvēkam būtu jābūt pie skaidra prāta, lai spētu loğiski domāt... Man šķiet, ka ar garīgām lietām tur nav nekāda sakara.
18.02.2014 12:01 |
 
Reitings 16
Reģ: 15.02.2014
Saubos, ka man busu kas kopigs ar marihuanas pipetaju lai cik svetu nodomu vadits vinjs ljuljkjeetu.
18.02.2014 12:03 |
 
Reitings 336
Reģ: 17.03.2010
Heila,ja pati neesi reliģiozs cilvēks,tad jums domstarpību nevajdzētu būt.Ja negribi nepieņem viņa uzskatus, nu bet to ka pīpē marihuānu,tas gan tāds mīnuss.Ja kopumā tevi tas viss nepatīk tad labāk šķirties,jo domāju viņš tevis dēļ no tā visa neatteiksies.
18.02.2014 12:03 |
 
Reitings 195
Reģ: 14.09.2013
Rastafari nav sekta.
18.02.2014 20:17 |
 
Reitings 96
Reģ: 31.07.2013
Esi vērīga un uzmanīga, jo sektas sev līdzi nes bieži vien arī noteikumus kā dzīvot! Bija viena sekta Latvijā, kur nedrīkstēja sazināties (pēc sektas noteikumiem) ar saviem radiniekiem, kuri nav tajā pašā sektā. Tu jau nezini kādi noteikumi ir šajā, ne visa informācija ir tev pieejama. Nesabojā sev dzīvi un turies tālāk, bet izlemt protams vari tu pati, tas tikai mans ieteikums..
18.02.2014 20:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits