Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ka sanemties?

 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
Esmu palasijas dazas diskusijas un tur dazas baigo kerc ka interneta varot atrast otru pusiti,lkm man tas nav izdevies jo jau 2x pec kartas esmu iepazinies ne ar istajam meicham. Gribas pameginat treso reizi,bet bail,jo tikt atsutam ir sapigi :( nezinu vairs,ko iesakt...pirmo reizi nakamaja diena meitene atrakstija ka neesmu vinas gaume,otra reize bija nesen janvari. Ta meitene bija 3 gadua par mani vecaka un mes jau pirmaja randinja sakam skupstities un runat par kopa busanu,bet pec paris dienam ari atrakstija ka esmu par jaunu un nenobriedusu prieks vinjas...es vairs nezinu ko iesakt un vai meginat caur netu iepazities velreiz? Jo kurviti piedzivot man ljoti negribas vairak. Attiecibas gandriz nav bijusas bet par to vairs negruzos. Varbut ir kada SAKARIGA sieviete,kas var man dot padomu kadu? Ja kada grib rakstit ko negativu,lai patur pie sevim savus kompleksus.loto gribetu dzirdet kada chalja viedokli.
13.02.2014 13:21 |
 
Reitings 274
Reģ: 29.01.2009
Un tavs vecums?
13.02.2014 13:22 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Nez, vai es sakarīga (:D), bet iesaku labāk iepazīt meitenes pirms lolo cerības un nekur nesteigties :) Internetā cilvēks bieži vien šķiet savādāks - labāks, jautrāks, nereti arī smukāks, tāpēc nevajag uzreiz, kad satiecies, domāt par nākotni. Iespējams, tā pirmā meitene bija vīlusies, kad satika Tevi, tāpēc arī pateica, ka neesi viņas gaumē. Tāpēc jau nevajag vainot viņu, viņa vismaz bija godīga. To otru arī var saprast - ne visas gatavas veidot attiecības ar jaunākiem puišiem.
Galvenais, nesāc visas meitenes vērtēt pēc tām divām. Nepadodies un viss būs labi! :)
13.02.2014 13:27 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Dievs vēlas, lai mēs satiktu daudz nepareizo cilvēku, lai tad, kad satiktu īsto, spētu to novērtēt.

Es gan neticu Dievam, bet šis teksts, manuprāt, ir ļoti labs :)
13.02.2014 13:32 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Ja gribi dzirdēt čaļa viedokli, tad dodies uz džekiem.lv
13.02.2014 13:41 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
internetā bieži vien ir tā, ka no 100 meitenēm varbūt ar vienu kaut kas varēs izveidoties.
ieteiktu uzreiz neskriet uz randiņiem, bet sarakstīties nedaudz ilgāk ar meiteni un skatīties, vai pašam maz viņa patīk.
13.02.2014 13:42 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Es gan ticu,ka tas ir trolis, ielika tēmu un viss.

Tik daudz foršu cilvēku visur kur var satikt, tas, ka cilvēks neprot izteikties, uzvesties ir jau kas cits.
13.02.2014 13:43 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Bet kāpēc jau PIRMAJĀ Randiņā, kad tiekas divi virtuāli iepazīti cilvēki, jau jārunā par kopā būšanu? Man arī liktos dīvaini, ja esmu uzaicināta uz randiņu, un vel nezinu īsti to cilvēku, man viņš piedāvātu uzreiz kkādas nopietnas attiecības.
13.02.2014 13:44 |
 
Reitings 837
Reģ: 22.05.2012
Kad es tusēju agrāk pa otrupusi.lv, arī bieži ieraugot cilvēku dzīvē, bija neliela vilšanās, bet to paturēju pie sevis, satikšanās dienā laiku pavadīju tomēr lieliski. Puišiem taisnību pateicu, teicu, ka īsti nesaista, bet labprāt vel kādu reizi tāpat aizietu kkur paklaiņot pa Rīgu, ja gribas nosist laiku. Divus no puišiem esmu pievienojusi savam draugu lokam, jo tiešam lieliski. Nenožēloju.

Ko lai iesaka, nu, es Tavā vietā ilgāk sarakstītos, iepazītu, lūgtu atsūtīt arī svaigākas foto, nemelotu, teiktu visu kā ir. Un nevajag domāt, ka esi norakstāms vai kā savādāk, katram sava gaume, uz ielas taču redzēti dažādi pārīši? ;)
13.02.2014 13:46 |
 
Reitings 978
Reģ: 09.10.2013
loto gribetu dzirdet kada chalja viedokli.


Nav īstā vieta, kur meklēt džeku viedokli :D
13.02.2014 13:47 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
Milla-varbut ta ir, bet tas ir sapigi tikt atsut, iedzen depresija utt.. es negribu ar daudzam meginat, gribu satikt isto un vienigo

Nikola-tadu saitu pat nezinu,bet zinu ka seit medz uztureties ari puisi. Tas runas aizgaja tapec,ka mes sakam skupstities, viena bridi, randina laika.
13.02.2014 13:47 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
ieteiktu uzreiz neskriet uz randiņiem, bet sarakstīties nedaudz ilgāk ar meiteni un skatīties, vai pašam maz viņa patīk.



Īsti nepiekritīšu. Jo ilgāk saraksties ar cilvēku interneta vidē, jo lielākas iedomas jau raisi par viņu, kāds viņš varētu būt utt, to visu iztēlojies jau pa pilnai programmai, bet kad satiecies dzīvē, var gūt pavisam citu iespaidu, ne tādu kā esi sacerējusies..
Priecājos, ka tad, kad iepazinos ar savējo tagadējo vīrieti, mēs nerakstījām viens otram nekādus palagus, bet ieinteresējām viens otru ar tām dažām vēstulēm, kas rosināja mūs tikties. Tikāmies un tad arī viens otru vērtējām, gan pēc izskata, gan pēc saturīguma.
13.02.2014 13:47 |
 
Reitings 479
Reģ: 04.07.2013
No savas pieredzes varu teikt, ka jo vairāk tu ieciklēsies uz to, jo ilgāk arī gaidīsi. Tas viss notiek, kad tu to vismazāk gaidi un tā ir ar visu dzīvē, nu vismaz man. Ieteiktu, tev vienkārši baudīt dzīvi, pilnveidot sevi. Dari to, kas tevi interesē, izklaidējies un gan jau kaut kur tu to īsto satiksi!
13.02.2014 13:52 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Milla-varbut ta ir, bet tas ir sapigi tikt atsut, iedzen depresija utt.. es negribu ar daudzam meginat, gribu satikt isto un vienigo


Tici man, es zinu, ka sāpīgi, bet tāda ir dzīve... :) Ne visiem izdodas uzreiz atrast to īsto un vienīgo, patiesībā, tas izdodas retajam. Varbūt, tiešām, neieciklējies tagad uz to un izbaudi jaunību, brīvību, nodarbini kkā sevi un tad pat nepamanīsi, kā esi saticis foršu meiteni! :)
13.02.2014 13:59 |
 
Reitings 335
Reģ: 05.01.2014
Pēc tevis rakstītā sapratu, ka tev ir maza pieredze ar pretējo dzimumu. Ja tiec atšūts, tad uztver to kā pieredzi, nevis šausti sevi. Domā, ka pārējiem uzreiz viss izdevās un ar pirmo reizi atrada savu otro pusīti?
Pirmajā satikšanās reizē nav prātīgi jau runāt par monogāmu attiecību veidošanu un jau vizualizēt kopīgu nākotni. Saproti, jo vairāk sacerēsies, jo vēlāk vairāk arī vilsies. Izbaudi vienkārši pavadīto laiku kopā, neatkarīgi kāds vēlāk būs iznākums. Ja tu juties labi tajā brīdī, bet sievieti tomēr nesaistīji, tad neuztraucies tik ļoti, jo visiem jau neiepatiksies, tas ir normāli.

Iesaku tev piestrādāt pie sevis, pacel pašapziņu, jo izklausās, ka tev tā ir samērā zema. Sāc trenēties - tas tev ātri vien pacels pašapziņu pie pirmajiem panākumiem, + vēl iemācīsies sevi disciplinēt.

Tev jāmaina domāšana, nu labi, atšuva 1., 2., 3. reizē, bet varbūt neatšūs 4. reizē? Saproti, ka ar katru tikšanos tu iegūsti pieredzi, paliec brīvāks un neiespringsti uz iznākumu, nu nesanāks ar šo meiteni, sanāks ar nākamo, kāda atšķirība?
13.02.2014 14:22 |
 
Reitings 472
Reģ: 09.08.2012
Tad tu laikam esi krokodils un galīgi dumjš vīrietis, ja ŠEIT prasi padomu :D
13.02.2014 14:30 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
2 atšuva un Tu jau plinti krūmos met? Comeon ..

Es daru sekojoši:
1) Sākt ar sakarīgu anketu - patiesu. Neko neizpušķojot, lai, sievietei izlasot to, rodas pēc iespējas patiesāks priekšstats par mani. Un, ja viņai tas nepatīk, lai netērē ne savu, ne manu laiku.
2) Arī sarunājoties esmu es pats. Nemēģinu izlikties labāks, kā esmu. Pamatojums tāds pats, kā iepriekšējam.
3) Ejot uz satikšanos, neloloju lielas cerības. Tikšanās mērķis ir vienkārši labi pavadīt laiku, iepazīt cilvēku mazliet tuvāk .. un, ja patīk tas, ko iepazīstu, tad būs arī nākamais randiņš, ja nepatīk, tad to arī nākamo pāris dienu laikā pasaku. Galvenais - neiespringt un nebaidīties, ko tagad par mani padomās ..

Protams, viss atkarīgs no mērķa, ar kādu iepazīsties, bet, meklējot nopietnas attiecības, labāk ir piedzīvot n-tās vilšanās, nekā satikties ar kādu, kura jau sākumā Tevi noraksta .. tomēr turpina satikties vien viņai zināmu iemeslu dēļ .. Tā kā priecājies, ka atšuva :) Varēja būt sliktāk ..
13.02.2014 14:34 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
Pareizi ir ka R. Saka,bet personigi man ir ta,kad ja atsuj kada meitene,kas ir iepatikusies,ar kuru esmu domajis ko izveidot,tas mani iedzen tada ka depresija uz kadu laiku un ta ir loti nepatikama,sapiga sajuta. Un es nezinu ko darit,lai ta nebutu.
13.02.2014 14:53 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
Man vnk ir bail tikt atsutam. Tas ari ir iemesls kapec agrak nemaz nemeginaju nearvienu veidot attiecibas,pat ja kada iepatikas. Lai cik tas varbut stulbi neizklausitos,bet man vajag lai meitene pirma izrada kadu interesi par to ka veletos veidot attiecibas,jo sanemt atsuvienu man ir nelatikami,jo tas vienmer uz laiku iedzen depresija,itka es nespetu iepatikties nevienai meitenei kas patik man :(
13.02.2014 14:57 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Tā jau visiem +/- ir, ka nepatīkami, sagruzies neveiksmes gadījumā. Vnk nevajag sadomāties un sacerēties pirms laika, jo viss nav atkarīgs tikai no Tevis, pastāv arī meitenes viedoklis.
13.02.2014 14:58 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Raivi, sāc strādāt ar sevi, cel sev pašapziņu (kaut vai kačāties ej :D). Meitenēm patīk par sevi pārliecināti vīrieši, nevis nelaimes čupiņas :)
13.02.2014 15:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits