Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

puiša stulbā māsa

 
Reitings 6
Reģ: 13.06.2013
Mana "problēma" ir diezgan stulba, jā, bet...situācija ir tāda, katru reizi kad es ar savu draugu un viņa māsu un viņas puisi ejam kaut kur izklaidēties, kaut ko kopā padarīt, tā es jūtos kā piektais ritenis, nu galīgi lieka viņu kompānijā. Nē, drīzāk jūtos itkā būtu aizgājusi ar viņa māsu un diviem viņas puišiem. Vienmēr viņš kaut ko runā ar vņas puisi un viņa iesaistās, laikam jāpiemin tas, ka neesam no vienas valsts un viņi mūždien sarunājas man nesaprotamā valodā, un iesaistīties viņu sarunās man ir nereāli. Vienmēr es tieku atstāta kaut kur aiz muguras, viņa māsa ar savu puisi iet kā pāris, bet mans kaut kur viņiem blakus un man nepivērš nekādu uzmanību, sēžam restorānā, viņi visi runājas, es sēžu un blenžu apkārt divas stundas. Pa divām stundām ar mani parunāja pāris vārdus. Ejam spēlēt boulingu, atkal viņi trīs, stāv rindā runājas, māsa pa vidu, es mēģinu kautkur ielīst, bet mani neviens neredz un neko..stāvu viņiem aiz muguras. Man ar viņa māsu nav nekādas attiecības, dažreiz pāris teikumus parunājam, pieklājības pēc, angļu valoda nav viņai nekāda labā. Man nav ne jausmas par ko ar viņu runāt. Dēļ valodas nekāds dižais kontakts nesanāk. Pēdējais kas mani sadusmoja, bija pēdējā reizē, kad atkal gājām visi kopā, tikai šoreiz vēl kādi 15 māsas draugi, un protams atkal es ik pa laikam tieku kaut kur aiz muguras atstāta. Un man bija tāds aizvainojums, kad vņš noģērbj savu jaku un prasa lai māsa patur, kamēr pats aizies, es tikai nodomāju, nu wtf? kura īsti ir tava meitene??? Es vai māsa?? Mani nenormāli kaitina tas, ka viņa vienmēr is starp diviem džekiem, un vienu manējo, bet es kaut kur blakus viena pati. Es vienkārši nespēju tur atrast vietu, starp viņiem trijiem. Un tā ir vienmēr, kad esam ar viņa draugiem, tad gan ir savādāk un viss ir labi. Bet teši kad ar viņa māsu un viņas puisi, tad jūtos galīgi lieka.
Man grbias to viņam pateikt, bet es jau zinu ko viņš atbildēs, ka atkal redzu visu tā kā nemaz nav un pārspīlēju utt.
Es pat nezinu ko te gaidu no jums, esmu pārāk greizsirdīga? Pārāk pārspīlēju? Nepareizi domāju?? Tāda attieksme ir normāla?? Vienkārši, kopš pēdējās reizes, mans mērs ir pilns. Tik stulba sajūta. Sorry ka tik gari sanāca.
13.02.2014 00:43 |
 
Reitings 479
Reģ: 04.07.2013
Nu tev ir jārunā ar savu draugu, nekas tāpat no zila gaisa nemainīsies.
13.02.2014 00:50 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Piedod, bet izskatās, ka Tev vajag speciālu ielūgumu, lai iesaisties sarunās, u.t.t. :D Nu tak runā ar draugu, ja nezini māsas valodu, pasaki, lai iztulko, nevelcies kkur aizmugurē, bet ej blakus. Sāc visu darīt pati! Galu galā, parunā ar savu b/f, lai vairāk Tevi ievēro.. ;)
13.02.2014 00:52 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
priekškam tev tādu draugu kas tevi atstāj novārta?? vienkārši pārvācaties ar draugu citur, prom no māsas.
13.02.2014 00:52 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
kādā valodā viņi runā?
13.02.2014 00:52 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Man arī nepatiktu, ja mani pilnīgi aizmirstu un neliektos ne zinis. Un tur nebūtu runa par speciālu ielūgumu, bet par attieksmi.
Puisis ar savu māsu tiekas bieži? Ja nē, tad VARBŪT tas būtu izskaidrojams ar to, ka viņi reti tiekas un tad nu cenšas runāt visu neizrunāto, bet tas nav iemesls tādai attieksmei, pavisam noteikti.
Man grbias to viņam pateikt, bet es jau zinu ko viņš atbildēs, ka atkal redzu visu tā kā nemaz nav un pārspīlēju utt.


Es maltu tik ilgi, kamēr saprastu, ka neko nepārspīlēju. Runāt, runāt, runāt - tas ir tas, kas tev jādara!
13.02.2014 00:56 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Man arī nepatiktu, ja mani pilnīgi aizmirstu un neliektos ne zinis. Un tur nebūtu runa par speciālu ielūgumu, bet par attieksmi.


Nu, ja tāda attieksme no autores puses, kā šobrīd, tad nemaz nebrīnos par radušos situāciju.
13.02.2014 01:00 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Man laikam vienīgajai šķiet, ka māsa nav vainīga, ja brālis pret savu draudzeni izturas kā lohs! Un autore arī dīvaina, ja jau baaaigi gribētos iesaistīties, tad iesaistītos, apgūtu viņu sarunvalodu, nevis gaidītu kad nu princesei visi līdīs pakaļā(atvainojos).
13.02.2014 01:04 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
neliektos = neliktos.
Vispār jau jautājums arī - cik ilgi esat kopā?

Man no vienas puses žēl autores, jo pati dažādās situācijās ar īpaši labi nepazīstamiem cilvēkiem, uzreiz neraisos sarunā. Un ja autore ir gana kautrīga, puisim vajadzētu to zināt, saprast un censties tā, lai meitene varētu atbrīvoties un spētu iesaistīties sarunā.
13.02.2014 01:08 |
 
Reitings 6
Reģ: 13.06.2013
Viņi dzīvo vienā mājā, tākā reta tikšanās nav problēma. Un es vienmēr esmu laipna un smaidīga, esmu centusies runāt ar viņa māsu un viņa ar mani, bet nekas vairāk par 2 teikumiem mums nesanāk. Kad viņš iztulko kaut ko par ko viņi runā, man nav ko teikt, man tas galīgi nav interesant, un esmu godīga, man tiešām nav lielas intereses un vēlēšanās iesaistīties viņu sarunās. Te nav runa par to, bet gan par viņa attieksmi. Šajā situācijā man pietiktu ar to ka viņš mani pilnībā neignorētu. Es nesaprotu šo situāciju, jo visas citas reizes, piemēram ar viņa draugiem vai maniem va nu vienalga, viss labi un forši. Bet tieši ar viņa māsu un viņas draugu ir šādi. Nesaprotu kāpēc.
Un virsraksts tāds, jo pēc dabas esmu greizsirdīga. :D
13.02.2014 01:12 |
 
Reitings 6
Reģ: 13.06.2013
esam kopā tikai mazliet vairāk kā gadu, pa šo laiku man nav bijis iespējas un laika apgūt viņu sarunvalodu.
13.02.2014 01:14 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Kada valoda vini runa? Sac maciities puisha valodu? :D

Kada valodaa jus savaa starpa runajiet?
13.02.2014 01:15 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Pati saac iesaistiities. Piespied vinjus runaat angliski. Maasai no taa gabals nenokritiis, ja vinjas anglju valoda ar laiku uzlabosies. Uzdod jautaajumus, uzsaac teemas, ieklausies vinja maasas teiktajaa un centies saprast, ko vinja tur runaa, meegini atrast kopiigaas teemas. Varbuut taa maasa patreiz savas zemes cosmo forumaa raksta teemu - ko dariit? Braalim ir draudzene, kopiigi visur dodamies, bet man nesanaak ar vinju aprunaaties, jo kautreejos no savaam sliktajaam valodas zinaashanaam.
13.02.2014 01:19 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
@ cuddlles

nevajag ar čurkām tusēt.
13.02.2014 01:23 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vispār man tas liekas ļoti nepieklājīgi ka viņi runājas savā valodā un principā nedod tev pat daudz iespējas rast kopīgu valodu ar viņiem. Man pašai ir netāls radinieks kurš ir kopā ar ārzemnieci, tad nu es nesen viņu pirmo reizi satiku un pieklājības pēc gan es, gan mans draugs runājām angliski lai viņa ar varētu saprast. Domāju ar ka vajadzētu jau meiģināt ar puisi normāli izrunāties par šo, bet ja neizdodas tad varbūt tad kad visi kopā atkal kur dodaties, tu centies visu laiku savu draugu izklaidēt, visu laiku nelaid tik tuvu viņa māsai un draugam, tā lai viņš būtu spiests tev uzmanību pievērst. :D
13.02.2014 01:26 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Viss atkarīgs no nolūkiem un attieksmi pret Tevi. Es satikos ar ārzemnieku un viņš pat ar vecākiem runāja en, ar māsu gan ne un mani tas nemaz neuztrauca. Ne jau viņi mani tur aprunāja, viss ir Tavā galvā.
13.02.2014 01:34 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Nesapratu, kāpēc diskusijai tāds virsraksts, un pie kā tad galu galā puiša māsa ir vainīga? Pie tā, ka viņai ar brāli ir labas attiecības, viņa runā ar viņu? Nudien nesaprotu. Viņš taču pats acīmredzot atstāj tevi novārtā un burtiski visu vakaru runā ar māsu un viņas draugu. Tad vai nu tu vienkārši sāc iesaistīties, vai arī runā ar savu puisi un norādi uz lietām, kas tevi neapmierina un liek tev justies neērti.
13.02.2014 01:39 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Drauga māsa nav stulba, bet tavs draugs ir ļoti nevērīgs un vienaldzīgs.
Pateiktu draugam, ka, ja man visu to laiku jāvelkas aiz muguras, tad neiešu uz tādiem pasākumiem līdzi. Labāk tad palikšu mājās. Man vienalga ko viņš tur teiktu par pārspīlēšanu. Pajautātu, vai viņš kaut reizi tajā vakarā ir paskatījies uz mani, pajautājis, vai labi jūtos un viss ir kārtībā?
13.02.2014 16:30 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Es vispār jau pēc vienas vilkšanās reizes aiz muguras, vnk pastāvētu, pagaidītu un ietu mājās. Man būtu vienalga, ja man neviens, pilnīgi neviens - pat mans draugs - man nepievērš nekādu uzmanību.
Man arī ir attiecības un mums tā nekad nav bijis, ka kāds vilktos aiz muguras, jo varbūt nepazīst tik labi pārējos. Tieši otrādi - svešākā kompānijā vai kur vairāk cilvēki draugs tieši visu laiku turēs mani tuvumā un neatkarīgi no tā, ko pārējie runā un vai es tajā iesaistos vai nē (parasti iesaistos), viņš tāpat atsevišķi ar mani parunās (vai es ko nevēlos, kā jūtos) u.tml.
Manuprāt, autore ne pie kā nav vainīga, bet viņas draugs gan ir jocīgs.
13.02.2014 16:35 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Es vispār jau pēc vienas vilkšanās reizes aiz muguras, vnk pastāvētu, pagaidītu un ietu mājās.


Un pēc tam paskatītos, pēc cik ilga laika draugs vsp pamanītu, ka esmu pazudusi.
13.02.2014 16:36 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
No kuras valsts viņi ir?
13.02.2014 17:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits