VD

 
Reitings 26
Reģ: 21.11.2010
Sveikas,

Nojaušu, ka manis izveidotā sarunu tēma ir aktuāla šeit daudzām meitenēm, vēršos pie Jums, lai, iespējams, iegūtu vēl kādu papildus informāciju!
Tātad, mans murgs- veģetatīvā distonija!
Es vairs nespēju ar viņu cīnīties, ir pagājis jau gandrīz gads, kopš nav neviena diena manā dzīvē, kad es nejustos slikti, katra diena man ir kā jauna cīņa, cīņa, lai saglabātu veselo saprātu un apzinātos, ka šī nav pēdējā diena manā mūžā.

Es esmu vērsusies pie dažādiem ārstiem - gan ģimenes ārstiem, gan ārstiem homeopātiem, gan neirologiem, gan endokrinologa, izgājusi dažāda veida izmeklēšanas, dzērusi dažāda veida zāles, ir vērojamas izmaiņas, bet ne tādas, kādas vēlētos- es tik tiešām no visas sirds vēlētos elpot normāli, gulēt normāli, ēst normāli.
Šī slimība ir skārusi mani visnotaļ skarbi, ciešu gan no elpas trūkuma, gan no murgiem, bailēm, nervozitātes, galvas sāpēm, sirds darbības, kuņģa darbības, samaņas zudumiem, asinsspiediena, jāsaka, no visa pa drusciņai.

Zinu, ka daudzas meitenes ir izgājušas šim visam cauri, es, Jūs, ļoti lūdzu, iespējams, Jums, ir zināms kāds lielisks, kompetents ārsts pie kura es varētu vērsties ar savu problēmu, ar savu lielo sāpi, kurš man palīdzētu atgriezties, skaistas, aktīvas, smaidīgas sievietes dzīvē, kāda biju līdz šim!
Es vēl aizvien piekopju aktīvu dzīvesveidu, sportoju, mācos un strādāju, man ļoti patīk skriet, tas atslēdz no ikdienas, bet tas ir tik grūti, jo nepārtraukti jācīnās ar elpas ievilkšanu, ir tik nepatīkami apzināties, ka fiziski Tu spēj izdarīt daudz vairāk, nekā dari, dēļ lielā diskomforta, un nepatīkamajām sajūtām.

Paldies, ka uzklausījāt, es labprāt saņemšu, Jūsu, ieteikumus!
12.02.2014 10:03 |
 
Reitings 88
Reģ: 29.01.2014
Meitenes, kuras ir saskarusas ar VD, ko jus varat ieteikt pie elpas trukumiem, pie tadiem kad pilnigi aizspiez elpcelus un gruti ieelpot? Uz so bridi ko es varetu darit, lai tas partietu :(
13.02.2014 18:35 |
 
Reitings 88
Reģ: 29.01.2014
autoram - privata zinja.
13.02.2014 18:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits