Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sķība acs uz Norvēģiju. :D

 
Reitings 143
Reģ: 14.12.2013
Palasiet, īstenībā, ļoti interesanti -
http://www.diena.lv/blogi/ia-norvegija-pedofilu-zeme-14001345

Kad izlasīju šo diezgan garo rakstu par Norvēģiju, sāku mazliet šķībāk skatīties uz šo valsti un tautas tradīcijām. Mazs ieskats no raksta sākuma - ēd vienreiz dienā, jo pieraduši no vecajiem bada laikiem (Norvēģija pirms 50 gadiem bija nabadzīga, līdz atrada naftu, 100 gadus atpakaļ pat alfabēta nebija), kad gāja uz lauka, un vakarā tik mājās, un tad tikai ģimene pusdieno, attiecīgi arī skolās un bērnudārzos nebaro, precas ar brāļiem un māsām, uztur dzimumsakarus viens ar otru, pret bērniem izturas kā pret suņiem - ja nomira - nekas, piedzemdēs jaunu, ja atņēma - vismaz mazāks slogs, turklāt cieņā ir bērnu seksuālā izmantošana radu starpā, un attiecīgās iestādes ir tikai smukuma pēc, lai uzzinātu, kuri bērni tad ir izpļāpājušies ( ir pat 7 gadīgai meitenei piespriests sods, ka viņai jāatmaksā pēc tiesas prāvas izdevumi izvarotājam). Bet nu iesaku izlasīt visu, tiešām interesanti.
Varbūt kāda ir padzīvojusi Norvēģijā, un apstiprināt šī raksta patiesumu? Nebiju domājusi, ka tur viss tik traki ir. :D Būtu jau labi, ja nebūtu tik melni, kā mālē, citādāk liekas, ka pasaule galīgi traka paliek. :D
11.02.2014 23:45 |
 
Reitings 187
Reģ: 29.01.2009
Esmu kādu laiku dzīvojusi Norvēģijā, un, pirms pāris nedēļām izlasot šo rakstu, biju pārsteigta par to, ar cik slimu izdomu var būt apveltīts cilvēks. 90% no tur rakstītā ir absolūti murgi un jebkurš, kas pavadījis tur vairāk kā nedēļu, varētu to apstiprināt. Nerunājot nemaz par to, ka šī būtne savā galvā izperinājusi sazinkādas sazvērestības teorijas a la "visi grib savākt gudros krievu bērnus, jo norvēģi atpalikuši". Smiekli nāk, ka žurnālisti sajūsmā berzē rokas par kārtējiem nevesela cilvēka murgiem un publicē to kā nez kādu sensāciju.
13.02.2014 18:34 |
 
Reitings 430
Reģ: 23.01.2014
Ja pie mums atņemtu bērnus par balss pacelšanu, visi bērni būtu bērnu namos


Nu tā jau nav. Ir jau vēl toleranti cilvēki palikuši.
13.02.2014 18:08 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ja pie mums atņemtu bērnus par balss pacelšanu, visi bērni būtu bērnu namos :D
13.02.2014 15:16 |
 
Reitings 430
Reģ: 23.01.2014
Bet vispār jā, balss pacelšana jau vairs nav veselīga lieta. Ne velti latvieši tādi kūtri, sabiedēti. Redz kā cilvēkiem tā ir norma bļaut uz bērnu. Apzināti lietoju bļaut, jo nu tā tas varētu izklausīties.
13.02.2014 14:47 |
 
Reitings 430
Reģ: 23.01.2014
bet tāda audzināšana, ka mierīgā tonī jārunā, baigi stipros nervus prasa. varbūt arī vēsie ziemeļnieki tā māk


Audzināšana jau atkarīga no katra indivīda kā viņš izvēlas to darīt. Pieņemu ka valstī ir kaut kāds vienotais stils tāpat kā pie mums tā ir stingrība. Bet tur jau jābūt kaut kādai robežai. Ja es dusmojos un savas dusmas neizgāžu uz bērnu, bet tomēr izrādu viņam, ka esmu dusmīga - tā NAV vardarbība. ja bērns noved līdz baltkvēlei tad tā vnk notiek, vecāki un neviens cits saprotams nedrīkst izgāzt savu sašutumu pār bērnu. Tas nav jautājums par balss pacelšanu vai arī ja ir, tad es uzskatu, ka tas nav pieļaujami ne pret pieaugušo, ne pret bērnu. Cita runa, ja tas sanāk jo mēs visi esam cilvēki kas kļūdās. Tad ir jāatvainojas. Bet ne jau, ja sanāk kāds nepatīkams mirklis starp vecākiem un bērniem uzreiz jāsūdz tiesā utt. Absurds.
13.02.2014 14:44 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
un nopērc pāris kinderolas par viņa nedarbiem

:D
bet tāda audzināšana, ka mierīgā tonī jārunā, baigi stipros nervus prasa. varbūt arī vēsie ziemeļnieki tā māk :)
13.02.2014 14:26 |
 
Reitings 824
Reģ: 09.07.2013
Man neviens nav jāaudzina pagaidām, tā ka, par to domāšu, kad pienāks laiks. Gan jau tevi arī kādreiz novedīs līdz baltkvēlei un tad es tev no sirds novēlu, glaudi savam ķiparam galvu un nopērc pāris kinderolas par viņa nedarbiem :D
13.02.2014 14:14 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Tā sieviete tak ir šizofrēnijas slimniece, es darbā šitādus brīnumus ne mazums esmu pieklausījusies arī par LV notiekošo. Ir cilvēki, kuriem liekas, ka visi viņus vajā. Un parasti viņi aktivizējas tieši uz pilnmēness laiku.
13.02.2014 14:12 |
 
Reitings 155
Reģ: 12.02.2014
Iemācies audzināt nepaceļot balsi.
13.02.2014 14:06 |
 
Reitings 824
Reģ: 09.07.2013
Annalise, bērns IR jāaudzina. Un es neesmu teikusi, ka sišana vai vājprātīga kliegšana bērnu izaudzinās par cilvēku, bet tur jau pat aizrādīt skaļākā tonī nevar...
13.02.2014 14:05 |
 
Reitings 155
Reģ: 12.02.2014
Izaudzina izlaistus bērnus, kuri var darīt visādus pretīgus nedarbus un viņiem nedrīkst aizrādīt, jo viņiem ir "savas tiesības" un tad brīnās, ka izaug Breivīkam līdzīgi un visus novāc. Fantastika

Cik Tu esi Breivikus no Skandināvu valstīm sastapusi jau? :D Tieši bērni, kuri nepazīst vardarbību, izaug par labiem cilvēkiem. Kliegšana uz bērna vai iekaustīšana nav tas labākais audzināšanas veids. Vairāk kliedz, vairāk traumē. Protams, tādi Breiviki gadās katrā valstī.
13.02.2014 14:03 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Vai esat lasiijusi gramatu Troljlju zemes princis? Nelasiiju komentarus,varbut jau piemineja,bet,ja neesat lasijusi,izlasiet. Sausmiga gramata. Un nu nevar but,ka tik daudzi par to runa,bet nav ne kripatas patiesiibas.
13.02.2014 13:55 |
 
Reitings 824
Reģ: 09.07.2013
Izaudzina izlaistus bērnus, kuri var darīt visādus pretīgus nedarbus un viņiem nedrīkst aizrādīt, jo viņiem ir "savas tiesības" un tad brīnās, ka izaug Breivīkam līdzīgi un visus novāc. Fantastika :)
13.02.2014 13:52 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
iesaku visām izlasīt šo http://bnn.lv/?p=130382
mīlīga un svaiga ziņa par to, kā desmitgadīgs puika paņēmis vecāku auto, lai aizbrauktu pie omītes, un kas ar viņu notika pēc tam, kad viņu noķēra policija :D ja jau Norvēģijā viss būtu tik traki, kā aprakstīts blogā, diez vai vecāki saņemtu šādu "sodu", kā minēts ziņā :)
13.02.2014 13:43 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Man ir aizdomas, ka šim visam apakšā ir Krievijas slepenā kampaņa par tautiešu atgriešanu uz dzimteni vai arī valsts nepamešanu. Kāpēc tā? Jo ir arī šāds līdzīgs raksts/video no krieva, kas jau 15 gadus dzīvo Vācijā par tur notiekošo (totālu islamizāciju, utt.) Un nē, man nav nekas pret krieviem. Vienkārši domāju, ka šādiem nomelnojošiem rakstiem ir savs pamats.
13.02.2014 13:03 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es arī izlasīju ''Troļļu zemes princi''.. Šausmas, kam cilvēki iziet cauri!

Ja kāda vēlas paplosīt savu sirdi, šeit var lejuplādēt grāmatu..
http://uploadingit.com/file/wclhkzmqmb9qacjn/Rita_Broka_Trollu_zemes_princis_pdf.zip
13.02.2014 12:52 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.05.2011
Starp citu, raksts interesants. Ļoti laba filma, ja kādu interesē mākslas/drāmas kino slavenās grupas Dogma 95 stilā- Jagten (The Hunt) 2012. Šokējoša filma par naidīgu linča tiesu Dānijas mazpilsētā, kur iedzīvotāji savu atriebību pamato uz vienas mazas meitenes nepatiesiem, fantastiskiem meliem par savu bērnudārza audzinātāju.. parāda to cilvēku bara instinktu un fobiju uz t.s.mazo meitenīšu izmantotājiem, kur cilvēku var fiziski un morāli iznīcināt, balstoties uz bērna izdomu. Laba viela pārdomām.
12.02.2014 16:18 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Man radi dzīvo Norvēģijā jau desmit gadus, ja nejau 15. Brālis jau arī kādus 5 gadus. Muļķības.
Noteikti atrada vienu idiotu un ņēma par piemēru visam rakstam.
12.02.2014 09:18 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Kad biju stāvoklī nejauši manās rokās nonāca grāmata Ritas Brokas"Troļļu zemes princis. Domāju, o kaut ko romantisku palasīšu. Beigās izrādījās "īstā" lasāmviela grūtniecei... :-(
Latviešu žurnālistes dokumentālais dzīves stāsts par laulībām ar norvēģi un kā savus bērnus prom no vīra-pedofīla pēc vairākiem gadiem tik dabūja atpakaļ uz Latviju. Vienības gatves Bērnu slīmnīcā arī beidzot varēja ārstēt pirmsskolas meitenītei traumētos dzimumorgānu saaugumus. Tiem pedofīliem sistēma precēties ar austrumeiropietēm, jo viņas tur beztiesīgas. Tā lūk. Arī šim rakstam man ticamība ir, jo nav dūmu bez uguns.
12.02.2014 09:09 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Rakstu tāpēc, ka esmu iepriekš dzirdējusi visai negatīvas runas par Norvēģiju, viņu kultūru no cilvēkiem, kas tur gadiem dzīvo, pat arī pašas norvēģietes.

Tāpēc arī daļēji ticu cietušajai sievietei. Man šķiet, ka parasti ģimenēs, kurās bērni tiek bezmaz līdz nāvei atspārdīti, vecāki nesaceļ pasauli kājām gaisā, kad atņem tiesības. Arī tik daudzie raksti, video no citām šādi cietušām ģimenēm Norvēģijā.. žēl būtu domāt, ka viņi visi, visi ir garīgi slimi vai noziedznieki :)

Es neesmu dikti iedziļinājusies un pētījusi dzīvi Norvēģijā.. bet pēdējā laikā bieži sanāk uzdurties informācijai par Skandināviju, kas ir visai negatīvās krāsās..

Protams, Latvijā par šīm zemēm pārsvarā mediji ''dzied slavas dziesmas''.. ir par ko! Labs atalgojums, pensijas, pabalsti, apdrošināšanas sistēma labi sakārtota.. Bet visam ir arī tumšā puse.. :)
12.02.2014 01:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits