Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šķiršanās neciešamās sāpes.

 
Reitings 33
Reģ: 12.11.2011
Ar puisi bijām kopā 2 gadus. Gājis patiešām visādi. Tad bijām pāris, tad nebijām, bet abpusēja mīlestība bija, ir un būs.
Tagad vairs nevaram būt kopā (nejautājiet, kāpēc, jo tā vienkārši ir). Katru dienu raudu, gribot, negribot atceros visus labos brīžus, vārdus, to, kā viņš man lika justies. Ir pasliktinājies miegs, nemāku vairs priecāties. Viņš ir manās domās visu laiku, pat darot svarīgus darbus un esot darbā. Apgulties vispār nevaru, jo zinu, ka asaras birs.
Visas jau tā saka, zinu, bet tiešām bijām īstie viens otram. Šķiet, ka jebkurš nākamais puisis varētu būt tikai tāds "plāksteris" vien un nemaz nav vēlēšanās sākt "no baltas lapas" ar citu.
Zinu arī to, ka šī ir klasiska pēcattiecību diskusija, taču manī joprojām ir cerība, ka viņš piezvanīs un viss būs, kā agrāk. (Tas manā gadījumā ir iespējams.)

Uzrakstot šo visu pat vairs nezinu, ko no Jums gribu. Varbūt kādu Jūsu pieredzi, padomu?
Palūgšu bez negatīvisma.
Mums abiem 21, ja tas ko maina.
11.02.2014 22:45 |
 
Reitings 431
Reģ: 29.01.2009
Sveika, Nutija,

varu pateikt tikai to, ka man pagāja 2 mēneši, kamēr atkopos. Tu aprakstīji tieši manas sajūtas mēnesi pēc šķiršnās.. :( Turies, tu esi stipra un būs labi! Viņš nav tevis vērts.
11.02.2014 22:49 |
 
Reitings 33
Reģ: 12.11.2011
Pēc attiecībām pirms šī puiša arī tiku galā pāris mēnešu laikā, tomēr šoreiz nešķiet, ka tā būs. :(
Bija manis vērts un biju viņa vērta, tomēr sanāca, kā sanāca.
Paldies, Penelope!
11.02.2014 22:52 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ja nevarat kopā, tad tomēr viens no jums nemaz tik ļoti nemīl to otru! Un tas nozīmē, ka atradīsies kāds cits, kas mīlēs tā, ka gribēs un varēs būt kopā līdz nāve jūs šķirs...
11.02.2014 22:56 |
 
Reitings 206
Reģ: 07.06.2013
Muļķīgi ir teikt, ka puisis nav viņas vērts.
Un arī Tev, Nutija, nesaki, ka negribās neko sākt. Vienkārši paies laiks, uzradīsies kāds cits cilvēks un Tu iespējams viņu mīlesi vēl vairāk par iepriekšējos.
Varbūt tā nenotiek ar katru, bet man tā bija.
Pēc šķiršanās ar puisi es raudāju, neēdu, negulēju, vispār bija kaut ko grūti darīt, un pēc laika uzradās cits, un kopā esam vēl šodien, esam pat saderinājušies, kaut ar iepriekšējo puisi tikai domu līmenī cēlām sev nākotni.

Tāpēc turies, nepārvelc visam lielum melnu svītru un vārdu NĒ. Gan jau ka tu esi stipra. Izraudāties protams vajag, jo tas palīdz. Raudi no visas sirds līdz spēku izsīkumam un velti laiku sev. Lai Tev izdodas!!! :)
11.02.2014 22:57 |
 
Reitings 33
Reģ: 12.11.2011
Doma, ka viņam varētu uzrasties cita vispār sagrauž.
Visas tā mokās pēc attiecībām? :(
11.02.2014 23:00 |
 
Reitings 33
Reģ: 12.11.2011
mopsi, paldies Tev!
Šobrīd gan ar nagiem un zobiem esmu pret domām, ka man varētu būt kāds cits labāks.
11.02.2014 23:04 |
 
Reitings 293
Reģ: 18.01.2014
varbut pasaki tomer to iemeslu kapec izskiraties, jo tad tikai isti var iedot padomu ..
a ko tad raksti ka tava gadijuma ir iespeja atkal kopa saiesana, tad kadel taa pardzivo ?
nu nezinu, ja jau butu tik tiesam abi bijusi istie un tie vertie , un abpuseja milestiba, tad nebutu nekada skirsanas.
Un ja godigi, nesaprotu ko ar so diskusiju centies pateikt, un ja godigi, cilveks 21 gados vel nezin kas ir milestiba!
11.02.2014 23:07 |
 
Reitings 206
Reģ: 07.06.2013
Mīlulīte- kāpēc 21 gada vecumā nezin kas ir mīlestība?
11.02.2014 23:09 |
 
Reitings 293
Reģ: 18.01.2014
Vienkārši paies laiks, uzradīsies kāds cits cilvēks un Tu iespējams viņu mīlesi vēl vairāk par iepriekšējos.


Piekritu mopsim .. ari es loti pardzivoju ex attiecibas, pec pusgada man paradijas tagadejais, ka tris dienu laika mans ex bija lauka no sirds .. un sim mopsa ieteikumam ka miles vel vairak, tam ari piekritu, jo tagadejo tiesham milu loti .. daudz vairak neka ex virieti :) taka tu vel esi jauna .. virieshi naks un ies ..
11.02.2014 23:11 |
 
Reitings 293
Reģ: 18.01.2014
nezina, jo vel ir jauni, prata vel ir skriesana .. un tas kas saja vecuma saucas milestiba, drizak gan ir pieradums un atkariba ..
11.02.2014 23:14 |
 
Reitings 28
Reģ: 25.01.2014
Laiks dziedina visu.
Iesaku brīvo laiku aizpildīt ar sportu, visas sliktās un negatīvas domas izlikt tur, tad būs liels nogurums un aizmigt būs vieglāk, ātrāk. Ja nepatīk sports, tad satiecies ar draudzenēm tās vienmēr palīdz grūtos brīžos. :)))
11.02.2014 23:16 |
 
Reitings 33
Reģ: 12.11.2011
a ko tad raksti ka tava gadijuma ir iespeja atkal kopa saiesana, tad kadel taa pardzivo ?

Jo ir arī iespēja - kopā nesaiešana.

Kad tad ir tas vecums, kad uzzin, kas ir mīlestība? Tas taču ir atkarīgs no cilvēkiem. Citiem nav prātā tikai skriešana šajā vecumā. Nav vērts strīdēties, tomēr...
Jā, tas bija arī pieradums un atkarība.
11.02.2014 23:22 |
 
Reitings 36
Reģ: 04.02.2014
Kaut varētu teikt, ka nesaprotu, kā Tu, Nutija, jūties, bet diemžēl saprotu gan. Man tikai, cik saprotu, ir citādāka situācija, bet vienalga ir lieli pārdzīvojumi.

Bet dziļi sirdī es ticu, ka dzīve turpinās un viss notiek uz labu. :)
11.02.2014 23:25 |
 
Reitings 293
Reģ: 18.01.2014
tie ir tikai 21 ! saproti ka velies ..

un ka tev var dot padomus u.tt , ja nezinam iemeslu kapec izskiries,- to jau ieprieks mineeju!
11.02.2014 23:25 |
 
Reitings 437
Reģ: 01.09.2013
Visi nav vienā maisā liekami. Cits iemīlas 30 gados, cits 17, vienam mīlestība ir tikai viena mūžā, citam vairākas.
Ģimeni nodibināju 22 gados un neprātīgi mīlu savu vīru un dēlu.


Runājot par autores tēmu, uzskatu, ka aprakstītās sajūtas ir tādēļ, ka attiecības ir pārrautas mīlot. Ir grūti šķirties, ja vēljoprojām ir jūtas (šeit nav runa par pieradumu). Šādos gadījumos ir divi varianti - Sevi lauzt, kas ir psiholoģiski grūti, jeb turpināt attiecības, līdz jūtas ar laiku "dabīgi nomirs".
Esmu šādi sevi lauzusi, bijušās attiecībās - četrus gadus, līdz kādu rītu pamodos un sapratu, ka šodien tas būs viegli un nesāpēs, un tā bija.
11.02.2014 23:43 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
nu nezinu, ja jau butu tik tiesam abi bijusi istie un tie vertie , un abpuseja milestiba, tad nebutu nekada skirsanas.


Nepiekrītu, šķiras, satiekas un atkal šķiras pat tie īstie cilvēki viens otram...

Nutija, zini, tagad jau laikam tas nav baigi moderni, bet es parasti tādos gadījumos, kad esošā situācija plēš iekšas un nav iespējams izturēt, vienkārši paļaujos uz likteni, jo man tomēr šķiet, ka ir kaut kāds jau iepriekš uzrakstīts plāns, tāpēc arī ticu, ka cilvēki, kam ir lemts būt kopā, agri vai vēlu tomēr atradīs ceļu viens pie otra. Un tad es vienkārši neiespringstu. Kā būs, tā būs, nav ko pārdzīvot par to, ko, pa lielam, nevar ietekmēt.

Nu droši vien tagad lielākā daļa domās, ka man putni galvā :D
12.02.2014 00:00 |
 
Reitings 33
Reģ: 12.11.2011
Sevi lauzt, kas ir psiholoģiski grūti, jeb turpināt attiecības, līdz jūtas ar laiku "dabīgi nomirs"

Man jau tomēr negribētos, lai tās jūtas norimtu, ja viss turpinātos. Vienīgi tagad ir grūti un varbūt brīžiem žēl, ka tās jūtas ir un būs.

Anastasija, es esmu tieši tāda pati. Arī ticu, ka ir kaut kāds iepriekš uzrakstīts plāns, kā Tu teici. Tas pat reizēm ir kā mierinājums.
12.02.2014 00:06 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
nu nezinu, ja jau butu tik tiesam abi bijusi istie un tie vertie , un abpuseja milestiba, tad nebutu nekada skirsanas.

es gan šim piekrītu, jo...nu, visi tie "esam viens otram īstie, abi mīlam viens otru, dvēseles radinieki bla bla bla, BET nevaram būt kopā un šķiramies" neticu, nu neteicu es tur kaut kadai baigajai mīlestībai šādā gadījumā!! ja cilvēki tiešām mīl un vēlas būt kopā, viņi būs kopā, lai tur vai kas un ja nē, tad kā jau te iepriekš minēja, viena no pusēm nemaz tik ļoti nemīl kā otra. Arī man ir bijuši ļoti smagi brīži attiecībās, bet es nekad neesmu padevusies, kamēr vien es mīlēšu šo vīrieti un viņš mani, viņš būs mans un mēs būsim kopā.
bet ir grūti kaut ko spriest par tavu situāciju ja pat nepasaki kāpēc izšķīrāties.
12.02.2014 00:18 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
@nutija

ja jau tik ļoti viņu mīli un viņš tevi nevajadzētu būt nekādiem šķēršļiem!j
Kopā nevar būt tikai tād ja kāds ir miris ptu ptu ptu
12.02.2014 00:34 |
 
Reitings 33
Reģ: 12.11.2011
bet es nekad neesmu padevusies, kamēr vien es mīlēšu šo vīrieti un viņš mani

Kaut visas būtu tik stipras un pie tā turētos.

Nevēlos rakstīt šķiršanās iemeslus. Daļa tāpat nesapratīs, jo zem tā visa slēpjas tik daudz sīkumi (bet nē, tas nenozīmē, ka par sīkumiem izšķīrāmies), tāpēc labāk neatklāšu neko vairāk.
12.02.2014 00:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits