Jautājums

 
Reitings 79
Reģ: 30.07.2013
Esmu dzirdējusi tādu faktu, ka, ja meitene ir augusi bez tēva, tad viņai var rasties problēmas attiecību jomā.
Respektīvi, tēvs ģimeni pameta, kad man bija 9 gadi un arī līdz 9 gadu vecumam bija kā mēbele mājas. Attiecībās ar vīriešiem man neiet nu nekā, parasti līdz attiecībām nemaz netieku, jo momentā uzceļu sev mūri apkārt, kad vīrietis sāk izrādīt interesi.
Pievēršoties faktam, dzirdēts, ka tēva nemīlestība atspoguļojas attiecību veidošanā, jo nav ticības, ka kāds vīrietis Tevi reiz spēs mīlēt, ja pat tēvs nemīlēja.
Neesmu ieciklējusies, ka šī ir manas problēmas sakne, bet interesē jūsu domas, cik tuvu vai tālu šis fakts ir no patiesības. Varbūt tas savā ziņā kaut kā psihi tomēr ietekmē?
11.02.2014 15:09 |
 
Reitings 79
Reģ: 30.07.2013
Sany, problēma ir nevis tajā, attiecības neizdodas, bet tajā, ka nelaižu nevienu sev klāt, lai gan gribas. Nopietnākajās attiecībās puisis centās mani atlauzt pus gadu, līdz sāku lēnāk atvērties,bet tāpat aizmuku. Puisim uzticējos vairāk kā sev pašai, bet tāpat nespēju atbrīvoties. Un tā ir ikreiz, kad kāds man pievērš uzmanību. Ne man lauzta sirds bijusi, ne man kāda trauma, ne man bailes no attiecībām.
11.02.2014 16:05 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.06.2013
esmu pateicīga, ka tēvs aizgāja no mājām, tikai maisījās pa kājām
- nu, jā un vēl Tev grūti atzīt, ka tēvs tev bija vajadzīgs - tā vietā Tu saki, ka "labi" Tagadējie puiši arī jūt, ka attieksme pret vīriešiem Tev kaut kur ļoti tuvu šai : "...tikai maisījās pa kājām...." Tas nav pārmetums, bet, protams, fakts, ka Tevi tas iespaidojus.
Varbūt atzīsti sev, ka bija skumji un pasaki tēvam, ka Tev viņš šos gadus bija vajadzīgs. Varbūt mēģini izprast, kādēļ tēvs aizgāja. Varbūt mēģīni saņemt drosmi un riskēt - jo vienmēr pastāv risks, ka tuvs cilvēks var pamest....
11.02.2014 16:06 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Manā dzīvē tēvs ir bijis tikai ierakstīts dzimšanas apliecībā un katru mēnesī kopā ienāca noteikta summa no viņa.
Attiecībās problēmas nav bijušas.
Iespējams, vienīgās sekas, ko tas ir atstājis ir tas, ka man nepatīk vīrieši, kas ir vecāki par mani 20 gadus. Vienkārši man nepatīk un viss,un nav runa par seksuālo patikšanu.
11.02.2014 16:06 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.06.2013
Protams, viegli pateikt
Žēl, ka tam puisim neizdevās tomēr Tevi "atvērt"....
11.02.2014 16:08 |
 
Reitings 79
Reģ: 30.07.2013
Agate, 'maisījies pa kājām' tādā ziņā, ka visu naudu nospēlēja aparātos, nāca mājās dzēris un man viņš bija kā mēbele mājās, ne kā tēvs, svešs cilvēks. Tādēļ saku, ka labi vien ir, tagad esam laimīga ģimene. Lielāku sāpi izjūtu pret miesīgo tēvu, kurš no manis atteicās,kad piedzimu.
11.02.2014 16:11 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Tas noteikti var iespaido, bet atkarīgs arī no bērna personības un rakstura. Zinu, ka mani tēva neesamība un vectēva sliktā izturēšanās pret omi, ir iespaidojusi un arī ir grūtības izveidot noturīgas, nopietnas attiecības. Un esmu ļoti jūtīgas, emocionālas dabas, tāpēc kā bērns visu redzēto, piedzīvoto un nepiedzīvoto ņēmu pie sirds.

Racionālāki bērni, kas vismaz no mātes ir guvuši lielu uzmanību un mīlestību, iespējams tā neiespaidosies.
11.02.2014 16:14 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.06.2013
Vai - tad gan traki!!! Dubulta pamešana. Nu jā - protams, ka tas IR ietekmējis jebkurā gadījumā visu Tavu attieksmi un dzīvi... Es pat nezinu, ko tur darīt.... Es, meklētu, kādu palīdzību '- iespējams, no kāda gaišreģa vai tāda veida cilvēka, kas saprot lietu jēgu un iemeslus un var pastāstīt, kāds ir tas uzstādījums, kāpēc konkrētās lietas jāpiedzīvo tieši Tev utt.....
11.02.2014 16:16 |
 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Manai mammai ta bija, ka auga bez tev liidz ar to apprecejas ar viirieti,kursh bija dauudz vecaaks par vinu.Kush bija arii savaa zinaa kaa tevs.Protams, nekas slikts tas nav, tikai ar gadiem saak baigi just gadu starpiibu.
11.02.2014 16:22 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Šis tiešām nav viennozīmīgi, tikai viena no teorijām.

Ko es varu teikt? Tikai to, ka tēvs ir radījis manī priekšstatu, bāzi par to, kāds ir vīrietis, ko vēlētos blakus arī sev. Bet man ir tiešām fantastisks tēvs, ja tāda nebūtu, tad priekšstatu gūtu no kā cita. Tāpat jau mums galvās ir tik daudz informācijas par to, kādām būtu tad nu jābūt attiecībām - neskaitāmās filmas, grāmatas, draugi, radi, no tā visa tiek pasmelts drusku un tēvs - nu jā, tā noteikti ir viena epizode no mozaīkas, bet nedomāju, ka viss kuģa balsts.

Tu saki, ja nav bijis tēva, tad zemapziņā sieviete šaubās, ka kāds viņu mīlēs? Tā, iespējams, var būt, bet tādas domas nomāc lielāko daļu cilvēces - bailes no vientulības, bailes būt nemīlētam, padomā, cik daudzi cilvēki ir degradējošās attiecības, jo gluži vienkārši trīc kā apšu lapas, bīstās palikt vieni? Un es pati konkrēti zinu tādas sievietes, un viņām(viņai konkrēti) ir perfekta ģimene principā. Bet tas jau nemaina tās bailes. Un nemaina to, ka ar attiecību misēkļiem sastopās ikviens, kas pretējam dzimumam velta, ko vairāk par vienu vārdu.. ;)
11.02.2014 20:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits