Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lietvedība

 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
Sveiciens šajā slidenajā rītā.
Esmu tikusi līdz darbam, pa ceļam gandrīz 2 x nokritu, bet par laimi neviens to neredzēja :D
Pilnas rokas ar darbiem, bet esmu apstājusies pie tādas lietas kā ISO sertifikāti, darbā bija pārbaude, un tika konstatētas nepilnības, kuras ir jānovērš, bet man īsti nav skaidrs ko pie katra punkta rakstīt.
Varbūt kādai no Jums ir pieredze ar ISO?
Varētu apmēram pateikt ko pie katra punkta rakstīt, un kādus dokumentus sagatavot?
Priekšnieks nav uz vietas, un gribu kaut ko sagatavot, lai viņš var tikai pielabot, bet netieku galā.
11.02.2014 08:48 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Pirmkārt jau ISO sertifikāts nav lietvedība, bet dokuments kas apliecina kāda Kvalitātes vadības standarta atbilstību uzņēmumā.
Ja ir runa par ISO standarta 9001:2008(visdrīzāk), kas ir pamatstandarts, tad tajā ir ietverta kvalitātes rokasgrāmata, kurā tiek arī aprakstīti pamatprocesi, kurus var atrast iegooglejot, un ja Tavs uzdevums ir izveidot procesu aprakstu par dokumentāciju, tad kā pamatu ņem valsts likumdošanu, un parasti jau šos procesus izstrādājot un ieviešot ir speciāli apmācīts Kvalitātes vadības speciālists vai konsultants, kas arī palīdz saprast ko vajag, kādus punktus ietvert. Principā Tu šajā dokumentā apraksti procesus kas notiek uzņēmumā.
Ja Tev nav nekādas skaidrības kas vispār tas ir, tad uzbliezt ko tādu pa fikso, es teiktu ka neiespējami...
11.02.2014 09:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits