Pavēlnieces

 
Reitings 131
Reģ: 26.04.2010
Kāda skatās?

Nu Baiba man šķiet klasiska kašķu meklētāja! Un tie Ķestera komentāri mani tracina! :D

Kā Jums?
10.02.2014 18:33 |
 
Reitings 173
Reģ: 20.02.2014
Ko domājat par vakardienas pāri? es mazliet sasmējos ,kad meitene stāstija par to ,kad tas bija Dieva lēmums un saule uzspīdēja. :D Tērpi arī katram savādāka stila,vienam uz skolu(? vai kko tamlīdzigu) otram uz balliti kādu :D nepatika soma un rokas sprādze.
04.04.2014 13:57 |
 
Reitings 649
Reģ: 19.02.2014
es mazliet sasmējos ,kad meitene stāstija par to ,kad tas bija Dieva lēmums un saule uzspīdēja.


Viņiem visur ir Dievs.
Es jau zināju,ka nekā laba tur nebūs (kaut kleita man patika pa lielam).
Man ir žel,ka pēdējajā sērijā ielika tieši viņus, varēja ta pirmdienas pāri, tie vismaz feināki bija.
04.04.2014 14:03 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Man prieks, ka laikam gandrīz visas nedēļas ir uzvarējuši tie dalībnieki / dalībnieces, kas man vislabāk patika. :) Arī šonedēļ! :)

Vakardien bija vispār diezgan lielas šausmiņas - dāmītei tā kleita bija simpātiska, bet soma briesmīga. Kā var ienākt prātā dienas stilam un ikdienas kurpēm pieskaņot spīdīgu vakara somiņu? :D Čalis izskatījās pēc vidusskolnieka vai fizmatu 1.kursa studenta, no vīrieša ne miņas. Bet nu nav jau brīnums, ja čikse visu izkomandē. Radās iespaids, ka viņš pat maizi nemācētu bez sievas nopirkt.

Un par to Dieva lēmumu un saules uzspīdēšanu - no comment. Man ļoti žēl, ka es no malas pati neredzēju to wtf? izteiksmi savā sejā brīdī, kad viņa to pateica! :D :D

P.S. Kas man likās ļoti forši - Andžejs un Eva pieminēja, ka pasākums varētu būt Katrīnbādē. Un uzreiz pēc raidījuma "Katrīnbāde" facebook iepostoja, ka uzsauc viņiem šampi, uzkodas un ko tur vēl. Katrīnbādes PR labi strādā! Foršs žests! :)
04.04.2014 14:05 |
 
Reitings 649
Reģ: 19.02.2014
Vispār, mana bijusī draudzene mani taisni aicināja ciemos, lai atjaunotu draudzību (Dievs (Renāte) mūs šķīra. Bet Renātes stāsti par Dievu man atkal liek visu pārdomāt :D Es tagad domāju,aiziešu, pilns dzīvoklis šito kristiešu, sāks mani atkal audzināt :D nez, nez :D

p.s. calis.lv pļāpās atvēru ievietotos linkus, kur ir sūdzības par Andžeju un tur vispār tādas lietas sarakstītas par abiem, nožēloju. Jo, lai arī tam neticu (nu tak blakus nestāvēju), iespaids kaut ka tomēr sabojājās.. Bet tik un tā viņi man vislabāk patīk no šīs nedēļas.
:)
Bet vispār, ja man uz nākamo seznu būs labas telpas, kur atvest un skapis, es briestu pieteikties :D
04.04.2014 14:16 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Es iepriekš biju noskatījusies pirmo nedēļu šim raidījumam un kkādu vienu pa vidu. Tagad skatos šo...saprotu, ka nevarētu piedalīties kopā ar draugu. Viņš būtu paspējis iepirkties kādās 30 minūtēs, ilgākais stundā. Un mēs nekad nemēdzam speciāli saskaņoties. Vārdu sakot - mēs tur pēdējā vietā paliktu :D
Šobrīd patīk trešais pāris, bet neesmu vēl noskatījusies vakardienas.
04.04.2014 14:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits