Pavēlnieces

 
Reitings 131
Reģ: 26.04.2010
Kāda skatās?

Nu Baiba man šķiet klasiska kašķu meklētāja! Un tie Ķestera komentāri mani tracina! :D

Kā Jums?
10.02.2014 18:33 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
domāju, ka vairākas šova dalībnieces ir lasìjušas šo diskusiju- ziņkāre un interese


Vai arī pilnīgi otrādi- internetam tuvumā nerādās :D
27.03.2014 08:36 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Neviens no šīsnedēļas apģērbiem man nešķita kaut kas iespaidīgi labs, ļoti vienkārši. Es meklētu ko ekstravagantāku, kaut ko interesantu, efektīvu, nauda tak tiek iedota, nav jau pa savu naudu jāknapinās. Pirmās dalībnieces apģērbs man likās pāāārāk klasisks, tādā izpratnē, ka viņa uzvilka tikai kleitu un piepirka kurpes, ļoti garlaicīgi. No šova gaidītu vairāk ka cilvēki meklē, kombinē, saskaņo aksesuārus, ka ir dažādība.
Redzēs kā šī vakara dalībniecei ies :) simpātiska sieviete un ļoti redzēta.
27.03.2014 08:59 |
 
Reitings 2548
Reģ: 29.01.2009
alessa Sveika. Vai esi piedalījusies vēl kaut kur? Pēc sejas likies kaut kur redzēta :)
27.03.2014 09:01 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
No visiem iepirkšanās šova raidījumiem vakardienas man patika visvairāk. Vismaz meitene bija ar savu odziņu. Beigu rezultāts patika, ja nu vienīgi es neizvēlētos tādu somiņu. Kas attiecas uz garumu- (ne tikai šajā raidījumā), meitenes jau neiet raidījuma laikā pie šuvējām, bet iepirkties. Jā daudzām meitenēm tiek pārmests par kleitas garumu, bet veikalā kleitas ir tādas kādas viņas ir.
27.03.2014 09:23 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
par to Nikijas izlaiduma kleitu. man tur nekas apspriešanas vērts nelikās, viņa izskatījās,manuprāt, pēc siļķes, man dikti nepatika.
šovā viņai bija OK, nedaudz traucēja, ka laikojot viņai bija tas lakatiņš. es nemāku drēbi skatīt atsevišķi. pati ar kaut kādu galvas rotu, cepuri, lakatu nespētu sev izvēlēties apģērbu.
27.03.2014 09:55 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Man arī interesē šīs dienas dalībniece. Vispār skatos, ka nemaz nav mainījusies kopš laikiem, kad bija redzama tajos tv3 humora šovos ("Absolūtās dāmas" un "Absolūti ticami") diezgan daudz laika pagājis, bet tikpat skaista. Domāju, ka viņai veiksies tīri labi ar uzdevumu.
27.03.2014 10:51 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
kad bija redzama tajos tv3 humora šovos ("Absolūtās dāmas" un "Absolūti ticami")


Un es visu laiku domāju, kur viņa redzēta :)
27.03.2014 11:02 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Nezinu, bet manuprāt Nikija ir pelnījusi labu vērtējumu tādēļ vien, ka izkāpa no sava stila un pierādīja, ka var un māk saposties.
Turpretim, 2dienas meitene aizbildinoties, ka svinības notiks ārā, nopirka ļoti prastu apģērbu. Un redzot viņas skapi, tad tādu viņai netrūkst ikdienā.
27.03.2014 12:08 |
 
Reitings 39
Reģ: 29.01.2009
Chiepina, jā, esmu gan visur kur parādījusies. Pat Cosmo Bikini Bash pasākumos :) , bet arī televīzijā ik pa brīdim uzpeldu. Rudenī sola arī beidzot izlaist filmu Izlaiduma Gads, kurā tēloju otrā plāna lomu ar savu īsto vārdu, tā ka būšu pat kino ekrānā skatāma.

Un vēl daži komentāri par manu iepirkšanos:
*Dīvaini, ka man šovā neviens neko nepaprasīja par kleitas garumu, tik tagad klausos, ka daudziem šķiet nepiemēroti. Patiesībā tas bija pats galvenais kritērijs, kuram stingri pieturējos, izvēloties kleitu, jo manas abas vecmammas vienā balsī vienmēr uzstāj, cik svarīgi ir jaunībā vilkt kājas atsedzošas kleitas, kamēr vēl "var atļauties", un ka neesot arī vairs vecie laiki un nav vairs jāstaigā, iepakotai līdz pat zemei. No viņām biežāk dzird: "tak uzvelc kaut ko īsāku, jaunībā kājas jārāda!", nekā "kas, Tu svārkus aizmirsusi?". Turklāt, salīdziniet kleitu, ko nopirku, ar svārciņiem, kuros iepirkos - vairāk kā 20cm klāt!
*Izmērs. Ne līdz galam izstāstīju, kāpēc ņemu tieši xs. Pirmkārt, katrai kleitai ir individuāls modelis un arī izmērs "darbojas" atšķirīgi. Vēl pamanīju, ka, jo dārgāka kleita, jo mazāki ir izmēri, bet es parasti iepērkos citā cenu kategorijā. Vēl arī tas, ka man šogad, sakarā ar dažādiem notikumiem, ir ļoti "lēkājis" svars un, līdz ar to, arī izmērs, tāpēc īsti nezināju, kāds man ir - kādas 2 vai 3 nedēļas kopš šova uzņemšanas ir pagājušas un nu jau es nevienā no tām kleitām pēc sardeles neizskatītos, bet tā, ko nopirku, ir ļoti brīva. Tad vēl tas fakts, ka tajās xs kleitās vienkārši ir foršāka sajūta, bet, kad kleita tiešām jāvalkā, ne tikai jāuzvelk, tik jau daudz man tā prāta pietiek, lai saprastu, kas izskatās labi un kas - ne. Un nesatraucieties - nevienu kleitu mērīšanas laikā neizstaipīju un nesaplēsu! :D
*Nezinu, kāpēc jums tik ļoti tā soma nepatīk, man likās diezgan ģeniāli, bet te nu tiešām laikam vaina dažādajās gaumēs un tajā, ka katram kaut kas cits šķiet labi vai nelabi. :)
*Tas lakatiņš man galvā bija tāpēc, lai pataisītu kopējo iespaidu melnāku un lai es vairāk atbilstu tam, ko no manis gribēja redzēt šova veidotāji. Nu atzīstiet - ar lokainiem matiem es tur nebūtu "pareizi" izskatījusies. Piedodiet, ja ar to traucēju uztvert kaut kādas kleitas.
*Neesmu apmierināta ar savu meikapu beigās, jo gribēju paspēt vairāk noņemt nost, sanāca tikai nedaudz.
*Kleitā jutos ļoti ērti. Nezinu, kāpēc izskatījās citādāk.
*3 stundas ir ĻOTI īss laiks, lai, iekļaujoties visos noteikumos, nopirktu un saskaņotu tērpu, sevišķi, ja man ir tāds kurpju izmērs, kuru atrast ir grūtāk, nekā adatu siena kaudzē. Jūs taču nedomājāt, ka tur drīkst ieiet 1 veikalā, piemērīt 1 tērpu, un to arī nopirkt? :) Tad taču viņiem nebūtu, ko rādīt. :)
*Vēl par izmēru - uzvelkot tērpu, lai kāda izmēra tas būtu, es spēju uzreiz saprast, kā izskatīsies lielāks/mazāks, tāpēc jēgas mērīt nemaz nav, ja uzreiz zinu, ka man tāpat nepatiks un ka tas tikai tērē laiku.
*Man šovā bija ļoti, ļoti jautri. Tiešām labi izklaidējos! Un man arī diezgan labi patīk, ka mani asāk pakomentē un uztaisa ap mani lielāku troksni. Arī slikta slava ir slava, turklāt, bieži vien noturīgāka par labo. :D Tur jau vēl uznāk arī tāds lampu drudzītis nedaudz, es tagad noteikti daudz ko darītu citādāk, jo ir pieredze. Bet tik un tā esmu ļoti apmierināta ar visu, kas noticis, un ar visu, kas TV parādīts. :)
27.03.2014 13:03 |
 
Reitings 372
Reģ: 05.12.2013
Šitādu...brīnumu...vēl jāprot atrast!Pizdzec! :D
27.03.2014 13:23 |
 
10 gadi
Reitings 831
Reģ: 29.01.2009
Ah šī diskusija paliks garlaicìga, ja katra no dalìbniecēm tagad šeut nāks un attaisnosies kā vien mācēs. :D
27.03.2014 15:52 |
 
Reitings 2548
Reģ: 29.01.2009
Aiz priekšplāna meitenes :p
27.03.2014 15:55 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es zinu tikai to, ka, ja man iedotu 300 eiro, es sapirktu visu garderobi veselam gadam! Bet te jāpērk viens tērps/tēls, to es saprotu. Dārgie veikali, kuros nekad neeju, jo tur izskatās kā muzejā :D
27.03.2014 15:58 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, ka Galerija Rīga to lēto veikalu ir samērā maz.
27.03.2014 16:00 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tā jau ir. Un reklamēt jau vajag tos dārgos.
27.03.2014 16:01 |
 
Reitings 2548
Reģ: 29.01.2009
Man arī smiekli nāk par tiem muzeju veikaliem :D ieej, pāris drēbes gabali karājas un uz kalda pāris kaklarotas. Labāk,ka ir kvantums un lētas drēbes, jo tad ir izmēri un ienākumi, bet tur- izmērs, noteikti, tikai viens, jo dizainera roku darbs, nevis fabrikas štancēts un nopirkt var tikai retais- ienākums reizi nedēļā :D
27.03.2014 16:03 |
 
Reitings 39
Reģ: 29.01.2009
Yesss, tiku atpazīta. :D Ak, mani tumši brūnie mati...

Piedodiet, ka ierados! Tāpat jau visas nenāks. :D Vienkārši es šajā forumā it kā tomēr ik pa laikam parādos, ieraudzīju, ka par mani runā, tāpēc arī nolēmu piedalīties sarunā. Atvainojos, ja traucēju kādai! :D Mans mērķis nav attaisnoties, lai gan, atzīstu, tā brīžiem izskatās. Domājiet taču, ko gribat! ;)
27.03.2014 16:13 |
 
Reitings 39
Reģ: 29.01.2009
Starp citu, vienā muzeju veikalā arī pamērījos - tur arī visas tās drēbes, kas man visriebīgāk izskatījās, bija. :D Iegāju tieši tāpēc, ka ikdienā tādos neeju... un pareizi daru, ka neeju. :D
27.03.2014 16:15 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
eu,nu, kladei būs brīnums. :D
27.03.2014 16:23 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Es zinu tikai to, ka, ja man iedotu 300 eiro, es sapirktu visu garderobi veselam gadam!
Nu jau, nu jau..padalies kur ta sapirktu? Apavi un virsderbes... kadam gadam? Nupat uz atlaidem tops vasarai+soma+skrienamie ādam apavi 95 euro. Neaks pārmērīgs, parastas lupatas. Jo vienkarsi kaut ko mugura javelk. MAX MARA un tmll. veikalus nepavelku tagad, un tad ari visi komplektu vajag + apavi aks LV ir liela problema( labi ,ērti).
27.03.2014 16:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits