Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vampīrisms

 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Vai kāda ir dzirdējusi kaut ko par enerğētiskajiem vampīriem?Ticat tādu eksistencei?Ir gadījies saskarties?
Nesen sanāca saruna ar vienu paziņu,runājām par omi un šī man saka,ka viņai tēvs esot bijis tāds pats,tie ir enerğētiskie vampīri,ieteica man sazināties ar dziednieku,kas palīdzējis viņas tēvam,savu darbu viņš ir uzsācis un nedēļas laikā man būtu jāredz starpība.
Jāsaka,ka visai baisi,biju uzgooglējusi un palasīju par tiem,biju šokā,ka tiešām daudz kas atbilst omes rīcībai.Piemēram,viņa mūžam stāsta cik viss ir slikti,skatās panorāmu un pēc tam visu dienu var runāt par to slikto,ko tur stāstīja,izraisa konfliktus ğimenē,bet īsi pēc tam,kad otru novedusi līdz baltkvēlei nomierinās un staigā apkārt smaidīga,var redzēt,ka cilvêks gūst prieku no tiem strīdiem,mēdz iesmiet par citu nelaimēm.Šodien pārsteidzošā kārtā nav kasījusies,nav sūkstījusies un tāda visnotaļ mierīga,nezinu varbūt sakritība,bet šī tiešām ir pirmā diena,kad viņa pēc panorāmas noskatīšanās nenāk runāt par visādām šausmām,ko tur redzējusi,bet mierīgi apdara mājasdarbus pat nebļaustoties cik slikti,ka kādam tas ir jādara.
10.02.2014 00:45 |
 
Reitings 124
Reģ: 02.02.2014
Ticu! Ir cilvēki, kuri emocionāli izsūknē, un pēc kontakta ar viņiem jūties noguris. Parasti vnk emociju līmenī ir sajūtu, ka cilvēks ir šāds, un ar šādiem cilvēkiem vnk automātiski cenšos ierobežot kontaktēšanās biežumu.
10.02.2014 00:49 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
MAn jau liekas, ka veciem cilvēkiem vispār patīk bubināt.
Es neesmu par to domājusi, bet, laikam, neticu tiem vampīriem
10.02.2014 00:50 |
 
Reitings 124
Reģ: 02.02.2014
ir zināmi arī jauni cilvēki, pēc kuriem ir tā nepatīkamā sajūta, tas ne tikai ar veciem cilvēkiem ir.
10.02.2014 00:56 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
varbú vinja vnk ir pesimiste?

nu ticu, ka ir cilvéki, kam paliek labák, kad redz, ka citam ir slikti, un ir cilvéki, kas visu laiku ir neapmierináti un pukst un mégina visiem bendét dzívi. zinu vienu tádu, un mani vinja ir tá nokaitinájusi, ka rít speciáli aizieshu uz tiesu ká lieciniece un neljaushu vinjai saboját dzivi kádam cilvékam.
10.02.2014 01:02 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Ticu, mana kolēģe un viena draudzene ir enerģētiskie vampīri. Bet uz mani tas īpaši neiedarbojas, jo esmu neitrāla. Es ne dodu, ne ņemu enerģiju. Priekš viņām neesmu interesanta :-D
10.02.2014 01:08 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
10.02.2014 01:10 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Nav viņa vienkārši pesimists diemžēl.Viņas pesimisiskās prognozes piepildās.Piesola,ka kādam neies un tiešām neveicas.Dažus mēnešus atpakaļ biju izveidojusi diskusiju par lāstiem,nu saprotu,ka nevis to lāstu tur kāds lika,bet viņa to nelaimi piesauca mēnesi klārējot un gaidot to nelaimi.Nu kur loģika,kāds ber drātis pie viņas mājas stūra,lai panāktu,ka neveicas manam tēvam,kurš tur pat nedzīvo?Nu runāja,runāja un nodega viņa rūpnīca mistiski,vēl tagad eksperti netiek skaidrībā kāpēc nodega,uguns sākusies no vietas,kur nav elektrības vadu,misitksi nenostrādājusi pat sirēna .Smieklīgākais,ka tās drātis tur uzrodas arī tagad un droši vien tā tiešām būs vārna,kas sev uzvijusi ligzdu no drātīm(pagalmā milzīga egle,kuras galā kaut kur ir veca vārnas ligzda,drātis uzrodas tieši zem egles) un nu tā jūk ārā.Lai kas tas nbūtu tas ir saistīts ar viņu un neko labu tiešām nenes.Būtu iespēja pārtrauktu jebkādu kontaktu,bet kā tu nerunāsi ar savu omi.
Var būt pesimists,bet ne tāds,ka neviens neatceras viņu jebkad sakām ko labu un visi izbesījušies no viņas negatīvisma,visus viņa uzvelk,nokaitina un rezultātā pēc kontakta ar viņu jūtas kā izspiesti citroni.To sajūtu nevar aprakstīt,briesmīga.Gatavo virtuvē ēst un viņa nāk uz to virtuvi stāstīt visādas šausmu lietas un vai žēloties par lietām,kas skar visus cilvēkus turklāt ir risināmas.Skrien pat sūdzēties manam draugam par visu ko(dzīvojam abi pie viņas mājas otrajā stāvā,taču virtuvē,tualete un vannasistaba,protams,kopīga) un katru dienu tā.Bet šodien tiešām šokā,draugs mierīgi paēda vakariņas,viņa tikai ienāca apsveicināties,novēlēja labu apetīti un nezkāpēc izdomāja,ka viņai pusvienpadsmitos vakarā jāsuc paklājs.Nu skatīšos,ko nesīs turpmākās dienas,bet pagaidām tiešām gribas noticēt mistikai.
10.02.2014 01:45 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
nu ir cilvéki, kas piesauc sliktu. ja tu visu laiku domátu sliktas domas, gan jau tás arí sáktu piepildíties, domám un várdiem ir spéks. ja izdosies to labot kaut kádá mistiská veidá - tas jau tikai bús labi! galvenais, ka situácija uzlabosies!
10.02.2014 01:49 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Ja tas tiešām mainīsies būs vien jāsāk ticēt mistiskajam :D
Bet es labprāt uzklausītu citu pieredzes ar līdzīgām situācijām
10.02.2014 02:01 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Ir pieredze ar sho, jau kaa ikdiena, bet nu..gruuti kaut ko pateikt, ko tad lai tur saka? Ir taadi cilveeki un to ir jaapienjem. Sanaak, ka visu muuzhu dziivoju ar vampiiru. Jau esmu iemaacijusies tikt ar to galaa, bet tapat biezhi vien nervi netur un uzdzen dusmas utt
10.02.2014 04:41 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Harmony - Mana ome visu laiku ,ja nedaru vinai pa prātam -tev dzīvē neveiksies ,tev būs slikti ,raudāsi . redzēsi kā tev būs .....Cenoss šo nenemt vērā ,cinos eju uz prieksu,bet dzive tiesam neveicas ,ka gribetos...... Ta vel viens rada gabals atbrauc uz mājam ,ciemos,nak tas dusmas vienmer ,ta tik blaustas ....

PAŅEMU UN neeju tad nemaz pie vieniem ,pasaku labdien un prom ,tad atkal zvana un sūdzas omai ka redz kaut kas nepatik ,kapec ta dara un nav miera ,ka nevareja uz kadu izblaustities ........pēc tiem stridiem ir vnk besis ,dzives apnikums ,ka nekam nederi ,,,,,
10.02.2014 07:47 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Lai cik stulbi tas neskanetu ,bet saku gaidit lai kaut kas mainitos . Lai omes nebutu ,lai nebutu ar tiem jakontaktejasun varetu citadi dzivi veidot ..nebutu tas mantojums .....
10.02.2014 07:50 |
 
Reitings 313
Reģ: 07.10.2010
Jā, zinu, esmu par to mācījusies.
Enerģētiskie lampīri pastāv, jā, un tiem ir 2 pamatgrupas:
Solārie vampīri mēģina nokaitināt upuri, uzsākot strīdu, provocējot. Upuris padodas vampīram un satricina savu enerģētisko lauku, izraisot negatīvas emocijas, no kurām vampīrs barojas.

un lunārais- lunārais var sēdēt blakus, tāpat kā tava ome, stāstīt negatīvas lietas, sūdzēties, tādejādi ''atdodot'' savas negatīvās emocijas upurim un izbaudīt, kā viņš sabrūk šo emociju priekšā un pats kļūst negatīvs.


Ja ir ilgs laiks pavadīts kopā ar tādu, tad negatīvās emocijas ir uzkrājušās diezgan daudz, tāpēc ieteiktu Tev aizbraukt ceļojumā jeb pamainīt vidi, lai šīs emocijas pazūd.
Ikdienā enerģētisko vampīru var ''sabrucināt'', vienkārši to ignorējot un nepievēršot uzmanību. Tas tiešām darbojas. Ja tu neatbildēsi vampīram, ignorēsi to vai smaidīsi pretī, tas sadusmosies līdz pakāpei, ka viņš jutīsies izsūknēts un bezspēcīgs. Šādā gadījumā tas var saslimt ( arī Tava veselība pasliktinās, ja tev atrodas ilgu laiku blakus vampirs!) , justies nelabi, vārgi.

Ja ir kādi jautājumi, droši raksti!
10.02.2014 08:23 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Jā, es ticu un manā paziņu lokā ir vismaz 2 šādi cilvēki. Vienkārši cenšos ierobežot savu atrašanās laiku blakus šiem cilvēkiem. Un jā, pamanīju, ka ja sarunas laikā atbildu viņiem smaidot (jo es saprotu, ka man no viņiem jāsargājas) šie paliek baigi nervozi un cenšas sarunu tēmu padarīt dramatizētāku.
10.02.2014 08:43 |
 
Reitings 44
Reģ: 25.02.2013
Jā, Ticu! Es starp sevi un vampīru iztēlojos krustu, brīžos, kad ir jārunā.
10.02.2014 08:59 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Ir vēl tādi vampīri kurus es saucu par puteklusūcējiem. No viniem turos pa gabalu. Bet kopš satiku vienu cilvēku, viss ir mainījies uz labo pusi, vismaz pagaidām . :D tā teikt vinjiem ir grutak tikt pie manis.
10.02.2014 09:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits