Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā sākt patstāvīgu dzīvi?

 
Reitings 22
Reģ: 30.01.2014
Nezinu kā sakārtot savu dzīvi. Nerakstu šeit, lai sūdzētos utt. Bet vienkārši gribu zināt jūsu pieredzi, kādai varbūt ir bijusi līdzīga situācija.
Dzīvoju kopā ar draugu mammas dzīvoklī. Esmu no mazas pilsētas. Darbu esmu izmeklējusies visās malās, nekā nevaru atrast. Man ir tikai vidējā izglītība, mācīties tālāk nekur nevaru aiziet, jo nav finansiāla atbalsta. Draugs strādā, bet ar to ir par maz. Lai brauktu uz citu pilsētu, ir jāmeklē jauns dzīvoklis, bet tam atkal vajag naudu. Brīžiem tāda sajūta, ka esmu iekritusi dziļā, tumšā bedrē, bet ārā netieku. :( Kā jūs tikāt ar to visu galā, kad sākāt patstāvīgu dzīvi ?
09.02.2014 22:11 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Nu traucē tas, ka tev nav darbs, kad es uzsāku - man bija darbs.
Bet ilgi nevarēju saņemties, likās, ka nav naudas, ka būs grūti, bet vienu dienu paņēmu un atradu dzīvokli un aizgāju. Kad iesāk un sāk kaut ko darīt, tad viss aiziet :)
Sāc ar darbu, kaut kādu, bet sāc! nezinu, kā, bet meklē, neesmu nekad saskārsies ar šādu problēmu, bet neticu tam, ka nav...
09.02.2014 22:17 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Kā ar darbu blakus pilsētās? Ja satiksme normāla, tad jau var arī pabraukāt...
09.02.2014 22:20 |
 
Reitings 66
Reģ: 09.02.2014
Mēģini sameklēt sev darbiņu, iesākumā jeb kādu. Kaut vai pa vakariem ej uzkop kādas telpas, veikalu ta vienalga. Tajā vietā kur dzīvo nav iespēja īrēt dzīvokli par saprātīgām cenām?
09.02.2014 22:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits