Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skriešana

 
Reitings 665
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Tātad, man ir 4 mēneši laika. Cik daudz un cik ilgi man būtu jāskrien dienā/nedēļā, lai es redzami uzlabotu savu izskatu? Gribu smuku augumu, gavenais ir gurni (t.s. mīlas rokturīši), dibens un augšstilbi. Pārējais tiešām nav īpaši svarīgi. Vēlējos taisīt Insanity, bet man šī istaba ir stipri par mazu..
Mans augums - ~166cm, ja kaut ko daru, tad viss nāk nost diezgan vidēji ātri, varbūt varēja ātrāk. Ēst esmu apņēmusies ēst veselīgi.
Izskatos apm.šādi.
http://www.mybodygallery.com/photos-5773-body-shape.htm?StartAt=15#.UveuJPl_trQ
09.02.2014 18:35 |
 
Reitings 665
Reģ: 29.01.2009
Un varbūt, ja atradīšu šet lētu trenažieru zāli, tad uz kādiem trenažieriem man trenēties? Cik min, reizes, utt.?
09.02.2014 18:36 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Kas tev ir lēti? Es eju uz city fitness - mēnesī 25-27 lati laikam(pirmajā reizē bija 40 jo noformēšana un tml, bet ja ustrāpa uz atlaidēm tad var arī lēti tikt pie pirma abonementa) un man tas neskaitās dārgi mēnesī! ;) Es nevaru sevi disciplinēt vingrot - sportoju tikai kluba - skrienu uz celiņa, kaut ko citu kādreiz pamainu. Tad eju uz vingrošanas zonu un taisu presītes, squats un tml vingrinājumus. Eju katru dienu izņemot kad esmu darbā. Sanāk 5 dienas nedēļā. Ja jūtu ka pārpūlos tad paņemu vēl vienu brīvu dienu.


Ja gribas skriet pašai tad vnk skrien cik vari un lēnām palielini distanci. ;)
09.02.2014 18:40 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Pirmdienās no 17:02 līdz 17:47.
Trešdienās no 18:14 līdz 19:05.
Piektdienās pēc sirds patikas.

Piedod, tas nav jāuztver kā uzbrauciens. :D Vienkārši atbilde tāda, kāds jautājums. Ar skriešanu vien tu savu izskatu neuzlabosi, jo tauku nav tik daudz. Iesaku "salabot" ēdienkarti un iet kaut vai uz city fitnesa nodarbībām - tur gan hanteles pacilāsi, gan izsvīdīsi. ;)
09.02.2014 18:42 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Kā es gaidu, kad ielas kļūs sausākas, lai atsāktu skriet. Kā cilvēks, kuram skriešana patiesībā līdz sirds dziļumiem riebjas, iesaku izdarīt maksimumu, lai procesu padarītu cik nu iespējams patīkamu. Ceru, ka Tev ir, vai plāno iegādāties labus skriešanas apavus, jo skrienot "prosta botītēs" mugurkauls un ceļgali tiks sačakarēti 1-2. Un cepure šajā vēl pavēsajā laikā.
Skrien sākumā cik vari. Iesākot, un ja gribi tievēt, labāk skriet lēnāk, bet ilgāk un uzturēt vienmērīgu kardio. 30 minūšu lēns skrējiens ir labāks, nekā 15 min. sprints.
Es skriešanu parasti noslēdzu ar presītēm, pumpēšanos, pāris vingrojumiem pakaļai... Nu neko ūbertraku, bet man pietiek.
Galvenais - apavi.
09.02.2014 18:45 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
ja saksi skriet sogad pirmo reiz vai vispar skriesi pirmo reiz ta pamatigi, tad neiesaku pirmas reizes parpulet, jo tad gribesana paries, citiem sakuma pat 3 km liekas pa daudz, galvenais ir lenam skriet, jaskrien ir vismaz 30 min, jo ap to laiku tiek dedzinatas kalorijas(ja gribi novajet), nav isti ieteicam vairak 3-4 x nedela skriet,jo ipasi sakuma,jo organismam ir jadod arii atputa atjaunoties. Un no taa vai tu 4 menesa laika tiksi pie tvirta un skaista auguma pasai jaskatas, kaa kjermenis reages,jo katram tas ir savadak, galvenais to dari regulari, bet visu viena diena nedari, piem 1 diena skrien, 2 diena taisi squats,3 diena skrien, 4diena presites un 5diena skrien un 6dien, 7dien atputa, bet ja ta dari skaties kaa tev to kjermenis uznjem, es daru savad, sastadits ir treninju grafiks un nekada vaina nejutos parmocijusies un nogurusi, bet jutu muskulju palielinasanos.
un skaties ,ka Insanity,tev nav sakuma par smagu varbut pamegini kadu kardio treninju kas ir 10 min intensivi,tas tads mans ieteikums.
09.02.2014 18:50 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
es, piemēram, pa ielu paskriet nevaru, man nepatīk, viss traucē. Uz celiņa gan patīk.
City Fitness ir lēts, vari tur iet uz visādām grupu nodarbībām, ja pati nezini ko darīt un kā. Vai paņemt pāris reizes treneri, lai pastāsta, parāda.
09.02.2014 18:54 |
 
Reitings 665
Reģ: 29.01.2009
Aizmirsu piebilst, ka neesmu Latvijā :) Tāpēc man tā,jauna vieta, cita valoda, nezinu vai sameklēšu lētu zāli, jo nauda ierobežota.
Esmu skrējusi pirms tam, kādus divus mēn.tagad nebūšu skrējusi.
09.02.2014 19:03 |
 
Reitings 665
Reģ: 29.01.2009
Nu un tās pašas presītes un pietupieni? Cik daudz, cik piegājieni.. Īsti nezinu cik daudz vajag ķermenim,lai būtu efekts, tāpēc prasu meitenēm ar pieredzi...
09.02.2014 19:06 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Nu, piemēram, es, intensīvi trenējoties pusmaratonam, 2 mēnešu laikā savā izskatā neieviesu vispār nekādas pārmaiņas. Tas tā bija nevis tādēļ, ka to nevēlējos, bet tādēļ, ka ar pliku skriešanu, ja vien neesi kāds specifisks organisms, kas viegli pārveidojas slodzes iespaidā, nekas tāpat vien neuzlabojas.
Pareizs, precīzs uzturs ir pirmajā vietā, pēctam vari skriet, lekt, vingrot - ta jebko.
Patiesībā vari arī pat nekustēties, bet ēst perfekti, un kļūsi slaida. Bet ar noteikumu, ka PERFEKTI.
Formu iegūšanai jau arī ar parastu pavingrošanu var nepietikt, tonuss būs pirmais, pie kā tiksi, bet tonuss ir gaistoša parādība.
09.02.2014 19:09 |
 
Reitings 665
Reģ: 29.01.2009
womankind
Nu, piemēram, esmu izdomājusi ēst dārzeņus,zivis, augļus, šķidrumu daudz, kuskusu. Ēst nevis vienulielu porciju, bet vairāk un mazākas. Mēģināt neēst neko ceptu..
Kaut kā tā.. Un vēl tad to skriešanu, ceru,ka sanāks kādas piecas reizes nedēļā pa stundai. Domā būtu kādi rezultāti no šī visa?
09.02.2014 19:12 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Pirmkārt, tev jāizvēlās konkrēts uztura plāns, uztura plānošanas principi un jebkādi citi skaidri nosprausti kritēriji, kā pavadīsi nākamos 4 mēnešus. Konkrēts ēšanas grafiks, konkrēti produkti, kontroles metodes utml. 4 mēneši ir ilgs laiks, lai mierīgi tev desmit reizes apniktu uzsāktais un tu sāktu veidot sev dažādas pielaidītes un noraušanās metodes. Un tā tas būs, lai cik apņēmīga tu šobrīd sev liktos.
Otrkārt, Tu esi iesācēja un plāno 5x nedēļā pa stundai? Ja iesācēja, tad ļoti augsts mērķis un tiešais ceļš uz pārpūli un atkal jau visa mešanu pie malas. Jādara viss pakāpeniski.
09.02.2014 19:37 |
 
Reitings 665
Reģ: 29.01.2009
nu jaa,es laikam nemācēšu to īsti darīt... Tur jau tad vajadzēja kaut kādu uztura plānotāju vai tml.
Nē, esmu jau skrējusi,varu noskriet tādus lielumus.
09.02.2014 19:39 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Nu darīt vajag, noteikti, bet ņem vērā, ka efektīvai mērķu sasniegšanai ar pusatdevi var nepietikt.
09.02.2014 19:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits