Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izpalīdzīgais Ex

 
Reitings 161
Reģ: 25.05.2009
Meitenes,

vai jums ir bijušas situācijas, kad bijušais, kas jūs pameta, tomēr turpina jums izpalīdzēt, ja palūdzat? Piemēram aiziet uz noteiktu veikalu, noteiktā pilsētā un tieši priekš manis nopirkt noteiktu lietu, kas man nepieciešama? Viņš saka, ka viņam neesot grūti to izdarīt.
Vai piemēram, saka ka lai droši zvanu vai rakstu, ja gribu parunāties, viņš man vienmēr atbildēšot. Vai piemēram saka, ka viņa mājas durvis man vienmēr ir atvērtas, ja man rodas nepieciešamība. Apjautājas par manu mammu, izpalīdz manai māsai darba atrašanā. Ja manam datoriņam kkas buksē, salabo.Tādi sīkumiņi.
Ikdienā mēs nekomunicējam, par pagātni nerunājam, vnk ir tāda saikne . ārēji viens otram vēljoprojām patīkam, to neviena puse nenoliedz. Nejūtos par to ne labi, ne slikti. Vnk pieņemu to kā dzīves sastāvdaļu. Esam norunājuši, ka neesam draugi un nav mums iekšēji arī to čomu sajūtu, bet tā kā kopā neesam, tad pat nezinam kurā dzīves lauciņā vienam otru ielikt.
Reizēm domāju vai viņš ir vnk māte Terēze vai arī esam kkādām neredzamām saiknēm tomēr viens pie otra saistīti :)
08.02.2014 10:04 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Es uzskatu, ka tas ir normali, nav jau obligati pec skirsanas vienam otram rikles jagrauz pusu. Tas, ka nesanaca attiecibas nenozime, ka nevar palikt draugi.
08.02.2014 10:08 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Viņam vēl ir interese par Tevi un tāpēc palīdz. šādā veidā uztur par sevi labo tēlu.
08.02.2014 10:11 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
varbūt arī tas ir normāli, bet es neapskaužu un man žēl puiša jaunās meitenes, ja tāda viņam ir vai būs
08.02.2014 10:11 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Man ir loti labas attiecibas ar ex gimeni. Vina vecaki ir ka manejie un mani uzskata par savu bernu. Mums ir loti ciess kontakts. Manam ex jau kadu laiku ir citas attiecibas, es nejaucos un nelienu tajas ieksa. Man tas ir vienaldzigi. Un ja jaunajai draudzenei kaut kas nepatik, ta nav mana problema.
08.02.2014 10:15 |
 
Reitings 161
Reģ: 25.05.2009
Es kkā pat nedomāju, ka man jāuztraucas par viņa nākamās meitenes jūtām, jo situāciju regulēt var tikai viņš, nevis es. Attiecībās ar šo meiteni taču būs viņš, nevis es.
Mums noteikti katram ir kāds cilvēks, kas mūs vienmēr fiziski pievilks kā magnētiņš, bet tas nenozīmē, ka būs kas vairāk. Citreiz gan šis cilvēks izrādās ir mūsu cilvēks mūžam ;)
Puiši arī ne vienmēr ir droši par to vai šķiroties ir izdarījuši pareizo izvēli, tāpat kā mēs šķiroties no puišiem reizēm nožēlojam izdarīto. Nedomāju, ka puišiem patīk tērēt laiku uz lietām, kas nav svarīgaja ja tam visam nav kāds mērķis. Un meitenēm ir tieši tāpat . Jo dzīve taču mums ir viena.Un laiks un enerģija, ko patērējam uz cilvēkiem, kuriem nav nekādas būtiskas nozīmes mūsu dzīvē, ir laika izšķiešana, un tad jau tam nav nozīmes, gribi tu būt draugos ar visu pasauli vai nē.
08.02.2014 11:57 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Ja attiecības bija ilgas un šķiršanās ir nesena, tad šī ir vienkārši pieraduma pārdzīvošanas fāze. :D Ja Jūs nevariet definēt sevi kā draugus, tad to noteikti spēsiet, kad paies ilgāks laiks un atmiņas, romantika pabalēs.
Un jā, man ir bijušas līdzīgas situācijas pēc attiecību izbeigšanas.
08.02.2014 12:01 |
 
Reitings 248
Reģ: 07.06.2010
Ar vienu ex un viņa ģimeni attiecības ir labas. Bieži esmu ciemos pie ex māsas.
Ar citu ex neuzturu kontaktus, es jau nebūtu pret, bet viņš ignorē. Lai jau. Zinu, ja kaut kas notiktu un vajadzētu palīdzību, viņš nepalīdzētu. Ar viņa māti attiecības ir neitrālas. Apsveicam viena otru svētkos, vienreiz piezvanīja apjautājās kā iet.Tas arī viss.
08.02.2014 12:03 |
 
Reitings 161
Reģ: 25.05.2009
stellaglmr, ja saprotu pareizi, tad viņš vēl nevar pārslēgties uz to, ka nav man vairs jāpalīdz un es nevaru iedomāties kā tas ir, ka viņš nepalīdz. Es domāju, ka tā arī ir, jo bijām kopā 3 gadus un attiecības bija foršas. Vnk ir tā reizēm dzīvē, ka pat foršām attiecībām un foršiem cilvēkiem nesaskan :)
08.02.2014 12:07 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Nu tas tak forši, jauks puisis tev ir bijis. Vienmēr licies tik jauki, ja bijušie var palikt labās attiecībās. Jūs viens otram agrāk rūpējāt. Arī nākošajai meitenei - jā, iespējams sākumā nabūs patīkami, bet cerams sapratīs, ka tas parāda, cik viņas puisis ir labs.

Es tiešām neredzu problēmu. Pašai tā gan nav bijis. Bet, ja kādam no viņiem vajadzētu palīdzību - noteikti palīdzētu.
08.02.2014 12:09 |
 
10 gadi
Reitings 2520
Reģ: 29.01.2009
Nu man tas liekas tikai normāli un cilvēcīgi, protams, kamēr tas neietekmē kāda no jums attiecības ar otro pusīti.
Man tā nav bijis, ka kāds bijušais baigi man gribētu izpalīdzēt, bet attiecības ar bijušajiem ir draudzīgas un vajadzības gadījumā zinu, ka varētu lūgt palīdzību, bet zinu arī, ka es to nedarītu.
08.02.2014 12:14 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad,kad viņam uzradīsies jauna draudzene, tad pārstās tev palīdzēt un interesēties par tevi.
08.02.2014 12:16 |
 
Reitings 161
Reģ: 25.05.2009
Mari, neizbēgami tā būs. Tāpat arī, ja man uzradīsies otra puse, tad arvien mazāk par viņu iedomāšos.
Bet tā kā esam šķirušies tikai 1 mēnesi, tad par ātru lietu virzību vēl pāragri runāt.
08.02.2014 12:22 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Es uzskatu,ka tas ir lieki. Viens no jums, iespējams,ka vēl cer,ka var paiet atpakaļ kopā. Varbūt tāpēc viņš tev tekelē pakaļ,jo cer,ka gribēsi būt ar viņu un tādās veidā viņš mēģina pēc iespējas vairāk labu tev darīt un būs ar tevi kontaktā.
Ja pa retai reizei (Retāk kā 1x mēnesī) viens otram palīdz, nu ok.. bet ja bieži, tad kaut kas navv riktīgi.
08.02.2014 12:26 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
patīkami, ka ir vīrieši, kas spēj būt jauki un izpalīdzīgi pat pēc šķiršanās! ;)
domāju, ka neiespringsti uz situācijas analizēšanu, priecājies, ka kāds vienmēr ir blakus ;)
08.02.2014 12:27 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Mani gan bijušais nepameta, bet situācija ir diezgan līdzīga.

Ja man kaut kas dzīvoklī jālabo vai, piemēram, jānomaina ūdens filtrs, viņš to izdara, ja man jāved mašīna uz servisu, viņš to izdara, ja suns jāved pie veterināra, vinš to izdara. Praktiskās lietā viņš man ļoti daudz palīdz. Es pat viņam neko nelūdzu, viņš pats pasaka, ka izdarīs to.
Ikdienā tā nekomunicējam, kad sazvanamies, tad par tādām praktiskām lietām.

Arī es viņam esmu gatava palīdzēt, ja tas ir vajadzīgs, pieskatu viņa dzīvokli, kamēr viņš ir komandējumos, aizvedu viņa vecmāmiņai uz laukiem produktus, kad viņš pats nevar to izdarīt.

Esam šķīrušies jau gadu, viņam it kā ir arī jauna draudzene, bet viņš turpina man palīdzēt. Tā baigi neesmu domājusi, kāpēc tā ir, bet vismaz man par viņu ir sajūta, ka vienmēr kaut kādā veidā būsim saistīti, jāsaka, ka viņš man ir kā viens no ģimenes.

Manam tagadējam draugam tas viss ļoooti nepatīk, bet tā kā kopā nedzīvojam, tad ši tēma daudz netiek cilāta.
08.02.2014 12:32 |
 
Reitings 161
Reģ: 25.05.2009
Vins pie skirsanas teica ka grib lai paliekam draudzigas attiecibas jo vins uzskatot,ja mums bus lemts but kopa mes busim. Tagad pec menesa man sie vardi liekas lieki,jo mes tapat nebaidamies viens ar otru komunicet. Es jau vairak tomer esmu meitene kas skatas uz darbiem ne vardiem,tapec viss ko vins teica pie skirsanas ir mazsvarigs,ja tam nav seguma darbiba.
08.02.2014 13:12 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Ar bijušajiem neko neveidoju, tāpēc tie ir bijušie, ja kaut ko grib palīdzēt,zvanās, satikties utt. , tad viņam vēl nekas nav beidzies, bet mani tas neinteresē. :D
08.02.2014 15:01 |
 
Reitings 490
Reģ: 24.07.2012
Kapēc izšķīrāties? Nez man jau sķiet ka laika gaitā viss būs ok!
08.02.2014 15:10 |
 
Reitings 4
Reģ: 08.02.2014
Kamēr abiem jaunu attiecību nav, tikmēr viss, manuprāt, ir kārtībā :) Dzīvē daudzas lietas ir jāizbauda, nemaz tajās dziļi neiedziļinoties.
08.02.2014 15:29 |
 
Reitings 161
Reģ: 25.05.2009
Izskiramies jo pec 3 gadiem bija jasak pienemt lemumi- dzivojam kopa vai ne? Redz vins mani sev blakus ilgaka skatoties nakotne vai ne? Vina atbilde bija,ka negrib dzivot kopa un neredz mani ka savu sievieti un bernu máti. Tas nepadara mani par sliktu civeku,jo viss cits vinu attiecibas pat loti apmierinaja. Vnk ta nakotnes aina saka klut draudigi realistiska. Uzreiz pec skirsanas vins pieteicas darba uz paaugstinajumu, savas majas saka lielu remontu.
Man jau protams sap, bet pagatne ir pagatne. Es nevaru piespiest otru mani iemilet.
08.02.2014 16:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!