Sausa galvas ada, blaugznas.

 
Reitings 37
Reģ: 17.01.2014
Labs riits!

Padalaties ludzu ar savu pieredzi kaa tikaat galaa ar so problemu?

Es vairs nezinu ko iesakt, izmeginati ir gandriz visi "Drogas" pieejamie sampuni, gan krievu, gan viens no aptiekaa piedavatajiem (nosaukumu uzreiz nemacesu atcereties)- pretblaugznu, parastie utt.
Nezinu kaa, lai vel ciinaas. Varbutt kaads "tautas" lidzeklis, kads profesionalais sampuns?

Uzturos arzemees, kur pie arsta (?) tik patlaban nav iespejams. Iespejams daleji vainojams sejienes udens.

Si nav mirstama vaina, bet sameraa lielu diskomfortu gan rada.

Paldies un lai jums visaam jauka diena! :)

P.S.
Piedodiet par gaumzimju neesamibu,
07.02.2014 08:09 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Man blaugznas metas no profesionālajiem, frizieru veikalos nopērkamajiem, šampūniem, izmazgāju 1-2x ar kādu drogas produktu, pāriet :D
09.05.2016 19:59 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Es arī ilgi cīnījos ar blaugznām, tās rada tādu diskomfortu. Negribas pat ar cilvēkiem tikties, jo sajūta, ka vienīgais ko viņi redz ir manas blaigznas. :-D Izmēģināju visādus šampūnus - HeadnShoulders, Vichy anti dandruff, bioderma, Madara, BDK. Nu nekas nelīdzēja. Tad aiz dusmām nopirku Drogās Diplona anti dandruff šampūnu vīriešiem. Nu jau pāris gadus mazgāju ar to un esmu laimīga, ka galvas āda tīra un priecīga! :-D
09.05.2016 21:35 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Un vēl vienmēr kārtīgi izskaloju matus, ilgi un dikti. Pēc tam pārlaižu aukstu ūdeni pāri un mati spīd. (l)
09.05.2016 21:37 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Pirms gāzt iekšā visu, kas pa rokai ar cerību, ka palīdzēs, vajag saprast problēmu.

Ja tā ir sausa galvas āda (kā tas ir vairumā gadījumu), tad to vajag primāri mitrināt no iekšienes - dzert pietiekami daudz ūdens. Man tas ir palīdzējis pilnīgi vienmēr. Sausas galvas ādas gadījumā matus vajadzētu skalot/mazgāt ar vēsu, nevis karstu ūdeni.
Ātrākiem rezultātiem - galvas ādā var iemasēt arī kādu dabīgu eļļiņu.
Bet atslēgvārds tāpat ir ūdens.

Ja tā ir sēnīte, tad jāmeklē atbilstoši līdzekļi.
09.05.2016 22:04 |
 
Reitings 421
Reģ: 29.01.2009
Varu ieteikt dakteri Ingu Zemīti. Īsta profesionāle. Šķiet, spējīga izārstēt jebkuru ar matiem un galvas ādu saistītu problēmu. Pirms kāda laika mans galvas ādas stāvoklis bija vienkārši šausmīgs. Domāju jau, ka nekas nelīdzēs, bet viņa mani izglāba. Zinu vēl cilvēkus, kam palīdzējusi.

No šampūniem varu ieteikt šos.
Hair stabil- ne tikai ārstē blaugznas, bet arī veicina matu augšanu un stiprina.

Sērijā pieejams arī toniks- laba lieta intensīvākai problēmai.


Šis ir Nizoral lētāks variants, ražots LV.


Šī ir ļoti laba matu produktu firma.
09.05.2016 22:55 |
 
Reitings 99
Reģ: 31.10.2015
Es tepat Cosmo izlasīju padomu, ka palīdz visprastākais Head&Shoulders

Draugam palīdz tikai un vienīgi parastais head&shoulders, nekādi dārgie šampūni pat nepalīdz.
11.05.2016 00:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits