Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaimiņu marasms :D

 
Reitings 380
Reģ: 15.10.2013
Iespaidojos no tēmas par raudošo mazuli un bļaujošo māti....Bet šoreiz mana pieredze ar kaimiņu :D
Pirms tam blakus mums dzīvoja veca tantiņa,dēls dažreiz nāca ciemos bet viņa zemo balsi un durvju ciršanu ļoti labi varēja dzirdēt!Tad tantuks nomira dēls ievàcās dzīvoklī!Sākumā viss ok,laigan tiekoties varēja manīt viņa dīvainības,viņš ir vecpuisis tapēc vienmēr kopā tusē ar mājas tantukiem kad noris sarunas par rēķiniem,apkuri utt... Viņš strādā nakts maiņās par sargu...
Es šad un tad klausijos mūziku dienas laikā plkst 10-11 nu aptuveni nu tā tīrot māju,klausijos ne baigi skaļi un pat ar izslēgtiem basiem jo man nepatīk :D tad nu zvans pie durvīm es attiecīgi paslēdzu klusāk....attaisu durvis šis :D
tipa ka traucē un lai ieeju paklausīties kā viņam var dzirdēt.Ieeju nekas nav dzirdams :D (jo noslēdzu skaņu klusāk iespējams)Šis tāds izbrīnīts "Nu redziet tagad nevar dzirdēt!" Sāka stāstīt,ka izsiltinājis sienu,lai nevarot dzirdēt :D Bet vienalga var!!!(Vajag jau skaņas izolāciju tàdā gadijumā)
Es viņam saku ka bieži jau neklausos un ir jau diena un ka tik skaļi jau nav un ka man arī viņa vecā skapja virināšana traucē :D Vārds pa vārdam,viņš man saka,ka traucē arī ka dīvānu jauc vakarā un bīda tad troksnis traucējot :D Mamma jau teica man,ko nepajautāju vai citas skaņas nekādas netraucē.....?! :D
Beigās kāpņu telpā jau paaugstinātos toņos gāja vaļā,jo tad es neizturēju,kad viņš man piedāvāja klausīties mūziku pēc grafika kuru viņš izliks kāpņutelpā :D un ja nē tad,lai klausos mūziku austiņās!

Pēc šīs sarunas vairs nav nācis,neesam nekādi trādi rīdi taisītāji,jo man pašai patīk miers.Ir citi kaimiņi kuri taisa hajus un nekad negāju neko teikt un ja būtu 100nieces ko mans brālis klausās tad gan ticu ka jumtu rautu nost,tas arī iemesls kapēc basus nelieku :D

Nu tāds palags sanāca,bet kā ir ar jums?Varbūt kāds humors par šo tēmu?? :)
07.02.2014 01:49 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu tad labāk mūziku klausies dienas vidū. man arī nepatiktu, ja pamostos no rīta dēļ tā, ka kaimiņš klausās mūziku. kaut gan, ja tas nav katru dienu, man ir vienalga. kad uzliec mūziku, izej pati reāli kaut kāpņu telpā, aiztaisot durvis, un paklausies, vai nav tomēr par skaļu.
Ja man tiešām klusiņām skanētu mūzika un viņa dzīvoklī tur pat neko nevarētu saprast, tad neliktos vnk ne zinis. ir visādi trakie. lai sauc mentus. ja viņi viņa dzīvoklī neko nedzirdēs, tad neko padarīt nevarēs. kaut gan, nevar būt tā, ka viņš dzird, bet citi cilvēki nē :D
ieteiktu kaut vai ar to vīrieti saskaņot laikus, kad tu vari klausīties mūziku kā vēlies. ne jau gluži pēc grafika, bet nu tā cilvēcīgi. jo varbūt viņš pēc smaga darba vēlu vakaros grib izgulēties
07.02.2014 11:10 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
jo varbūt viņš pēc smaga darba vēlu vakaros grib izgulēties


labošu - pēc nakts maiņām.
Tad vēl vairāk besī, ja tu pamodies dēļ tā, ka kaimiņos kāds skandina mūziku pusi dienas.
07.02.2014 11:11 |
 
Reitings 570
Reģ: 17.12.2013
viņš man piedāvāja klausīties mūziku pēc grafika kuru viņš izliks kāpņutelpā


Made my day! :D:D
Varēja vēl piedāvāt mūzikas gaumi saskaņot - ko var vai nevar klausīties :D
07.02.2014 11:15 |
 
Reitings 318
Reģ: 29.01.2009
Mums ar kaimiņiene mīl uzgriezt mūziku tā skaļāk,bija pat kašķis mazs ar viņu,bet nu tagad ir o.k,tika izrunāts,un nav iebildumu,kad ik pa reizei klausās :)
07.02.2014 11:23 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
ak jel, man sapiga tema, esmu salekusies gandriz ar visiem kaiminiem un kaa izeju ara, ta visas tas pensionarites sastajas man aiz muguras un kko pukst :D
-kaiminam preti durvis nepatika "kakja spalvas" uz MANA paklajina, tas jau nekas ka taja laika man kakja nebija :D teicu lai nelien uz mana paklajina un nemekle problemas :D bet ar to kaiminju kaskis jau mums paaudzi paaudze :D
-tad vienam tantukam nepatik ka pogitim durvis pa stipru aiztaisa, bet kad taisa lenam tad tas lielas koda durvis neaiztaisas, tas ari vinai nepatik, protams salecamies :D
-tad kadi tris tantuki man uzklupa jo 3-os pa dienu man masinai signalizacija uz 2 min iesledzas kamer skruveju nost klemmes :D man jau ta bij stress gar to akji kjemties, bet vinas tik pukst un pukst neiztureju pateicu visu ko domaju :D
-un vel viena izdomajusi ka es bencikus metu ara pa logu, bet es pie loga nekad neesmu pipejusi, vnk zin ka es smekeju un ta doma ka visi benciki manejie!
jaa, esmuu majas bubulis :D tagat gribam pardod dzivokli un kad akds zvana un jauta kadi kaimini? ta vien gribas pateikt- riktigas raganas :D
07.02.2014 11:26 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
ak jaa, un tie tantuki jau nevar to visu ta mierigi pateikt vinas metas virsu un pukst ar tristavigiem vardiem, un tas man loti tracina jo man blakus stav mazs berns un klausas visu sito, tapec parasti neizturu un ta skarbak nolieku pie vietas, sakuma loti pardzivoju, bet nu pie kajas, jo vismaz tas kuras dabujusas vairs nelien man virsuu :D
07.02.2014 11:31 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
nez, es to cilvēku saprotu. ok, tā grafika izlikšana ir dīvaina ideja, bet izklausās, ka nemaz tik klusi tu to mūziku neklausies.
07.02.2014 11:36 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Ah kā es šo saprotu. Man ar ir kaimiņi, kas mēdz padauzīt pa sienām vakaros, bet kad pašiem tusiņš darba dienā, tad pofig.
Dzīvoklī, kur draugs dzīvoja, kaimiņos bija kāda tante, kurai mazais kvekščošais sunītis. Un katru brīvdienu rītu 7:00 viņš sāka riet. Dzīvoklī rēja, kāpnēs rēja. Domā gulēt varēja? Nē. Tas ir tieši tas pats, kas ar bērniem, viņus uz pasūtījuma neizslēgt.

Ja šis vīrietis ir neiecietīgs pret mūziku, tad, kas notiktu, ja tev būtu bērniņš?
07.02.2014 11:36 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
Man kaimiņiene uzdāvināja rozā čības :D

Augšējā stāva sieviete ar kurpēm staigā pa dzīvokli un to dzird gan manā, gan blakus dzīvoklī. Kaimiņiene man mēnešiem ilgi sūdzējās, lai es valkāju čības un beidzu klabināties. Vienreiz pat manam draugam aizrādīja, kad viņš viens bija mājās. Uz mūsu argumentiem, ka tie neesam mēs un, ka arī mēs dzirdam klabināšanos (bet nesūdzamies), viņa netic. Un tā vienu vakaru pie durvīm nolika rozā Čības. Es noliku atpakaļ pie viņas durvīm, beigās viņa iemanījās iestūķēt mūsu pastkastītē :D

jāpiebilst, ka viņa laikam tajā mājā dzīvo no dzimšanas un ar visiem ir labos draugos, izņemot mani, un loģiski, ka es pie visa esmu vainīga :D
07.02.2014 11:51 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
A- komanda - mūziku ir iespējams izslēgt, bet bērnam nevar pavēlēt neraudāt, ja vien viņam neaizlīmē muti. tāpēc nevajadzētu salīdzināt šīs divas lietas.
07.02.2014 11:51 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Es vienmēr, kad māju tīru, mūziku skaļi slēdzu iekšā. Nekad neviens nav neko teicis. Tāpat kā es nekad neesmu aizrādījusi kaimiņiem, ka var dzirdēt bērna lamāšanu, durvju ciršanu, jaunāku bērnu tusēšanos kāpņu telpā utml.
Uzskatu, ka tās ir manas problēmas, ja dzīvoklim ir plānas sienas vai durvis, pa kurām skaņa nāk iekšā.
Protams, ja tas pārkāpj noteiktās normas (klusajā laikā no plkst. 23 līdzp plkst. 7), tad gan ietu skaidroties.
Bet pārējā laikā - tā ir sadzīve. Nepiekrītu, ka Tev vispār tam kaimiņam kaut kas būtu jāattaisnojas vai kaut kāds klausīšanās un mūzikas gaumes (BellaDonna+++ :D ) grafiks būtu jāsastāda :D

Man tikai kašķis bija vienreiz ar vienu 3-4 māju attālāku kaimiņieni, kas pālī pa ielu vilkās, kad es suni staidzināju. Šis tieši bija nokārtojies, es ar maisiņu to kaksi savākusi, un nesu somas kabatā līdz tuvējai misenei. A šī pa visu ielu auro (jo tak nebija ieačkarojusies laikam, ka kaksi savācu): bļ* tu savus s*dus savāc, visu te piemēslu, s*di jūs tādi, bļ* es jums policiju uzsūtīšu.
Nu salamājos pretī, ka lai saved kārtībā savu alkoholiķes smadzeni, ka pat jau acis nerāda, un lai sauc gan policiju, moš viņu beidzot kāds aizvāks.

Tāpat kā citu reizi, šoreiz vnk gārām gājējs - bet arī alkohola reibumā.
Skatos, suņu saimnieku iecienītajā pļaviņas placī mīž. Dienas laikā. Nu mmkey :D Es kulturāla, skatos uz citu pusi, un laižu kādus 50 m attālāk savu suni čurināties.
Nu suns, acīmredzot, sajuta alkohola smaku, jo brīdī, kad vecis sakustējās iešanai uz mūsu pusi (tur netālu taciņa), parāvās uz viņa pusi un uzrēja. Bet nu riktīgi 20 m attālumā no tā veča, un es suni, protams, turēju.
Tak šis sāka lamāt, ka par sakošanu viņš policiju uzsūtīs, ka uzpurnim jābūt.
Vēl šobaltdien nesaprotu, kāpēc centos viņam izskaidrot patiesos likuma pantus, ko ĻOTI LABI pārzinu un visus ievēroju.
Arī iekarsu un salamājos. Bet nu vismaz vecis aizvilkās un miers.
Bet nu nepatīk, ka tādi dzērāj-salašņas mani spēj izvest un nokaitināt.

Bet vismaz labi, ka pašā dzīvokļa telpā nekas ar apkārtējiem nav nonācis līdz kašķim :)
07.02.2014 11:52 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
āāā vēl atcerējos gadījumu, bet no cita dzīvokļa.

Kaimiņš aizrādīja, ka pārāk skaļi klausāmies mūziku, mēs tieši uz tusiņu taisījāmies. Tam kaimiņam nebija pastkastīte un rēķinus sprauda durvīs un mēs vienreiz pačolējām to rēķinu un viņam bija parāda vairāki tūkstoši par komunālajiem, un dēļ tā mājai kavēja siltuma pieslēgšanu.

Reizē kad viņš aizrādīja par mūziku, draugs uzkliedza, lai labāk domā kā rēķinu samaksāt. tas uz reiz tāds apklusa un aizgāja uz savu dzīvokli. Pēc minūtes atkal zvans pie durvīm - čalis mums uzdāvināja kaut kādu krievu disku un vēl atvainojās, ka traucējis mums :D :D
07.02.2014 11:57 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Sany
bet neviena policija pakaļ neskries, ja klausīsies mūziku pa dienu.
Jā ok, viņš strādā nakts maiņās, bet vai tādēļ svešam cilvēkam ir jāpakārto visa dzīve? Un es pieminēju bērnus, jo arī tie viņam noteikti traucēs un ko tad darīs?
Neticu, ka šis cilvēks ir tik perfekts, ka pats kaimiņiem netraucē. Tik šķiet, ka viņu traucē pilnīgi viss, ko citi dara. Lai pārvācas uz mežu, bet tur pūces var traucēt, tad tomēr nevar pārvākties.
Kā ieteica diskusijā par raudošo bērnu- pārbīdi gultu pie citas sienas!
07.02.2014 12:09 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Skatos, daudzām te problēmas ar kaimiņiem tieši skaļās mūzikas klausīšanās dēļ, šajā ziņā es laikam būtu ideāla kaimiņiene, man vispār ļoti nepatīk skaļa mūzika, nedz mašīnās, nedz dzīvoklī, es klausos tikai tā, lai var normāli sarunāties un mūzika - fonam! :D Un tad arī labi, ka nedzīvoju dzīvoklī, bet privātmājā, jo man diez vai patiktos klausīties mūziku aiz sienas :D
07.02.2014 12:12 |
 
Reitings 401
Reģ: 01.11.2011
Pati mūziku skaļi nekad neklausos, ja vispār klausos, tad tikai uz austiņām. Bet mani vienmēr izbrīna tie traki jūtīgie cilvēki, kuriem tik ļoti traucē, ka citi to dara. Mani kaimiņi arī mēdz skaļi klausīties mūziku un taisīt tusiņus. Dzirdamība ir ļoti laba, reizēm pat var dzirdēt, ko viņi runā :D bet mani tas absolūti netraucē un nekādus tračus nekad netaisu.
07.02.2014 12:24 |
 
Reitings 401
Reģ: 01.11.2011
No fona trokšņiem jau nekur nevar izvairīties. Šo arī uztveru kā fona troksni un lai tak fonā skan. Man liekas ārprāts būt tik jūtīgam pret visādiem fona trokšņiem.
07.02.2014 12:28 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
es arī klausos skaļi muziku, paši vainīgi, lej ūdeni skaļi kad nevajag utt

tagad kaiminji nevar man atslēgt elektrību, kad klausos mūziku,kā rezultātā kad atnāku majās šie sāk urbt. neko es jau pieradu, nesūdzos.

klausos mūziku tapēc lai nedzirdētu viņu skaņas.
07.02.2014 12:29 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
A-komanda - es piekrītu tam, ka tam cilvēkam, iespējams, traucē viss. Bet arī gaišajā diennakts laikā kaimiņi var saukt policiju, ja krietni traucē kaimiņu trokšņi. un, ja policija konstatēs, ka viņa dzīvoklī tie ir dzirdami un traucē cilvēkam, piemēram, gulēt, tad traucējošais kaimiņš tiks brīdināts par trokšņošanu un iepazīstināts ar pašvaldības saistošajiem noteikumiem. jā, ļoti bieži policija tiek saukta nepamatoti, kad bez maz vai kāds pārāk skaļi elpo savā dzīvoklī vai klapē karbonādes, bet kaimiņiem tagad ir pienākums, piemēram, brīdināt par ilgstošiem remontdarbiem dzīvoklī un saskaņot laikus ar kaimiņiem, kad tas tiks darīts. jā, reizēm nejēdzīgi, bet tā tas ir.
07.02.2014 12:31 |
 
Reitings 457
Reģ: 22.12.2012
Man vecāku dzīvoklī bija diezgan traks periods. Aiz vienas sienas kaimiņš urba, taisīja it kā remontu + katru trešo vakaru bļaustījās ar sievu. Aiz otras sienas cits kaimiņš pa nakti savus krievu hitus uz pilnu klapi klausījās, zem mums kaimiņi bija samērā klusi, bet viņu bērns reizēm bļāva un raudāja tā, ka sajūta tāda, ka šim ādu pār ācīm velk un šausmīgi sit. Virs mums sīkie pēcpusdienās braukāja ar skritulenēm, un brīvdienās aktīvi remontu taisīja viņu vecāki. Vēl katras brīvdienas kaimiņu meitene spēlēja klavieres īpaši no rītiem. Kāpņu telpā mums dzīvoja gan narkomāni, dzērāji, bija pat točka vienu laiku, vēl mums dzīvo kaimiņos pāris armijā dienējošie. Tēvam reiz nākot vakarā mājās pie galvas ieroci pielika un draudēja. Kad tēvam piegriezās kaimiņš kurš ap 22 sāka aktīvi urbt un sarunas nelīdzēja, tad atstiepa mājās lielo urbi, sagaidīja, ka pēc 23 kaimiņš urbjās, tad tēvs iedarbināja savu urbi tur pat urbt nevajadzēja, jo troksnis nenormāls, tad sāka urbt sienā caurumus, pēc tās reizes tas kaimiņš vēlākais ap 20 paurba un bija miers. Vēl blakus kāpjņu telpā dzīvo māte ar savu veco dēlu taksistu. Ziemās, kad mājas priekša piesnigusi šī vaktē dēlam brīvu vietu kur auto atstāt, ja kāds nolika viņas iedomātajā vietā savu auto uzreiz skrēja klāt lamāja un draudēja sasist mašīnu.
07.02.2014 12:34 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Mums kaimiņos dzīvo vecs večuks, kurš reizēm mīl iedzert. Tad nu viņam diezgan regulāri ciemos velkas pudeles brāļi, ar kuriem gandrīz vienmēr sanāk kašķis, un tad nu visi kaimiņi var dzirdēt dzērāju drāmu kāpņu telpā, kas nereti beidzas ar vārdiem "Kraties dir*t!" un durvju aizciršanu. :D
Par mūziku gan neviens neko nav teicis. Vienreiz tikai tas dzērājkaimiņš teica, lai uzgriežam to mūziku skaļāk, jo viņam jau ar' patīkot paklausīties. :D
07.02.2014 12:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits