Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

jūtos sagrauta :(

 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
sveikas! varbūt kāda atceras tēmu par to, kur minēju kko par kopdzīvi ar puisi.
problēma bija tāda - viņš grib lai pārceļos pie viņa uz citu pilsētu uz māju, kur viņš dzīvo pie saviem vecākiem, kas nav ne tuvu Rīgai, kur pašlaik dzīvoju dzīvoklī viena pati un man šeit ir darbs. biju to pārrunājusi ar saviem vecākiem, radiem, draugiem, vieni saka, lai pamēģinu, otri saka, ka nekādā gadījumā neeju prom no Rīgas un visa, kas man šeit ir. it kā biju jau apradusi ar domu, lai arī cik šaubīga nebūtu, jā, labi, iešu pie viņa, par spīti tam, ka man riebjas doma ne tik daudz par to, ka tā ir cita pilsēta un jauna darba meklējumi, kā fakts, ka viņš tur nedzīvo viens...ikreiz, kad esmu tur, jūtu vecāku klātbūtni un man tas dod pa nerviem.
biju pat šonedēļ dulluma stāvoklī uz darba interviju jau tajā pilsētā, protams, nezinu , vai mani pieņems, vai ne, bet nu...es jau virzijos.
man visu laiku ir šaubas par to visu, es nevēlos zaudēt savu brīvību, to, kas man te ir, patsāvību...bet no otras puses arī negribu dzivot viena un gribu but ar vinu kopa. vins nepametis to maju un nemuzam neparvaksies uz dzivokli, kur nu vel bezgaisa Rīgā.
tad nu tā, šodien pa telefonu viņam pateicu visu ko domāju, ka es tomēr nevēlos pamest to, kas man ir šeit, ka nav godigi tas, ka man vienigajai ir jamaina visa sava dzive del vina, uz ko vins atbildeja,, ko gan vins varot mainit? ka jamaina vienam. mēs sastrīdējāmies, pateicu, ka nevēlos ar viņu vairāk runāt...un tagad arī kā maza meitene izgāju no visiem sociālajiem portāliem, vnk gribu nozust, apdomāt visu un negribu, lai kāds mani traucē...
vnk jūtos tik šausmigi, ka nezinu, ko darīt. labākais ir tas, ka mana draudzene vispar saka, lai meklēju puisi labāk no Riigas, tas taču ir ļauni, cmon!
meitenes, ko man darīt, es jūtos vnk šausmīgi un tgad vēl šis strīds, nezinu, kad salabsim...:( ;(((( :(
07.02.2014 00:37 |
 
Reitings 59
Reģ: 23.01.2014
Galvenais pieņem pati savu lēmumu, lai tas nav neviena ietekmēts!
Neizklausās forša situācija, es ieteiktu mēģināt rast kādu kompromisu.
Kaut vai Tu pārcelies uz viņa pilsētu, bet tad Jums vajag savu dzīvesvietu vai arī lai puisis nāk pie Tevis, būs dzīvesvieta abiem, viņš atradīs darbu.
Lai veicas.
07.02.2014 00:41 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Dari kā sirds liek, bet es ja būtu Tavā vietā neietu prom no Rīgas, ne tāpēc, ka nav mīlas vai kas tāds, bet tāpēc, ka dzīvosi ar viņa vecākiem vienā mājā, lai cik jauki vecāki būtu vai nebūtu, labāk kopā nedzīvot.
07.02.2014 00:44 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
vnk es nevēlos samierināties. es neesmu no tiem cilvēkiem, kam nav sava viedokļa, pelēkas peles. man ir savs viedoklis, tāpēc arī šie strīdi, jo es negribu samierināties ar kaut ko. negribu piekāpties it visā, it ipasi tik nopietnaa lēmumā. es zinu, ka tad būsu aitiņa, kas bus ieslogota, atkariga pilnigi no viņa, tas nav priekš manis!
07.02.2014 00:45 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Ja tā nav tava vieta, vide, jau tagad par to esi noraizējusies, tad visticamāk arī nekad nekas nemainīsies. Piespiest sevi nav jēgas. Tāpat fakts, ka dzīvosiet kopā ar vecākiem ir galīgi garām. Nu nevar 2 ģimenes zem jumta sadzīvot, un arī nemaz nevajag. Nekad nevarēsiet justies pilnībā brīvi, būs uzlikti loģiski ierobežojumi utt, līdz ar to vienā jaukā brīdi sāksies dažādi stŗidi un pārmetumi, sliktie, nomāktie garastāvokļi un gala rezultātā tāpat šķiršanās.
Un kā jau minēji nav godīgi, ka vienam ir jāmaina visa sava dzīve dēļ attiecībām, bet otrs paliek savā komforta zonā, nedarot neko.

Vienīgā iespēja, ka Jūsu attiecības varētu kaut kā izdoties - puisim ir jaatrod atsevišķa dzīvesvieta, nu cik ilgi var vecāku paspārnē dzīvoties? Eh... :)
07.02.2014 00:45 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Hmm, bet reāli tu pati raksti, ka esot pie viņa, tu visu laiku jūti vecāku klātbūtni, tad padomā, vai tu tur spētu vispār dzīvot? OK, puisis varbūt jau jauks, bet pašai tāpēc nav jānorok sava dzīve. Es tāvā vietā laikam būtu tā lepnā un gaidītu, kad viņš pats dos kādu ziņu, lai vērstu situāciju par labu.
07.02.2014 00:46 |
 
Reitings 309
Reģ: 17.06.2013
Un ko, tu gribi sev nervus bojat, ar vina senciem dzivojot? Ja vinam tagad vecaki ir pirmaaja vieta, tad ta tas ari paliks, un tur dzivojot, tev bus japaklaujas vina un vina vecaku velmem. Paliec Riga, ja esi vinam svariga, tad beigu beigas vins tomer izlems vakties pie Tevis.
07.02.2014 00:47 |
 
Reitings 380
Reģ: 15.10.2013
Ja tā ir ģimenes māja un noteikti ĺoti svarīga,kā arī vecākiem vajag viņa palīdzību.Domāju vinš arī neko negribēs mainīt,nezinu tomēr jàbūt kopīgiem mērķiem.
Man ir radinieki kā piemērs viens labprāt pēc vecvecàku nàves ietu kopt lauku mājas un dzīvotu tur un sieva tāda kurai arī tā vide nav sveša....
Otrs ir vairāk tàds kurš nemīl lauku darbus un sieva tàpat,vienkārši tas laikam nav tavs?Vai arī tas ir tikai dēļ
tā ka viņa vecāki tur dzīvo?Vai arī no citiem iespaidojies un tomēr pati varētu tur dzīvot?
07.02.2014 00:48 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Ja puisis netaisās pamest vecāku māju, tad padomā - cik ilgi Tu varētu dzīvot ar viņa vecākiem zem viena jumta? Man būtu ļoti grūti, jo zustu tā patstāvība, intimitāte un būtu jāsadzīvo ar visiem + un -. Turklāt, kāpēc Tev vienīgajai ir jāpielāgojas un kardināli jāmaina sava dzīve un jāpamet viss ierastais?
07.02.2014 00:51 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Sajuri, drošvien ka esmu ietekmējusies no visiem, bet ja es ieklausos sevi un savā pieredzē, tad doma par to, ka jadzivo viena maja ar vecakiem, ir tā ko es vismazāk gribētu savā dzīvē. varēt es varētu, bet jutīšos es šausmīgi, turklāt dzīves apstākli kā jau mazpilsētā, un domāju, ka depresijā iedzīvošos noteikti. man ari gimene piemers, kad mate parcelas no tas pasas pilsetas pie teva, kurs dzivoja pie vecakiem...rezultats tads, ka mate dabuja kops manu teva mati lidz pedejai dzives stundinai. es to nevēlos!!
07.02.2014 00:55 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
* dabūja kopt...
07.02.2014 00:56 |
 
Reitings 380
Reģ: 15.10.2013
Tad notiekti mierīgā gaisotnē jāizrunàjàs,varbūt ir iespēja dzīvot kautkur blakus vecākiem bet tomēr lai ir sava dzīvesvieta?Bet ja tevi tas neapmierinās tad jau diezvaj tur būs nàkotne,nu varbūt šaubos,pat ja viņš uz Rīgu aizies,arī jutīsies piespiests!Jāmēģina atrast kompromisi...
Par to kopšanu grūti teikt,nekad jau nezinam kas būs citi aiziet viegli,citi nē.Bet vecàki ir vieni.Viņa vecāki ir ļoti veci?Varbūt baidās un tapēc negrib atstāt?
07.02.2014 01:03 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Varbūt pārvācies uz puiša pilsētu, bet tomēr īrē savu dzīvokli, tā jūs tomēr būsiet daudz tuvāk viens otrāk un biežāk varēsiet tikties, bet tomēr tev būs sava personiskā zona un nebūs visu laiku jāsatiek viņa vecāki. :)

Bet godīgi sakot nepatīk man tas ka puisis negrib īsit izvākties no vecāku mājas, tas kaut kā liecina ka viņš nav īsti stabils un iespējams ka viņš ar pēc 5 vai 10 gadiem negribēs izvākties, un tad tak ar nedzīvosiet kopā pie viņa vecākiem visu laiku.
07.02.2014 01:12 |
 
Reitings 79
Reģ: 07.11.2011
Ajjj cik zināma situācija un vēl vairāk. Es izdarīju tieši kā tu un nožēloju. Ne jau pašu pārvākšanās momentu, protams, bet to, ka tagad divas ģimenes zem viena jumta dzīvojam. Protams, sākumā šoks bija vājprātīgs. Pirms tam dzīvoju viena un baudīju visas atbilstošās ekstras. Un tagad man te kāds klauvē pie WC durvīm!?

Par tādu lietu kā palikt pa nakti augšā varu aizmirst, jo trepes čīkst (virtuve un WC ir lejā), skaļa mūzika un viss pārējais - aizmirsti.

Lielās vakariņas jātaisa pastāvīgi, jātīra māja bez gala, bez malas. Šad tad var, bet sorry - ja ēdiens pazūd 5min un māja nākamajā dienā atkal pie*irsta...nu tālāk izdomā pati.

Man jautājums Tev - puisis strādā/mācās/anything?

Pozitīvais moments, ka vismaz pilsētā ar iespējām ir ok. Tu raksti, ka viņš ir mazpilsētā. Nu meitenīt, es atvainojos, no Rīgas uz mazpilsētu, no savas dzīv. platības uz ģimenes māju, kur tu nebūt nebūsi vienīgā un nevienu neinteresēs, ka tu tikko nagus nolakoji, jo drauga tēvs tūlīt nāks mājās un jātīra tagad kartupeļi.

Vienvārdsakot - nē, nē, nē. Nepieļauj šādu kļūdu. Jā, tu varbūt es ietiepīga, bet šajā gadījumā tu rīkojies izcili!!! Uztaisīji skandālu - sastrīdējāties un viss. Viņš parādīja, ka negrasās nekur kustēt un tu kā pilsētas dāma ļoti cietīsi.
Jā, tas varbūt arī ir nežēlīgi meklēt puisi tikai no Rīgas, bet LV ir tādā situācijā kādā ir un dzīve ir nežēlīga un tad jau uzreiz var nošauties. :)
07.02.2014 09:36 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nezinu, vai es piekristu vīrieša dēļ atteikties no darba un jau iegūtās stabilitātes, bet es noteikti nepiekristu dzīvot kopā ar vīrieša vecākiem.

Ja būtu gatava pārvākties uz citu pilsētu un mainīt darbu, tad no vīrieša puses kā kompromisu lūgtu to, ka dzīvojam atsevišķi.
07.02.2014 09:42 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Ok, ja viņam būtu sava māja uz kuru viņs tev lūgu pārcelties, vēl varētu aodomāt šādu variantu, bet ja viņš lūdz tevi pārcelties pie sevis, jeb pareizāk būtu teikt - pie sevis uz vecāku mājām, un ir nostājies pozīcijā, ka viņš jau nu nekad šo vietu nepametīs, nu piedod man! Kas tas par vīrieti?
07.02.2014 09:44 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
puisis pats neveelas iziet no savas komforta zonas, vinsh nav tavaa vietaa un nesaprot tevi, tapec tev pashai jadomaa vai tas ir taa verts.
kur vinsh pats straadaa un ar ko nodarbojas vispaar? vai tad tu taisies visu muuzhu dziivot pie vinja vecaakiem?
un es tev 100% varu teikt, ka ar vecaakiem kopaa nevajag dziivot! Protams ja nav citas izveles, tad jaa, bet tev jau IR sava dziive Riigaa...

UN JA VINSH GRIBES VINSH SKRIES TEV PAKALJ, GALVENAIS PALIEC TUR , KUR ESI TAGAD AR SAVU NOSTAAJU UN PATI REDZEESI VAI TAA BUUS.

ceru, ka tev nebuus jaanozheelo , jo tu daudz, ko vari zaudeet.
cik jums gadi vispar?
07.02.2014 09:50 |
 
Reitings 1352
Reģ: 10.08.2012
Es neietu uz citu pilsētu. Paskaiti savus plusus un mīnusus, kādi Tev būs esot Rīgā un atrodoties citā pilsētā.
07.02.2014 10:00 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Nekad mūžā nepiekrīti uz ko tādu. Sabeigsi tik nervus un viss. Visus +/- vari apsvērt tikai tādā gadījum, ja runa iet par atsevišķu dzīvošanu no vecākiem.
07.02.2014 10:04 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Dari kā sirds liek, bet es ja būtu Tavā vietā neietu prom no Rīgas, ne tāpēc, ka nav mīlas vai kas tāds, bet tāpēc, ka dzīvosi ar viņa vecākiem vienā mājā, lai cik jauki vecāki būtu vai nebūtu, labāk kopā nedzīvot.


+++

tavs puisis ir drausmīgs egoists, ja domā, ka jāmaina viss ir tikai tev. Arī tas būtu iemesls, kāpēc es nebrauktu tur. JA tas būtu pagaidu variants, tad būtu savādāk. Bet tagad visu mūžu dzīvot kopā ar viņa vecākiem vienā mājā - nu nē. Manuprāt, pārim ir jādzīvo atsevišķi un jāveido sava ģimene.

Ja būtu gatava pārvākties uz citu pilsētu un mainīt darbu, tad no vīrieša puses kā kompromisu lūgtu to, ka dzīvojam atsevišķi.


+++
07.02.2014 10:11 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Dari kā sirds liek, bet es ja būtu Tavā vietā neietu prom no Rīgas, ne tāpēc, ka nav mīlas vai kas tāds, bet tāpēc, ka dzīvosi ar viņa vecākiem vienā mājā, lai cik jauki vecāki būtu vai nebūtu, labāk kopā nedzīvot.

+++
07.02.2014 10:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)