Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas notiek ar šo vīrieti?

 
Reitings 89
Reģ: 19.06.2013
Sveikas, šajā 6febr. rītā! Gribētu izklāstīt mazliet savu stāstu, lai dzirdētu, kādus viedokļus. Man ir 23.g., iepazinos ar 35g.vec. vīrieti. Jau no iepazīšanās brīža mums bija, saucamā dzirkstele. Ilgi nebija jāgaida līdz vīrietis mani atrada sociālajos tīklos. Viņš - absolūts darbaholiķis. Darbs saistīts arī ar ceļošanu uz citām pilsētām, pašlaik ne valstīm. Bet, dzīvojam vienā pilsētā. Skaidri zinu, ka visu savu brīvo laiku ziedo divām lietām darbam (pat lāgā neguļ) un atlikusī daļa - tikšanās ar draugiem, kādā atpūtas vietā, kur parasti dzer un ļoti daudz sarunājas. Ballēties, šā vārda nozīmē neballējās. Pēc visa tā, kas zināms, cik pazīstu viņu un kā intuīcija liek nojaust citas meitenes tur nav. Bet, protams, veselais saprāts vienmēr pieļauj iespējamību. Pēdējās attiecības, nezinu pirms cik ilga laika, taču ilga 5gadus. Tātad, trīs mēnešu laikā esam tikušies reizes.. uz divu roku pirkstiem var saskaitīt. Darba dēļ. Un to tiešām zinu. Mana problēma: Tiekamies reti un pēc lielām pauzēm, tādēļ ikrreiz pēc šāda sviesta gribu aizmirst par viņu, bet te pēkšņi, kāds pasākums, tiekamies un viņš visu savu uzmanību velta tikai man (lai gan no sākuma izvarījās, ka mūs kāds redz, pieļauju, ka vecuma dēļ, bet tagad arvien atklātāk izrādījis simpātijas) Ja sarakstamies, tad iniciators ir viņš. Bet sarakstamies reti. Kas mani mulsina ir tas, ka nesaprotu, ko viņš no manis grib. Es zinu, ka viņam ir stipras simpātijas pret mani, jūtu un redzu kā viņš lūkojas uz mani un kā uz citām sievietēm. Kad esam kopā ļoti daudz mani aplido, bet, ne parastie brunču mednieka gājieni. Vislielākais apjukums ir tas, ka bieži vien runājot, viņš piemin ļoti, ļoti sīkas detaļas, kas ir diezgan mazsvarīgas un, ko pat es neatceros, bet liek domāt, ka viņš uzmanīgi piefiksē visu ko saku par sevi, par citām lietām. Nu tiešam tīrākie sīkumi. Bieži vien ir izmetis frāzes runājot par nākotni, ne par, sapņu pilīm, ka nu tik būs. Bet parastas aktivitātes, ko varētu darīt kopā, līdz ar ko, galvā aizķērās, ka nākotnē it kā iezīmē manu līdzesamību, lai gan esmu piesardzīga un to visu uztveru vēsi. Par to kā jūtas nerunā, nezinu ar kādām štangām tas jāvelk ārā. Esmu jautājusi tieši, caur puķēm, kas notiek, bet tās atbildes tādas nekādas. Tikai vienreiz tiešam sacīja, ka pietrūkstu, ātri pemetinot, ka tikai mazliet, jo stipriem vīriešiem nevajadzētu ieciklēties uz kā pietrūkšanu. Zinu, ka, ja vairāk uzprasītos, tad rastu laiku man, bet es baidos. Nezinu, kā viņš raugās uz nākotni, ko viņš vēlas. Šobrīd šķiet, ka vecpuisis gan nepaliks, jo pavisam noteikti salaulāsies ar savu darbu. :D Es pat nezinu, ko gribu no jums, kādu pieredzes stāstu ar simlaritātēm, vai vienkārši viedokli, ko darītu manā vietā.. Nesaprotu, es esmu viņa laika kavēklis, vai arī viņš ko vēlas, bet mīlestība pret darbu ir lielāka? Atvainojiet, ka tik gari. Tās kas izlasīs, cepums jums no manis! :) Man ir milzīgas simpātijas pret viņu un ar katru dienu domāju arvien vairāk, katru reizi, kad izpalika mūsu plānotās tikšanās atkārtoju sev, ka nu viss, viss. Bet.. nav viss.
06.02.2014 10:21 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Tātad, man cepumi no tevis :D

Par tēmu - manuprāt, ja viņš atrausies no sava darba tevis dēļ, tas nebūs ilgstoši. Tik un tā tu cietīsi no uzmanības deficīta. Tāpēc jau sākumā saku - NĒ!!
Bet, tomēr tev būtu jānoskaidro kāda lieta- kāpēc viņš ir tāds darbaholiķis? - Viņš tāds ir bijis vienmēr vai arī tomēr tāds kļuva pēc kāda smaga pārdzīvojuma un darbā rada mierinājumu?
Trīs mēneši ir ļoti īss laiks, lai runātu par jūtām vai kopīgiem plāniem, bet tomēr viņam būtu jāpasaka tieši un konkrēti, vai tu viņu interesē kā sieviete. Esi uzstājīgāka un liec saprast, ka pārāk lielā un ilgā neziņā nevēlies dzīvot, bet gribi zināt atbildi.
06.02.2014 10:42 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu paga, paga... Kāda vaina darbaholiķiem? Man vīrietis arī tāds ir. Tā kā man pašai ir neliela nosliece uz būšanu apsēstai ar savu darbu, tad es viņu labi saprotu un to nepārmetu - ne darba epastus gultā, ne ko (nu par citam tēmām, protams, mēdzu "pazāģēt").

Ko viņš no tevis grib? Varbūt viņš pats nezin. Dod viņam laiku :)
06.02.2014 10:48 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ja, vēl kas: ja mani vīrietis, kurs man ļoti, ļoti patīk, pēc TIKAI trīs mēnešiem un retam tikšanās reizēm sāktu izprašņāt par jūtām, mūsu attiecību oficialo statusu un sazin ko vēl, es arī atbildētu izvairīgi - man pēc trim mēnešiem jau nostādīt sevi un to otru fakta prieksa, ka mēs, lūk, esam pāris, un tapēc atvaļinājumu planosim kopa, ir kaut kā... par atru. Varbūt viņš ir tāds, kā es.
06.02.2014 10:51 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Skaidri zinu, ka visu savu brīvo laiku ziedo divām lietām darbam (pat lāgā neguļ) un atlikusī daļa - tikšanās ar draugiem, kādā atpūtas vietā, kur parasti dzer un ļoti daudz sarunājas. Ballēties, šā vārda nozīmē neballējās. Pēc visa tā, kas zināms, cik pazīstu viņu un kā intuīcija liek nojaust citas meitenes tur nav. Bet, protams, veselais saprāts vienmēr pieļauj iespējamību. Pēdējās attiecības, nezinu pirms cik ilga laika, taču ilga 5gadus. Tātad, trīs mēnešu laikā esam tikušies reizes.. uz divu roku pirkstiem var saskaitīt. Darba dēļ. Un to tiešām zinu.


pati atbildēji. :) lai veicas.
bet tomēr ieteiktu meklēt citu
cik bieži tad ar draugiem baallejas
06.02.2014 10:59 |
 
Reitings 161
Reģ: 03.10.2013
Domāju, ka vecuma ierobežojums ar laiku liktu manīt par sevi, tādā gadījumā ja jums kkas izveidotos. Bet vispār tur nav nekas slikts, varbūt arī viņš baidās tevi nobiedēt ar kkādiem plāniem saistībā uz tevi, tāpēc viss notiek pamazām, tomēr tu esi jaunāka par viņu tos gadus un viņš vēlas būt piesardzīgs. :)

Gari bija uzrakstīts, ceru ka visu sapratu. :D Bet laikam arī es esmu pelnījusi kādu cepumiņu. :)
06.02.2014 11:40 |
 
Reitings 89
Reģ: 19.06.2013
Sany - virtuālos cepumus jāsūta :D
Runājot par viņa darbu, viņš strādā nozarē, kas ir, viņa kaislība. Līdz ar to, daro to par visiem 100%, jo sniedz gandarījumu. Virzījās jau no 20gadu vecuma, tādejādi tagad, ne bauda darba augļus, bet aktīvi turpina tos vākt. :)

57days - Jā, es saprotu! Neesmu Pret viņa darbu un ilgajām darba stundām. Domāju, tikai par to vai, iespējams, ja mums izveidotos attiecības nebūtu tik daudz tā darba, ka man trūktu uzmanības kā jau Sany sacīja. Respektīvi, uztraucos par to, cik daudz viņam atliktu tā laika priekš manis. Un, nē, neesmu nostādījusi viņu strupceļā, no sērijas - tagad saki būsim pāris, vai nē. Tīri vienkārši mani mulsina notiekošais. Man vairāk gribētos zināt par viņa iekšējo nostāju kā tādu. Kā viņš kā vīrietis šobrīd uztver attiecības. Vai viņš vēlas, lai viss rit brīvi. Šad un tad satiekamies. Sekss un tamlīdzīgi. Vai savā vecumā pieļauj, ka vēlētos attiecības. Tas ir tas, ko vēlos zināt. Cik sapratu, tad viņš nejūt atdevi no manis Sacīja, ka vēlas, lai pacīnoties par viņu, kas man izraisīja neslēptu šoku, jo skanēja kā.. es pat nezinu. :D iespējams tā arī ir, ka neizrādu milzu interesi bet tas tikai tādēļ, ka baidos. Varbūt manī ir šaubas, ja nu ir kāda meitene, jo viņš ir pievilcīgs. Man tā ir pirmā veida saskare ar vīrieti - darbaholiķi un, manuprāt, jā, izstāstīju, kāda ir mana pozīcija un kāpēc.
06.02.2014 11:48 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Darboholiķis.. tā nav lielākā problēma pasaulē. Labāk cilvēks, kas daudz iegulda sevi darbā nekā slaists un slīmests. Nevar jau pārtikt no mīlestības vien, naudiņu arī vajag :)

Grūti man spriest par to, kas viņa galvā notiek attiecībā uz Tevi..

Bet es droši vien izaicinātu viņu uz sarunu.. Tas, ka 3 mēneši tikai pagājuši un ir neskaidrs statuss.. nenozīmē, ka jāklusē un jālauž galva. Pasaki, ka esi nopietna meitene pēc dabas.. ka Tev īsti nav skaidri viņa mērķi attiecībā uz Tevi. Ka Tu katrā ziņā nevēlies nekādas ''spēlītes''.
Vienkārši.. pajautā, ko viņš īsti vēlas? :)

Tie ir ļoti cilvēcīgi jautājumi..
06.02.2014 11:49 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Cik sapratu, tad viņš nejūt atdevi no manis Sacīja, ka vēlas, lai pacīnoties par viņu, kas man izraisīja neslēptu šoku, jo skanēja kā.. es pat nezinu.


Vai viņš ir ''Princese uz Zirņa''? :D Izklausās pēc kompleksaina tipiņa..
06.02.2014 11:51 |
 
Reitings 89
Reģ: 19.06.2013
Trolys - paldies arī par tavu viedokli! Ar draugiem labi, ja divus vakarus. Jo tuvākie draugi strādā līdz ar viņu.

SANITA - :D Tev arī virtuālie cepumi - gaidiet vēstules! Uz gadiem īsti nekoncentrējos, jo vismaz šobrīd jūtos ļoti labi. Saviem gadiem esmu arī diezgan nobriedušāka, līdz ar ko mani piesaista, ka ar viņu viss rīt citādi. Proti, kādā gultnē virzās sarunas, izturēšanās. Bet, protams, tas būtu tikai loģiski, ka nākotnē būtu citādi. Kā jau minēju šobrīd tendēju uzmanību uz šī brīža notikumiem. Un, jā, tā kā nekoncentrējos uz skaitļiem, tad nepieļāvu nemaz domu, ka piesardzīgs savos izteikumos. Atminējos, ka dažas dienas atpakaļ arī skatījos filmu, par šo pašu attiecību modeli, kur vīrietis satraucās, ka jaunāka sieviete var ''pārmesties'' uz sava vecuma puišiem ar kuriem, tomēr tie nākotnes plāni var iet gludāk :)
06.02.2014 11:56 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Manuprāt, šis vīrietis no sievietes sagaida racionalitāti un patstāvību. Viņš neizklausās pēc vīrieša, kuram svarīgāk par labu un drošu attiecību partneri būtu lielās mīlas pilis un kristāla kurpītes. Tas, ka viņš ir darbaholiķis nav problēma - viņš mīl strādāt un visticamāk cer atrast partneri, kura ir ar līdzīgu domāšanu. Neticu, ka šis vīrietis mainīsies. Un nedomāju, ka viņš Tev vai kādai citai liks darbu pieņemt kā faktu. Viņam nepatīk strīdi un skandāli. Visticamāk, ka viņam pat nav idejas kaut ko no Tevis gribēt. Viņš vēro Tevi un Tavu reakciju. Ja Tu uzsprāgsi un skandalēsi - par darba ilgumu/daudzumu, retajām tikšanās reizēm, īso/reto komunikāciju - viņš pieņems Tevis teikto, bet aizies. Nu, tā liekas man. Šādi vīrieši parasti turas stabili ar abām kājām pie zemes un nemeklē partneri, kurš aizputīs viņu stabilitāti pie visiem vējiem. Domāju, ka ja nespēj pieņemt situāciju un ļauties loģikai pāri emocijām, tad šis vīrietis nav Tev. Nedomāju, ka šobrīd starp Jums abiem pastāv jautājums - ko viņš/viņa grib. Jūs vienkārši esat un baudat līdz būsiet viens otru iepazinuši. Un viņam nešķiet, ka šobrīd Tevi ir iepazinis.
06.02.2014 11:56 |
 
Reitings 89
Reģ: 19.06.2013
cormeum - jo vairāk domāju, jo sarežģītāks man viņš šķiet. Atbildot uz tevis rakstīto, pēdējā tikšanās reizē skaidri un gaiši pajautāju, ko viņš no manis vēlas uz ko viņš atbildēja ar pretjautājumu - un, ko es vēloties no viņa. Tagad, kad rakstu, galvā sāk saslēgties domas, ka, iespējams, čalis tiešam domā, ka esmu jauna un, iespējams, nevēlos neko nopietnāku ar viņu un gaidīja atbildi, kad sacīšu, ko tiešam no viņa vēlos.. Hmm.. Atceros, ka tajā bŗīdī biju tik ļoti apstulbusi par pretjautājumu, ka nomainīju tēmu. Tajā bŗīdī man šķita, ka viņš ir tā ''Princese uz zirņa''. Manuprāt, man jārunā vēlreiz un šoreiz skaidri un sagaidot atbildes no viņa un sniedzot arī manas. Nu, cik nu pazīstu kompleksi. . nē.
06.02.2014 12:02 |
 
Reitings 89
Reģ: 19.06.2013
stellaglmr - ļoti interesants viedoklis. Lai gan publiskā telpā nedodu priekšroku meklēt risināju, priecājos, ka esmu šeit uzrakstījusi, jo sāku domāt citā virzienā. Nē, neesmu no tām, kas skandelētos. Bet zinu, ka no uzmanības deficīta gan nevēlos ciest. Tādejādi saku, ka vēlos noskaidrot viņa domas pašos pirmsākumos, pirms, kaut cenšos virzīties tālāk. Kā jau minēju, neesmu pret viņa darbu. Bet, priekš manis, kas par daudz, par tiešām daudz, tas par skādi. Kā arī, tā kā sacīji, ka viņš nav iepazinis mani, arī varētu sacīt, ka neesmu iepazinusi viņu. Tas gan!
06.02.2014 12:12 |
 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Madelyn, šķiet, ka ar tavu domāšanu, tu viņam nederi, un vinš tev. Tu vēl esi jauna un tev vēl vajag tos uti puķi, sajūsmas, randiņošanu, čatus līdz rīta gaismai, iepazīstināšanu ar vecākiem, visur kopā mēs, mēs, mēs, romantiku, tauriņus utt. :)

Viņš to visu jau noteikti ir pieredzējis un izbaudījis. Tagad viņš ir nobriedis, stabils, zina savu vērtību. Ir iekārtojis savu dzīvi un izveidojis savu pasauli un ikdienu. Viņa prioritāte ir darbs. Atpūšas kopā ar draugiem. Un tā arī paliks.
Jā, protams, gribas arī sievieti. Bet tādu, kas ir pašpietiekama. Kas nezvanīs un nepārmetīs, kāpēc man par maz uzmanības. Tādu, kurai ir sava dzīve, karjera, draugi. Kura brīvdienas var fantastiski pavadīt bez viņa. Kurai ir savi dzīves mērķi un viņa uz tiem iet, neatkarīgi no vīrieša blakus. Kura nepakārto savu dzīvi vīrietim.

Viņš savu dzīvi tev pakārtot netaisās. Ja ceri uz vīru, māju un bērnu bariņu, atvadies no viņa jau tagad. Tas var notikt, bet tikai, ja dabīgi, nevis kā tavs uzstādīts mērķis. Tu esi/vari būt fantastiska piedeva viņa dzīvei. Bet ne galvenā prioritāte, kur pasaule griezīsies ap tevi. Abiem jābūt pašpietiekamiem, ar savu dzīvi, kuri ik pa laikam saklaujas kopā, lai vienkārši baudītu šo brīdi!
06.02.2014 12:12 |
 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Es ļoti labi zinu šāda tipa vīriešus. Ja vēlies abpusēju apjūsmošanu un visa brīvā laika veltīšanu viens otram, meklē 25gadnieku. Ar to tu kopā varēsi attīstīties, augt, droši vien pēc pāris mēnešiem jau plānosiet kopdzīvi, kopīgu jāņu svinēšanu un tamlīdzīgi.

Šis ir pavisam cits vīrietis. Viņam vajag sievieti, kurai ir sava dzīvesvieta, sava nauda, izklaides un mērķi. Un kura ik pa laikam varēs ienest skaistumu viņa dzīvē. BEZ PIEĶERŠANĀS UN SAPŅU PIĻU BŪVĒŠANAS :)
06.02.2014 12:16 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Jaaa... divdesmitgadnieces :) Ko viņš no manis grib? Ko viņš domā? Ko viņš plāno? Da neko! Tici man, viņš nedomā pat ne desmito daļu no tā, ko tu. Viņš vienkārši bauda mirkli. Tāpēc jau jūsu attiecības ir kā mirkļi. Skaisti un forši. Bet nevajag fantazēt neko vairāk vai kalt nez kādus plānus.
06.02.2014 12:30 |
 
Reitings 89
Reģ: 19.06.2013
Nika - Tevis teiktajā ir daudz, daudz taisnības. Atskārtu, ka to, ko lasu, par to jau esmu domājusi, tikai pati sev cenšos ieskaidrot, ko citu. Nu redzēs, neteiktu, ka pati esmu no tām, kura vēlētos būt dien dienā, stundā un minūtē kopā ar savu otro pusi. Jo, pēc dabas esmu tā, kas, ja jūtu, ka puisis vairāk un vēlāk vēlas pavadīt kopā laiku, neļaujot man ''paelpot'', tad visu izbeidzu pat īsti nesākušos. Tādēļ, arī raudzījos uz šo vīrieti ar citām acīm. Ar viņu ir interesanti. Nav tie trakie īsziņu, vēstuļu un zvanu kalni. Ļoti minimāli. Tieši šī iemesla dēļ. Bet, protams, ka ir ''bet'', zinu, ka varu arī pieķerties pat ļoti, kam tādam, kas nav tik ļoti sasniedzams. Nu, laimes spēle. Apsvēršu, kā rīkošos turpmāk. Taču, pagaidām galvā, vecais labais ''kas neriskē, nedzer šampanieti'' :) Bet paldies!
06.02.2014 12:30 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Darboholiķis.. tā nav lielākā problēma pasaulē. Labāk cilvēks, kas daudz iegulda sevi darbā nekā slaists un slīmests. Nevar jau pārtikt no mīlestības vien, naudiņu arī vajag


īstenībā tā ir diezgan liela problēma. tikpat liela, cik visas pārējās attiecību problēmas. Savādāk nerastos tik daudz strīdu par laika neveltīšanu u.tml.
Jā, vismaz būs nauda, bet kāda jēga no tās, ja sievietei jādzīvo gandrīz vienai? Es saprotu, kad cilvēki daudz strādā. Tas ir savādāk. Bet man noteikti nebūtu ar darbahļiķi pa ceļam, kuram nekad nebūs gana.
06.02.2014 12:30 |
 
Reitings 62
Reģ: 29.01.2009
Madelyn, es lasu un man dauzās sirds, jo šis viss tik ļoooti atgādina manu piedzīvojumu (attiecības - pārāk skaļš vārds) šobrīd. Nu vārds vārdā. (Ceru, ka tas nav viens un tas pats vīrietis haha)

Ko daru es - cenšos nedomāt tālāk, izslēdzu kaut kādu analīzi savu un baudu laiku kopā. Kad sirds un jūtas iet pāri, papīkstu draudzenēm.

Vīriešiem parasti sākumā gribās tikai atpūsties un labi pavadīt laiku, savukārt sievietes uzreiz "piemēra" sev šo kā attiecības, neapzināti pat.
06.02.2014 12:32 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
No vienas puses skan jau forši.. vīrietis pēc 30.. briedums, stabilitāte.

No citas puses.. brīvs vīrietis pēc 30 sev nes līdzi pagātni. Ne jau tādā ziņā, ka viņam ir bijušas daudz meitenes utt. Bet visticamāk tās ir rētas no ''apdedzināšanās''. Tādas nav retums pēc izjukušām ilgstošām attiecībām. Daļa no šādiem indivīdiem patiesībā nesaprot, vai viņi ir gatavi kaut kam nopietnam.. Katru potenciālo partneri viņi spēj uzlūkot ar skepsi un, iespējams, skaistu nākotni attiecībās neredz..
Vai viņš bijis precēts? Vai viņam ir bērns/i? Parasti šādā vecumā ir arī kāds pēcnācējs.. un tādējādi vīrietis kaut kādā ziņā sevi ir dzīvē realizējis. Tas, protams, būs mazāk saprotams jaunai nobriedušai sievietei ar svaigu skatu uz dzīvi :)

Tādos cilvēkos jāiegulda ļoti daudz mīlestības, ja viņi ir tā vērti. Mani nedaudz biedē tas izteikums par pakaļskriešanu. Viņš tomēr ir vīrietis, kam tūdaļ 40, Tu jauna, friša sieviete.. viņam vajadzētu Tev pakal skriet :)
06.02.2014 12:35 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Es te nedaudz iejaukšos par to vecuma starpību, jo man ir labais piemērs. Man ir nedaudz virs 20 gadiem, bet draugam virs 30. Viņam ir bērns un pagātnē ilgstošas un nopietnas attiecības. varu pateikt visu to labāko par šo vīrieti. Mēs dzīvojam kopā un veidojam ģimeni. Un - mums pagaidām sanāk :) Man arī gluži vairs nav 18, kad vieni tusiņi vien prātā, bet viņam tas izskriešanās laiks arī garām. Daudzi te noraksta 30-gadniekus tā it kā viņiem jau būtu 50, kad negribās vairāk jaunas saistības, bērnus un vispār uz visu skatās skeptiskāk.
Tas bija tīri par vecuma starpību.Katrai sievietei tomēr der savādāki vīrieši.
Es esmu no sievietēm, kurai ir nepieciešama kopdzīve ar vīrieti un saistoša kopā laika pavadīšana, nevis būt neatkarīgai un pa laikam, kad sagribās vīrieti, ar viņu satikties.
06.02.2014 12:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits