Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūsu skatījums uz šo.

 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Pat mani draugi sāk ievērot, cik sarežģīta man parasti ir mīlas dzīve :D bet tas norūda

Stāsts sekojošs. Šobrīd ir abpusējas, spēcīgas simpātijas ar kādu, kurš dzīvo otrpus okeānam. Runājam katru dienu, vairākas stundas dienā. Abi runājam, cik ļoti gribam satikties, bet nav šobrīd iespēju. Arī, ja beigās izdomājam būt kopā, tas nozīmētu tiešām milzīgu distanci bez skaidrības, kad tā distance saruks, vai arī kādam, vai abiem, savu dzīvi apmest kājām gaisā un doties pie otra. Tas ir reāls risks, vismaz man personīgi uz štatiem nav ne mazākās vēlēšanās doties (izņemot pie viņa).

Tad nu es sevi ar vien vairāk pieķeru pie nevēlēšanās atbildēt uz viņa vēstulēm, skype zvaniem. Vnk negribu. Nevis tāpēc, ka nepatiktu.... šāds kontakts man ar nevienu agrāk nav bijis, taču man reāli sāp iedomājoties, ka ar katru sarunu pieķeros ar vien vairāk, bet ir tāda neskaidrība par to, vai tam vispār ir jēga.

Mans jautājums nav saistīts ar to, ko darīt, jo situācija tāpat ir sarežģīta un vienīgi es zināšu, kā labāk, bet es gribētu dzirdēt jūsu domas :

Vai mana nevēlēšanās atbildēt ir rezultāts mīlestībai pret sevi, sevis sargāšānai no sāpēm, vilšanās un grūtās ''gaidīšanas''? Vai arī tieši pretēji? Ja ņem vērā, ka mīlestībai pret sevi ir maz darīšanas ar pašpārliecinātību. Sevis mīlēšāna nozīmē darīt tikai to, kas tev nāks par labu.

Kā arī - What would someone who loves himself do?
05.02.2014 10:44 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Kriitin-es buutu laimiigaaka,ja buutu tuvaak Eiropai,bet citaadi man laikam buutu greeks teikt,ka man ir slikta dziive.
Viss ir atkariigs no taa,kaa juus pasi jutiisieties kopaa.Es laikam vienmeer esmu teikusi visiem-Amerika ir milziiga valsts un katraa Stataa arii cilveki loti atskiras,anglu valodas akcents cits...dziives veids cits ,un arii klimats.Nujorkaa tagad snieg(lielaaka Amerikas dala sniegaa tagad),man lietus liist...Kaa jau Krista saka,tu vari dziivot laukos klusumaa ,un vari dziivot lielaa pilseetaa.
Laikam iistam pilseetas cilvekam ,peeksni dziivot laukos arii nebuutu viegli, un otraadi.
Ja man maksaatu celu ,es noteikti brauktu-gribeetu redzeet visu pati savaam aciim ,un tad domaatu taalaak.
Tu jau pati esi celojusi pa Eiropu daudz-esi pieradusi pie dazadaam valstiim.Nav taa,ka no Latvijas pa taisno un ASV.
06.02.2014 15:58 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Noskaties CATFISH šovu :D
06.02.2014 15:55 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Ja tu neriskēsi,tici man visu atlikušo dzīvi domāsi,kā būtu bijis,ja tomēr riskētu. Tāpēc es saku ļaujies,mēģini sarunāt,lai viņš vispirms apciemo tevi,tas pat būs drošāk,Apgriezt dzīvi kājām gaisā reizēm nemaz nav tik slikti un nekur nav teikts,ka visu mūžu pavadīsiet štatos,tāpat ļoti iespējams beigās dzīvosit pavisam citā valstī abi kopā.
Varbūt esmu pārāk liela romantiķe,bet es noteikti censtos mēģināt. :)
06.02.2014 15:21 |
 
Reitings 640
Reģ: 09.01.2014
Ja neriskēsi,nekad neuzzināsi kā varēja būt.
Pati esmu no tām,kas pameta Latviju mīlestības dēļ.
06.02.2014 15:09 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ontario, tajaa daljaa, kur ir siltaaks. Ziemeljkanaadaa laikam nosaltu un izniiktu kaa prusaks.
05.02.2014 19:26 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
krista - aizpsriedumu pamest Latviju man vsp nav, to jau reāli esmu izdarījusi. Zinu, zinu, ka par tik lielu valsti tā vien izteikties nevar, bet šobrīd tik tālu pat nav iemesla īpaši domāt. Tas tik emociju uzplūdā, meklējot iemeslus vienai vai otrai rīcībai :) Kurā Kanādas pusē tu dzīvo?
05.02.2014 19:23 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja tu negribi vispaar lv pamest, tad laikam nav veerts iesaistiities nekaadaas shaada tipa sarunaas ar cittautieshiem, ja ir aizspriedumi tikai pret ASV, tad ieteiktu aizbraukt un apskatiities, ja ir juutas pret puisi. Taa zeme ir tik liela un daudzpusiiga, ka ikkatrs tur manupraat, var atrast savu nishu. Ir gan mazaas Kjiinas, gan mazaas Krievijas, dzilji lauki, glamuuriigas pilseetas utt. Turklaat katraa stataa taa mentalitaate tomeer ir atskjiriga, var gadiities, ka tev Njujorkieshi nepatiik, bet Arizonas iedziivotaaji liekaas forshaakie pasaulee.
05.02.2014 19:13 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Chouette - super, prieks par jums :) Es gan ceru, ka līdz tai tikšanās reizei neuznāks vēlviens ''kāda jēga'' sabrukums.

mini_pele, tad vienkārši jāpaceļ jautājums gaisā. Klusēšana tik ļoti liek cilvēkiem attālināties, uzceļ neredzamu sienu starpā.
05.02.2014 18:35 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Paldies, meitenes, par nenosodošiem viedokļiem, jo cosmo jau tādus visur var sagaidīt :)

Parunājāmies, jo viņš pats teica, ka grib vēl par šo parunāt. Tad nu pateicu, visu kā ir, saprata, pats gan uz visu skatās daudz racionālāk un nekādu baigo problēmu tur nesaskatīja. Es, protams, caur emocijām :D Ultimātu neizstāstīju, bat teicu, ka tomēr sagaidu, ka šis viss redzamāk bīdīsies uz priekšu. Bet viņš piekrita. Ilgi diskutējām, kur labāk satikties, arī tika piedāvāts nopirkt biļeti uz Štatiem, bet atteicos, negribu šajā iesaistīt naudu. Tad nu, izskatās, ka satiksimies salīdzinoši neitrālā, bet man pazīstamā vietā šeit te pat Eiropā.

Emanuelle - nu tavs stāsts vsp ir fascinējošs. Bet es nekad īsti nesaprotu, vai esi apmierināta, ka pārvācies/paliki štatos. Man personīgi, viss, ko es zinu, dzirdu, redzu, liek domāt, ka briesmīgākas rietumpasaules valsts laikam nav :D

winglet - kad nāks laiks, sniegšu tev precīzākus ģeogrāfiskos datus, lai glābēj komanda ir gatavībā, ja nu kas :D
05.02.2014 18:29 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Kriitin -cik interesamti,jo mani arii Amerika nevilinaaja,un dziivoju te jau tik ilgi.Liidziiga situaacija kaa tev faktiski,vieniiga atskiriiba,ka biju satikusi savu viirieti taas 16 dienas.Tu varbuut esi runaajusi,redzeejusi (video)savu puisi pat vairaak...Tev jaadomaa,cik liela patika tev ir so cilveeku.Es jau laikam brauktu satikties.
05.02.2014 17:09 |
 
Reitings 734
Reģ: 04.12.2012
Manuprāt, tam nav nekādas saistības ar sevis mīlēšanu vai nemīlēšanu. Šādos brīžos vajag domāt tikai ar saprātu,ko jau dari-ja nav nākotnes, nevajag sevi un otru mocīt. Ja ir nākotne-domāt,kā atrisināt visu.
05.02.2014 16:12 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
Manas tagadejas attiecibas ari sakas ar skype saraksti. Kadu laiku rakstijamies, biju pilnigi apburta. :) Satikamies pec laika Riga un nu jau vairak ka 3 gadus esam kopa. Dzivojam vina dzimtene, tas gan nav tik talu ka Amerika, bet principa varetu dzivot ari tur, ka tik esam kopa. :) Ta ka tava vieta es nepartrauktu kontakteties ar vinu, tik norunatu konkretu tiksanas laiku.
05.02.2014 16:10 |
 
Reitings 43
Reģ: 09.10.2010
Galvenais, neklusē. Lai cik sāpīgi būtu, ja neredzi nākotni, tad ir jāpasaka tas.
Esmu šobrīd tā otra cilvēka pusē, teorētiski, mums nav šķēršļu, jo attālums ir pievarams no abām pusēm.. bet nežēlīgākais, ko mīļotais var izdarīt - klusēšana. Kad Tu izliec savu sirdi un jūtas un saņem klusumu. Pet ne vārdus, kuri palaidīs vaļā.
05.02.2014 15:41 |
 
Reitings 63
Reģ: 02.11.2012
Krītiņš saujiņā - Tādēļ ,ka pusbrālim NL ir darbs nu ne jau parastais iebraucēju darbs.Salīdzinoši labi nopelna , tādēļ ir daudz vienkāršāk ,ka meitene brauc pie viņa dzīvot :)
05.02.2014 15:16 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Es domājum,ka Tev ir bail.Tāpēc ieteiktu saņemties un satikties,dzīvē cilvēki atšķiras no neta būtības.Citādāk man tas čats šķiet tāds,izkita no galvas,ā!platonisks. :D
05.02.2014 15:13 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Puisis pazīstams arī reālajā dzīvē vai tikai netā?
05.02.2014 15:10 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Varbūt, ka tu pieķēri sevi pie domas, ka negribi viņam atbildēt ir tāpēc, ka pati nezini, vai būtu gatava mainīt savu dzīvi..Ja nu tomēr jums kaut kas sanāk..tad vienam vai otram būs jāpielāgojas
05.02.2014 15:02 |
 
Reitings 824
Reģ: 27.08.2011
Krītiņ' - ak dievs,pēc 80 gadiem mēs abi jau sen būsim apmiruši. :D
05.02.2014 14:10 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Nē nu es pirmā nebrauktu pie viņa. Lai tad viņš ceļojot pa Eiropu atceļo pie manis uz Latviju, jo viņš tāpat ceļo. Ja viņš neatbrauktu, lai gan ir bijis salīdzinoši tuvāk, ir bijis laiks un finanses, es uztvertu to tā, ka vīrietis tomēr nemaz tik ļoti nav vēlējies mani satikt. Un ar to arī viss beigtos.
Pati uz savu galvu pirmo reizi nemauktu uz ASV, bet cilvēki ir dažādi.
05.02.2014 13:39 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
@ kitija

ja sapnis un esi studente pamēģini :

http://j1visa.state.gov/basics/
05.02.2014 13:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits