Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūsu skatījums uz šo.

 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Pat mani draugi sāk ievērot, cik sarežģīta man parasti ir mīlas dzīve :D bet tas norūda

Stāsts sekojošs. Šobrīd ir abpusējas, spēcīgas simpātijas ar kādu, kurš dzīvo otrpus okeānam. Runājam katru dienu, vairākas stundas dienā. Abi runājam, cik ļoti gribam satikties, bet nav šobrīd iespēju. Arī, ja beigās izdomājam būt kopā, tas nozīmētu tiešām milzīgu distanci bez skaidrības, kad tā distance saruks, vai arī kādam, vai abiem, savu dzīvi apmest kājām gaisā un doties pie otra. Tas ir reāls risks, vismaz man personīgi uz štatiem nav ne mazākās vēlēšanās doties (izņemot pie viņa).

Tad nu es sevi ar vien vairāk pieķeru pie nevēlēšanās atbildēt uz viņa vēstulēm, skype zvaniem. Vnk negribu. Nevis tāpēc, ka nepatiktu.... šāds kontakts man ar nevienu agrāk nav bijis, taču man reāli sāp iedomājoties, ka ar katru sarunu pieķeros ar vien vairāk, bet ir tāda neskaidrība par to, vai tam vispār ir jēga.

Mans jautājums nav saistīts ar to, ko darīt, jo situācija tāpat ir sarežģīta un vienīgi es zināšu, kā labāk, bet es gribētu dzirdēt jūsu domas :

Vai mana nevēlēšanās atbildēt ir rezultāts mīlestībai pret sevi, sevis sargāšānai no sāpēm, vilšanās un grūtās ''gaidīšanas''? Vai arī tieši pretēji? Ja ņem vērā, ka mīlestībai pret sevi ir maz darīšanas ar pašpārliecinātību. Sevis mīlēšāna nozīmē darīt tikai to, kas tev nāks par labu.

Kā arī - What would someone who loves himself do?
05.02.2014 10:44 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Man arī līdzīgi ir bijis līdzīgi, ka neredzu attiecībām nekādu nākotni un tāpēc no tā cilvēka attālinos un distancējos, jo saprotu, ka ilgāk sarakstīties, runāties īsti nav jēgas, jo nekāda rezultāta tam nebūs.
05.02.2014 10:49 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Sany

Kāpēc neredzēji?
Nav tā, ka es neredzu, un reāli arī apziņa, ka avirs nekomunicēsim, ir sāpīga un šķiet, ka kur nu es vairs kādu tik labu un kurš mani tik lieliski saprot, satikšu. Vnk, lai tur būtu kāda nākotne, būtu daudz kas jāziedo.

Bet, kā jau jautāju - Tavuprāt tā nevēlēšanāš ir aiz mīlestības pret sevi?
05.02.2014 10:52 |
 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
un šīs
05.02.2014 10:59 |
 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
bļin, dura :D Ne tajā diskusijā! Piedošanu!
05.02.2014 10:59 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Fizisks tuvums kartē ir viens no attiecību galvenajiem faktoriem, kurš Tavā gadījumā kļūst par šķērsli.
Mums ir pilna pasaule ar dvēseles radiniekiem, šajā gadījumā Tu tādu esi radusi otrpus okeānam. Interneta spožums un posts. Varbūt ka attiecības vajag meklēt sev tuvākā radiusā tālienes komunikāciju atstājot sirsnīgai draudzībai. Kas uzvarēs Tavā sirds-prāta divkaujā, tam arī tiks galavārds.
05.02.2014 10:59 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
@ krītiņš saujiņā

tu viņu dzīvē esi redzējusi?
05.02.2014 11:00 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Nu man ir bijis tā, ka sajutu, ka tas cilvēks nebūs tāds, ar kuru varēšu izveidot attiecības, kādas vēlos. Principā, ar viņu vispār diez vai es būtu varējusi izveidot normālas attiecības. bija runas, runas, kas man vnk apnika.
Vai arī bija viens gadījums, kad puisis šausmīgi gribēja ar mani būt kopā, bet, kad jāsatiekas, tad redz ārā esot auksts laiks :D Nu labi, tas varbūt no viņa puses tiešām nebija nopietni, bet nu es minēju pāris piemērus, kāpēc attālinājos un kā saredzēju, ka attiecībām nākotnes nebūs.
05.02.2014 11:06 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
winglet - izņemot video, nē. Arī tas mani pārsteidz, jo šāds iepazīšanās veids man vienmēŗ bija - ni, ni, ni. Bet iepazināmies, jo forumā, kurā runā par man interesējošām tēmām, ierakstīju komentāru, kurš viņam iepatikāš, uzrakstīja vnk draudzīgai sarakstei. Man tai laikā bija draudziņš. Bet tā nu gandrīz 3 mēnešus draudzīgā sarakste un saskaipošana ir ievilkusies.
Protams, arī viens no iemesliem, kāpēc ir vēlme izbeigt šo pieķeršanos ir neziņa, vai dzīvē būtu tāds pats kontakts, lai gan esmu pārliecināta, ka no viņa puses būtu.

Samaara - uhh, bet kā tušo rakstīji, man visu laiku galvā skan - bet NĒ :D taisnība jau ir, arī es to saprotu, bet uhh, tik skumji. Lai arī esmu ceļotāja un šobrīd nemaz nezinu, kuros platuma un garuma grādos gribu savu koferīti nomest un atstāt, es nezinu.....

Bet meitenes, jautājums tomēŗ bija cits :D
05.02.2014 11:07 |
 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
kāda viņam tautība, kur dzīvo? Kādas ir iespējas būt kopā dzīvē? Negribi braukt pie viņa dzīvot? (diskusiju nelasīju)
05.02.2014 11:12 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
susļik

Amerikānis. Iespējas ir, bet nezinu, cik lielas. Apciemot jā, dzīvot nē... vismaz pagaidām dzīve štatos šķiet briesmīga ideja.
05.02.2014 11:18 |
 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
nu, tad, kā saka, nav lemts. varbūt nevajag..
05.02.2014 11:20 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
susļiks

laikam tomēr nebija jēgas no diskusijas, jo aktru reizi, kā kāda saka - nevajag - man iestājas spīts :D un uz galveno jautājumu tāpat atbildes nav
05.02.2014 11:47 |
 
10 gadi
Reitings 315
Reģ: 16.04.2009
Krītiņš Saujiņā, man šķiet, ka nevēlies atbildēt, jo kaut kur zemapziņa dod signālu, ka sevi ir jāpasargā. Parasti tādas attāluma attiecības sākotnēji ir ļoti idealizētas, varbūt tāpēc arī šķiet, ka sevi pasargāsi, ja neiepeldēsi dziļākos ūdeņos.
05.02.2014 12:00 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Bet, kā jau jautāju - Tavuprāt tā nevēlēšanāš ir aiz mīlestības pret sevi?


Es sapratu, ka tā ir lieka laika tērēšana priekš vīriešiem, kuri nav spējīgi iet uz savu mērķi, lai būtu kopā. Ja nav, tad nav. Ar tādu principu dzīvojot izšķiroju daudzus. Vienā brīdī jau man sāka šķist, ka normālu vīriešu līdz tam brīdim, kad sāku satikties ar tagadējo draugu.
Man riebjas pasivitāte un tukšu salmu kulstīšana no vīriešu puses.
Tavā vietā es nebrauktu uz valsti, kas man riebjas, bet, kā tu zini, ka tev tur riebsies, ja tu tur nekad neesi bijusi? (nu es tā sapratu, ka neesi bijusi). Savā vietā es veiktu biežākus apciemojumus, skatītos, vai no otra cilvēka ir tāda pati atdeve. Un tad sāktu domāt un runāt, ko darīt tālāk. Ja viss būtu čikiniekā arī pēc ilgstošākām tikšanās reizēm, es riskētu un brauktu (hmm.. lidotu??). Ja kas, nodrošinātu sev atpakaļceļu uz Latviju.
05.02.2014 12:01 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Bet aŗī runātu par iespēju, ka varbūt vīrietis var pārcelties uz Latviju, nevis, ka tikai man visa mana ierastā dzīve jāpamet un jāmetās nezināmajā. Bet pirms par to vispār runā, es no sākuma noskaidrotu, vai tas vīrietis maz vēlētos, vai es pie viņa braucu dzīvot vai otrādi. Nu tas ir, vai viņš vēlētos ar mani vsp attiecības.
05.02.2014 12:03 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
delfinija - man ar tā šķiet. Ir bailes tajā iebraukt par dziļu.

Sany - man arī tā tukšā salmu kulšana riebjas. Esmu nepacietīga. Mēs par šo visu ļoti atklāti runājam. Taisni vakardien visu godīgi pateicu, kā jūtos un, ka pieķeru sevi pie nevēlēšanās atbildēt, jo baidos bezjēdzīgi vēl vairāk pieķerties. Viņš ir domājis par ceļojumu uz Eiropu, manis satikšanu šeit, bet noteikti arī ir tādās pašāš sajūtās kā es, tāpēc nesteidzas ar lēmuma pieņemšanu. Es labprāt aizceļotu uz štatiem. Dzīvo tuvu Ņujorkai, ko vēlētos kādreiz apskatīt, bet doma par dzīvošanu Amerikā šobrīd mani tiešām nesaista. Jeb kur citur pasaulē esmu atvērta dzīvei.
Es brauktu kaut rītdien mēģināt, ja vien varētu to finansiāli atļauties :/

Bet šķiet, ka šodien vēl būs runāšana par šo, tā ka cerams dzirdēšu viņa sajūtas.
05.02.2014 12:17 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
@ krītiņš saujiņā

man šķiet viņš uz tevi izdara pārāk lielu spiedienu tāpēc arī negribi atbildēt uz viņa zvaniem un vēstulēm.Kā arī baidies, ka visas tavas ilūzijas sabruks.

Un dzīties pie vīrieša, kuru nepazīsti uz otru pasaules malu nav prāta darbs.

Ja jau viss ir tik ideāli, lai viņš atbrauc ciemos pie tevis.( lai paliek viesnīcā).
05.02.2014 12:23 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Tad es viņam atbildētu, ka to lēmumu nevajag vilkt garumā, jo tu mūžību arī negaidīsi. Ja viņš ir atvērts kādām jaunām vēsmām, tad lēnām to kaut ko izdomātu un virzītu uz priekšu kopā. Tā arī viņam pateiktu. Vairāk vai mazāk noteiktu termiņu viņa domām, lai vai par cik neveiksmīgu nosacījumu attiecību veidošanai to nenosauktu, jo tu esi jauna un vēlies dzīvot dzīvi negaidot katru vīrieti kā suns vakarā saimnieku pēc darba.
Nu principā, ja viņš var cēlot pa Eiropu, viņš var arī samaksāt par tavu biļeti uz ASV. Kaut vai iesākumā uz mēnesi un pēc tam tu lido atpakaļ, un jūs apdomājat, vai vēlaties būt kopā.
05.02.2014 12:25 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
@ sany

drošāk viņiem ir satikties Latvijā vai kādā citā Eiropas pilsētā, kuru krītiņš labi pārzin
05.02.2014 12:27 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Lai viņš vispirms Tevi apciemo.. paskatās skaisto Rīgu. Vai arī tiešām satiekaties citā Eiropas valstī.

Realitāte mēdz atšķirties no skype video :)

Reiz mēnesi norunāju skype ar vienu puisi.. bija rozā brilles (jā!), likās esam bezmaz dvēseļu radinieki! Satikāmies un ... viss... nu apsolūti nomira interese. Viņš neko drausmīgu neteica, it kā bija ok, bet laikam es viņu iztēlojos dzīvē citādu :)
05.02.2014 12:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits