Vieglas meitenes

 
10 gadi
Reitings 624
Reģ: 31.03.2012
Lasot diskusiju "Draudzenes puisis", aizdomājos, kas tad īsti, jūsuprāt ir viegla meitene? (Par tādām situācijām, kā ar draudzenes puisi kko veiot utt. nerunājot)Vai tā ir tā kas "iedod" pirmajā vakarā, jebšu viegla jau skaitās ja skūpstās. Noraksturojiet, būtu interesanti palasīt.
04.02.2014 22:46 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Tādus, kas nāk uzsaukt kokču par samaksu, jau parasti pa gabalu var redzēt. Un visbiežāk, viņi pat tam vienam kokčikam netaisās tērēties. :D
05.02.2014 13:44 |
 
Reitings 174
Reģ: 23.04.2013
draud uzbraucieni par to, ka nevēlos doties viņam līdzi

arī es esmu ar šo saskārusies. Daži vienkārši sadomājas un atļaujas par daudz.
05.02.2014 14:15 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
@ samaara

Tā nu ir viena pretīga suga, un lai cik smalki nesapucētos, tas norāda uz ļoti zemu sabiedrības slāni, un negatīvu IQ. Kaut kā visbiežāk to var novērot tādās LaRokās, Esīšos un 69'os (nez, kāpēc tā?)

Bet par ko es te cepos - nu nevar visas seksuāli hiperaktīvās sievietes saukt par lētām. Katrai tomēr savi iemesli. Viena tiešām iedos par kokteili, cita paņems, jo gribas pašai.

Man šķiet, ka pastāv atšķirība starp vieglu meiteni un lētu. Lēta vienmēr būs viegla, bet viegla ne vienmēr būs lēta. Lētā "dos" par materiālām lietām, sākot no kokčikiem, līdz mašīnām un uzsauktiem silikona pupiem, pat ja viņai tas vīrietis tā ne visai. Vieglā, iespējams jā, aizlāpīs kādu emocionālu caurumu, bet visā visumā ir vienkārši aktīva dāmīte, kurai bieži vien kājstarpe valda pār smadzenēm.


kā punkts uz i :)
05.02.2014 15:26 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Man šķiet, ka pastāv atšķirība starp vieglu meiteni un lētu. Lēta vienmēr būs viegla, bet viegla ne vienmēr būs lēta. Lētā "dos" par materiālām lietām, sākot no kokčikiem, līdz mašīnām un uzsauktiem silikona pupiem, pat ja viņai tas vīrietis tā ne visai. Vieglā, iespējams jā, aizlāpīs kādu emocionālu caurumu, bet visā visumā ir vienkārši aktīva dāmīte, kurai bieži vien kājstarpe valda pār smadzenēm.


++
05.02.2014 15:26 |
 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
Un kaa sauc taas, kuras izmanto to, ka viirietis ir piedzeeries un tas, ka vinsh ir aiznjemts nav shkjeerslis? Kaa sauc taas, kuras liekaas gultaa ar aiznjemtu viirieti, kuraam ir mazi beerni? Tepat Cosmo dazhas taadas ir! :D
05.02.2014 15:38 |
 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
Manupraat, atshkjriiba nav nekaada. leeta vai viegla!!! Vienkaarshi, vai nu moraale ir vai nu nav!!!! Ja ir hiperaktivitaate, var atrast sev sex buddy - pieklaajiigu, jaunu viirieti, kuram nav ne STS, ne HIV! Viss paareejais ir atrunas...
05.02.2014 15:39 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Un kaa sauc taas, kuras izmanto to, ka viirietis ir piedzeeries un tas, ka vinsh ir aiznjemts nav shkjeerslis? Kaa sauc taas, kuras liekaas gultaa ar aiznjemtu viirieti, kuraam ir mazi beerni? Tepat Cosmo dazhas taadas ir!


Manā skatījumā tas ir jau kaut kas cits - tās ir bitcheeezzz :D
05.02.2014 15:40 |
 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
Un jaa, es nekad neesmu skuupstiijusies ar sveshu viirieti, kur nu veel guleejusi. Taapeec saprotu Donatas sashutumu par Samaaras komentaaru! Tas, ka man, piemeeram, nebuutu partneris nenoziimee, ka man jaadziivo celebaataa, bet nenoziimee, ka skuupstiishos ar random viirieti uz deju griidas.
05.02.2014 15:41 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Cik nacies noverot gan pec savas, gan draudzenu pieredzes, ir ta, ka ja virietim tiesam patiksi, nebus svarigi atdosies pirmaja vakara vai tridesmitpirmaja. Ja interese ir tikai islaiciga, tad atri noziedes.
Viegals uzvedibas sieviete manuprat ir tada kura karsies kakla katram smukakam chalim kluba, pabucos vienu, pec briza, otru, treso. Tada kura nekautrejas acimredzami flirtet ar draudzenes/masas/masicas virieti, karties kakla, sesties klepi, atklati kircinat. Es pat nezinu vai ta ir viegla uzvediba, ta ir vienkarsi m**iba un stulbums.
05.02.2014 15:58 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Viegla ir tad, ja karās visiem kaklā un kniebjas ar dažādiem vīriešiem katru nedēļas dienu.
05.02.2014 15:58 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Tas, ka man, piemeeram, nebuutu partneris nenoziimee, ka man jaadziivo celebaataa, bet nenoziimee, ka skuupstiishos ar random viirieti uz deju griidas
nu jau, nu jau. kapec kautkadu random veci?! Gadas, ka satiec kadu, sac runaties, dejot un ir sajuta, ka pazisti jau ilgu laiku. Nav ta siena starpaa. Un tad ari skupstisanas neliekas nekas vajpratigs. Pasai ta dzive gadijies paris reizes, ka liekas, pazisti to personu kaut satiki 10 min atpakal.
05.02.2014 16:00 |
 
10 gadi
Reitings 4041
Reģ: 02.01.2011
Vieglu nebūs grūti pielauzt, precīzāk, atdosies gandrīz katram, kurš paprasīs.
Tikai skūpstus vēl ar vieglumu nesaistītu.
05.02.2014 16:21 |
 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
Beibe. Marta. smiekliigi! Tas var buut tikai gadiijumos, ja satikts uz ielas, veikalaa, peec tam aiziets padzerta teeja, kafija, bet ne jau klubaa, kur galvaa ir alkohols, un tieshaam ir sajuuta, ka esi atradis savu dveeselja radinieku! :D Un guess what, sienaa tik tieshaam nav starpaa. Un vsp nerunaaju par taadiem iznjeemumiem, parasti ir taa - saac dejot un saac suukties (riebjas shis vaards).
05.02.2014 16:33 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Līva, Kāpēc cilvēkiem jāiet dzert tēja un runāties kafejnīcā, ja viņus interesē tikai sekss? Tā tīri dzīvnieciski, satikties, dabūt gribēto un komunikāciju aizmirst, nevis vēl pārbaudīt dvēseļu saderību. Mīļā miera labad es šeit runāju par diviem brīviem cilvēkiem.
Tas, ka Tu tāda neesi, tas ir tikai apsveicami, un Tavam vīrietim ir paveicies (un viņš to noteikti zina) ar sievieti, kas pa kreisi tāpat vien neaizšļūks.

Man vēl gribētos jautāt - vai pastāv tāds termins kā lēts vīrietis? Vai Viegls vīrietis?
05.02.2014 16:40 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu nav jau ar tā ka visas tās kuras mēs nosaucam par vieglas uzvedības meitenēm ar tādas ir, cita varbūt tik vienu vakaru atļāvusies sev to prieku ka nolaidīs ar kādu puisi kuru nemaz nepazīs, tad jau ja tas notiek tik vienu reizi vai tad viņa uz visu mūžu paliek par vieglas uzvedības. Tā pat te cosmo ir dzirdēts ka daudzam tagadējie partneri ir bijuši tādi ar kuriem pirmajā satikšanās dienā jau pārguļ, bet lūk viņi pēc tam ko ar izveidoja, tādas jau ar nebūs lētas meitenes.

Tās vieglās uzvedības meitenes man liekas ka ir tās kuras nevis meklē ko vairāk, kā piemēram attiecības, bet gan tādas kuras tiešām tik grib ievilkt gūltā, vienu pēc otra, tādas kurām tas sekss ir ļoti vajadzīgs lai apmierinātu varbūt savu pašapzīnu, ka lūk es esmu spējīga katru vakaru dabūt citu vīrieti gūltā.Bet nu protams ir arī tādas sievietes kurām tas sekss ir kā atkarība un bez tā nevar pat vienu vakaru iztikt, un tad tik laiž ar visiem.

Lai nu kā ja meitene nolaiž ar puisi pirmajā vakarā pat neinteresējoties vai viņam ir jau draudzene, vai varbūt viņš jau ir tādā kondīcijā ka nesaprot vai diena vai nakts, tad jā, tāda meitene man liksies vieglas uzvedības.

Bet nu tiešām tas jēdziens "vieglas uzvedības meitene" jau ir ļoti individuāli saprotams, jo kats cilvēks uztver to mazliet savādāk, kā jau saka, cik cilvēku tik viedokļu.
05.02.2014 17:00 |
 
Reitings 24
Reģ: 02.02.2014
Es uzskatu ka tas ir nožēlojami. Sekss nav nekāds sporta veids. Es uzskatu ka šādas sievietes neciena pašas sevi.
05.02.2014 17:20 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
pastāv tāds termins kā jāklis, un tas arī nav nekāds slavinošais apzīmējums.
05.02.2014 17:24 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
Tāda, kurai hormoni valda galvā un visulaik vajag uz kāda uzkāpt, vienalga, vai tas ir viņas puisis vai nē. :D
Bet pa lielam, man ir vienalga līdz brīdim, kamēr tas neskar mani. Citreiz ir tādas meitenes ar kurām nevar aiziet paballēties, jo pēc brīža tevi atstāj vienu, jo redz atrada sev krānu ar ko kavēt vakaru :D
05.02.2014 17:28 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Citreiz ir tādas meitenes ar kurām nevar aiziet paballēties, jo pēc brīža tevi atstāj vienu, jo redz atrada sev krānu ar ko kavēt vakaru


Vaine! :D
05.02.2014 17:30 |
 
Reitings 279
Reģ: 11.08.2010
Principā man ir vienalga, ko citas dara. Pati nemaz neesmu nekāda svētā, bet esmu gulējusi tikai ar zināmiem puišiem - lai gan sanāk tikai uz seksu balstīti. Visi patikuši. Nelepojos, bet, ja gribu, un cilvēks simpatizē, kāpēc nē? Principā arī nebučojos ar kuru katru, reāli, ir tikai viens tāds ramdom ir bijis. Sevi par vieglu nesaucu. Draudzene gan reiz sāka izteikties ne tā, - pašai pirmās un īstās attiecības, tāpēc. Kā arī vienreiz pabučojos ar citu, esot attiecībās, jutos kā sūds un sevi ienīdu. Izšķīros, lai pasaudzētu otru, nebija vērts krāpt. Šo puisi tiešām mīlēju, bet nespēju sev piedot..
05.02.2014 17:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits