Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pretty woman...

 
Reitings 161
Reģ: 25.05.2009
Sen nebija radusies iedvesma uzrakstīt ko sulīgu , bet taisnība vien ir, ka „mākslas darbi rodas mokās”.Mjaaa... un, jau atkal Cosmopolitana cienīgi varam parunāt par stulbākajām sieviešu fantāzijām.

Mīļās- neslēpiet- noteikti katra no jums pēc kādas v a i r ā k vai m a z ā k sāpīgas šķiršanās ir iztēlojusies, ka kādu dienu vēl satiks savu bijušo....... un viņš ieraudzīs- TEVI- mirdzošām acīm, zīdainiem matiem, starojošu... perfektu... vasarā brūni iesauļojušos, ar elegantu, neuzkrītošu, bet tajā pat laikā kārdinošu kleitiņu...... un Tu smaidot teiksi „Čau!” tā it kā Tev visa pasaule pie kājām gulētu.....VISS. Pietiks! Jāsaprot, ka šādu efektu, liela daļa hmmm... daiļavu??? Nevarētu panākt pat ar plastisko operāciju... te vienīgi līdzētu smadzeņu pārstādīšana, piemēram, Gvinetas Paltrovas ķermenī. Tad nu tagad nolaižamies realitātē. Viņš..... mmm, atvainojos... VIŅŠ Tevi ierauga ar tiem pašiem „sūkļa boba matiem”, tikai tagad (pastiprinātam efektam... ohoho) pārkrāsotiem brūnā tonī, iekaisušu aci, vējā sapūstu sarkanu seju, kas ietuntuļota mētelī, tā, ka labi, ja vēl dubultzods rēgojas......Uuuuunnnnn VIŅŠ(!) MAITA (!) par nožēlu- kā tāds vecs vīns- i smukāks, i bagātāks..... un tad tā truli stāvi un domā, ka vells ar arā (!) šitam tak noteikti ir gan brūte, i mož vēl mīļākā.... a man pat kaķa nav.

Bet viss kārtībā, pāris reizes noklausoties Adeles „Nevermind i’ll found someone like you” ... pariet. Nu... vismaz rodas iedvesma uzrakstīt kko, kas cerams jums liks pasmaidīt :)
04.02.2014 21:04 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Tev labi padotos romānu rakstīšana. :) :D
04.02.2014 21:08 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Nekad nenostādīt vīrieti augstāk par sevi pašu, tad šādas galvas problēmas neradīsies.
04.02.2014 21:08 |
 
Reitings 431
Reģ: 29.01.2009
:) Tik jauki pateikts. Es tomēr ticu tam pirmajam scenārijam.
04.02.2014 21:11 |
 
Reitings 161
Reģ: 25.05.2009
Es arī!!! :D
04.02.2014 21:18 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Aiii, es joprojām nevaru aizmirst, kā nākamajā rītā pēc pārvākšanās gāju uz piemājas veikalu. Uzvilkusi pirmo, ko izvilku no maisa, netīriem matiem, nekrāsojusies, neizgulējusies... Un uzskrēju virsū veseliem diviem bijušajiem! :)
04.02.2014 21:24 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un uzskrēju virsū veseliem diviem bijušajiem!


Laimīgā stunda :D

Personīgi gan es labāk nekad vairs nesatieku bijušos, dažu brīdi pat apsveru domu ka varētu pārvākties uz citu valsti dzīvot lai tik nebūtu iespēja satikt tos vīriešu. :D Bet nu jā, man ar tā mācas bailes ka viss negaidītākajā mirklī satikšu bijušos, pat viss labākajā savas dzīves dienā negribētu viņus satikt :D
04.02.2014 21:33 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Bāc, atcerējos savu kāzu dienu :D Tikko apprecējušies, ar visu mūsu kāzu viesu baru brienam pāri ielai un bijušais brauc, apstājas un palaiž mūs visus pāri :D Vaaaaaaaks! Es centos izlikties,ka tā neesmu es , ar domu,ja es neskatīšos uz viņu,tad viņš arī mani neredzēs :D
Nezinu kāpēc, bet sakautrējos, nu negribēju,lai viņš redz manas kāzas.
04.02.2014 21:40 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Man ir tikai viens tads no bijusajiem, kuru neveletos satikt. Ar parejiem bijusajiem satikties nav problemu.
04.02.2014 21:41 |
 
Reitings 848
Reģ: 14.04.2010
Man arī gribētos ticēt vairāk 1. scenārijam, bet vienmēr sanāk pēc 2. :D
04.02.2014 21:42 |
 
Reitings 570
Reģ: 17.12.2013
Man patīk pirmais scenārijs, bet vēl vairāk man patīk šis -
VIŅŠ(!) MAITA (!) par nožēlu- kā tāds vecs vīns- i smukāks, i bagātāks..... un tad tā truli stāvi un domā, ka vells ar arā (!) šitam tak noteikti ir gan brūte, i mož vēl mīļākā.... a man pat kaķa nav.

:D:D:D
04.02.2014 22:14 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
Man nesen sanāca 1.variants, kad jutos un izskatījos skaista un brīnišķīga, plus vēl viņam pie sāniem jauna sieviete, kura izskatījās kā tikko no gultas izvēlusies (un tas nepavisam nebija seksīgi). Tas man lika justies vēl brīnišķīgāk! :D
04.02.2014 22:58 |
 
Reitings 161
Reģ: 25.05.2009
Vai vīriešos kaut kas iekustas satiekot savu bijušo sievieti skaistu kā pasaka, nu tādu, ka acīm varētu apēst? Pieņemot, ka viņš bija tas, kas pameta un ne citas dēļ. Vai viņos iezogas doma, bāc, tāda sieviete! :D
05.02.2014 06:35 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
nekad par sevi šādi neesmu domājusi un matus spēju regulāri izmazgāt, lai nav sūkļa efekta-defekta
05.02.2014 07:19 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nja.. ir gadījušies abi varianti! :D
05.02.2014 07:47 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Interesanti, ka mans skats uz šādu situāciju ir pilnīgi diametrāli pretējs.

Vidusskolas laikā bija tādas nenopietni-nopietnas attiecības ar puisi. Šķiršanās nebija sāpīga (man), bet viņš vēl ilgi man rakstīja vēstules, sūtīja dzejoļus utt. Bet tad vienā brīdī viņš pazuda.. Pazuda no visiem soc.portāliem, pazuda jebkāda informācija par viņu googlē, un jā, es gribētu viņu kādreiz uz ielas redzēt un gribu, lai tieši viņš ir starojošs un laimīgs.. Jo viņš bija diez gan depresīva būtne, līdz ar to man bail, ka viņš būtu varējis sev ko nodarīt.
05.02.2014 08:01 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Es nezinu, man grūti teikt, jo ļoti sen jau neesmu satikusi nevienu bijušo. Bet pieļauju, ka var atgadīties abi divi varianti.
05.02.2014 08:35 |
 
Reitings 1068
Reģ: 05.10.2012
Nekad nenostādīt vīrieti augstāk par sevi pašu, tad šādas galvas problēmas neradīsies.grecia
tieši mana situācija,varbūt sevi par maz cienu..
05.02.2014 08:39 |
 
Reitings 2
Reģ: 05.02.2014
Mans vārds ir Andrain , es dzīvoju ASV Lielo dr.abelspiritualist @ gmail.com , kas manu sievu atpakaļ uz mani tikai dažas dienas. es apprecējos 2years atpakaļ . Mana sieva un es esam dzīvojuši ļoti laimīgu un skaistu dzīvi. Tā kā laika devās, es sāku pamanīt šo savādo attieksmi , ka viņa bija , kam ir . Viņai tagad bija pametuši ar citiem vīriešiem , lai tādā mērā, ka viņa vairs pacelt manu zvanu , un viņa nebija pat guļ manā mājā vairs. Es kļuvu sajaukt un nezināja , ko darīt vairs. Tāpēc es kļuvu uztrauc un balasta , kas devusi tik daudz domas manā prātā , jo man nekad nav pieredzējis kaut kas līdzīgs , ka pirms manā dzīvē . Tāpēc es nolēmu apmeklēt pareizrakstības ritentiņus, lai redzētu, vai viņš var man palīdzēt . Tāpēc uzreiz es devos uz internetu , kur es redzēju pārsteidzošu liecību par pareizrakstības ritentiņiem , kas ievedusi kāda ex lover atpakaļ , tāpēc es sazinājās ar viņu uzreiz , un es paskaidroju viņam visas manas problēmas , un viņš man teica, ka tas būs ļoti viegli viņam atrisināt , salīdzināt ar tiem, ko viņš darījis pirms tam. Un viņš arī deva man kādu pierādījumu, kas īsti pārliecināts par savu darbu , un viņš mani pārliecināja, ka mana sieva nāks atpakaļ , tas bija nākamajā rītā , kad man bija par to iet uz darbu , kad es saņēmu mana sieva aicinājumu , un viņa man teica, ka viņa nāk atpakaļ mājās , un viņa atvainojās man , un man teica, ka viņa ir ļoti žēl sāpes , ka viņa ir izmaksas man . Un pēc dažām stundām , viņa tiešām atgriezās mājās , un tas bija kā mēs turpinājām mūsu laulību ar lielu mīlestību un laimi , un mūsu mīlestība tagad bija stiprāka nekā kā tas bija agrāk. Un šie liels vīrs arī teica, ka tad, kad mana sirds vēlme ir piešķirts pie manis , ka man vajadzētu iet un liecināt par savu darbu tepat internetā . Labais tagad es esmulaimīgākais cilvēks uz zemes, šodien , kā es esmu rakstot šo liecību , un es vēlos , lai tiešām pateikties dr.abelspiritualist @ gmail.com , lai apvienojot atpakaļ manu sievu , un par lietas prieku un mīlestību uz manu family.so jūs visi tur kam dificulties vaicitas don , t jāuztraucas katra lieta būs labi Tāpēc mans lielākais padoms jums, kas tur , kas jūsu vīrs vai jūsu sieva rīkojas dīvaini vai uzvedas tāpat kā tas , vai jums ir kādas problēmas ar jūsu attiecībām, vai jebko, kas saistīts darīt ar pareizrakstības liešana , ir , lai jūs varētu iet un apmeklēt šo lielisko vīru jebkurā laikā , un es apliecinu jums , ka viņš būs palīdzēt jums , un es esmu 100 % pārliecināts, ka viņš to atrisināt out.once vēlreiz sazināties ar viņu par šiem e-pasts dr.abelspiritualist @ gmail.com
05.02.2014 08:50 |
 
Reitings 2
Reģ: 05.02.2014
Mans vārds ir Andrain , es dzīvoju ASV Lielo dr.abelspiritualist @ gmail.com , kas manu sievu atpakaļ uz mani tikai dažas dienas. es apprecējos 2years atpakaļ . Mana sieva un es esam dzīvojuši ļoti laimīgu un skaistu dzīvi. Tā kā laika devās, es sāku pamanīt šo savādo attieksmi , ka viņa bija , kam ir . Viņai tagad bija pametuši ar citiem vīriešiem , lai tādā mērā, ka viņa vairs pacelt manu zvanu , un viņa nebija pat guļ manā mājā vairs. Es kļuvu sajaukt un nezināja , ko darīt vairs. Tāpēc es kļuvu uztrauc un balasta , kas devusi tik daudz domas manā prātā , jo man nekad nav pieredzējis kaut kas līdzīgs , ka pirms manā dzīvē . Tāpēc es nolēmu apmeklēt pareizrakstības ritentiņus, lai redzētu, vai viņš var man palīdzēt . Tāpēc uzreiz es devos uz internetu , kur es redzēju pārsteidzošu liecību par pareizrakstības ritentiņiem , kas ievedusi kāda ex lover atpakaļ , tāpēc es sazinājās ar viņu uzreiz , un es paskaidroju viņam visas manas problēmas , un viņš man teica, ka tas būs ļoti viegli viņam atrisināt , salīdzināt ar tiem, ko viņš darījis pirms tam. Un viņš arī deva man kādu pierādījumu, kas īsti pārliecināts par savu darbu , un viņš mani pārliecināja, ka mana sieva nāks atpakaļ , tas bija nākamajā rītā , kad man bija par to iet uz darbu , kad es saņēmu mana sieva aicinājumu , un viņa man teica, ka viņa nāk atpakaļ mājās , un viņa atvainojās man , un man teica, ka viņa ir ļoti žēl sāpes , ka viņa ir izmaksas man . Un pēc dažām stundām , viņa tiešām atgriezās mājās , un tas bija kā mēs turpinājām mūsu laulību ar lielu mīlestību un laimi , un mūsu mīlestība tagad bija stiprāka nekā kā tas bija agrāk. Un šie liels vīrs arī teica, ka tad, kad mana sirds vēlme ir piešķirts pie manis , ka man vajadzētu iet un liecināt par savu darbu tepat internetā . Labais tagad es esmulaimīgākais cilvēks uz zemes, šodien , kā es esmu rakstot šo liecību , un es vēlos , lai tiešām pateikties dr.abelspiritualist @ gmail.com , lai apvienojot atpakaļ manu sievu , un par lietas prieku un mīlestību uz manu family.so jūs visi tur kam dificulties vaicitas don , t jāuztraucas katra lieta būs labi Tāpēc mans lielākais padoms jums, kas tur , kas jūsu vīrs vai jūsu sieva rīkojas dīvaini vai uzvedas tāpat kā tas , vai jums ir kādas problēmas ar jūsu attiecībām, vai jebko, kas saistīts darīt ar pareizrakstības liešana , ir , lai jūs varētu iet un apmeklēt šo lielisko vīru jebkurā laikā , un es apliecinu jums , ka viņš būs palīdzēt jums , un es esmu 100 % pārliecināts, ka viņš to atrisināt out.once vēlreiz sazināties ar viņu par šiem e-pasts dr.abelspiritualist @ gmail.com
05.02.2014 08:51 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Uhh, kā man jāpriecājas, ka manī nesēž iekšā kaut kāds ietiepīgs skuķis ar rūgtumiņu sirdī, kas filmas pārskatījusies ik dienu iziet ielās ar pilnu meikapu (lasīt - warpaint) cerot, ka nu tik uzskries virsū bijušajam skaista kā princese un tas čalis, tas idiotiskais cūka (vēlams atlaists no darba un noplukušām kedām kājās!) varēs stāvēt ar muti vaļā, kamēr pati skaistule augstu paceltu zodu aizplīvos vējā tālāk kā maigs sakuras ziediņš.
Varbūt man paveicies ar visiem nedaudzajiem brūtgāniem, pat ne īsti šķirties, bet pārnest savas attiecības citā, draudzīgajā formā. Un jā, mēs ejam kopā izklaidēties, es ar savu puisi un viņi ar savām brūtēm. Viens uz otru šķībi neskatamies, ar savu daili un veiksmi arī savstarpēji nesamēramies.
05.02.2014 09:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits