Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

1)Kontracepcijas tabletes; 2)Vaska kapsulu sildītājs

 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Sveikas! Tā kā nedomāju, ka ir liela vajadzība veidot divas dažādas diskusijas, varu satilpināt vienā. :)
1) Būs pagājusi nedēļa, kopš dzeru kontracepcijas tabletes. Esmu izskaitļojusi laiku, cikos ir vislabāk. Esmu uzlikusi telefonā atgādinājumu katrai dienai, mēģinu pati arī atcerēties. Taču var būt dažādi iemesli, kādēļ uz telefonu nevar paļauties. Var būt arī dažādas situācijas, kad tas var izkrist pavisam no galvas (domāju, ka tas ir tikai sākumā, ar laiku gan jau tas ieiesies automātiski). Tad domāju, ka ir jāpajautā citu cilvēku pieredze, ieteikumi, kā var labāk atcerēties. Kā jums ar to ir gājis? Kādas metodes izmantojāt, lai atcerētos?
2) Esmu iegādājusies vaska kapsulu sildītāju. Esmu izmantojusi divas reizes. Taču abas reizes es laikam pārāk sildi atstāju, lai silst. Vai tas tā var būt? Jo man pa to galu, ar kuru rullē, tek ārā.
03.02.2014 14:42 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
+/- pāris stundas ir ok, nav jau precīzi minūti minūtē jāievēro OK lietošanas laiks.
Man pašai ir iegājies, atnākot mājās un paēdot vakariņas, desertā paņemt tableti. :D
Iepakojums stāv uz plauktiņa blakus krēmam, tā kā aizmirst gandrīz nereāli.

Zinu, ka citas apvieno ar zobu tīrīšanu.
03.02.2014 14:52 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Nu sākumā paļ'vos uz telefona atgādinājumu, bet tā,kā nu jau dzeru OK 3.gadu, tad ir ļoti grūti aizmirst:D tā jau ir ikdiena..katru vakaru, noteiktā laikā iedzeru.
03.02.2014 14:57 |
 
Reitings 746
Reģ: 29.01.2009
Arī sākumā paļavos uz telefna modinātāju :D Tagad turu uz galdiņa istabā, kur viņas labi var redzēt un tādējādi nav iespējams aizmirst. Turklāt tā kā esmu diezgan aizmāršīga, tad esmu pieslēgusi draugu šai lietai. Teicu, ka slikti, ja aizmirstu iedzert laikā, kadažu stundu nobīde kontraceptīvajam efektam neko nenodara, bet manam organismam gan ir nepieciešams lai hormoni tiktu uzņemti vienā un tajā pašā laikā. Tad nu draugs kā tāds pulkstenis uztraucoties par manu veselību vienmēr atgādina :)
03.02.2014 15:54 |
 
Reitings 779
Reģ: 27.11.2012
Esmu ļoti, ļoti aizmāršīga, tāpēc es arī paļāvos uz modinātāju. Darbojās ideāli, man liekas, ka nevienu tableti neaizmirsu.
Ja darbs/skola sākas vienā un tajā pašā laikā, tad taču ideāli. Tabletes + ūdens pudele blakus modinātājam, neiespējami palaist garām. Brīvdienās cēlos tajā pašā laikā, pēc tam vnk atkal likos slīpi un gulēju tālāk. Brīvdienās no rītiem arī ir forši piecelties un saprast, ka ir taču nedēļās nogale un vari gulēt kaut līdz vakaram. Salda atklāsme. :D
03.02.2014 17:01 |
 
Reitings 519
Reģ: 10.02.2009
Es vienmer dzeru 10 no rita ar domu, ka ja brivdiena, tad nav parak agri. Un savukart ja aizmirstas, tas dienas laika atceros un iedzeru, bet ja dzertu vakara un aizmirstos, tad es saldi noguletu daaaaudzas stundas, kuru laika varetu atcereties :D
Bet man kolege darba regulari aizmirst, aptuveni reizi menesi atceras tikai nakamaja diena. Mes jau visas apkart par to sausminamies, bet stavokli vel nav :D
03.02.2014 17:14 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Es pērku vairākus iepakojumus uzreiz un agrāk vienu turēju blakus kafijas traukam un vienu ieliku makā. Nekad neaizmirsu - ne izbraukumos līdzi paņemt, ne no rīta iedzert.
03.02.2014 17:20 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
1) Man ir telefons + draugs, kas vienmēr piebaksta, vai es esmu izdzērusi, jo viņš baigi nopietni uztver to lietu :)
2) Jā, tā var būt, ka tu vasku pārāk sasildi. Es gan izmantoju cieto vasku + mazu katliņu + mzu elektrisko plītiņu, arī man reizēm gadās ne tādu medusveidīgu, bet riktīgi šķidru sataisīt, un tas tek un grūti.. Neesmu tik zinoša, bet man škiet, ka labiem sildītājiem ir temperatūras uzturēšanas funkcija, kas uztur vajadzīvo tem, neļaujot nedz pārlieku sakarst, nedz atdzist un sacietēt. paskaties, varbūt tev ar tāda ir..
03.02.2014 17:31 |
 
Reitings 677
Reģ: 02.08.2009
1) lietoju jau otro gadu, bet tāpat izmantoju mob.tel atgādinājumu. ja pati neesmu dzirdzējusi, tad reiz;em dzirdu uzsaucienu - narkomāne!, tad atceros. reizēm kādu stundu vēlāk.. tabletes ir makā, tāpēc 98% vienmēr ir līdzi..
2)iespējams,ka pa ilgu, bet neesmu eksperte. man tā nav gadījies.
03.02.2014 17:36 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Iegājies, ka organisms pats atcerās. Kādreiz precīzi noteiktajā laikā likās, ka kaut kas aizmirsts - jāiedzer tablete. Tagad +/- stunda, divas ar nobīdi, bet vienmēr pati atceros. Ikdiena, pierasts. Atgādinājums telefonā, zīmītes pie sienas vai pie gultas, atgādinājums virtuvē, ja jūties īpaši paranoiska, ka aizmirsīsi.. Veidu, kā atgādināt, miljoniem.
03.02.2014 18:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!