jūsu pieredze ar klubos iepazītiem/satiktiem puišiem

 
Reitings 124
Reģ: 02.02.2014
Noteikti gadījies satikt, padejot, iepazīties nedaudz. Nedēļas nogalē šādi pavadīju visu nakti līdz pat rītam ar vienu puisi, bija gan dzērienu izmaksāšana, gan ar numuriem apmainīšanās.. bet noteicu sev, ka pati pirmā neko nedarīšu tālāk... puisis iepatikās tiešām, bet uzskatu, ka šādi iepazīties nav baigi nopietni un tas tā ''pa dzērumam''..... Pati ar alko baigi neaizraujos, visu atceros vienmēr, bet nu liekas, neobjektīvi vērtēt puiša rīcību un uzmanības izrādīšanu alko ietekmē tomēr, tāpēc man tāds neliels ''strugglings'' iekšā, atstāt kā ir, ja interesēs, pats pados ziņu... jo pašai varbūt kkā negribas tā ''uzklupt''
kāda ir jūsu attieksme šādā situācijā.. ir kāda pieredze, vai tas tā vnk- satikāmies, forši padejojām, parunājām un viss? ko darītu manā situācijā, ja puisis būtu iepaticies?
02.02.2014 14:08 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es arī pirmā nerakstīju.

Lai arī lielākoties saku, ka zvanīšu, pēc tam piezvanu labi ja 10% gadījumu, un tā tipiska iezīme daudziem.


No manas pieredzes, tieši tā arī ir. Es savu numuru dodu visiem, kas prasa (ja izdomāšu nākamajā dienā, ka negribu runāt, nav problēmu necelt klausuli vai nobloķēt numuru), bet reāli zvanītāji vakardienas jaunie labākie draugi un pielūdzēji tiešām ir labi ja 10%.

Par to, vai meitenes, kas pirmās raksta, ir vieglas vai nevieglas, nemācēšu teikt, bet nu, ja puisim ir interese, domāju, pats māk piezvanīt. Ja nav - SMS no meitenes puses parasti maz ko maina. Bet nu, vienmēr jau ir viens gadījums no 100, kad pēkšņi skaidrā puisis ir kļuvis pārāk kautrīgs.
03.02.2014 13:21 |
 
Reitings 124
Reģ: 02.02.2014
Laikam, jau jāpiekrīt, ka, ja puisim būtu interesējusi vairāk pats padotu ziņu :) vismaz ir skaidrība šajā jautājumā, un noteikti nelieku visus puišus, kas apmeklē klubus vienā maisā :D no vienas puses pati sapratu, ka forši nodejojām, parunājām un viss, bet kkas iekšā urdija tomēr mani pēc tā vakara..... tgd vismaz skaidri zinu, un varu dzīvot tālāk ar mierīgu prātu :)
05.02.2014 09:21 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
tad tomēr nekas nesanāca :(
05.02.2014 22:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits