Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izrevidet garderobi

 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Sveikas, pienaacis ir briidis,kad esmu sapratusi,ka man skapii ir paaraak daudz basic dreebes. Esmu ljoti daudz visu ko sapirkusi gan uz atlaideem,gan nee, bet probleema ir tajaa,ka man ir ljooti daudz dreebes,bet taapat velku tikai 15 miiljaakaas,un paareejaas paliek nepamaniitas,neaiztiktas. Es esmu aizdomaajusies par sho teemu, jo,ja es pirktu daargaakas ,bet interesantaakas lietas,tad buutiibaa nevareetu nemaz garlaiciigi sagjeerbties,jo skapii katra lieta butu kaa odzinja. A tagad sanaak taa,ka vienmeer dzhinsi, topinjhs,jacinja utt... Bet man arii vairs nav 16 gadi. Un esmu sieva un mamma, un straadaaju darbaa,kur gribas izskatiities forshi. Pedejaa laikaa peerku retaak,bet labas lietas,kas tieshaam piestaav un patiik. Bet vel jaapiemin,ka esmu peec grutnieciibas,un augums veel mainaas,tapec bikses,ko nopirku pirms 3 ned,nu jau ir par lielu. Un tas besii arii,jo tomeer 35 ls es samaksaaju par vinjaam.
Man gribeetos vnk atbriivoties no visiem parastajiem topinjiem,jacinjaam, lai skapii buutu tikai iistas peerles. Vai kaada ir shaadi izrevideejusi garderobi,lai paliek tikai iistas veertiibas,nevis muuzhiigie dzhinsi (protams,ir jaabut arii labiem dzhinsiem) un jacinjas.

Man vnk liekas,ka ir pienaacis briidis izrevideet skapi un atbriivoties no lietaam,kas pat mani nomaac,jo aiznjem vietu un es apzinos,ka vinjas staav neizvilktas.

Padalieties,kaa ir ar jums, vai jums nekad neuznaak lielaa tiiriishanas sajuuta,ka vajag uzrevideet skapi un dziivi.
Paldies.
31.01.2014 18:30 |
 
Reitings 132
Reģ: 04.03.2014
Atdod man, jo man drēbes skapī ir ir ļoti maz. :(
24.03.2014 16:43 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Gribeeju pateikt paldies visaam meiteneem,kas daliijaas ar saviem ieteikumiem un padomiem. Izrevideeju savu garderobi. Atbriivojos no 85% dreebju. Tik forsha sajuuta. Un liekas,ka shaada tiiriishana buus jaatkaarto peec veel paaris meeneshiem. Tagad taada viegluma sajuuta un vienmeer ir ko vilkt,jo viss ,skapii esoshais, patiik un der :)
24.03.2014 16:41 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
man kādreiz bija tā - vakarā plānoju, ka no rīta gribu sataisīties skaisti, sievišķīgi, paeksperimentēt,

es laikam divaina, bet jau kops skplas laikiem vienmer vakara jau izlemju ko vilksu, kadus aksesuarus liksu. Visu salieku uz kresla un parasti salieku ta lai var vilkt ja ir siltaks vai vesaks.
01.02.2014 12:41 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Sveika autore, tad nu uzrakstisu savu celu uz sakartotu skapi un laimigakiem riitiem :)

Saku ar to, ka viss skapis tika izkramets tukss.
Pirma cupa izejamas drebes - kleitas, svarki, greznaki topi, bluzes, sorti, klasiskas bikses ar buktem.

Otraja, dzinsi un visas parejas bikses.

Tresaja, labie dzemperi, jacinas.

Ceturtaja visas majas drebes, gan maikas, gan bikses, gan jakas.

Piektaja sporta apgerbs.

_____________________________

Tad njemu prieksa katru chupu pec kartas. Saku ar majas apgerbu, Visu kad izstaipits neizmazgajami netirs, metu melnaa maisaa. Atsijajas vairakas jakas, maicinjas, viens bikshu paaris. Skapi vienu plauktu atveleju sim majas drebem. Gliti salociju visas jakas, ieliku glita kaudzite plaukta, tapat maikas izgludinaju, ja bija vajadziba, salociju, ieliku plaukta, tapat rikojos ar majas biksem, viss gliti slaocits.

Nakamais, izejamas drebes. Meriju visu pec kartas un ar loooti kritiski skatijos,vai sis apgerbs manam augumam komplimente, vai nekur negrauz, nespiez, nekarajas, nav parak iespilets, vai krasa man vispar piestav, varbut ta mani padara slimigaka paskata. Atsijajas padaudz bluzu kuras uzvelkot, itka izksatas ok, bet kuraas normali rokas nevaru gaisa pacelt, parak iespiletas rokas. Tas slaiku atseviska maisa prom dosanai maasaam vai kadai draudzenitei. Tapat bija dazi dzepmeri kurus uzvelkot nejutos labi, vienkarsi nav vairs mans un viss. Visus topus un maicinjas meriju, un katrai centos atrast vismaz 2, 3 apgerbus ko varu pievilkt klat un jutos labi, erti, izskatos labi un augumam piestav. Bija viena balta bluze ar ziliem putninjiem. Tiesam domaju, ka man putni galva kad nopirku, bet izradas, ka man skapja dziluma metajas zili svarki un kopa ar so bluzi izskatas fantastiski.

un sadi rikojos ar katru cupu, kritisku aci, bet apdomati, nu nav jega izlidinat visu ara tikai tapec, ka vajag un gribas tuksu skapi. Citadi sanaks, ka tapat sapirksi vieta meslus :) Sim kartosanas proesam praktiski jabut ka sevis izzinasanai, kas piestav, kas nee, kadi griezumi piestav,no kadiem jaizvairas utt.

tapat izrevideu visu apaksvaelu un zekes,zekubikses, peldkostimus. Pat kosmetikas plauktu.
Viss kas labs, atdevu vienai draudzenitei kurai nav spoza situacija ar naudu un drebes ta labas un vinai galu gala izskatijas fantastiski labi. es laimiga un vinja vel laimigaka. un es atdevu no tiras sirds, mantas sagada patiesu prieku.

un ziniet, pirms liekat drebes atpakal, iztirat skapi, plauktus. :)
01.02.2014 12:37 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu bāc, pēdējās 3 dienas es esmu ieciklējusies ka jāsaņemas un jārevidē skapis, laikam šodien vakarā tad tas ar beidzot būs jādara :D Savādāk man ir tik daudz drēbes kuras es zinu ka nevilkšu, bet nespēju izmest laukā jo viņas pat nav novelkātas. Gribas jau kādam atdot, bet nezinu īsti kam, + vel skriet un meklēt kur nodot ar negribas šai ziemas laikā.
01.02.2014 11:49 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
man kādreiz bija tā - vakarā plānoju, ka no rīta gribu sataisīties skaisti, sievišķīgi, paeksperimentēt, pienāk rīts, uzvelku džinsus, džemperi un pelēkā pele dodas ielās, vai nu slinkums, vai nu "ko citi domās", tā teikt - pazūd drosme, it kā būtu izgājis alkohols. jap, dīvaini:D bet tas tādēļ, ka gāju vidusskolā, kur bija pierasts standartapģērbs un sapucēšanās bija ārpus kārtas, laikam trūka drosmes, pašpārliecinātības staigāt blūzītē, kurpēs, jo skola nav arī īstā vieta.

Tad varbūt, tille, ja parastais topiņš uz džinsi nelaiž vaļā, iesaku tev sakombinēt visādus komplektus, safočēt, izprintēt un ielikt skapja durvīs neskaitāmus variantus. Tajā brīdī Tev nekur nav jāiet, vari domāt, eksperimentēt. Kad būs jāģērbjas, ver vaļā, izvēlies vienu un vairs nebūtu jādomā un jāšaubās, apsolies, ka šos komplektus vilksi. Kad būsi pieradusi - vairs nevajadzēs gatavos komplektus, pati sāksi uz vietas plānot.
01.02.2014 11:45 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
ar aksesuāriem arī interesanti. vēl kā padsmitgadniecei man bija kalni kreļļu, auskaru, rokassprādžu, kas nu ir atdots mazajai māsai, nu jau pusaudzei.
Kādu laiku šķita, ka man pietiek ar pulksteni, basic auskariņiem un stīpiņu ap roku, bet pēdējā laikā esmu atgriezusies pie rotaslietām. Šoziem pie biezajiem džemperiem izvēlos masīvas kaklarotas, un skats pavisam cits uzreiz. Reizēm ieslīgstu tādās galējībās, ka kolēģi smejas - es ar tām bruņām uz karu taisos :D
01.02.2014 11:17 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Tile, man arī patīk- tik eleganti, sieviešķīgi. Es pēdējā laikā pieķēru sevi pie domas, ka vairāk veikalos nespēju paiet garām kleitām un svārkiem. Viss ir jāpačamda, jāpieliek sev klāt :D

Domāju, ka tas saistīts ar to, ka šobrīd, esot pilnas slodzes mammai, daudz sanāk staigāt brīva stila apģērbā, tā lai ir ērti staigāt ar mazuli. Bet, kad dodos ārpus mājas, uz teātri, restorānu, satikties ar draudzenēm- cenšos sapucēties. Citreiz varbūt pat nedaudz pārcenšos :) Pēdējā laikā bikses velku arvien retāk, tas priecē :) Šķiet, ar māmiņas lomu ir atplaukusi mana sievišķība. Pieļauju, ka Tev ir līdzīgi!
01.02.2014 11:13 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Moloko, man ljoti patiik tava bilde sheit, vot,taa es gribeetu gjeerbties,gaumiigi,sievishkjiigi,bet liekas,koe s tur taa posiishos,vieglaak tachu dzhinsos un maikaa...
Buus jaapadomaa par rotaam un aksesuaariem.
01.02.2014 11:01 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Ļoti interesanta tēma. Man šādas pārdomas sākās pēc bērna piedzimšanas. Pēkšņi vairs nevarēju uzvilkt daudzas drēbes, kas agrāk patika, sāku piekasīties kvalitātei, krāsām, modelim. Un pamazām sāku revidēt savu skapi un, zini, tas ir viegli- vajag tikai sākt! Esmu atdevusi, izmetusi un pārdevusi jau tik daudz drēbju un ne mirkli neesmu pēkšņi atcerējusies, ka kāda drēbe man būtu savajadzējusies vai piestāvējusi tieši šim konkrētajam komplektam. Tāpat es sāku sastādīt sarakstu ar lietām, kuras vēlos iegādāties, lai veidotu savu stilu un jaunus komplektus. Daudz iedvesmojos Pinterestā, mācos šūt. Tikko uzšuvu sev ikdienai kleitu, kādu nevaru atrast veikalos par saprātīgu cenu.

Mans stils mainās, līdz ar manu statusu. Esmu mamma, sieva. Smejos, ka vecums arī vairs nav tas, lai skaidrītu apkārt rozā jaciņās un mini kleitās.

Tille, Tu raksti, ka praktiski neizmanto aksesuārus. Vispār es agrāk arī neliku, piemēram, rotas. Manas rotas skaitījās pulkstenis, laulības gredzens un varbūt smalka zelta rokassprādze. Tagad mans iecienītākais veikals ir Kazene, kurā šad un tad iegādājos kādu bruļiku- efektīgu, skaistu kaklarotu vai auskarus. Veiksmīgi piemeklējot rotas, var ļoti atsvaidzināt jebkuru tērpu.
01.02.2014 10:17 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Vakar iedzeeru vinchiku,lai drosme izrevideet skapi,bet viss beidzaas ar to,ka aizmigu un neko neizrevideeju, haha. Buus japiekjeras viikendaa,
01.02.2014 09:54 |
 
Reitings 46
Reģ: 06.01.2014
Nekad neesmu bijusi tik stipra/raksturā/,lai varētu ko pati izmest,bez māsas,mammas,vai draudzeņu padoma,un palīdzības.Viss der,patīk,piestāv,un tā katru reizi,kad šķiroju skapja saturu! :D

Bet kad braucu prom no Latvijas,nebija citu variantu,koferī viss nesaiet,tad nu,arī bija jāizdara ''grūtākā izvēle dzīvē'' un no katra apģērbu komplekta izvēlējos to vienu,perfekto.Šobrīd cenšos sevi ierobežot ar jaunu lietu pirkšanu,jo kamēr atrodos ceļotāja statusā nav labi,ja ir daudz lietu sakrājies.Tomēr,kad atradīšu savu dzīves vietu,noteikti,pirmais ko darīšu sarakstīšu uz baltas lapas visu ko vēlētos,un meklēšu šīs lietas speciāli,tā,lai katra būtu ideāla un viegli sakombinējama ar citām. :)
01.02.2014 02:19 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Sorry par kļūdām un dažiem nesakarigiem teikumiem. Autocorects telefonā uzdarbojas
01.02.2014 01:09 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Vienu gan pateikšu tagad, es nekad nesviezu ārā pēc principā_ gadu nav vilkts, tātad nevajag.
Es visas drēbes vilku virsū un skatījos, vai šīs apģērbs manu augumu komponente. Vai ir ērts, nekur negrauz, nespiež, piespiezas ne tas kam vajadzētu, vai nav pārāk iesniegts vai otrādi, pārāk pljuriigs. Vai krāsa piestāv. Un mēģināju atrast vismaz divus apģērbos ar ko savilkt kopā.
Man ir drēbes kuras ir gadus 2,3 vecās un tāpat vēl labas un mīļas, labi izskatās. Neredzu iemeslu sviests ārā.
01.02.2014 01:00 |
 
Reitings 774
Reģ: 09.01.2014
Tikko izrevidéju skapi un esmu salikusi maisus priekš charity
01.02.2014 00:58 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Pirmais ko vēlos teikt, neparspile un neaizrauties ar izmesanu. Pati gadus atpakaļ salasijos diskusiju un izsviedu ārā daudz par daudz.
Atstāj savas jacinas, ja tas nav sportiskās, var lieliski izmantot uzvelkot virs kleitās vai pie svārkiem, sortiem.
Man personīgi ir mājas ērtais apģērbs un ziemā tas nav nekas īpašs un seksīgs. Galvenais lai tīrs un silts.
Man piemēram ir daudz izejamo dažādu džemperu un katrs no tiem izskatās ideāli un ir ar kādu lodziņu, vai nu raksts, krāsa, aksesuars. Es vispār pērku apģērbu ar interesantu akcentu un katrs apģērbs ir īpašs. Un visi iespējamie apģērbi savā starpā labu kombinējās. Jāsaka, ka līdz šādām stāvoklim nonācu laikā gaitā. Un bija daudz kļūdu un lieki izmestas naudas. Galvenais saprast kādas krāsas labi izskatās un tad pat parastā maika vai tops izskatīsies labi. Svarīgi ir arī zināt kādi apģērbu griezumi piestāv, ar kritisku aci jāizvērtē visa garderobe un vairs nepieļaut kļūdas iepērkoties.
Rīt uzrakstīšu sīkāk ko un ka es revideju savu skapi, šovakar nav iedvesmas
01.02.2014 00:52 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
no šīs tēmas radās diskusija tālāk - http://cosmo.lv/forums/topic/156916-kur-likt-drebes-seit/
IDEJA, kur to visu likt.
31.01.2014 23:21 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Oj, ka es tevi saprotu ....
Man skapi karajas kadi 10 apgerbi, kuri lien virsu gr laika un viss parejais sapakots un aiznests uz noliktavu. Es ka iedomajos, ka man tas atkal bus javelk - vemiens nak. Man gribas vnk sakt skapja dzivi no jauna - visu izmest un izveidot jaunu garderobi.
Protams, man ir daudz labi apgerbi, bet tomer daudz un leti motivs vienmer ir nemis virsroku.

Draugs man ir pilnigi pretejs - vienmer visu perk dargu un pa komplektiem un isteniba izskatas ka odzina VIENMER!

Otra mana problema - man skapi viss ir temdens uz darbu - zolidas kleitas, svarki, bikses, bluzes un nav tada briva stila drebes. Dekreta es tak nestaigashu pa parku bluze, tapec tur man ari bus jaieperk kaut kas jauns un ceru, ka man sanaks nopirkt maz un labi :)

Kad piedzms mazais domaju revidet VISAS drebes, vienigi man zel ta nemt un mest ara, tapec meginashu kadu dalu pardot.
31.01.2014 23:08 |
 
Reitings 125
Reģ: 09.01.2013
Man nekad nav izdevies kaut ko revidēt, ja vien es neesmu piegājusi pie tā skapja ar ĻOTI kritisku aci. Katru apģērbu apskatīju, domāju, cik sen esmu vilkusi - ja sen - ārā :D
Nu sezonas drēbes attiecīgi - vai es to uzvilku iepriekšējā sezonā - ja nē - ārā
Neaiztiku vienīgi tiešām labas svētku kleitiņas vai kaut ko tādu
31.01.2014 22:54 |
 
Reitings 734
Reģ: 04.12.2012
Es vakar revidēju, un jā, pa gadu esmu iemācījusies tikt vaļā no visām drēbēm un apaviem, kurus glabāju ar domu-gan jau uzvilkšu vai arī, kuri ir par mazu palikuši, nevelkami.
Man ir slikta īpašība, ka pērku apgērbu pa gabaliem, jo tas ir kičīgs vai interesants, bet beigās-nav ar ko savilkt kopā.
Un līdzīgi kā nogriežot matus, ir viegluma sajūta. Vieta kam jaunam..
31.01.2014 22:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits