Izrevidet garderobi

 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Sveikas, pienaacis ir briidis,kad esmu sapratusi,ka man skapii ir paaraak daudz basic dreebes. Esmu ljoti daudz visu ko sapirkusi gan uz atlaideem,gan nee, bet probleema ir tajaa,ka man ir ljooti daudz dreebes,bet taapat velku tikai 15 miiljaakaas,un paareejaas paliek nepamaniitas,neaiztiktas. Es esmu aizdomaajusies par sho teemu, jo,ja es pirktu daargaakas ,bet interesantaakas lietas,tad buutiibaa nevareetu nemaz garlaiciigi sagjeerbties,jo skapii katra lieta butu kaa odzinja. A tagad sanaak taa,ka vienmeer dzhinsi, topinjhs,jacinja utt... Bet man arii vairs nav 16 gadi. Un esmu sieva un mamma, un straadaaju darbaa,kur gribas izskatiities forshi. Pedejaa laikaa peerku retaak,bet labas lietas,kas tieshaam piestaav un patiik. Bet vel jaapiemin,ka esmu peec grutnieciibas,un augums veel mainaas,tapec bikses,ko nopirku pirms 3 ned,nu jau ir par lielu. Un tas besii arii,jo tomeer 35 ls es samaksaaju par vinjaam.
Man gribeetos vnk atbriivoties no visiem parastajiem topinjiem,jacinjaam, lai skapii buutu tikai iistas peerles. Vai kaada ir shaadi izrevideejusi garderobi,lai paliek tikai iistas veertiibas,nevis muuzhiigie dzhinsi (protams,ir jaabut arii labiem dzhinsiem) un jacinjas.

Man vnk liekas,ka ir pienaacis briidis izrevideet skapi un atbriivoties no lietaam,kas pat mani nomaac,jo aiznjem vietu un es apzinos,ka vinjas staav neizvilktas.

Padalieties,kaa ir ar jums, vai jums nekad neuznaak lielaa tiiriishanas sajuuta,ka vajag uzrevideet skapi un dziivi.
Paldies.
31.01.2014 18:30 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Gribeeju pateikt paldies visaam meiteneem,kas daliijaas ar saviem ieteikumiem un padomiem. Izrevideeju savu garderobi. Atbriivojos no 85% dreebju. Tik forsha sajuuta. Un liekas,ka shaada tiiriishana buus jaatkaarto peec veel paaris meeneshiem. Tagad taada viegluma sajuuta un vienmeer ir ko vilkt,jo viss ,skapii esoshais, patiik un der :)
24.03.2014 16:41 |
 
Reitings 132
Reģ: 04.03.2014
Atdod man, jo man drēbes skapī ir ir ļoti maz. :(
24.03.2014 16:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits