Izrevidet garderobi

 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Sveikas, pienaacis ir briidis,kad esmu sapratusi,ka man skapii ir paaraak daudz basic dreebes. Esmu ljoti daudz visu ko sapirkusi gan uz atlaideem,gan nee, bet probleema ir tajaa,ka man ir ljooti daudz dreebes,bet taapat velku tikai 15 miiljaakaas,un paareejaas paliek nepamaniitas,neaiztiktas. Es esmu aizdomaajusies par sho teemu, jo,ja es pirktu daargaakas ,bet interesantaakas lietas,tad buutiibaa nevareetu nemaz garlaiciigi sagjeerbties,jo skapii katra lieta butu kaa odzinja. A tagad sanaak taa,ka vienmeer dzhinsi, topinjhs,jacinja utt... Bet man arii vairs nav 16 gadi. Un esmu sieva un mamma, un straadaaju darbaa,kur gribas izskatiities forshi. Pedejaa laikaa peerku retaak,bet labas lietas,kas tieshaam piestaav un patiik. Bet vel jaapiemin,ka esmu peec grutnieciibas,un augums veel mainaas,tapec bikses,ko nopirku pirms 3 ned,nu jau ir par lielu. Un tas besii arii,jo tomeer 35 ls es samaksaaju par vinjaam.
Man gribeetos vnk atbriivoties no visiem parastajiem topinjiem,jacinjaam, lai skapii buutu tikai iistas peerles. Vai kaada ir shaadi izrevideejusi garderobi,lai paliek tikai iistas veertiibas,nevis muuzhiigie dzhinsi (protams,ir jaabut arii labiem dzhinsiem) un jacinjas.

Man vnk liekas,ka ir pienaacis briidis izrevideet skapi un atbriivoties no lietaam,kas pat mani nomaac,jo aiznjem vietu un es apzinos,ka vinjas staav neizvilktas.

Padalieties,kaa ir ar jums, vai jums nekad neuznaak lielaa tiiriishanas sajuuta,ka vajag uzrevideet skapi un dziivi.
Paldies.
31.01.2014 18:30 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Emmanuelle, es domaju, ka Tu tapat atpazitu. Var jau but, ka jaatstaj, ka pieradijums vertibu mainai. :D
31.01.2014 19:40 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Kādu nedēļu atpakaļ izrevidēju skapi. Tā konkrēti, izrevidēju arī sīkas lietas (zeķes, zeķubikses, apakšveļu utt.).. Sajūta.. vārdiem neaprakstāma, godīgi. It kā smagumu no pleciem nometu, bet par spīti tam, skapī tāpat daudz mantu palika.. Laikam 2. tūre jātaisa.

Varu teikt, ka esmu sākusi pirkt mazāk, ar apdomu.. Ja agrāk pielaikoju un patika, bet bija kaut kādas nepilnības, tāpat pirku.. Tagad esmu "piekasīgāka" un ja drēbes nesēž 100% ideāli, tad nop.. man nevajag!
31.01.2014 19:43 |
 
Reitings 471
Reģ: 18.06.2013
Regulāri dīkstāvē esošās drēbes tiek vestas uz Spices nodošanas punktu, tādēļ tagad skapī ir 100% tikai tas, ko velku.

Viens maisiņš ar šobrīd neaktuālajām vasaras drēbēm un pārējās drēbes, kuras lietoju katru dienu sadalītas - bikses, blūzes&topi, mēteļi, žaketes un jaciņas, sporta apģērbs, apakšveļa un mājas apģērbs.

Katrai sadaļai savs plaukts vai novietojums pakaramo rindā.


Pēdējā laikā , Youtube pārskatījusies, aizrāvos ar organizēšanu un katru sadaļu sakārtoju pēc varavīksnes. :D
31.01.2014 19:44 |
 
Reitings 471
Reģ: 18.06.2013
Kleitas un svārkus aizmirsu.
31.01.2014 19:45 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
DIO-nu ja redzi Riigas centraa sievieti ar plataam ,diivainaam francu bikseem kaajas , un loti vienkaarsu dzemperiiti virsuu,tad zini-taa esmu es:D:DPaziisanas ziime-strausa aadas rokaspraadze!:D
31.01.2014 19:46 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Emmanuelle, vārdu sakot aprīļa pirmajā pusē Rīgas centrā :D
31.01.2014 19:48 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Sāpīgā tēma:D
Man atkal šķiet, ka man ir otra galējība- pilns skapis ar t.s. odziņām, vismaz, kas man pirkšanas brīdī likušās traki interesantas, bet vēlāk īsti nav atradušas pielietojumu. Ja man tā vienkārši jāiziet no mājas, tad liekas, ka vilkt nav ko. Domā, man ir vienkāršs, melns cardigan, ko pievilkt pie visām tām kruzuļblūzītēm? Ir visādu krāsu jakas un žaketes, kas visbiežāk neiederas. Cik man ir tādas ērtas basic ikdienā uzraujamās kleitas, kas nebūtu pārāk pieguļošas, nebalansētu uz ' izejamās' robežas? Nuuu, divas varbūt. Tāpat visbiežāk palieku pie džinsiem un melnas bītlenes.
Atdot žēl, viss itkā jauns un skaists, bet nav pielietojuma. Varbūt pienāks to laiks:D Vidusskolā man bija daudz šūtu rūtainu svārku, izmetu, tagad atkal modē, kožu pirkstos, nāk jau nāk atpakaļ šis tas, bet ar 10-15 gadu intervālu, drusku tākā pa ilgu glabāt...
31.01.2014 19:54 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Galvenais ir divas lietas - atrast to, kas patīk un piestāv. Un pirkt lietas, ko var saskaņot savā starpā.

Izveido sev, piemēram, bilžu kolāžu ar apģērba kombinācijām, kādas tev patīk (un piestāv). Veido 3 kategorijas - darbs, iziešanai un brīvais laiks. Ideāli, ja apģērba gabali neceļo pa kategorijām, piemēram, vieni un tie paši svārki nav paredzēti gan darbam, gan iziešanai. Un tad atliek vien pieturēties pie izvēltā tēla, krāsas un fasonus saskaņot, lai, piemēram, vienus svārkus varētu vilkt ar vismaz 3 augšiņām. Ideāli, ja vienas kategorijas drēbes visas saskan savā starpā. Kontrolē to, lai kādas kategorijas apģērba nekļūst pārāk daudz. Un tā pamazām skapī ieviesīsies kārtība.
31.01.2014 19:55 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
kad man uznāk vēlme kko baigi revidēt, tiek revidēts dzīvokļa iekārtojums un pārbīdītas mēbeles :D

Patiesībā, man tādu baigo revīziju skapī nemaz nevar uztaisīt, jo man nav kkādu spontānu pirkumu(no sērijas ''nebija ko darīt, aizgāju iepirkties, sapirku kaudzi ar šmotkām, ko tā arī neesmu uzvilkusi''), kurus tad revidēt un mest ārā. Viss, ko es nopērku, ir pārdomāts un vajadzīgs, tāpēc - ja kko izmetu ārā, tad tās ir lietas, kas palikušas par mazu vai vnk ir novalkātas.
Man ir problēma, ka es vēlos šādas tādas lietas, ar ko papildināt esošās, bet veikalos neko atbilstošu nevaru atrast, jo es arī uzlieku limitus cenai(nepirkšu kleitu pa 100Ls vai vairāk, pat ja tā būs baigā pērle, jo tā ir tikai kleita).
31.01.2014 20:17 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Man tāda pati situācija kā Heartkiller. īsti nav ko revidēt.Ja tiek revidēts,tad tiek mestas laukā novalkātas lietas.Tas arī tikai izdarīts aizvakar.Rezultātā man tiešām nav ko vilkt.Nesteidzos pirkt neko daudz,jo arī ir pēcdzemdību periods.Kādas 2 jaunas augšiņas un apakšiņas tiks iegādātas,lai nav kauns vilkt ziemas jaku nost cilvēkos.Ceru,ka izdosies nenopirkt basic lietas,jo tās man pārsvarā bijušas vienmēr,jā,garlaicīgi.Piekam tagad vēl jātiek skaidrībā ar stilu,jo uz darbu nav jāiet,tīnis arī neesmu,sportiskais stils īsti nesaista.
31.01.2014 20:25 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
ai, šī aktuāla tēma arī man, man ir tiešām daudz labu drēbju, bet ikdienā valkāju tikai mazu daļu no tām, kārtojot skapi, arī nevaru tā izmest/atdod kādam to, ko nevelku, jo šķiet - bet ja nu tomēr uzvilkšu? bet vismaz pa mājām? uuun tā tālāk, nu žēl man, jo tās drēbes tiešām ir glītas un labas, nezinu pat pati, kādēļ nevelku tik bieži, kā gribētos
31.01.2014 21:14 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man arii ir bijusas reizes,ka domaaju,varbuut vareetu to kasmira dzemperiiti tagad neesaat maajaas ,bet es vienkaarsi nespeeju-peeksni tik zeel...labaak atdosu citam ,bet pa maaju nevaru...:D
31.01.2014 21:17 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
es nesen izrevidéju... izsviedu 4 milzígus maisus (nu vél neizsviedu, vél nepaspéju) un tur ir viskaut kas, gan pilígi jaunas kleitas, gan kaudze kreklinju, arí dárgas drébes... es vnk izmetu visu, ko neesmu vilkusi pédéjá pusgada laiká. tagad censhos pirkt tikai tádas lietas, kas ljoti ljoti patík... sagribéjás visu atjaunot... tad nu tagad procesá :)
31.01.2014 21:27 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mis Take-es jau taa daru kaadu labu laiku-skatos laikam 100reizes ,un veel piedomaaju reizee,kuram veelaak vareetu nodot "to daargumu".Un tas nav "uz vecumu":DTaada es laikam esmu jau no gadiem 25:)
31.01.2014 21:31 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
nu godīgi? es labāk to džemperi atstāju sev pa mājām, nevis atdodu kādam, jo nu nav tā, ka kādam tās drēbes tiiii ļoti vajag un kāds par tām ir tik ļoti pateicīgs - tagad tās lietotās drēbes pakaļ met, trūcīgie vr iet izvēlēties uz sociālajiem kādas vien tik nevēlas, un ticiet man, arī tur ir norm drēbes, nevis tikai prastas, novalkātas lupatas! bet labāko tāpat savāc soc darbinieki, tur nav divu domu! Tā kā pati atdodu tikai mazākajām radiniecēm (ja esmu izaugusi/drēbes vēl labas un velkamas) ja nē - vedu uz laukiem, tur noder lupatiņām
31.01.2014 21:36 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
ok, es to neattiecinu uz visiem soc darbiniekiem/labdarības rīkotājiem, lai mani tulīt nenoknābātu, bet zinu, ka daudzās vietās tā tiešām ir
31.01.2014 21:37 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Vel pirms kada laika biju atkariga no iepirksanas. Mans dzivoklis izskatijas ka veikals. Tagad to centsos labot, esmu atdevusi neskaitamus maisus pazinam, lai ved uz latviju un atdod laukos kadam gimenem. Starpcitu, tas ari man lika aizdomaties. Tas pazina man stastija, ka zin vienu gimeni (plikini visi), kura dzivo taja pasa ciemina, kur vina vecmamma. Vins veda tas drebes viniem. Tur ir vairakas meitenes, pec auguma :) no liekakas lidz mazakam. Bez maz visas stripina. Un katrai kaut kas derejis un paticis un visi tik priecigi bijusi. :)
Bet es turpreti, muzam neapmierinata, nekad nav gana! Es stradaju ar sevi un ir jau daudz labak. Tagad rupigi izvelos pirkumus, biezi veikalos pasaku sev neeee!, un eju majas tuksam rokam. Un jutos lepna!
Ari situacija mana skapi ir uzlabojusies, tas klust parredzamaks un kvalitativaks. (tas milzu drebju kalns ir gandriz pilniba parvests tam meitenem).
Japiekrit Emmanuellei, ziemas sezona varbut nopirksu 2 dzemperus, bet tie bus kasmira, smalki un teicamas kvalitates.
31.01.2014 21:46 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Perseption-nu man ir taa,ka paaris reizes tikai uzvilkts, un ir taads no taa daargaa gala ...Tad saakas loti silts laiks ,un staavees skapii...tad tomer izveelos atdot saveejiem Latvijaa!
31.01.2014 21:51 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Es ik pa laikam parevidēju skapi. Man tas ļoti viegli nākas. Zinu, ka māsai, piemēram, uz to procesu vienmēr vajag mani :D tad mēs pusi izsviežam ārā, pusi nosūtam uz laukiem zināmiem cilvēkiem. Un atkal ir brīva vietai, kur lupatām vairoties.
Protams, ir lietas, ko es atstāšu mazbērniem, bet apģērba pirkšana man nekad nav bijis hobijs. Pat paticis šis process īsti nav. Man ir tādi iedvesmas brīži, kad kādu ieraugu kādu lietu, zinot, ka ar tiem zābakiem, to somu, un tiem auskariem es to perfekti varēšu sakombinēt. Un tad es pērku.
Varbūt, ja būtu biroja dreskods, būtu vairāk to drēbju. Bet man nevajag :) laime toč nav lupatu kalnos, to es zinu :D
31.01.2014 22:07 |
 
Reitings 581
Reģ: 29.01.2009
Izklasās, ka visām kautkāda pavasara tīrīšana uznākusi ;)
Man tas pats - pirms kāda laika izrevidēju skapi, daļu ārā un daļu atdevu, bet nu sajūta, ka pa maz izmetu-pēc kāda laika otrā tūre jātaisa.
Tas ko es arī esmu secinājusi, ka bieži nevelku kādas drēbes, jo viņas stāv atvilknē un vēl pirms vilkšanas jāgludina-nevis smuki pakarinātas uz pakaramā gatavas vilkšanai. Iespējams, ja visām maiciņām, krekliņiem būtu vieta skapī izgludinātam un uz sava pakaramā-tad arī viņas valkātos biežāk. Jums tā nav?
31.01.2014 22:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits