Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izrevidet garderobi

 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Sveikas, pienaacis ir briidis,kad esmu sapratusi,ka man skapii ir paaraak daudz basic dreebes. Esmu ljoti daudz visu ko sapirkusi gan uz atlaideem,gan nee, bet probleema ir tajaa,ka man ir ljooti daudz dreebes,bet taapat velku tikai 15 miiljaakaas,un paareejaas paliek nepamaniitas,neaiztiktas. Es esmu aizdomaajusies par sho teemu, jo,ja es pirktu daargaakas ,bet interesantaakas lietas,tad buutiibaa nevareetu nemaz garlaiciigi sagjeerbties,jo skapii katra lieta butu kaa odzinja. A tagad sanaak taa,ka vienmeer dzhinsi, topinjhs,jacinja utt... Bet man arii vairs nav 16 gadi. Un esmu sieva un mamma, un straadaaju darbaa,kur gribas izskatiities forshi. Pedejaa laikaa peerku retaak,bet labas lietas,kas tieshaam piestaav un patiik. Bet vel jaapiemin,ka esmu peec grutnieciibas,un augums veel mainaas,tapec bikses,ko nopirku pirms 3 ned,nu jau ir par lielu. Un tas besii arii,jo tomeer 35 ls es samaksaaju par vinjaam.
Man gribeetos vnk atbriivoties no visiem parastajiem topinjiem,jacinjaam, lai skapii buutu tikai iistas peerles. Vai kaada ir shaadi izrevideejusi garderobi,lai paliek tikai iistas veertiibas,nevis muuzhiigie dzhinsi (protams,ir jaabut arii labiem dzhinsiem) un jacinjas.

Man vnk liekas,ka ir pienaacis briidis izrevideet skapi un atbriivoties no lietaam,kas pat mani nomaac,jo aiznjem vietu un es apzinos,ka vinjas staav neizvilktas.

Padalieties,kaa ir ar jums, vai jums nekad neuznaak lielaa tiiriishanas sajuuta,ka vajag uzrevideet skapi un dziivi.
Paldies.
31.01.2014 18:30 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Tieši šodien es to izdarīju (par skapi, ne dzīvi)! :) Tagad ir TIK laba sajūta!
31.01.2014 18:36 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Bet tu atbriivojies no 5 apgjerbu gabaliem vai tieshaam taa brutaali- gandriiz visu,kas ir booring!!!??
31.01.2014 18:39 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
No visa, visa nē... :) Bet atbrīvojos ļoti daudzām drēbēm (t.i. vnk saliku maisos un vedīšu prom) :)
31.01.2014 18:42 |
 
Reitings 74
Reģ: 27.01.2014
Man ar kaut kā gribas izrevidēt skapi, bet tā pa riktīgo. Redzēs, varbūt, ka pat šodien to izdarīšu. :)
31.01.2014 18:42 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Tille-cik interesanta teema!Es nupat runaaju ar vienu cilveeku tiesi par so teemu:)
Man nekad nav bijis daudz dreebju ,un laikam tiesi taapeec,ka esmu sapratusi ,ka man patiik maz ,bet taa lai var kombineet visu savaa starpaa.Man tas nav gruuti,jo visas kraasas iet kopaa viena ar otru.Nekad nepeerku neko tikai taapeec,ka uz atlaideem ,vai loti leeti.Ja man nevajag-nevajag arii par briivu-taads ir mans Moto.
Esmu sapratusi,ja ir nopirkts kaut kas un nav uzvilkts gada laikaa,tad tas izraadaas vienkaarsi "nav mans" un to arii neuzvilksu!Loti reti "emociju uzpluudaa" ,nopeerku kaut ko taadu loti pat veertiigu,bet ne tiesi mans stils ,un tad nostaav to pusgadu skapii , tad es noteikti skiros no siis lietas.
31.01.2014 18:44 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
Kā gribētos vnk naf** visu garderobi izsviest ārā un vietā nolikt daudz jaunu,svaigu apģērbu gabalu,kas ieviesīs ikdienā kko jaunu un nepadarīs tēlu garlaicīgu. Bet tā kā pagaidām to atļauties nevaru,tad katru mēnesi,maz pamazām nopērku kko jaunu,kaut vai vienu, bet tomēr jaunu :)
31.01.2014 18:49 |
 
Reitings 619
Reģ: 09.10.2012
es nesen ta izdariju, esmu loti prieciga, sakartoju visu skapi. izrevide ari visas siikaas lietas - zekes un tml, lai ir perfekta tiriba.

mani iedvesmo youtube video - http://www.youtube.com/watch?v=dTkOEA--9eQ
piemeeram shis :)
31.01.2014 18:50 |
 
Reitings 906
Reģ: 18.02.2012
Nesen arī izrividēju skapi un vienkārši atdevu drēbes, kuras jau labu laiku stāv skapī, bet kuras es vienkārši nenēsāju, pat ja drēbe bija tikai vienu reizi uzvilkta un joprojām patīk. Tāpat ir ar plauktiem. Pēdējais laiks lai visu sakārtotu un to, ko nelietoju atdot prom, nevis kā tādai vecai sievietei krāt lietas, kuras pat netiek lietotas, stāv tikai tapēc, ka patīk. Tā nu es pamazām nevajadzīgo metu ārā, vai atdodu prom. Tas pats ar visiem krēmiem, nagulakām, smaržām utt. :)
31.01.2014 18:50 |
 
Reitings 906
Reģ: 18.02.2012
Pēctam pašai prieks skatīties. :D :)
31.01.2014 18:51 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Njaa,itkaa arii beerniibaa truukumaa nedziivoju,bet man mamma ir tipisks "vaaceejs" - dreebes un kurpes ir vinjas big love! Un man laikam ir kaut kaada beerniibas trauma,ka nekad nav gana,vajag vel un vel. Es itkaa vareetu atljauties vinu labu zhaketi nevis 5 leetas,un vinjas nevelku,jo izskataas kaut kaa nevisai,bet itkaa par to cenu likaas good deal. Pfff... Vnk mans viirs ir pilniigs minimaalists. Un laikam saak man taas smadzenes iereguleet pareizaa virzienaa..
Man ir taadas dreebs,ko es pat 4 gadus neesmj uzvilkusi,bet itkaa smukas kleitas un taa...buutu latvijaa,meegjinaatu notirgot kaut vai andelee mandelee,bet sheit es nezinu...negribas aaraa mest ,jo daudzas ir pilniigi jaunas mantas.... Hm...
31.01.2014 18:53 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Bet jums nav bail,ka ,piemeeram, peec 2 gadiem atkal maxi svaarki buus modee un tad jums gribeesies,un juus raudaasiet,ka jums tachu bija skaisti svaarki,kurus atdevaat kaadam.. Mani biedee tas,ka taas lietas vareetu izraadiities aktuaalas vai mana gaume ,paradumi vareetu mainiities,un ,vot,kaa buutu vecaas boyfriend jeans nodereejushas,,,,
31.01.2014 18:54 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Šobrīd tieši meklēju,kur lielo apģērbu somu likt. Vēlos atdot labdarībai,ja kāda Jelgavniece šo lasa un zina,kur to var izdarīt. Lūdzu uzrakstiet. :) Paldies!
31.01.2014 18:55 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Sakaraa ar to ,ka man faktiski te visu laiku ir vasara,taas dreebes vispaar ir tikai vasaras un paris jacinas,divas biezaakas jakas.Katru gadu braucu uz Latviju un tad nemu liidzi visas savas interesantaas dreebes-ar lielu prieku atstaaju un tad saaku gatavot sev leenaa garaa jaunu kolekciju(taa es to saucu)Iznaak, ka katru gadu tomeer ir kas jauns-neredzeets.
Man ir taadas lietas,kuras ir iipasi miilas-taas neesaaju ilgaak.
Patiik ,ka visu skapii loti labi var paaredzeet-nav taa ,ka nolikts ta,ka aizmirstas,ka vispaar ir.
31.01.2014 18:55 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Es ari tagad esmu revidesanas procesa. Censos skatities uz lietam ka tikai uz lietam, un ar vesu pratu izvertet, vai man tiesam to vajag. Pagaidam ir viena kaste ar "vajag" un 5 maisi ar "nevajag". Laba sajuta.
31.01.2014 18:56 |
 
Reitings 906
Reģ: 18.02.2012
tille mazliet ir bail, bet uz to īpaši neieciklējos. metu ārā pēc šī principa ''ja līdz šim neesmu lietojusi, tad turpmāk arī nelietošu''.
31.01.2014 18:56 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Baac,juus tieshaam buusiet mani motiveejushas piekjerties tai garderobei, jo taas dreebes tieshaam mani vairaak nomaac nekaa nes prieku... Gribas vairaak briiviibas,viegluma...seedeet pirtii un labaak ruupeeties par veseliibu ,ieksheejo skaistumu nekaa besiities,ka nav ,ko vilkt,lai gan skapis pilns, bet pilns ar lietaam,kas man pat nepatiik.
31.01.2014 18:58 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
tille, es tik loti nedzenos pakal modei, lai serotu, ka, ak vai, maxi svarkus atdevu prom. Ja atdevu, tatad nebija mans un par to nepardzivoju. Manuprat, grutak ka atbrivoties no visa lieka, ir uzbuvet savu jauno garderobi ar klasiskajam investment lietam.
31.01.2014 18:58 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Salomee-es vienmeer atceros tavu kurpju kolekciju:)
Es arii censos nopirkt kaut ko vienu ,bet taadu...ja arii jaaskiraas no taas lietas,tad tas saneemejs buus loti prieciigs!Taa man bija pagaajusaa vasaraa-sieviete,kura sanema manas Kate Spade bikses veel joprojaam ir laimiiga-taadas loti smukas ar skeluminu mugurpusee un mazaam "sleifiiteem"!:)
31.01.2014 19:03 |
 
Reitings 1267
Reģ: 20.09.2010
Nevaru saņemties tā uzreiz atbrīvoties no visa liekā un nevajadzīgā.. Bet pamazām pie tā strādāju. Mans skapi ir burtiski pārbāzts ar drēbēm, bet velku no tā visa mazu daļu, bet šķirties no tām lupatām žēl... ja nu kādreiz ievajadzēsies... bet tā jau ir "ja līdz šim nav bijušas vajadzīgas, tad vēlāk arī nevajadzēs.. " Tikai aizņem vietu..
šonedēļ izrevidēju vannasistabas plauktiņus, uzreiz tāda svaiguma , viegluma sajūta, pašai prieks..Bet skapim pieķerties grūti.. Reizēm domāju, ka jāsauc vīrs palīgā.. Būtu daudz vieglāk..
31.01.2014 19:05 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Emmanuelle, es pat kurpes izrevideju! Turpmak pirku bezpapezu apavus, jo papezu man, skiet, visai dzivei pietiks! :D
31.01.2014 19:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits