Aborts

 
Reitings 16
Reģ: 25.05.2012
Sveikas.
Kā tad ir ar to abortu? Ja es eju pie ārsta citā pilsēta uz analīzēm un pārbaudēm, tad ārsts ari droši mani var laist abortu taisīt citā pilsēta un der tie paši izmeklējumi, vai ari nē?
31.01.2014 13:39 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Labāk šmotkas un baļļuki nekā novārtā pamests bērns. Bērns tā ir liela atbildība, labāk laicīgi no tās atteikties, nekā likt kādam ciest visu mūžu.
Bet te jau vairākkārt ir pierādījies ,cik visas perfektas un pareizas.
31.01.2014 19:06 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
Labāk šmotkas un baļļuki nekā novārtā pamests bērns. Bērns tā ir liela atbildība, labāk laicīgi no tās atteikties, nekā likt kādam ciest visu mūžu.
Bet te jau vairākkārt ir pierādījies ,cik visas perfektas un pareizas.


drāzties nobriedušas gan visas.Lielas un varenas.
31.01.2014 19:09 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Katra paša darīšana, kad , ar ko un kur!
31.01.2014 19:13 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Ja kādai bērns ir dzīves lielākā laime - apsveicu un vēlu veiksmi :) Es par lielāko laimi uzskatu ko citu un neviens mani nepiespiedīs domāt citādāk. Ja vajadzēs - veikšu abortu. Bērni man nepatīk un diez vai jebkad patiks.
Ja mana māte būtu veikusi abortu, manis nebūtu. Attiecīgi - es to nevarētu ne nosodīt, ne atbalstīt. Tā ka man vienalga, tas nav arguments.
31.01.2014 19:17 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Labāk šmotkas un baļļuki nekā novārtā pamests bērns. Bērns tā ir liela atbildība, labāk laicīgi no tās atteikties, nekā likt kādam ciest visu mūžu.
Bet te jau vairākkārt ir pierādījies ,cik visas perfektas un pareizas.
+

negribēts no abiem vecakiem berns, un nabadziba ir liela nelaime . Gan matei, gan bernam. Nu kam to vajag. Es PAR abortiem.


LAI MET AKMENI PIRMAIS TAS KURŠ PATS BEZ GRĒKA. Un daža infantīlā mazgadigā moralizētāja vispar tracina.
31.01.2014 19:18 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Un ja jūsu mātes būtu veikušas abortu? Nepaliek tā pretīgi ap dūšu?
Nee, nepaliek. Es dazhreiz domaaju, ka mana mamma buutu daudz laimiigaaka bez manis. Appreceejaas ar manu teeti, jo bija staavoklii (ok, bija arii miilestiiba, bet ja nebuutu staavoklii nebuutu preceejushies). Ljoti biezhi nebija naudas, mamma ar teeti VISU LAIKU striideejaas, abus nekad neredzeeju, jo straadaaja n-tajos darbos. Ok, peec tam jau izkuulaas, tagad abi dziivo, tpu ptu ptu, ljoti labi. Bet bez manis manas mammas nervu sisteema buutu bijusi veel kaartiibaa, tagad vinja vienkaarshi ir taada psiha maatiite - bet es zinu kaapeec - jo no 18 gadu vecuma vinjai peekshni bija jaabuut pieaugushai, atbildiigai, tikai nesen vina man pastaastiija visu pagaatni, man palika beediigi manas miilaas mammas deelj.

Un ja es nebuutu piedzimusi, es to nemaz nezinaatu, ka man buutu bijis jaapiedzimst - piedzimtu kur citur, taa ka shaada filosofeeshana ap teemu, ka vareeji nepiedzimt ir pilniigi lieka.
31.01.2014 19:21 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Bieži vien tie sākotnēji negribētie bērni ir vecāku lielākā laime. Kurš cilvēks savu bērnu nemīlēs? Iznēsās zem sirds, kad pirmo reizi mazuli turēs rokās, iemīlēs vairāk kā sevi pašu. Negribēts bērns var būt dzērājiem un nakromāniem. Šaubos, ka autore tusē ar amfitamīnistiem un bamsli rokās. Ja pāris ir pārliecināts, ka bērnus negrib, lai veic attiecīgās procedūras, stāvoklī nepaliks un nebūs jāatbild par iznākumiem. Ja iesaistās nakts sakaros, lai rēķinas ar sekām. Nav jaaizlej ģīmis līdz atslēdzas veselais saprāts.
Zinu meiteni, kura bija negribēta. Nu ir vecāku lepnums. Bet latvju skuķiem jau vienmēr vieglāk ir visam uzspļaut. Latviešiem asinīs ir mukt no problēmas un atbildības. Suņus, kaķus izmet, kad apnīk, bērnus izķeksē..
Par nabadzību - mana oma izaudzināja viena pati sešus bērnus. Bērni ēda kartupeļu mizas, bet bija laimīgi, jo bija dzīvi un bija viens otram, kopā visas grūtības ir pārvarāmas. Tas ir gļēvums - veikt abortu, jo nevarēs bēbim sapirkt krutākās drēbes. Mani audzinot mamma izmantoja marles, nebija man viss ko vēlos vai tādēļ biju nelaimīga? Nē.
Jūs sakat, ka citam nav tiesību lemt pār jūsu izvēli, bet, ja jums bērns ir dāvāts, tad tam bija jānotiek. Kādēļ jums ir dots lemt pār likteni? Jo tā ir jūsu dzīve? Jā, bet dzīvē viss notiek kā tam ir jānotiek. Ja bērnam bija jānāk pasaulē, tad reiz pienāks diena, kad Tu to rūgti nožēlosi. Tā to tagad dara mana paziņa. Uztaisīja abortu, jo nebija gatava bērnam. Nu jau piedzīvojusi tris spontānos. Bērnu nebūs. Tas, ka jūsu druškām arī pēc 10 abortiem bērni dzimst, nenozīmē, ka arī ar jums tā notiks. Kā liktenis lems, tā tas būs. Tādēļ nespļauj liktenim sejā, tas spļaus pretī.
Par bērnu namiem. Vai tur bērnus klopē, badā mērdē? Nav tur paradīzes dārzs, bet man tuvas trīs meitenes ir augušas bērnu namā. Vai tādēļ nelaimīgas? Saka paldies, ka elpo.
Attaisnojumu esmu piedzīvojusi vienu - smagi slima sieviete, kurai pastāvēja milzīga iespēja, ka slimība pārdzims bērnam. Tā ir nelaime - būt slimam. Ne tā kā jūs domājat - nespēja nopirkt bērnam bodija pa 20 latiem. Nopērc lietotu. Paņem no draudzenēm, kurām bērni paaugušies. Tā ir gļēvulība un bezatbildība. Nekas vairāk. Paldies par uzmanību.
31.01.2014 19:39 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
palagus nekad nelasu, dzzive pierada ka man taisniba. Labak lai sievieteja grib taisa abortu. Es par!
31.01.2014 19:42 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
negribēts no abiem vecakiem berns, un nabadziba ir liela nelaime . Gan matei, gan bernam. Nu kam to vajag. Es PAR abortiem.

LAI MET AKMENI PIRMAIS TAS KURŠ PATS BEZ GRĒKA. Un daža infantīlā mazgadigā moralizētāja vispar tracina


no nabadzīgām ģimenēm nāk daudz vairāk gudru un spējīgu dzīvē izsisties, izveidot veiksmīgu karjeru cilvēku, nekā tie kuriem mamma un tētis visu ar zelta karotīti ielikuši mutē,
un kurām neinteresē nekas cits kā pa vecāku naudu iegādāties bezgaumīgas šmotkas(itāļu u.c) notievēt,nosauļoties,uzlikt mākslīgos nagus, matus,ietetovēt uzacis, nopirkt pudeļbirstīteslielumatepiķadirsēju un sameklēt sev biezu veci, lai arī turpmāko dzīvi varētu sēdēt atkal uz citu rēķina.


p/s
nabadzība nenozīmē, ka bērnam nav mīloši vecāki .Nav tikkai 5 iphone
31.01.2014 19:43 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Lielākajām runātājām parasti pašām sanāk smagi apdedzināties. Lai veicas.
31.01.2014 19:44 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
nabadzība nenozīmē, ka bērnam nav mīloši vecāki .
te kads ir ko preteju apgalvojis? vai teidcis ka nabadziba izaug sliktyi cilveki? netver visu tik sekli ludzu:D
31.01.2014 19:45 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Lielākajām runātājām parasti pašām sanāk smagi apdedzināties.+++ un veikt abortus, velak kluse ka partizanes. ir redzetas tadas...:D
31.01.2014 19:46 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
LAI MET AKMENI PIRMAIS TAS KURŠ PATS BEZ GRĒKA. Un daža infantīlā mazgadigā moralizētāja vispar tracina.


Jā, jā, un Tu esi tā lielā pareizā un viedā. Tādas arī tracina! Nomierinies taču!
31.01.2014 19:47 |
 
Reitings 437
Reģ: 01.09.2013
Kurš cilvēks savu bērnu nemīlēs? Iznēsās zem sirds, kad pirmo reizi mazuli turēs rokās, iemīlēs vairāk kā sevi pašu.

Es gan esmu atklausījusies simtiem gadījumu, kad bērnus izmet miskastē, un daudzus citus briesmīgus gadījumus. Tāpēc gan nevajadzētu domāt, ka visi cilvēki ir vienādi.
31.01.2014 19:48 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Jā, jā, un Tu esi tā lielā pareizā un viedā. Tādas arī tracina! Nomierinies taču!


vieds un pareizs nav it neviens šai pasaule.Un pati nomierinies, padzer tēju:D :D :D
31.01.2014 19:49 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Ne visi bērni, bērnu namos ir dzimuši narkomānēm un alkaholiķiem.
Atbildība ir ne tikai apzināties, ka vari palikt stāvoklī, bet arī apzināties, ka nākamos 18 gadus būs par kādu jārūpējas, jāziedo savas intereses un beigu beigās gribu redzēt to super sievieti ,kas ne tikai izaudzinās un izskolos bērnu, bet arī pati badā nenomirs dzīvojot par 8ls mēnesī.
31.01.2014 19:49 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
@ kubiete

negribēts no abiem vecakiem berns, un nabadziba ir liela nelaime . Gan matei, gan bernam. Nu kam to vajag. Es PAR abortiem.






izlasi savus iepriekšrakstītos tekstus.
31.01.2014 19:49 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
egribēts no abiem vecakiem berns, un nabadziba ir liela nelaime . Gan matei, gan bernam. Nu kam to vajag. Es PAR abortiem. IZLASI VISU UZMANIGI....MOŠ DALEKS:D
31.01.2014 19:50 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Mildreda, varam ari parunāt par psihiski nelīdzsvarotām mātēm. Cilvēks ar veselu galvu bērnu mistkastē nemet.
31.01.2014 19:51 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
@ weee

Ne visi bērni, bērnu namos ir dzimuši narkomānēm un alkaholiķiem.
Atbildība ir ne tikai apzināties, ka vari palikt stāvoklī, bet arī apzināties, ka nākamos 18 gadus būs par kādu jārūpējas, jāziedo savas intereses un beigu beigās gribu redzēt to super sievieti ,kas ne tikai izaudzinās un izskolos bērnu, bet arī pati badā nenomirs dzīvojot par 8ls mēnesī


badā mirst jau tikai tie, kuri strādāt negrib,vai arī ir par lepnu darīt vienkāršu darbu.
31.01.2014 19:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits