Kucēns neklausa.

 
Reitings 22
Reģ: 30.01.2014
Labdien!
Mēs ar vīru pirms 5 dienām paņēmām kucēnu. Pirmās 2 dienas vel bija ok, bet tagad vispār netieku ar viņu galā. Tik nepaklausīgs viņš ir, visu grauž, plēš un man kož, tik asi zobiņi viņam, man visas kājas un rokas sakostas. Kad cenšos nomierināt un sabārt, tad vispār viņam viss vienalga. Kad atnāk vīrs no darba vakarā, tad gan ir miers, pat ja sāk darīt blēņas, tad vīrs sabar viņu un suns aiziet uz savu vietu. Bet mani vispār neklausa. Tā cīnos ar viņu no rīta līdz vakaram. ://
Varbūt jums ir kādi ieteikumi kā viņu savaldīt, nomierināt ?
30.01.2014 12:57 |
 
Reitings 585
Reģ: 14.05.2013
Nu bet, proatams, ka viss būs sagrauzts, sākot ar sekciju, beidzot ar gultas kājām un kurpēm. Tā dara visi suņi, vismaz kamēr mazi (līdz 2.g.), ir kas saka, ka to dara vislaik...
Tāpec man ari nav mājās suns:), kaut arī gribas un patīk.
30.01.2014 16:25 |
 
Reitings 585
Reģ: 14.05.2013
Harmony
Jā, to arī esmu dzirdējusi, ka mājās pirmais vienmēr iet iekšā saimnieks un tikai pēc tam suns, nedrīkst būt otradāk. Sunim ir jāzin sava vieta un tikai tad var runāt par respektēšanu un klausīšanu.
30.01.2014 16:29 |
 
Reitings 585
Reģ: 14.05.2013
Kā jau teicu, pašai gan nav suns, bet palasot seciju, ka Harmony ir taisnība un zin ko runā. Ir lasīts, redzēts, dzirdēts, un sakrīt ar Harmony. Ļoti labs raidījums kur var pamācīties apiešanos ar suņiem dažādas situācijaš ir pa satelītu natgeokaut kādu tur kanālu "cezars", kas ņemas ar suņiem:)
30.01.2014 16:33 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Meitenes, meitenes, kā jau teicu mazāk kategorisma. Šis ir pilnīgas muļķības.
Nu bet, proatams, ka viss būs sagrauzts, sākot ar sekciju, beidzot ar gultas kājām un kurpēm. Tā dara visi suņi, vismaz kamēr mazi (līdz 2.g.)

Mans grauzējšķirnes pārstāvis (JRT) no mājas lietām nav sagrauzis pilnīgi neko. Viņa rados tas vispār nav raksturīgi. Tā ka tiešām- cik suņu, tik situāciju.

Gloriaa mēģini ar suni nodarboties ļoti daudz, nevis vnk iedot mantu, lai spēlējas, bet aktīvi kopā spēlēties, pat daudzīties,tā arī caur spēli var komandas sākt apgūt. Jo noguris suns, ir labs suns :) Mazais rakaris ir jānogurdina tā, lai blēņas pat prātā nenāk :)
30.01.2014 17:23 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Nu bet tas ir kuceens, ta ir vina daba un vins ir jaaudzina. Mes savejo gadu veco labradoru vel joprojam audzinam, tad ir milzigs darbs, nevar vnk panemt suni un domat, ka vins tulit daris visu pec gramatas.
Jalasa info par sunju audzinasanu, javed uz skolu un vispar javelta daudz laiks sunim.
30.01.2014 17:35 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Es sava suņa skolai veltu 4-8 dienas mēnesī, aizsardzība, paklausība plus mājās katru dienu dresēju pa 5-10min., nemācīts suns ir nekontrolējams un īpaši stingriem jābūt, ja ir rotveilers.
30.01.2014 21:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits