Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ka rikoties!

 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Ar to virieti bija tadas ka abpusejas simpatijas, tad sanaca nesaskanas. Bet dazreiz kontaktejamies socialojos tiktos.
Jautaju vinam padomu viena lieta, vins atbildeja, ka var palidzet un vislabak butu, ja nedelas nogali pavaditu vina pilseta, vins tad varetu visu paradit un izstastit, par manis interesejuso temu. Vardu sakot palidzet.
Es uzrakstiju, ka labprat vina piedavajumu piememtu un informeju par iespejamo nedelas nogali, kura man butu briva. Ar jautajumu, vai tas laiks vinam ir ok.
Vins atbildeja, ka paskatisies planotaja un pados zinu. Nu jau kada nedela ir pagajusi, bet zinu ta ari nav padevis....

Un tagad nezinu ka rikoties. Jautat vinam velreiz, vai ari nelikties ne zinis.
Tagad jau saku domat, varbut vins to piedavajumu, ta "izsplava" domajot, ka es nepienemsu. Un man kaut ka uzbasties ari negribas.
27.01.2014 13:01 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Ja vari iztikt bez viņa palīdzības un saorganizēt ko citu savā labā, neliecies ne zinis un risini problēmu savādāk.
Ka palīdzēt var tikai viņš un Tev tas ir ļoti svarīgi, met kaunu pie malas un atgādini!
27.01.2014 23:22 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Nu, ja nevari iztikt bez viņa palīdzības, jautā, atgādini par sevi :)
27.01.2014 23:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits