Pret matu pūkošanos/elektrizēšanos un vēl. :)

 
Reitings 39
Reģ: 03.01.2014
Tātad man ļoti spurojas mati un pūkojas/elektrizējas. Domāju , ka tas ir no šķeltajiem galiem, bet apgriežot tāpat viņi pūkojās. Šausmīgi tracina. Gribu gludus matus, lai varētu izlaist , vienkārši izķemmēt un iet. Bet kad ķemmē , tad vispār ārprāc. Suka ir plastmasas, BET pat ķemmējot ar koka ķemmi tie elektrizējas. Tas nav tikai tāpēc , ka mitrums, arī vasarā viņi tādi ir.


Otrā problēma.
Atkopu savus matus, jo nezin kāpēc tie bija ļoti sabojājušies. Ne taisnoju, ne fēnoju, ne veidoju.
Mazgāju ar dzintars dabīgajiem šampūniem , kas domāti sausiem matiem. Ļoti redzami rezultāti tagad, spīdīgāki un maigāki, vienīgais vēl pūkošanās. Bet man viņi šausmīgi ātri taukojas un kad sāk taukoties tad tā kasās galva. Kas tā varētu būt par problēmu? Kādreiz mazgāju divreiz nedēļā, tagad jau prasās katru otro, trešo dienu. Galvas ādai izsitumu nav, tīra, utis nav. Vēl blaugznas, bet tas no kasīšanās.
It kā lasīju , ka tas varētu būt no tā , ka kārtīgi neizskalo matus, vai pārāk daudz šampūna, bet es lieku tikai pāris piles saputotas matos, skaloju kādas 7 minūtes vismaz, bet tās putas kā nāk tā nāk. Balzamu , kondicionieri arī lietoju.
Padomus, padomus! :)
24.01.2014 16:59 |
 
Reitings 125
Reģ: 09.01.2013
Man kādreiz briesmīgi pūkojās, arī pinkojās un bija vispār nevaldāmi. Sāku lietot Body Shop banānu šampūnu - daudz labāk. Vēl nedaudz pūkojas, bet tas pazūd, kad iztaisnoju matus.
Paziņai pret elektrizēšanos palīdz uz matu sukas uzpūst matu laku un tad izķemmēt, pati gan neesmu mēginājusi...
Un ja var, neķemmēt matus, kamēr viņi ir slapji. Labāk augstākais ar pirkstiem izlaist cauri. Slapji mati ir ļoti, ļoti trausli un ir viegli sabojāt
28.01.2014 17:49 |
 
Reitings 82
Reģ: 26.12.2013
Balzāmu lieto tikai pašos matos, uz galvas nevajag, tas lai netaukotos, un vari pamēģināt kādas eļļiņas matiem, lai neeliktrizētos, man arī tāda problēma.
28.01.2014 22:42 |
 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
Lai savāktu sapūkojušos matus, izmantoju matu laku. Uzpūšu uz sukas un izlaižu cauri matiem.
28.01.2014 22:45 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
Nesen nopirku dažus produktus no šīs sērijas. Ļoti patīk, pūkas noņem, pat taisnotāju neprasās

28.01.2014 22:47 |
 
Reitings 4
Reģ: 13.08.2015
Liena8, lai mati neelektrizētos, nepūkotos un būtu ļoti skaisti un veselīgi varu ieteikt šo - https://biyaslounge.wordpress.com/2011/07/22/osis-flatliner-iron-serum-spray-by-schwarzkopf-professional/
15.08.2015 13:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits